User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
64 sonuçtan 58 ile 64 arası

Konu: Diferansiyeli Kaynatmak İçin Usta Önerisi

OMTechJr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ahaha vay anasini az daha zorlarsak haksiz cikacaz beyler Ne mucizevi bir seymis kaynak. Abbas çimen kaynatiyorsa konu kapanmistir.

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alper abi cok iyidir , tanisan boyle dusunmezdin , sadece sert mizaca sahip birisi. sor anlatir . biraz katlancan artik )

Apocaltique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3. Videoda 180 le gidiyorken yazmışsın otobanda
    Bildiğin 50 ile caddede dükkanların önünden geçtiğin alalade bir video yanlış video koydun heralde
    basın ekspres orasi kadran 260lik dikkatli bakarsan 50 ile degil de 180'le gitmedigini gorursun. videonun 8.saniyesini durdur, kadranda 260'dan geriye say iste, yakin cekim videoda isteyebilirsin
    Konu Apocaltique tarafından (12-05-2018 Saat 15:37 ) değiştirilmiştir.
    34TF3376 D16Y4 RED iES
    34LA6012 B16A2 Sedan RED VTi
    34YN4748 K4M HB RED Clio
    34FFU95 D16Y4 RED iES
    34RC7033 M42 RED E36 Coupe-34KV3945 M20B30 E30 Coupe

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aklın hayalin alamayacağı arabaları istanbul parkta saatlerce kaç kez kullandığımı hatırlamıyorum desem?
    arkadaş ben %100 kilitli diff ile drift yapılmaz mı dedim. Gitmişsiniz saçma sapan açısız drift videoları koymuşsunuz. Yapın arkadaş. Daha çok yapın.
    sacma sapan acisiz drift videolari oyle mi? Alper abi o videolarin hic birinde drift yok maalesef
    34TF3376 D16Y4 RED iES
    34YN4748 K4M HB RED Clio
    34FFU95 D16Y4 RED iES

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eskiden drift yoktu, yanlama vardı... BMW sahipleri olarak biz de severdik yanlamayı ama kilide kaynak olayını o zamanki imkansızlıklara rağmen hemen hemen kimse yapmazdı, gittik verdik parasını kilit aldık, kilitli diff bulamazsak kilidi kendi diff. imze aktardık... emin olun tofaşçı arkadaşlar bile araçlarına uygun kilit olsa alırdı...

sene oldu 2018 hala bunu tartışıyoruz, drift bir spordur, spor da sokakta yapılmaz... atıcılık yapan arkadaşlarım var, haftasonları dağa gider boş alanlarda ateş ederler, ya da poligona giderler, çünkü orda yaparlarsa spor olur ama caddede ateş ederlerse adam öldürmeye teşebbüse girer, aradaki fark budur... silahta bile emniyet vardır, emniyet açık dolaşırsanız kaza çıkar... kaynaklı diff. de emniyeti açık silah gibidir, ne zaman patlayacağı belli olmaz... bu konuda 'bana bir şey olmadı' diye yorum yapmak da doğru değil, hayatta risk faktörü her daim gerçekleşmez, öyle olsa risk denmez...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskiden drift yoktu, yanlama vardı... BMW sahipleri olarak biz de severdik yanlamayı ama kilide kaynak olayını o zamanki imkansızlıklara rağmen hemen hemen kimse yapmazdı, gittik verdik parasını kilit aldık, kilitli diff bulamazsak kilidi kendi diff. imze aktardık... emin olun tofaşçı arkadaşlar bile araçlarına uygun kilit olsa alırdı...

sene oldu 2018 hala bunu tartışıyoruz, drift bir spordur, spor da sokakta yapılmaz... atıcılık yapan arkadaşlarım var, haftasonları dağa gider boş alanlarda ateş ederler, ya da poligona giderler, çünkü orda yaparlarsa spor olur ama caddede ateş ederlerse adam öldürmeye teşebbüse girer, aradaki fark budur... silahta bile emniyet vardır, emniyet açık dolaşırsanız kaza çıkar... kaynaklı diff. de emniyeti açık silah gibidir, ne zaman patlayacağı belli olmaz... bu konuda 'bana bir şey olmadı' diye yorum yapmak da doğru değil, hayatta risk faktörü her daim gerçekleşmez, öyle olsa risk denmez...
    Su konuda okudugum kendi yazdiklarim dahil en mantikli yorum, ne bir igneleme, ne de bir kucumseme var, agzina saglik abi, ilk firsatta orijinal kilit alip aracima takicam, benim inadina diklesmemin sebebi anlasilmistir umarim, saygilar sevgiler.. Bilgilendirme icin tesekkurler..
    34TF3376 D16Y4 RED iES
    34YN4748 K4M HB RED Clio
    34FFU95 D16Y4 RED iES

demirciy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ağzınıza sağlık en güzel yorumu yapmışsınız. Ben de durumum müsait olunca kilit takmayı düşünüyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler