User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: c2 vts amaortisörler hakkında??

xc2vtsx
    Misafir

Exclamation c2 vts amaortisörler hakkında??

selam arkadaşlar bu forum daha farklı ve bilgili geldi bana diğer hediyeli boşş forumdan daha bilgili kişiler ve c2 ler var.

sorunum belkide küçük ama içinden çıkamadım.

aracım c2 vts COİLOVERLAR lastik çamurluk arası parmak ama yaylar çok sert geldiğinden yada her nedense düz yolda 90 la bile giderken kartel korumam yere çart çart sürtüyo. sertlikten dolayı ani yaylanmadan diye tahmin ediyorum.

sonra baktım olmadı orjinal amartisör 5.5 cm eibach yaylarla aynı düşüklükte harika fevkaledenin fevkinde ama tıkırtılar lıkırtılar atırtılar arayollarda hissedilir derecede ve sesli.

şimdi ise herşey orjinal ama bir ses varki kuleyi tutup aracı salladığımda bariz belli.

tak tak vuruyo ön takımda hiç bir problem yok herşey sağlam. ama ses rahatsız eder derecede.

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    diğer forumlardan değil burası dediğin gibi önce tanışmak lazım.

Ahmet_28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kule bilyaları ve takozlardan olabilirmi
    barnak bassam olurmu ?

xc2vtsx
    Misafir
    işte şimdi herşey yerli yerinde fotosuz anlatmayı hiç sewmem maalesef huyum kurusun.
    tanışıcaz kankalar zıpkın gibi giriyorum. etrafımda tanıdığım danıştığım c2 den anlayan kimse yok alptuğ yu tesadüfen face te yakaladım ekledim. kanguru onur var bide saolsun o tavsiye etti yiğit var dedi yardımcı olur dedi.

xc2vtsx
    Misafir
    Alıntı Ahmet_28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kule bilyaları ve takozlardan olabilirmi
    TAKOZLARI VE BİLYELER 3. ÇİFT KENARDA DURUYO ONLARDAN DEĞİL.

EĞER TAHMİN ETTİĞİM ŞEYSE NAMİŞTAİN COİLOVER A BİZZAT TEŞEKKÜR EDİCEM BENİ BU SIKINTIYA SOKTUĞU İÇİN.

ÇÜNKÜ ARADA 6 NOLU PARÇA EKSİK VE TAKILMAMIŞ. SIRF SES VE ZIPLAMA İÇİN COİLLERİ SÖKTÜM OLMADI ORJİNAL SPOR YAY TAKTIM OLMADI ORJİNALE DÖNDÜM HALA OLMADI.

yiit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    c2 vtslerde karter koruma yok standartlarında sonradan taktıysanız bilemem ama takmadıysanız dikkat edin başka bişeyi vuruyor olabilirsiniz

xc2vtsx
    Misafir
    Alıntı yiit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    c2 vtslerde karter koruma yok standartlarında sonradan taktıysanız bilemem ama takmadıysanız dikkat edin başka bişeyi vuruyor olabilirsiniz
    kanka ben sonradan kartel koruma taktırdım korktuğum için.

xc2vtsx
    Misafir
    şimdi şu altı numaralı parçayı aldım. Nasıl anlatsam askerde su içtiğimiz demir su bardakları vardırya onu yarıdan kestiğimizi ve dip tarafının elimizde olduğunu varsayalım aynı onun gibi kalın etli sarı demir bir yapıya sahip. Anlamadığım ise araca takarken geniş ağazlı tarafın takosun altına koyularak öpmesi olmalı yoksa tam tersimi ?

Mantık olarak takoza doğru öpmesi sağlanması gerek. Ama şemada tam tersi geniş taraf aşağı bakıo ve sadece milin üzerinde şapka gibi durması gerek şemaya göre takılırsa. çözemedim gitti.

xc2vtsx
    Misafir

Exclamation

Bide arabamı gösterem tanışmamızın şerefine

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şemada görüldüğü gibi takılması gerekiyor. Bu arada farların güzelmiş. İlker mi yaptı.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)