User Tag List

Sayfa 23/53 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
994 sonuçtan 419 ile 437 arası

Konu: Yaz Lastiği Tavsiye (Falken,Nokian, Kumho, vb.)

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Falken 195 55 16 eco310 almıştım 2-3 gün denedim frenlemem şuan çok iyi disk balata 0 onunda etkisi olabilir. En son kış lastiğiyle 4 tekerden kaydığım yerde aynı hızda arabayı çizgiden çıkaramadım Sadece direksiyonda garip bi his var böyle bi boşluk var gibi bi his kesinlikle bu lastikten sonra oldu hamuru falan iyi olabilir ama teknoloji bazında eksikleri olabilir. Sessizlik güzel yumuşaklığını 185 65 15 köfte lastikten geçiş yaptığım için anlayamadım ama büyük tümseklerden falan geçerken salınımı güzel

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Falken 195 55 16 eco310 almıştım 2-3 gün denedim frenlemem şuan çok iyi disk balata 0 onunda etkisi olabilir. En son kış lastiğiyle 4 tekerden kaydığım yerde aynı hızda arabayı çizgiden çıkaramadım Sadece direksiyonda garip bi his var böyle bi boşluk var gibi bi his kesinlikle bu lastikten sonra oldu hamuru falan iyi olabilir ama teknoloji bazında eksikleri olabilir. Sessizlik güzel yumuşaklığını 185 65 15 köfte lastikten geçiş yaptığım için anlayamadım ama büyük tümseklerden falan geçerken salınımı güzel
    Aynı lastikten 205/45/17 aldım ama henüz takamadım. İnş memnun kalırız

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla 2. yaz dönemine girdim ben memnunum. 2 kere piste de girdim. performansını aracıma göre beğeniyorum.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alper_pug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı lastikten 205/45/17 aldım ama henüz takamadım. İnş memnun kalırız

10 krktr

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

10 krktr

Evet Onur kardeşimin sayesinde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyefendı memnun kalmazsanız 30 gün içinde iade
    ben de falkene geçtim ultra memnunum diyebilirim ama bir lastik kokusu var ki .. 1-2 zorlayın yanına yaklaşamıyosunuz lastiğin. okumuştum daha önce yorumlarını zaten. ama yola cok guzel yapısıyor , biraz hamurumsu bir lastik. bana göre 10/10

Trance-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler selam, surekli olarak ist trafiğinde kullandığımız Opel AStra j aracımda şuan Petlas var. seneye yazın görur yada görmez...
    şehiriçi kullandığımız araçta marka çok önemli mi ?
    2. kalite sıfır lastik alsak pişman olur muyum ?
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Trance-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler selam, surekli olarak ist trafiğinde kullandığımız Opel AStra j aracımda şuan Petlas var. seneye yazın görur yada görmez...
    şehiriçi kullandığımız araçta marka çok önemli mi ?
    2. kalite sıfır lastik alsak pişman olur muyum ?
    Olmazsın astra j zaten iyi yol tutan ve duran bi araba arkadaşımda var kumho hs51 almıştık çok memnun arada bende sürdüğüm için bende memnunum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de falkene geçtim ultra memnunum diyebilirim ama bir lastik kokusu var ki .. 1-2 zorlayın yanına yaklaşamıyosunuz lastiğin. okumuştum daha önce yorumlarını zaten. ama yola cok guzel yapısıyor , biraz hamurumsu bir lastik. bana göre 10/10
    Passat.ın üzerinde gelen bi lastik zaten.
    Kötü olsa araca koymazlardı sanırım.

Ara sıra düşünmüyo değilim; yok yere servet bayılmıyo muyuz acaba diye.. Drift yapmıyorum, pist yok, drag mrag zaten hâk getire.. Efendi efendi kullanıyorum. Neyin çabası bu.. Yok PS4 olsunmuşmuş, yok Cup2 olsunmuşmuş...
    Neyin kafasıysa bu bendeki :/

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koku geçer 1-2 aya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ara sıra düşünmüyo değilim; yok yere servet bayılmıyo muyuz acaba diye.. Drift yapmıyorum, pist yok, drag mrag zaten hâk getire.. Efendi efendi kullanıyorum. Neyin çabası bu.. Yok PS4 olsunmuşmuş, yok Cup2 olsunmuşmuş...
    megane 2 rs vardı dimi abi sende cup2 ağır gelebilirde ps4 yakışır hiç gazlamıyorsan sert kullanmıyorsan falken olur kumho ps71 olur iş görür yani

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    megane 2 rs vardı dimi abi sende cup2 ağır gelebilirde ps4 yakışır hiç gazlamıyorsan sert kullanmıyorsan falken olur kumho ps71 olur iş görür yani
    Aynen kardeşim. Teknik verilerine göre Cup2, bi tık hafif kalıyo sanki ama dediğim gibi kullanım tarzım, kullanabildiğim süre, vb. derken lastiğin markası anlamını yitiriyo bence :/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen kardeşim. Teknik verilerine göre Cup2, bi tık hafif kalıyo sanki ama dediğim gibi kullanım tarzım, kullanabildiğim süre, vb. derken lastiğin markası anlamını yitiriyo bence :/
    yani abi bi tanıdık abide evo var çok binmiyo iyi lastik bakıyodu dedim abi gerek yok falken bakalım yarı parasına falken aldı oda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

abi o biraz bütçe ve marka fanatikliği ile alakalı bir durum olabilir,ama kısmen bütçeye bağlayabiliriz.

benim ebadımdaki en kaliteli marka lastik bu falken di , michelin pirelli vs yok .adamdan saymamıslar bizim ebadı.
    ama senin otomobilin için var ise abi ki megane rs ti sanıyorum otomobilin,imkan varsa ps4 tabi ki . he kasmayalım diyorsan bu tarz bır lastık iş görür tabi fazla fazla.

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence lastik alinirken en iyisi olmali, olabilecek en ust noktasi secilmeli. Ben her zaman bu mantikla devam ediyorum, tabi hizli kullanan ve gazlayan birisiyim ama boyle olmayana bile bunu soyluyorum. Kaza yapip yoldan cikma olaylarini falan gectim, ani frende duzgun bir lastikle dandige gore 15cm erken dursa belki farini kirip catlatmayacak. Aradaki fiyat farki buradan bile fazlasiyla cikiyor. 35-40bin km biniliyor zaten lastiklere. Olmuslen en iyisini alin, 1 kere ise yarar ama yarar

Kislikta conti ts860
    Yazlikta michelin ps4 favorim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence lastik alinirken en iyisi olmali, olabilecek en ust noktasi secilmeli. Ben her zaman bu mantikla devam ediyorum, tabi hizli kullanan ve gazlayan birisiyim ama boyle olmayana bile bunu soyluyorum. Kaza yapip yoldan cikma olaylarini falan gectim, ani frende duzgun bir lastikle dandige gore 15cm erken dursa belki farini kirip catlatmayacak. Aradaki fiyat farki buradan bile fazlasiyla cikiyor. 35-40bin km biniliyor zaten lastiklere. Olmuslen en iyisini alin, 1 kere ise yarar ama yarar

Kislikta conti ts860
    Yazlikta michelin ps4 favorim
    Söylediklerin mantıklı ve doğru katılıyorum ama kendin için örnek vericem eski arabama 8 yılda en az 15 takım lastik değiştirdim jantla beraber. Hatırladıklarım bridgestone potenza pzero nero 2 takım yokohama wdrive goodyear efficentgrip nokian iline pirelli p1 michelin enery ve daha adını hatırlayamadığım biçok lastik e durum böyle kaşıntılı bir insan olunca artık orta sınıf güzel lastikleri tercih ediyorum şimdiki araba bile daha 1 senelik 2 takım 0 yazlık(kumho hs51-falken eco310 1 takım kışlık 0 lassa snoways 4 lastik aldım

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani al sat veya surekli boyle jant degistirme isini bir kenera koyarsak gram gazlamayam birisi bile en iyi alabildigi lastigi alsin. 100 le giderken bu ulkede su birikintisine girip yoldan cikabilirsin , yada karda 30km/h hizla duramayip bir yerlere tiklayip catlatabilirdiniz. Emin olun parasini her zaman cikaracaktir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2020’nin en iyi frenleyen 50 yaz lastiği

Şuradaki test sonuçlarına göre ıslakta kumho ps71 hiç beklenmeyecek şekilde ps4'ten bile kısa mesafede durmayı başarmış. Tabi bu tarz testlerin güvenilirlikleri soru işareti.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler