User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: Megane 1 Coupe Direksiyon Sertliği Hak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kubilay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün kadosan fidan direksiyona gittim yukarıda linki bulunan. Fiyatları bi tık daha uygun, baya da yaptıran vardı. Pompayı söktük dağılmıştı pompayı taktık düzelmedi. Kutu da dağılmış uzun süre bu şekilde kullanıldığı için. Pazartesi de kutu revizyona girecek. Araştıran varsa pompa revizyon için 300 söküm için 100 lira ödedim. Kutu da yapılınca yazarım.
    esnaftırlar memnun kaldıysanız sevindim

Kubilay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün öğlen aradılar, aracımın kutu revizyonu da yapılmıştı. Direksiyonum yumuşamış, lakin ben göremedim çünkü o saatlerde il dışına çıktım, 2 hafta kadar da yokum. Aracı arkadaşlarım teslim aldı, olmuş dediler. Kutu için 200 sökme takma 250 revizyon toplamda 450 lira ödedim. Kutuda çok fazla hasar yoktu dediler, piston vs. değişmiş ama tam detaya hakim değilim. Toplamda pompa artı direksiyon kutusu 850 liraya geldi.

Ben esnaflıklarını beğendim Ahmet Usta ilgilendi sağolsun. Eksperde de sağ rotil değişmeli demişlerdi, onlar da sağ rotili de değiştirdiğinizde sıkıntı kalmaz demiş, 1 yıl da garanti verdiler. Şu an son durum bu şekilde.

Kubilay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Esnaflıklarını beğendim ben de. Zaten spesifik bi iş, çok fazla yapan yok koç tornayı bilmiyorum ama fidan direksiyonun fiyatları benim bütçeme daha uygundu. 1 yıl da garantisi var umarım tekrar sorun çıkmaz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler