User Tag List

12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: eibach 30 mm yay

burakbay
    Misafir

eibach 30 mm yay

arkadaslar aracima yay takmak istiyorum fakat en az dusuren yayi takmak istiyorum. daha once 35 mm MAD kullanmistim fakat on tarafi cok dusurmustu camurluk lastik arasina 1 parmak bile giremiyodu ayrica biraz sertti ve ziplama yapiyordu. yaptigim arastirmalara gore en az dusuren ve en konforlu yay eibach diyo herkes sizce bu dogru mu? aracinda eibach kullanan arkadaslar foto koyabilir mi? eibach in Türkiye distributoru nerde? 2.0 turbo icin hic biyerde bulamadim o yuzden siparisle gelecek galiba

burakbay
    Misafir
    arkadaslar bu konuda bilgisi olan yok mu

Görkem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vectra için H&R nin 4cm lik var oda güzel yaydır,,,yada vorgland ta 3cm var vectra için ,,özeillkle vorgland işini halleder gibi bence...........

olcay_bora
    Misafir
    eibach 35 mm yapıo düşürmüo gibi bişey ama yol tutuşu çok etkiliyor hemde konforlu ben 1 sene kullandım kaza yapmadım ve rht rht gezdm ve kime sorsam yay tak diodu yay oldgu halde şimdi 5 koydum bu çok düşürdü konfor gitti ve sürtüo ama 35 mm eibach prokit tavsiye ederim hiç düşünme al

bora1311 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eibach-vogtland-h&r 35mm lik olan yayları rahatlıkla kullanabilirsiniz...
    fordfocus2st-diesel edition-
    suzuki swift GL

MeJo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeş bnde civic sport vardı jr 5 cm idi ilk yay ım feci indirdi ve inanılmaz konfor gitti zıp zıp zıplatıodu.. sora 3.5 eicbah e geçtm az indi ve konfor o biçim direk al bence de

burakbay
    Misafir
    arkadaslar aslinda ben yay oldugunun belli olmamasini istiyorum ama aracin havada da durmasini istemiyorum. yani 10-20 mm alcalsa benim icin yeterli. bu isteklerime hangi yay uygun olur? arkadaslar bi de H&R tavsiye ediyolar. H&R ile EIBACH karsilastirildiginda hangisi daha konforludur ve araci az alcaltir?

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eibach prokit en uygunudur sanırım.
    yayların sertliği konusunda belki yanlış olabilir ama nette biraz araştırınca en komforlu eibach sonrada vogtland olduğu söyleniyor.
    ben vogtland kullanıyorum x marka yay taktım orjinalden farkı yok diyenlere açıkcası katılmıyorum.ister istemez fark oluyor.ama şu anki fark beni rahatsız etmiyor.bende biraz düşsün komforun gitmesin derdim.memnunum.

Görkem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben Bravo da 40mm lik eibach kullanıyorum cidden memnunum ,,,ne zıplama var nede öle aman aman bi sertlik senin içinde uygun olucaktır bence,,,zaten 30mm lik eibach genelde yaklaşık 20mm ancak düşürüyo diyolar........

RCkid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eibach biraz az düşürüyor ama benim arabanın orjinal yayından abartısız konforluydu
    USPerformance by UtkuSelamoğlu
    https://www.facebook.com/Thresholdoftimingadvance

100-200 km/h 5.761sec

burakbay
    Misafir
    arkadaslar bugun eibach Turkiye distributoru olan DP tuning ile gorustum kdv dahil 163 euro. siparis verdim subatin sonunda gelecekmis. fiyatlar genelde bu seviyede galiba sizce fiyati normal mi?

burakbay
    Misafir
    yorumlariniz ve verdiginiz bilgiler icin tesekkuler arkadaslar...

yaylar takildiginda fotolari koyarim...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)