User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: 225/65/17 lastik önerisi

e.sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

225/65/17 lastik önerisi

Merhabalar,

toyota rav4’e lastik alacağız. Yaz-kış 2 takım yapmak istemiyoruz, ama kışın nadiren karda sürüş durumları da olacak. Haliyle 4 mevsim bakıyoruz ve 4 mevsimde aklımızdaki tek seçenek crossclimate+. Aklıma şu sorular takılıyor:

1. 4 mevsimler çabuk yıpranıyor gözüküyor, ağır bir suv da çok çabuk yıpranır mı? Bir de sıcak havada sürüş özellikleri çok bozulur mu?

2. aklımda bir de latitute cross modeli var. AT tarzı bir lastik, cc+’dan daha mı mantıklı olur? Gürültülü olabilir diye çekiniyorum, tek soru işareti bu. Halihazırda lada nivada kullanıyorum, ama nivada gürültü seviyesini karşılaştırmak mümkün değil

Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim, bu arada başka lastik öneriniz varsa onlara da açığım. Şimdiden teşekkürler.

e.sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendi konumu güncelleyeyim, michelin latitude cross tercih ettik. belki başkasına faydası olur diyeceğim ama artık üretimi bitmiş sanıyorum. neredeyse hiçbir yerde bulamadık, var diyenler de depodan çekeceklermiş. tek bir yerde çıktı şansımıza. ilk izlenim gayet başarılı, ancak biraz sert ve hafif gürültülü. geri dönüşü uzun ömür olacak herhalde. suv için görünüm ve kullanım olarak ideal duruyor.

edit: fotoğraf devasa çıkmış, kusura bakmayın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler