User Tag List

Sayfa 11/53 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
994 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: Yaz Lastiği Tavsiye (Falken,Nokian, Kumho, vb.)

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu hafta başında 225-45-17 91Y continental premium contact 6 aldım.480TL tanesi. testlere bakıldığında en iyiler arasında görülüyor,umarım kullanımı da öyledir.
    Konu SkY tarafından (19-04-2019 Saat 10:57 ) değiştirilmiştir.

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SkY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hafta başında 225-45-17 91Y contipermiumcontact 6 aldım.480TL tanesi. testlere bakıldığında en iyiler arasında görülüyor,umarım kullanımı da öyledir.
    465 TL Hepsiburada.comda indirimde lastik. 2019 üretim yılı. 2019 yada 2018 yılında yılın lastiği seçilmiş. Bende takipteyim abi

ps4 düşünüyorum. Daha yumuşak lastik. Sadece sert ve yol sesi alıyor diye şikayet vardı.
    doğuştan araba manyağı

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı speed_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    465 TL Hepsiburada.comda indirimde lastik. 2019 üretim yılı. 2019 yada 2018 yılında yılın lastiği seçilmiş. Bende takipteyim abi

ps4 düşünüyorum. Daha yumuşak lastik. Sadece sert ve yol sesi alıyor diye şikayet vardı.

bende hepsiburada dan aldım.4 lastikte 0819 dot lu.1919 tl mi ne ödedim tam rakam ,70 tl de sökme takma balans.2000 diyelim düz hesap.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende hepsiburada dan aldım.4 lastikte 0819 dot lu.1919 tl mi ne ödedim tam rakam ,70 tl de sökme takma balans.2000 diyelim düz hesap.
    Hayırlısı olsun abi. Yorumlarını bekliyorum. ps4 550 TL ile 600 - 650 tl kadar rakamı değişmektedir. Rakamlar ciddi arttı.
    doğuştan araba manyağı

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ben lastikçiden 1980TL sökme takma nitrojen dahil aldım aynı ölçü aynı seri 2019 2.hafta
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MuMBar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben lastikçiden 1980TL sökme takma nitrojen dahil aldım aynı ölçü aynı seri 2019 2.hafta
    Hayırlısı olsun. PS4 alan yok galiba Bende gtc düşünüyorum. ***** izmir yolu kaymak gibi olduğu için ps4 daha iyi olur gibime geliyor. Karar veremedim. Aciliyeti

yokta fiyatlar iyi gibi alıp kışa takayım diyorum.
    doğuştan araba manyağı

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu hafta başında 225-45-17 91Y continental premium contact 6 aldım.480TL tanesi. testlere bakıldığında en iyiler arasında görülüyor,umarım kullanımı da öyledir.
    Kuzenle rizeye gittik yağmur çamur hard kullandı virajlara hızlı girdi araba e 250 ama tırsıyodum yinede lastikler aşırı iyiydi ama ıslakta bile bitane garip hareketini görmedim merak edip baktım dediğiniz modeldi aklıma yazmıştım çünkü sadece az biraz sesli gibi geldi o kadar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuzenle rizeye gittik yağmur çamur hard kullandı virajlara hızlı girdi araba e 250 ama tırsıyodum yinede lastikler aşırı iyiydi ama ıslakta bile bitane garip hareketini görmedim merak edip baktım dediğiniz modeldi aklıma yazmıştım çünkü sadece az biraz sesli gibi geldi o kadar
    ps4 yumusak lastik asınması hızlı ve kolay oluyormuş. yol sesi almıyor ve bir tık daha kuru havada iyi yol tutuyor. Diğeri sert birazda dediğin gibi ses alıyor okadar

aralarında 100 - 150 tl gibi fark var adet başına az değil.
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı speed_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

205/55/16 ebatta keske rft si olsa da alabilsek.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Falken ze310 konusundaki yorumlarımı video olarak kanala attım da şirkette youtube'u açamıyorum. imzamdam kanala girip bakabilirsiniz. müsait olunca videoyu da buraya gömeceğim.
    http://www.techturkey.com/forum/vide...10_ecorun.html

srkns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Focus için st jant üzerinde 225 40 18 Nexen nfera lastikli set buldum

Nexen yorumlarını okudum daha da kafam karıştı, n'fera serisini kullanan oldu mu acaba?
    Ne mutlu Türküm diyene

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı srkns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Focus için st jant üzerinde 225 40 18 Nexen nfera lastikli set buldum

Nexen yorumlarını okudum daha da kafam karıştı, n'fera serisini kullanan oldu mu acaba?
    Bu genel bir yorum olacak ancak bildiklerimi özetleyim.

Hiçbir lastik kötü değildir. Lastiğin üretim tarihinden itibaren uygun saklama koşullarında raf ömrü 10 yıldır. 2018 veya 2019 yılına lastik almak size herhangi bir avantaj sağlamaz.

Her gün yaklaşık 6 7 takım satıyoruz. Michelin yetkili bayisiyiz. Michelin ,Goodyear, Continental,Bridgestone, Lassa, Michelin alt ürünleri (Tigar, Kormoran).... Starmaxx hariç tüm markalar mevcut.

En çok sattığımız lastik 205/55/16 dan örnek vermek istiyorum. Michelin şuan ortalama 450 lira , Kormoran-Tigar 275 lira. Bu saydığım 3 marka aynı fabrikada üretiliyor. Hepsi Michelin garantisi altında. Düzgün şartlarda Michelin 3-4 yıl 40 bin km kullanabilirsiniz, Tigar-Kormoran ise 2 3 yıl 30 bin km kullanabilirsiniz. Fiyat farkını düşündüğünüzde Tigar-Kormoran daha mantıklı duruyor. (Tigar Kormoran üretilme amacı Çin markalarının pazar payını azaltmak)

Lastik teknolojisi olarak pazar payı yüksek markalar aynı seviyedeler. Michelin, Bridgestone, Goodyear, Continental ,Pirelli marka farketmeksizin hesabınıza hangisi uyuyorsa onu alın. Fazla para vermek size ekstra hiçbir şey sunmuyor. Özellikle Michelin lastikten ziyade markasını satıyor.
    Coğrafya kaderdir

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    205 / 40 / 17

Sadece hafta sonu gazlamak için. Öyle sesmiş konformuş öyle dertlerim yok. Ama servet te ödemek istemiyorum. Ne var tavsiye. 215/40/17 de Nankang AR1 semislick var aslında ama 750 TL tanesi çok para. Normal lastik için 400TL, semslick içinde 550 maks 600 ü geçmek istemiyorum.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    235/40/19 ebatta goodyear asmm kullanıyorum. Çok yumuşak ve sessiz bir lastik.

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu ne güzel fiyat ya. 215/40/r17 benim ebatlar, en kötü taurus 400 TL.
    PS 4 bakıyorum 1.000 tl civarı

215/40/r17 de PS4 kullanan var mı? yorumları merak ediyorum.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zorbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu genel bir yorum olacak ancak bildiklerimi özetleyim.

Hiçbir lastik kötü değildir. Lastiğin üretim tarihinden itibaren uygun saklama koşullarında raf ömrü 10 yıldır. 2018 veya 2019 yılına lastik almak size herhangi bir avantaj sağlamaz.

Her gün yaklaşık 6 7 takım satıyoruz. Michelin yetkili bayisiyiz. Michelin ,Goodyear, Continental,Bridgestone, Lassa, Michelin alt ürünleri (Tigar, Kormoran).... Starmaxx hariç tüm markalar mevcut.

En çok sattığımız lastik 205/55/16 dan örnek vermek istiyorum. Michelin şuan ortalama 450 lira , Kormoran-Tigar 275 lira. Bu saydığım 3 marka aynı fabrikada üretiliyor. Hepsi Michelin garantisi altında. Düzgün şartlarda Michelin 3-4 yıl 40 bin km kullanabilirsiniz, Tigar-Kormoran ise 2 3 yıl 30 bin km kullanabilirsiniz. Fiyat farkını düşündüğünüzde Tigar-Kormoran daha mantıklı duruyor. (Tigar Kormoran üretilme amacı Çin markalarının pazar payını azaltmak)

Lastik teknolojisi olarak pazar payı yüksek markalar aynı seviyedeler. Michelin, Bridgestone, Goodyear, Continental ,Pirelli marka farketmeksizin hesabınıza hangisi uyuyorsa onu alın. Fazla para vermek size ekstra hiçbir şey sunmuyor. Özellikle Michelin lastikten ziyade markasını satıyor.
    Bence hem doğru hem yanlış.

Katılmadığım nokta, "pazar farklılaştırma" amacıyla büyük markalar tarafından üretilen farklı marka lastiklerin de ana marka ile "aynı" olarak kabul edilmesi. Bu noktada "fazla para vermek birşey sunmuyor" kısmı bence yanlış mesela bu anlamda.

Örneğin Skoda ve Seat kesinlikle bir VW ile aynı değil. Görünmeyen yerlerde nerelerden çalıp çırpıyorlar. Octavia'nın eskisinden daha kötü yalıtımı vardı mesela yeni kasada. Çok şikayet gelince makyajlı kasada artırdılar mesela.

Pirelli'nin CEAT'ı var mesela, biliyorsundur, Pirelli ile aynı olmasını bekleyemeyiz. Kaldı ki P7 ve Pzero bile aynı ebatta çok farklı davranan lastikler.

Çok büyük bi genelleme olmuş bu sanki, lastikte markalar modellerine göre bile değişirken, Tigar-Kormoran'ı veya bi CEAT vs'yi aracıma takmam şahsen. Bunların yerine Petlas alır geçerim mesela.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok ön yargılı olsamda arkadaşımın astrasında denedikten sonra kumho hs51 aldım 195 45 17. Beklentilerimin üstünde çıktı yumuşakta lastik biraz sesli gibi sanki clio da ama astrada belli olmuyor keza yol tutuşta öyle fiyatlarıda uygun tavsiye ederim. Yalnız yağmur etiketi f ıslakta 1-2 fren denedim iyiydi ama yoğun yağışta nasıl olur bilmiyorum ağustosta rizeye gidicem orda denerim artık

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok ön yargılı olsamda arkadaşımın astrasında denedikten sonra kumho hs51 aldım 195 45 17. Beklentilerimin üstünde çıktı yumuşakta lastik biraz sesli gibi sanki clio da ama astrada belli olmuyor keza yol tutuşta öyle fiyatlarıda uygun tavsiye ederim. Yalnız yağmur etiketi f ıslakta 1-2 fren denedim iyiydi ama yoğun yağışta nasıl olur bilmiyorum ağustosta rizeye gidicem orda denerim artık
    Yağmur etiketi F mi? Bence yağışta çıkma

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yağmur etiketi F mi? Bence yağışta çıkma
    Sen lastiklere dikkat et o ölçülerde şu an 4 lastik fiyatına motor satıyorlar
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler