User Tag List

Sayfa 34/53 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
1003 sonuçtan 628 ile 646 arası

Konu: Yaz Lastiği Tavsiye (Falken,Nokian, Kumho, vb.)

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orkuteren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğrudur sen işin içindesin ozan itirazım yok dediklerine, şuan için bütçeme uygun 195 60 r15 ebatta kumho ecowing , toyo proxes cf2 ve falken ze310 var ama gönlüm toyodan yana bakalım araştırmaya devam
    Abi falken aman diyim Kumho candır toyo da uzun zamandır gelmiyordu diye biliyorum iyi lastiktir ama başına bişey gelse bulması zor olabilir.
    Hali hazırda 195 60 15 lastiğin varsa abi istediğin ebatı al onlarıda kenara koy sorun olursa takar gidersin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi falken aman diyim Kumho candır toyo da uzun zamandır gelmiyordu diye biliyorum iyi lastiktir ama başına bişey gelse bulması zor olabilir.
    Hali hazırda 195 60 15 lastiğin varsa abi istediğin ebatı al onlarıda kenara koy sorun olursa takar gidersin
    Araç üstünde şuan kışlıklarım var nokian ama hava şartları artık yazlık moduna geçmeye müsait eski lastiklerimde dişleri iyi ama 2015 olduğu için yeni lastik almaya karar verdim testlerde toyo kumhoya göre daha iyi ama bakalım hafta içi net karar veririm ama dediğin gibi riske atmayıp 195 60 r15 den devam edicem . Çünkü muayene tarihim bahar zamanı
    Memuration

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kışlıkları söktürme zamanı geldi sanırım. Kışlık olarak nokian kullanıyorum. Yazlık lastiğim falken di ortalama bir performansı vardı üzmedi diyebilirim ama değiştirme zamanı geldi. 205/55r 16 ebat kullanıyorum fiyat olarak limit belirlemedim en iyisi hangisiyse onu alacağım yalnız karar veremiyorum. Primacy 4 baktım yorumlarda abs nin çabuk devreye girmesi, kalkışlarda patinaja düşmesi ve yüksek hızda yolda gezmesi güven vermemesi gibi yorumlara rastladım. Conti premiumcontact 6 baktım onda da benzer yorumlar var ve fazla gürültülü olduğu söyleniyor. İşin özeti kararsız kaldım. Hankook ventus prime 3 ü de inceledim fena değil gibi. Bu lastikleri kullanmış arkadaşlar varsa yorumlarını merak ediyorum. Bu üçü haricinde de tavsiye olabilir.
    12 ' GOLF 6 1.6 TDI
    22' MEGANE 4 1.3 TCE

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar hyundai era ya lastik alacağız kayınpederin aracı. Adam michelin kullanıyor 6 senelik artık lastik çatladı. Yumuşak sürüşlü lastik seviyor. Michelin 550 tl epey pahalanmış. Dunlop fm800 dü sanırım 360 tl. Satıcıda bir çok marka var dunlop memnun eder dedi. Tecrübe edeniniz var mı? 185/65r14 ebatımız

BYET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    195 45 15 4 adet yazlık MİLESTONE markayı önerir misiniz? Rakibi olarak da starmax v taban lastik başkada yok o ebatlarda kafam milestone'da kaldı.

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hyundai era ya lastik alacağız kayınpederin aracı. Adam michelin kullanıyor 6 senelik artık lastik çatladı. Yumuşak sürüşlü lastik seviyor. Michelin 550 tl epey pahalanmış. Dunlop fm800 dü sanırım 360 tl. Satıcıda bir çok marka var dunlop memnun eder dedi. Tecrübe edeniniz var mı? 185/65r14 ebatımız
    225/45/17’de Dunlop fm800’ü kullandım. Bence parasını sonuna kadar hak eden bir lastik. Tavsiye ederim. Dunlop Sportmaxx serisini beğenmedim ama fm800 güzel lastik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kışlıkları söktürme zamanı geldi sanırım. Kışlık olarak nokian kullanıyorum. Yazlık lastiğim falken di ortalama bir performansı vardı üzmedi diyebilirim ama değiştirme zamanı geldi. 205/55r 16 ebat kullanıyorum fiyat olarak limit belirlemedim en iyisi hangisiyse onu alacağım yalnız karar veremiyorum. Primacy 4 baktım yorumlarda abs nin çabuk devreye girmesi, kalkışlarda patinaja düşmesi ve yüksek hızda yolda gezmesi güven vermemesi gibi yorumlara rastladım. Conti premiumcontact 6 baktım onda da benzer yorumlar var ve fazla gürültülü olduğu söyleniyor. İşin özeti kararsız kaldım. Hankook ventus prime 3 ü de inceledim fena değil gibi. Bu lastikleri kullanmış arkadaşlar varsa yorumlarını merak ediyorum. Bu üçü haricinde de tavsiye olabilir.
    Bridgestone t005 al keyfine bak hocam banada dua edersin

Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dunlop kullanmadım ama onuda burda petlas üretiyor falken gibi. Gerçek dunlop kalitesinde olucağını sanmıyorum. O paralara kumho vardır kumho bak bence.

Alıntı BYET Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    195 45 15 4 adet yazlık MİLESTONE markayı önerir misiniz? Rakibi olarak da starmax v taban lastik başkada yok o ebatlarda kafam milestone'da kaldı.
    Alabiliceğin en kötü lastik daha kötüsü yok

BYET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alabiliceğin en kötü lastik daha kötüsü yok
    Peki önerdiğiniz ne var abi kendimi o kadar şartlandırmıştım ki Yıkıldım resmen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BYET Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki önerdiğiniz ne var abi kendimi o kadar şartlandırmıştım ki Yıkıldım resmen
    Kumho hs51 almanı tavsiye ederim en az. bu aralar bulamayabilirsin ama yakında gelir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bridgestone t005 al keyfine bak hocam banada dua edersin
    T005 ler için sert ve gürültü seviyesi yüksek diyorlar hocam o yüzden hiç seçeneklerim arasına koymadım ama sen söyleyince dikkatimi çekti şimdi. T005 lerin üretim yeri Türkiye'mi acaba?
    12 ' GOLF 6 1.6 TDI
    22' MEGANE 4 1.3 TCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni Bridgestone Potenza Sport sanırım Türkiyede daha yok bayağı iddialı ve ilk testlerde zirveyi kaptı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    T005 ler için sert ve gürültü seviyesi yüksek diyorlar hocam o yüzden hiç seçeneklerim arasına koymadım ama sen söyleyince dikkatimi çekti şimdi. T005 lerin üretim yeri Türkiye'mi acaba?
    Bridgestone lar eskiden çok sertti t005 eski serilerine göre yumuşak bi michelin e goodyear a göre hala sert ama Türkiye yol şartlarına göre yapılıyor ve yerli üretim bununda avantajı çok daha iyi bir lastiği çok daha uygun fiyata alabiliyorsunuz Ses konusu benim kriterim değil hiç bi lastikte takılmam önemli olan yol tutması şuanda hem ıslakta hem kuruda alınabilcek en iyi lastik t005

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    primacy 4 kullanıyorum bende.Bahsettiğin gibi abs ve patinaj durumlarını bende yaşıyorum.Hamurun özelliği olabilir belki.Ama uzun yolda ve yağmurda bi sıkıntı yaşamadım gibi.Bir daha lastik alacak olsam ilk tercihim pilot sport 4 olacak.Çünkü ondan memnun olmayan yok gibi.

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaz lastiği olarakta nokian kullana bilirsin söylediğin ebatta Wetproof serisi var şu anda punto'da ayrıca abimin symbol de kullanıyoruz lastik gayet iyi ses konusunda ve yol tutuş konusunda çok iyi, ıslak zeminde su boşaltımı vs. gayet güzel fiyat olarakta makul diye bilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    primacy 4 kullanıyorum bende.Bahsettiğin gibi abs ve patinaj durumlarını bende yaşıyorum.Hamurun özelliği olabilir belki.Ama uzun yolda ve yağmurda bi sıkıntı yaşamadım gibi.Bir daha lastik alacak olsam ilk tercihim pilot sport 4 olacak.Çünkü ondan memnun olmayan yok gibi.
    Primacy 4 ün beni en çok cezbeden kısmı premium contact 6 ya göre daha sessiz oluşu genel yorumlar da bu şekilde. Pilot sport 4 maalesef benim ölçülerde yok olsa bende düşünmeden alırdım.
    Alıntı KoramiraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaz lastiği olarakta nokian kullana bilirsin söylediğin ebatta Wetproof serisi var şu anda punto'da ayrıca abimin symbol de kullanıyoruz lastik gayet iyi ses konusunda ve yol tutuş konusunda çok iyi, ıslak zeminde su boşaltımı vs. gayet güzel fiyat olarakta makul diye bilirim.
    Weathproof 4 mevsim diye mi geçiyor yoksa yaz lastiği midir hocam?
    12 ' GOLF 6 1.6 TDI
    22' MEGANE 4 1.3 TCE

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Falken Azenis FK510 kullanan/deneyimleyen var mı? Ölçüm olan 235/40/R19'da F/P lastiği diye düşünüyorum. Fakat başka önerisi olan varsa duymak isterim. Teşekkürler.
    "Korkmadık, savaştık"

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Primacy 4 ün beni en çok cezbeden kısmı premium contact 6 ya göre daha sessiz oluşu genel yorumlar da bu şekilde. Pilot sport 4 maalesef benim ölçülerde yok olsa bende düşünmeden alırdım.

Weathproof 4 mevsim diye mi geçiyor yoksa yaz lastiği midir hocam?

Wheater Proof 4 mevsim serisi

Power proof performans serisi

Wet Proof orta seri

İ Line serisi ekonomik seri

şeklinde adlandırıyorlar kış seriside SnowProof diye geçiyor artık sizin dediğin ebatlarda Power Proof olmaya bilir ama Wet proof kesin vardır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KoramiraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wheater Proof 4 mevsim serisi

Power proof performans serisi

Wet Proof orta seri

İ Line serisi ekonomik seri

şeklinde adlandırıyorlar kış seriside SnowProof diye geçiyor artık sizin dediğin ebatlarda Power Proof olmaya bilir ama Wet proof kesin vardır.
    Anladım hocam teşekkür ederim bi inceleyeyim bakayım wet proofu.
    12 ' GOLF 6 1.6 TDI
    22' MEGANE 4 1.3 TCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Falken Azenis FK510 kullanan/deneyimleyen var mı? Ölçüm olan 235/40/R19'da F/P lastiği diye düşünüyorum. Fakat başka önerisi olan varsa duymak isterim. Teşekkürler.
    #598 inci posta bakabilirsin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler