User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
66 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: F/P oranı iyi lastik önerisi

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla süper olur sağolasın, Ctesi belki bende gelebilirim
    biraderin yazılım işide var.1-2gibi lastikleri taktırır herhalde.ben denk gelseydim tanışmak isterdim 1.6 8v ile

0530 640 71 90 muhittin.numaranı pazar günü dükkan açtıran gökhan verdi dersin
    Konu mikelazi tarafından (13-07-2018 Saat 09:55 ) değiştirilmiştir.

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    205/55 r16 ebatındaki falken ze914 modelini 1 yıl ve 20 bin km dir kullanıyorum. İster kuru ister ıslak zemin olsun performansından memnunum. Bundan önce goodyear efficentgrip performance kullanıyordum. Abs çok çabuk devreye giriyordu ve patinaja çok düşüyordu falken de böyle bir sorun yok. Bende de marka takıntısı vardı çok övülen bi lastik olduğu için merak ettim denemek istedim memnun kaldım özellikle goodyearlardan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Falken Ziex ze914 yerine ziex ze310 ecorun diye yeni bir deseni çıkmış varmı kullanan ?
    Falken ZIEX ZE310 EcoRun - Tyre Reviews

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende falken ziex914 ecorun kullanıyorum.. etiket verisinden daha sessiz ve konforlu tavsiye ederim.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

gökberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Impetus Revo+'ya şans verebilirsiniz.
    JDM Don Lastiği...
    JDM Kevgir...
    JDM Marlboro Lights...
    .
    .

Alıntı 3rk4n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve sonsuzda dek o virajda mutlu olarak yaşadilar.

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyat performans deyinc Kumho KU36.

EserBodrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Hepinizin yorumlarını bir kenara not alıp değerlendirerek fiyatlarını karşılaştırdığımda ve ayrıca etiket değerine baktığımda Hankook Ventus Prime 3 tercihe ettim. Tercih etmemdeki diğer bir etmen ise kullandığım 195 genişliğindeki testten birinci çıkmış olması benim için daha çekici hale getirdi.
    Şu ana kadar ailecek Michelin ve Continental'den başka marka kullanmadığımız hatta lastikte marka fanatikliği gibi olacak şekilde bende Continental e aşırı güven vardı. Ancak lastiğe çok para vermek istememem ve ilerde araba değiştirme ihtimalimin olması sebebiyle daha ucuz ve Continental Premium Contact 5 ten aşağı kalmayacak modellere yönelmiştim ve bence buldum. Falken ze914 fiyat olarak baya iyiydi ancak ıslak zemin performansı benim ölçülerimde B değerinde olmasından dolayı tercih etmedim. Kumho ku31 yanlış hatırlamıyorsam benim ölçülerimde ıslak zeminde B değerindeydi o yüzden eledim. Yerli üretim markalara da bakmadım açıkcası.

Ventus Prime 3 ile ilgili kısa süreli fikrimi söylemek gerekirse ilk başta görünüş olarak 195 lastik taban genişliği Continental'e göre daha geniş ancak yere basan yüzeyi Continental ile aynı. Yani burada demek istediğim görüntü olarak daha geniş görünüyor. Pc5 modeline göre birazcık daha sert geldi ve bu benim için iyi birşey çünkü Pc5 kullanırken 2 defa balon yaptığı için değiştirmek zorunda kalmıştım.

Kimine göre doğru kimine göre yanlış gelebilecek fikirlerim bunlardı. Hepinize tekrardan teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EserBodrum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Hepinizin yorumlarını bir kenara not alıp değerlendirerek fiyatlarını karşılaştırdığımda ve ayrıca etiket değerine baktığımda Hankook Ventus Prime 3 tercihe ettim. Tercih etmemdeki diğer bir etmen ise kullandığım 195 genişliğindeki testten birinci çıkmış olması benim için daha çekici hale getirdi.
    Şu ana kadar ailecek Michelin ve Continental'den başka marka kullanmadığımız hatta lastikte marka fanatikliği gibi olacak şekilde bende Continental e aşırı güven vardı. Ancak lastiğe çok para vermek istememem ve ilerde araba değiştirme ihtimalimin olması sebebiyle daha ucuz ve Continental Premium Contact 5 ten aşağı kalmayacak modellere yönelmiştim ve bence buldum. Falken ze914 fiyat olarak baya iyiydi ancak ıslak zemin performansı benim ölçülerimde B değerinde olmasından dolayı tercih etmedim. Kumho ku31 yanlış hatırlamıyorsam benim ölçülerimde ıslak zeminde B değerindeydi o yüzden eledim. Yerli üretim markalara da bakmadım açıkcası.

Ventus Prime 3 ile ilgili kısa süreli fikrimi söylemek gerekirse ilk başta görünüş olarak 195 lastik taban genişliği Continental'e göre daha geniş ancak yere basan yüzeyi Continental ile aynı. Yani burada demek istediğim görüntü olarak daha geniş görünüyor. Pc5 modeline göre birazcık daha sert geldi ve bu benim için iyi birşey çünkü Pc5 kullanırken 2 defa balon yaptığı için değiştirmek zorunda kalmıştım.

Kimine göre doğru kimine göre yanlış gelebilecek fikirlerim bunlardı. Hepinize tekrardan teşekkür ederim.
    Ventus prime 3 ün ses seviyesi ne durumda peki continental ya da michelin e göre?

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yeni konu açmak istemedim burdan yazayım bende 225/45/17 lastik önerisi olan var mı? şuan kullanmakta olduğum lastik goodyear eagle f1 asymmetric 3 lastikten genel olarak memnunum ama yaklaşık 25 30 bin olmadı alalı eskidi malesef ve 393 tl olmuş tanesi.. Bu yol tutuş ve sessizlikte lastik tavsiyelerinizi bekliyorum
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı;
    "yanındaki avukat demiyor mu göte mukayyet ol 200 erkek okuyor konuyu, ortalama 14 cm den 28 mt yapar diye?"

mertxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Nereden ve kaça temin ettiniz acaba?
    MagicPerformance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar ben de Hankook Ventus Prime 3 taktırdım 195/55/15 ölçülerinde. Kendime referans olarak Autobild 2018 test sonuçlarını aldım. Linki paylaşıyorum;

2018 Auto Bild 15 inch Summer Tyre Test - Tyre Reviews

Conti premium contact 5 düşünüyordum ama fiyat ve test sonucuna bakarak bu marka ve modelde karar kıldım.

İstanbul anadolu yakası Go Motorsport tan temin ettim. Kadosan sanayi sitesi içinde. Sahibi eski co-pilot mekanı tavsiye ederim, muhabbet te güzeldi. 4 lastik rot balans ile beraber 1350 tuttu.
    Bilginize .
    MagicPerformance

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar ben de Hankook Ventus Prime 3 taktırdım 195/55/15 ölçülerinde. Kendime referans olarak Autobild 2018 test sonuçlarını aldım. Linki paylaşıyorum;

Conti premium contact 5 düşünüyordum ama fiyat ve test sonucuna bakarak bu marka ve modelde karar kıldım.

İstanbul anadolu yakası Go Motorsport tan temin ettim. Kadosan sanayi sitesi içinde. Sahibi eski co-pilot mekanı tavsiye ederim, muhabbet te güzeldi. 4 lastik rot balans ile beraber 1350 tuttu.
    Bilginize .
    kullanmıştım güzel lastiktir

hayırlı olsun,güle güle eskit

pazar açıyormuymuş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullanmıştım güzel lastiktir

hayırlı olsun,güle güle eskit

pazar açıyormuymuş.
    Sağolasın, Sormadım ama muhtemelen kapalıdır.
    MagicPerformance

EserBodrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ventus prime 3 ün ses seviyesi ne durumda peki continental ya da michelin e göre?
    Valla ben bi fark anlayamadim iki markada da yol sesi aliyor fiesta ancak dedigim gibi benim duyabilecegim bir ses farki olmadi.
    Nereden ve kaça temin ettiniz acaba?
    Kusura bakmayin gec cevap verebildim lastigi almissiniz hayirli olsun. Topkapi’da Gaziantepli lastikten aldim. Fiyat sordugum diger bayiilerden daha uyguna veriyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla ben bi fark anlayamadim iki markada da yol sesi aliyor fiesta ancak dedigim gibi benim duyabilecegim bir ses farki olmadi.

Kusura bakmayin gec cevap verebildim lastigi almissiniz hayirli olsun. Topkapi’da Gaziantepli lastikten aldim. Fiyat sordugum diger bayiilerden daha uyguna veriyor
    Rica ederim, lastikten memnunum şu an, uzun yola çıktım direkt yumuşak hamurlu bir lastik gayet iyi
    MagicPerformance

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nexen derim VAG'da OEM zaten. Baya satıyoruz fiyatına karşın çok başarılı.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bilginize .
    Hocam gürültü seviyesi ne durumda lastiklerin memnun musunuz? Yol tutuş, kuru , ıslak performansını test edebildiniz mi?

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alanlar almış fakat yazayım belki sonradan konuyu okuyanlar olur.
    Nexen n blue HD Plus
    Nexen N Blue HD Plus - Tyre Reviews
    İsim olarak çok aşırı ön yargım vardı. Arkadaşımın arabasına taktırdık takılırken bile hala lan bari falken neyin alsaydık olm diye çekiştiriyordum. İlk 100-200km geçtikten sonra baya güzel lastikmiş dedim. Petlas pt741 den sonra ilaç gibi geldi arabaya. Arabada fiesta s tdci. Güzel tutuyor frende güven veriyor bilerek ıslakta 2-3 defa kazık fren yaptık denemek için kızaklama baya azaldı eskiye göre. Yol sesi konusunu bilemem çünkü biz pek fark anlamadık zaten sessiz olması çokta önemli değil.
    İsim olarak aşırı ön yargılı olmama rağmen beni şaşırttı. Kesinlikle iyi tutuyor. Kalkışta tutunması süper olmasa da virajda handling olarak memnun ediyor. Kolay kolay Nexen'e iyi lastik diyeceğim aklıma gelmezdi. Uygun fiyatı, 195/50r16 olan takımı 1050tl ye karta 4 taksit aldık,2018 16.hafta üretimi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Falken'i geçen yaz doğuş showroom.da sıfır passat üzerinde görmüştüm.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler