Hepinize öncelikle selamlar
Yukarda yazan araçla geçen hafta çok saçma bir biçimde kaza yaptım

Boş yolda Viraja girerken 120kmh civarı belki dahada yavaş bir hızla sol tarafa yaklaştım diye frene bastım, araç garip bir biçimde arka frenleri kitledi ve el freni çekmiş gibi kaydı
Bunu baya önceden 50kmh gibi bir hızla giderken yaşamıştım ve toparlamıştım aracı ancak bu sefer böyle olmadı yanında 13 yaşındaki kardeşim vardı normalde çok rahat bir biçimde alacağı virajda ben frene bastım korkarak
Ve yazdığım durum oldu sağ duvara kayarak tam 90 derecelik açıyla dümdüz vurdum baya yavaş bir hızdı çünkü airbag açmadı bu arada araç önceden kazasız boyasız 47binde otomatik vites bir arabaydı gayet temizdi 2011 den beri bizdeydi neyse, duvara vurdum ancak duvarın yanında V şeklinde su kanalı vardı vurduktan sonra kazadan daha garip bir biçimde takla attım Allahtan emniyet kemerimiz takılıydı bize bir şey olmadı.
İnternette araştırdığımda yeni kasasının benzer fren arızası olduğu çokça yazılmış hatta bu kasanında fren arızası yaşıyan var ve bu kazada sorunun bende olmadığını aileme dde kanıtlayamadım
Aranızda hiç yaşayan var mıdır ? İ30 sahipleri cevaplarsa çok sevinirim
Eğer böyle bir kronik sorun varsa ki var gibi gözüküyor servis bakıma girdiği halde düzeltmemiş bunun sonucu ne olur mahkemeye verebilirmiyiz ve bu resmi yol nasıl işlenicek ? Ha bu arada ekstradan araç kendi kendine esp yi kapatıyordu açma tuşuna basmama rağmen açılmıyordu istop edip çalıştırınca açılıyordu bazen internetten araştırdığımda fren müşürü tutukluluk yapıyor yazıyor
Aracın kazalı resimlerini yükleyeceğim
Ha bu arada vakit ayırdığınız ve okuduğunuz için teşekkür ederim