User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: 206 Torsiyon Tamiri

Vuh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

206 Torsiyon Tamiri

Merhabalar, 206'mın arka torsiyonu berbat halde artık revizyon zamanı geldi araba yol tutmaz hale geldi. Hem forumları hem facebook gruplarını kurcalıyorum ama yorumlar ve öneriler çok eski tarihli.
    sadece söküm takım işlemi için dahi garip meblağlar isteniyor. Pahalı bir tamir o sebep bu işi hakkıyla yapabilecek bir usta arayışım var. İzmit'te yaşıyorum, İstanbul, Bursa Kocaeli Sakarya gibi çevre illere ya da Ankara'ya götürebilirim aracı. Yakın zamanda yaptırmış kişilerden fikir almak istiyorum nerede yaptıralım nasıl yaptıralım, gresör açma fişek değiştirme vesaire derken kafam allak bullak olmuş durumda
    Şimdiden teşekkür ederim fikirler için, hem kendi adıma hem de yakın gelecekte bu aramayı yapıp güncel konuyla karşılaşıp sevinecekler adına

speedyalperen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar 2 ay önce tamir işlemini custom garage yaptırdım 5 - 6 bin arasında para verdim bi kaç ekstra isileri vardı aracın başiskele küçük sanayide dükkan
    G̶e̶t̶z̶ ̶1̶.̶6̶ ̶C̶O̶O̶L̶ | - 106 GTI - |

-ER- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyatlara n'olmuş öyle ben en son torsiyon tamir takımı ayar vs söktak 800 lira vermiştim ki bu pandemiden çok önceydi

6 serisi ile uğraşanlar yapar aslında çok zor birşey değil torsiyon indirip kaldırmak revize etmek tabi ki pasdan kitlenmişler biraz uğraştırabiliyor

Bostancı'da Harun usta var

Kadıköy Hasanpaşa'da Fatih Usta var.

çoğunlukla onlara iş yaptırdım. Eskiden Paris Peugeot'uda önerirdim ama enson Enver usta bize yollama lütfen demişti

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler