User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Erzurumda usta tavsiyesi

FaikYILMAZSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Erzurumda usta tavsiyesi

Merhabalar. Görev nedeniyle bi süredir erzurumdayım daha önce marea sahibiydim hem ihtiyac hemde sorun olmadı simdi Rover 75 biniyorum kayseri-erzurum arası ykle gelince ön takımda bi tıkırtı oldu ön takımcı biz rover yapmadık dedi abi motora degil ön takıma bakıcan dedim ama nafile işinin ehli ezberden giden degilde kafası calısan bi usta tavsiye edebilecek olan var mi acaba. Rover ustalarına sordum kronık olarak tabla burcundan yaparmıs dururken ve kalkarken bi tık-tık vurma oluyor. Ama gösterecek usta bulamadım.
    ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

Faruk'S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizzat yardımcı olamıyorum ancak tanıdıklara sordum, doğu rot balans İsrafil bey önerildi.
    #NeMutluTÜRKÜMDiyene!

FaikYILMAZSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Faruk'S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizzat yardımcı olamıyorum ancak tanıdıklara sordum, doğu rot balans İsrafil bey önerildi.
    Bir kişi daha dogu rot balans demişti gittim Ama yogunlardı. Yenıfen gidip randevu almak lazım
    ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler