User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 20 ile 23 arası

Konu: 70-85 arası titreme

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi spacer balans yapsa direksiyona vurmaz mı
    aynen o yüzden konu başında yazdım

ayağım gazda-gazdan çekince-boşta-frende-direksiyonda hiçbir titreme,vurma yok.direksiyonuda bırakıyorum ip gibi.

ama önü hafif hafif hopluyor.

hani spor yaylı araba otobanda hafif tümsekten in çık yapar ufak ufak hoplarya.aynen öyle ama 70-85 arasında sürekli öyle devam.bilmem anlatabildimmi

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen o yüzden konu başında yazdım

ayağım gazda-gazdan çekince-boşta-frende-direksiyonda hiçbir titreme,vurma yok.direksiyonuda bırakıyorum ip gibi.

ama önü hafif hafif hopluyor.

hani spor yaylı araba otobanda hafif tümsekten in çık yapar ufak ufak hoplarya.aynen öyle ama 70-85 arasında sürekli öyle devam.bilmem anlatabildimmi
    Ben vapur gibi örneğini vericem abi sakin denizde ilerlerken tatlı tatlı sallanır ya ona benzetiyorum aks titremesini sağa sola sallanıyor. senin dediğin yukarı aşağa bi hareket abi heralde. Keşke lastik olsa sökerdik hemen Ben kurtuldum abi valla bridgestone t005 leri taktım çiçek gibi oldu araba aşırı kullanım keyfi geldi frene basıncada takla atıyorum arabanın içinde Konu bile açabilirim üşenmezsem

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabanın önü çok basıksa ondanda yapar benim fiestada aynı sorun oluyordu araçta air vardı dip basık gidince belli bi hızda aynı zıplamayı yapıyordu yani aks tan yapıyordu. Aracın önü basıksa biraz kaldırıp deneyin düzelecektir. Uzun olan taraf yapıyordu benim aksın
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben vapur gibi örneğini vericem abi sakin denizde ilerlerken tatlı tatlı sallanır ya ona benzetiyorum aks titremesini sağa sola sallanıyor. senin dediğin yukarı aşağa bi hareket abi heralde. Keşke lastik olsa sökerdik hemen Ben kurtuldum abi valla bridgestone t005 leri taktım çiçek gibi oldu araba aşırı kullanım keyfi geldi frene basıncada takla atıyorum arabanın içinde Konu bile açabilirim üşenmezsem
    keşke lastik olsa.öne 2 tane yeni alır ,bunları arkaya atardım.
    benim ebat sıkıntı biliyorsun.
    @turboman 3-3.5cm yaylarım öyle aman aman inik değil.yol tutuş frenajı oem haline göre çok çok iyi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler