User Tag List

Sayfa 9/53 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
994 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: Yaz Lastiği Tavsiye (Falken,Nokian, Kumho, vb.)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    205/40 R17 ölçülerinde Kumho 84Y Ecsta SPT KU31 lastikleri 4 yıla yakındır 2 set (2x4 Lastik) olarak kullandım, halen de kullanmaktayım. Oldukça memnunum ancak bana göre artı yönleri olduğu kadar eksi yönleri de var elbette. Yol sesi konusunda başarılı değiller. Hamuru oldukça sert, haliyle konfor konusunda da çok başarılı olduklarını söyleyemem. Ancak yol tutuşu bana göre çok çok iyi ve inanılmaz dayanıklılar. O kadar çukura düşmelere başka bir lastik dayanabilir miydi bilmiyorum.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    falken ze310 kullanan var mı ? Yorumları merak ediyorum.

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı beci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Barum Bravirus 3 kullanıyorum yaklaşık 7 bin km oldu. gayet memnunum tavsiye ederim.
    1999 model toyota avensis aracımda kullandım bende..ortalama kullanım şartları için gayet başarılı olduğunu düşünüyorum.binek otomobiller için

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    225-45-17 için petlas velox sport PT741 için ne dersiniz arkadaşlar?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar dacia logan mcv için 185/65/15 yaz lastiği ne önerirsiniz? frenlemesi ve sağlamlığı önemli.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba konuyu canlandırayım. Kaç gündür araştırıyorum ama bir türlü karar veremedim kafayı yiyeceğim. Tabi karar veremememin sebebi ise lastiklerin fiyatlarının yükselmesi oldu.
    Bu lastik konusu çok değişik bir durum. Aynı lastiğin yorumlarına bakıyorum biri diyor lastik çok güzel öteki diyor virajda savuruyor ama kimse hangi aracı kullandığını yazmamış. Kendimden örnek vereyim en son punto aracımda Continental cpc5 kullandım 2 senede 40 bin km yaptım hiç sorun çıkarmadı. Dişleri 2-3mm aşınmıştır 2 sene daha gider gibiydi çatlama vs hiç olmadı. Şimdi astra h kasa araç aldım.lastikleri eski. Tabi herkes gibi benimde istediğim ömrünü çabuk tamamlamasın, sert olmasın ,yol tutuşu iyi olsun sesli olmasın. Araştırdığım lastikleri söyleyeyim. Continental cpc5 375 cec6 390tl.
    Goodyear efficent grip performans modeli tavsiye edilmiş 350 tl. 4 kanal olanı. Hankook ventus prime3 290 tl civarı. Falken ve lassa 280 300 tl civarı. Falken 310 ecorun sanırım. Lassa greenways modeli. Nokian line var 270 tl neden bu kadar ucuz anlamadım. İline eline serisi pahalı çünkü. En son kararsız kalırsam eski lastiğimden alacağım kapatacağım defteri.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    line eski seri ondandır ama al bence pişman olmazsın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde petlas pt515 serisi var 250 tl. Nokian için yorumlarda çok şundan bahsedilmiş" lastikler 1 sene 30 bin km sonra parçalanarak eskimeye başladı dişlerde kopmalar oluştu" yabancı forumlarda da mevcut bu yazı. Hatta kaç bayiye sorsam kışlık tavsiye ederim yazlık edemem dedi��

By_Carizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    michelin pilot sport 4 hakkında ne düşünüyorsunuz ? 225/45/17 olarak 1.6 tdi octavia da kullanıcam
    Alıntı Crack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaputun altındaki beygirlere bile tecavüz etmişler. yok böyle birşey.

Alıntı Caesar; Nickli Üyeden Alıntı
    imam os.rmamış s.çmış cemaat ise dünyada bu güne kadar yapılmamış bir eylem yapiyor. hey maaşallah

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    205/55/16 olarak Falken ze310 aldım. Daha yağmur yüzü görmediğinden biraz daha kullanayım yorumlarım. Genel olarak iyi. Hepsiburada üzerinden aldım 280 Lira 9 taksit olarak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde petlas pt515 serisi var 250 tl. Nokian için yorumlarda çok şundan bahsedilmiş" lastikler 1 sene 30 bin km sonra parçalanarak eskimeye başladı dişlerde kopmalar oluştu" yabancı forumlarda da mevcut bu yazı. Hatta kaç bayiye sorsam kışlık tavsiye ederim yazlık edemem dedi��
    O kadar uzun süre kullanmadım bilmiyorum ama kopsa bile petlastan her türlü iyidir 30 bin bile çok bence 20 binden fazla kullanmıyorum bi lastiği şahsen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    205/55/16 olarak Falken ze310 aldım. Daha yağmur yüzü görmediğinden biraz daha kullanayım yorumlarım. Genel olarak iyi. Hepsiburada üzerinden aldım 280 Lira 9 taksit olarak
    Yorumlarını bekliyoruz hocam. Lastik konforlu mu? Umarım memnun kalırsınız. Bazı yerlerde bir seneden sonra sertleşiyor denmiş ama neye göre tabi

Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar uzun süre kullanmadım bilmiyorum ama kopsa bile petlastan her türlü iyidir 30 bin bile çok bence 20 binden fazla kullanmıyorum bi lastiği şahsen
    Valla kardeşim ben senede 20 bin falan yaptığım için uzun ömürlü lazım oluyor. Yukarıda da yazdım Continental 2 senede hiç bozulmadı.

halilcan9455 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba konuyu canlandırayım. Kaç gündür araştırıyorum ama bir türlü karar veremedim kafayı yiyeceğim. Tabi karar veremememin sebebi ise lastiklerin fiyatlarının yükselmesi oldu.
    Bu lastik konusu çok değişik bir durum. Aynı lastiğin yorumlarına bakıyorum biri diyor lastik çok güzel öteki diyor virajda savuruyor ama kimse hangi aracı kullandığını yazmamış. Kendimden örnek vereyim en son punto aracımda Continental cpc5 kullandım 2 senede 40 bin km yaptım hiç sorun çıkarmadı. Dişleri 2-3mm aşınmıştır 2 sene daha gider gibiydi çatlama vs hiç olmadı. Şimdi astra h kasa araç aldım.lastikleri eski. Tabi herkes gibi benimde istediğim ömrünü çabuk tamamlamasın, sert olmasın ,yol tutuşu iyi olsun sesli olmasın. Araştırdığım lastikleri söyleyeyim. Continental cpc5 375 cec6 390tl.
    Goodyear efficent grip performans modeli tavsiye edilmiş 350 tl. 4 kanal olanı. Hankook ventus prime3 290 tl civarı. Falken ve lassa 280 300 tl civarı. Falken 310 ecorun sanırım. Lassa greenways modeli. Nokian line var 270 tl neden bu kadar ucuz anlamadım. İline eline serisi pahalı çünkü. En son kararsız kalırsam eski lastiğimden alacağım kapatacağım defteri.
    2-3 set Petlas lastik eskitmiş biri olarak yorumlarımı aktarayım.Öncelikle ana tercihim her zaman goodyear olmuştur ancak ekonomik olması açısndan Petlas lastiklerini uzun süredir kullanıyorum PT515 modelini en son Astra G aracımda kullandım.Önceki modelleri ile aynı izlenim uyandırdı bende yoltutuş, ıslak performansı, uzun ömürlülük gayet iyi düzeyde ancak birazcık sert ve yol sesi yapıyor.

Önceliğim Goodyear , fiyat/performans tercihim de Petlas uzun yıllardır.
    Alıntı gokhan07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uyması için öncelikle arabada bi beyin olması lazım oda senin arabada yok

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumlarını bekliyoruz hocam. Lastik konforlu mu? Umarım memnun kalırsınız. Bazı yerlerde bir seneden sonra sertleşiyor denmiş ama neye göre tabi
    almamda etkili olan test 2018 Auto Bild 15 inch Summer Tyre Test - Tyre Reviews

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 senede 65 bin jinyu gallopro yh18 kullandım güzel bi lastik şimdi yine aynı lastiğin aynı ebatını aldım
    tabi sizin ebatı bilmiyorum ama benim ki biraz kıl bi ebat oldugundan 185*45*15 da dolayı çok iyi geldi bana bu lastik
    PROSTOCK GARAGE

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iki aracımda da nankang kullanıyorum, oldukça memnunum fiyat performans oranından.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bu testlere güvenmiyorum ben hangi koşullarda nasıl bi asfaltta yapılıyor bilmiyoruz tr şartlarında test sonuçları tutmuyor bence kullanıcı yorumları önemli. Daha önce bakmıştım pzero neroya potenza re002 den iyi falan diyordu alakası yok 2 side kullandığım model potenza kat kat iyiydi attığın sayfayada baktım p1 verde ile nokian line gözüme ilişti 2 sinide kullandım bu testlere göre p1 iyi diyor ama nokian daha iyiydi mesela onlarıda kullandım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    testlere epey baktım ama bu testlerde lastik 10 bin sonra ne olacağını kimse yazmıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hankook aldım ben de 205/55r16 kışı geçirdim yaklaşık 5bin km oldu fena değil gibi. Öncesinde continental vardı fark göremedim. eylül ya da ekim ayında aldım 1.4tsi golf aracım.
    Alıntı .CeM. Nickli Üyeden Alıntı
    99 yaşında bi amcada vardı 99 model 99 binde noldu kimbilir bulupta müzeye koymak lazım aslında çok değerli

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler