User Tag List

12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Tatechnic coil over

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tatechnic coil over

E36 için tatechnic coilover düşünüyorum bu markayı kullanan varmı ?
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E36 için tatechnic coilover düşünüyorum bu markayı kullanan varmı ?
    Ben eski puntomda kullanmıştım, böbrek taşı tedavisi için oldukça efektif bir yöntem
    Tango-1 never dies.

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    98 civicde kullandım. Çok sert ama el yapımına göre iyidir
    Z3 Roadster
    Golf Mk5 GTI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben eski puntomda kullanmıştım, böbrek taşı tedavisi için oldukça efektif bir yöntem
    Aslında sert severim dip basıkkenmi yoksa normaldede sertmi ?
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Chn53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    98 civicde kullandım. Çok sert ama el yapımına göre iyidir
    Aynen el yapımına göre iyidir diye tahmin ediyorum zaten bu markayı seçmem uygun olması yoksa dc2 veya ksport falan kullanmak iyi olur ama tr de almamız imkansız oldu...

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında sert severim dip basıkkenmi yoksa normaldede sertmi ?
    Her türlü sert, ama dedigin gibi el yapımıyla felan kıyaslayınca arada daglar var. Günlük kullanımda yorar sadece.
    Tango-1 never dies.

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 96 Civic'te kullandım.

Aracın sertliği kişiye göre değişen bir durum olduğu için birisi için tatlı sert diğerine böbrek taşı olabiliyor. O yüzden şöyle kıyaslama yapabilirim; custom coiloverlara göre biraz daha yumuşak, spor yaya göre biraz daha sert. Benim tek şikayetim en düşük seviyesi 5cm spor yay takmış kadar düşürüyordu aracı.

Chn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 96 Civic'te kullandım.

Aracın sertliği kişiye göre değişen bir durum olduğu için birisi için tatlı sert diğerine böbrek taşı olabiliyor. O yüzden şöyle kıyaslama yapabilirim; custom coiloverlara göre biraz daha yumuşak, spor yaya göre biraz daha sert. Benim tek şikayetim en düşük seviyesi 5cm spor yay takmış kadar düşürüyordu aracı.
    tabi custom coili de kimin yaptıgı önemli, ama ben kullandıgım custom coiller ile ta technixi karşılaştırırsam , customlar ta nın yanında yumuşak kalıyor.
    Z3 Roadster
    Golf Mk5 GTI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e36 da sanayi işi coilover kullanıyorum. Ne marka olursa olsun takmayın, 1 kere komple değiştirdim, şimdi sağ taraftan ses geliyor. Bıktım bu işten. Coilover öncesi eibach 5 lik yay 1 bakla kesilmiş vaziyette kullanıyordum(aldığımda o şekildeydi) coilover'dan daha çok yol tutuyordu. Bütçeniz nedir bilmiyorum ama eibach yay koni amortisör tavsiye ederim.
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zorbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e36 da sanayi işi coilover kullanıyorum. Ne marka olursa olsun takmayın, 1 kere komple değiştirdim, şimdi sağ taraftan ses geliyor. Bıktım bu işten. Coilover öncesi eibach 5 lik yay 1 bakla kesilmiş vaziyette kullanıyordum(aldığımda o şekildeydi) coilover'dan daha çok yol tutuyordu. Bütçeniz nedir bilmiyorum ama eibach yay koni amortisör tavsiye ederim.
    Şuan araç üzerinde monroe refleks amortisör ve önlerde kesik yay var yol tutuşu ve konfor iyi ama çok basık aldığımda böyleydi aracı araçta 16 jant 40 yanak lastik var ön düzeni yeniliyeceğim bu arada coil takayım dedim aslında satılık tatechnich denk geldi ondan sormak istedim fiyatıda 3500 civarı sıfır ek olarak yanında amortüsör üst takozu ayarlı olandan verecek satan kişi şu üsten kamber ayarı yapılan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi yurtdışı ürünler sorun yaşatmıyor. Forumda bir konu daha var oradan bilgi alabilirsin
    Coğrafya kaderdir

Ucanadamyoktur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok uzun olmadı ben takalı ama genel olarak görüşlerim olumlu yönde. E11 corolla da önce eibach 35mm kullanıyordum ta technix coil taktık sonrasında muhtemelen 4-4.5 cm civarında indirdik aracı ama konforu bana sıkıntısız geldi vurma sekme durumu hiç yok açıkçası. Takıldığı gibi İzmirden Eskişehire yola çıktım neredeyse 450 km yol yaptım ve rahatsızlık hissetmedim eibachlar ile neredeyse aynı değerdeler yol tutuş konusu zaten tartışılmasız diyebilirim. Araçtan araca muhtemelen fark edecektir.
    Corolla E11 1.6vvt-i Simota Air İntake 1.8 vvt-i(İntake Manifold Throttle Body Fuel injectors) Greddy Oil Cacht Tank

https://www.youtube.com/channel/UCYy..._as=subscriber

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler