User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
49 sonuçtan 39 ile 49 arası

Konu: Yay sorunsalı..

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Suan sen sinirlenmedin yani hayatinda hic gormedigin biri icin. sadece dilimi uzatmisim dua et

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok yok kıçını uzatmana gerek yok dilinde işimi görür
    Arif Işık - Her Türlü Halı Kilim Travel

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Can_t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzinli modelin part nosu 1 ile biter. Dizelde 2. Stampleri aynı dediğin yay için irmscher aşağıdaki şekilde söylemiş benim konuştuğum marka irmscher. Eibach'tan bahsetmiyorum. Zira aftermarket markalar istedikleri gibi üretebilir. Bunu sen ben belirleyemeyiz. İmzanı sil derkende bildiğim kadarıyla 2. corsan ama opelin avukatıyım diye geçinirken gpunto ile ortak parçalarını bile daha yeni öğreniyorsun bundan bahsetmiştim""

Artikeldetails: i1003002 Federnsatz
    bis zu 30 mm tiefer, je nach Ausstattungs- und Ausrüstungsstand des Fahrzeuges.

Für Fzg. mit zulässiger Achslast vorne bis 1000 kg. Nicht für OPC Modelle.

Adamlar opc diye boşuna ayırmamıştır yani. Bunun birsürü ar-ge'si var. Kıçından sallamıyo adamlar. İstediğini takarsın umrumda değil kendi kendine triplere girip şu nefret ettiğim smile'ı kullanma. (bkz: ) Doğru olanı yapabilmen için bişeyler anlatmaya çalışmıştım. Boşuna uğraşmışım.

Açık açıkta yazayım içimde kalmasın;

"Vurma sesi" diye konu açmışsın.Yürüyen aksamla alakan yok pek belli. Konu sonunda stamplerden bahsediyorsun? Uzman oldun çıktın. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu Allah aşkına

Yeni yayların hayırlı olsun. Madem yine kafana göre alacaktın keşke H&R alsaydın.
    Neyin tribindesin anlamadım. Pireden yorgan yakıyorsun. Smily yanda var ki kullandım.Bir amaçla değil yani. Eibach'ın sitesine girip bakabilirsin tüm numaralar aynı. OPC ile CDTi in load ağırlıkları aynı. Eibach da sallamıyordur değil mi kafadan?H&R Distribütörü falan mısınız anlamadım? Adamların internet sitesinde Opel bile yok neden alayım H&R? Abartının da böylesi , HR titanyum, eibach plastik mi? Alt tarafı yay yani..

GP ile aynı oldugunu biliyordum merak etme,opc ile aynı olabileceğini tahmin etmemiştim sadece.Nerden cıkardın bilmediğimi? Sana "AAA GP ile aynıymış" mı dedim? Yürüyen aksam'da teknik olarak bilgim olmayabilir fazla,ancak öğrenebilir insan,o yüzden stamplerden bahsedebiliyorum.. Avukatıyım diye geçinmiyorum espirisine yazdığım birşeydi o.. Bu kadar neden takıldın ona? Güzel,yazmışsın .....1000kg nicht für opc diye. Gidip bir araştır bakalım opc'nin front load kg nedir? 1000 oldugunu göreceksin.

İlginçsin..Klavye delikanlısı vs. gibi saçma yorumlar çıkarmışsın bir yay sorusundan.Ayrıca bu düşünceyi savunuyorsun,konusmalarına bak bir de. Adam gayet doğal bir şekilde sormuş "öğretmeni misin" diye,çünkü verdiğin cevaplar bir hayli ilginç....Hemen atara bağlamışsın sana ne diye.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok yok k???n? uzatmana gerek yok dilinde i?imi g?r?r
    Bak gay oldugunuda ogrendik ama ben heteroseksuelim. Iste bundan bahsediorum delikanli takiliosun klavyede ama yuzume soyleyebilecein seylermi bunlar? Hayir. Telefonunu pmle geldigimde yuzume soylemeyi denersn bayram snrasi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok ben gay değilimde siz oranızı buranızı uzatmaya çok hevesli olunca bi kıllandım inceden

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    telefonum 0 554 888 88 87 ararsınız konuşuruz. ama hala söylüyorum ya çok canın sıkılıo uğraşcak birşey bulamadın yada gerçekten kompleksli eziğin tekisin. Şunu da belirtiym korkak falan deme sonra ama sen bana atar yaparsan ben sana yaparsam olucak belli ama aptal bi yay için gerek varmı ? Yaydan sebep bu kadar saçmalığa gerek varmı ? yüzüne her türlü söylerim inan zerre umrumda olmaz sonucu ne olur kavga gürültü,ya sen beni ya ben seni büyürr gider . İşte bu yüden apaçilerle aynı ortama girmemeye çalışıoruz illaki birisi çıkıo forumda da olsa mekanda da olsa buluo bi şekilde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu konuya daha da birşey yazmama gerek yok sanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyin tribindesin anlamadım. Pireden yorgan yakıyorsun. Smily yanda var ki kullandım.Bir amaçla değil yani. Eibach'ın sitesine girip bakabilirsin tüm numaralar aynı. OPC ile CDTi in load ağırlıkları aynı. Eibach da sallamıyordur değil mi kafadan?H&R Distribütörü falan mısınız anlamadım? Adamların internet sitesinde Opel bile yok neden alayım H&R? Abartının da böylesi , HR titanyum, eibach plastik mi? Alt tarafı yay yani..

GP ile aynı oldugunu biliyordum merak etme,opc ile aynı olabileceğini tahmin etmemiştim sadece.Nerden cıkardın bilmediğimi? Sana "AAA GP ile aynıymış" mı dedim? Yürüyen aksam'da teknik olarak bilgim olmayabilir fazla,ancak öğrenebilir insan,o yüzden stamplerden bahsedebiliyorum.. Avukatıyım diye geçinmiyorum espirisine yazdığım birşeydi o.. Bu kadar neden takıldın ona? Güzel,yazmışsın .....1000kg nicht für opc diye. Gidip bir araştır bakalım opc'nin front load kg nedir? 1000 oldugunu göreceksin.

İlginçsin..Klavye delikanlısı vs. gibi saçma yorumlar çıkarmışsın bir yay sorusundan.Ayrıca bu düşünceyi savunuyorsun,konusmalarına bak bir de. Adam gayet doğal bir şekilde sormuş "öğretmeni misin" diye,çünkü verdiğin cevaplar bir hayli ilginç....Hemen atara bağlamışsın sana ne diye.
    Benmi neyin tribindeyim emre? Yazdıklarını bi daha oku istersen. Benim yazdığımın arkasından göz kırparak ne de olsa dizel yayı falan diyorsun. Ben bundan triplere girdiğini çıkarırım arkadaş. Benim kadar yay değiştirdiğini sanmıyorum corsada. Birçok markayı denedim gördüm. Tecrübeye dayanarak konuşuyorum. Boşa sallamıyorum. Direk opc parça numaralı bir yay takmayacaksan piyasada bulabileceğin, en iyi performans alacağın yay h&r olduğu için keşke onu taksaydın dedim aslanım. Yapmışken doğru düzgün bişeyler yap diye yani. Benden başka birkaç kişide söylemiş zaten. Bundan art niyet çıkarırsan sana kalmış. Bende normalde h&r tak demedim farkındaysan. Madem piyasadan alıp takıcaksın bari performans alabileceğin bir yay tak diye söyledim. zira ben kendi aracımda 30mm eibach'ı denedim. aracım ne yol tutuyordu doğru düzgün ne de h&r gibi güven veriyordu. Çok daha yumuşaktı ve biraz daha yüksekti fark oydu. Orjinalden iyimiydi yol tutuş? Evet iyiydi. Üstüne basa basa özellikle opc parça numaralı tak dedim. Sadece opc için üretilmiş yani. Ortak üretim değil. Şasi uyar dahada iyi yol tutar orjinalden belki, ama en iyi performansı alabilecekken neden başka seçeneklere yöneldin bu yüzden sitem ettim, doğru. Berkay'dan son aldığım yayların üzerindeki fotoyu istedim. Üzerinde corsa d'nin 1.2 1.4 modeline uygun olduğu parantez içinde grande puntoyada uyacağı yazıyor. Yani eskiden direk corsa d için üretiliyordu. Bunu sitesinde bulamazsın parça numaralarının listesi lazım. Sitesinde Opel/vauxhall için hiç üretim yok ona bakarsak.
    Klavye delikanlılığı konusunda da o taş sana değil. Diğer vatandaşaydı. Ama yinede bana kullanmazsan iyi olur.

Sözün özü; Başkalarının tecrübelerini yaşayarak tastik etmek kadar büyük aptallık yoktur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Can_t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benmi neyin tribindeyim emre? Yazdıklarını bi daha oku istersen. Benim yazdığımın arkasından göz kırparak ne de olsa dizel yayı falan diyorsun. Ben bundan triplere girdiğini çıkarırım arkadaş. Benim kadar yay değiştirdiğini sanmıyorum corsada. Birçok markayı denedim gördüm. Tecrübeye dayanarak konuşuyorum. Boşa sallamıyorum. Direk opc parça numaralı bir yay takmayacaksan piyasada bulabileceğin, en iyi performans alacağın yay h&r olduğu için keşke onu taksaydın dedim aslanım. Yapmışken doğru düzgün bişeyler yap diye yani. Benden başka birkaç kişide söylemiş zaten. Bundan art niyet çıkarırsan sana kalmış. Bende normalde h&r tak demedim farkındaysan. Madem piyasadan alıp takıcaksın bari performans alabileceğin bir yay tak diye söyledim. zira ben kendi aracımda 30mm eibach'ı denedim. aracım ne yol tutuyordu doğru düzgün ne de h&r gibi güven veriyordu. Çok daha yumuşaktı ve biraz daha yüksekti fark oydu. Orjinalden iyimiydi yol tutuş? Evet iyiydi. Üstüne basa basa özellikle opc parça numaralı tak dedim. Sadece opc için üretilmiş yani. Ortak üretim değil. Şasi uyar dahada iyi yol tutar orjinalden belki, ama en iyi performansı alabilecekken neden başka seçeneklere yöneldin bu yüzden sitem ettim, doğru. Berkay'dan son aldığım yayların üzerindeki fotoyu istedim. Üzerinde corsa d'nin 1.2 1.4 modeline uygun olduğu parantez içinde grande puntoyada uyacağı yazıyor. Yani eskiden direk corsa d için üretiliyordu. Bunu sitesinde bulamazsın parça numaralarının listesi lazım. Sitesinde Opel/vauxhall için hiç üretim yok ona bakarsak.
    Klavye delikanlılığı konusunda da o taş sana değil. Diğer vatandaşaydı. Ama yinede bana kullanmazsan iyi olur.

Sözün özü; Başkalarının tecrübelerini yaşayarak tastik etmek kadar büyük aptallık yoktur.
    Yayları Eibach ile değiştirmiş bulunuyorum Bir fark olmadı Allahtan , CDTi yayı çünkü

dedim,yani yükselik açısından fark olmadı çünkü dizel yayı demek istedim.. Yalnış anlaşıldı herhalde.Neyse gerilmeye gerek yok kusura bakma sende...Zaten kış sonu coilover'a gireceğim çok da fazla kullanmayacağım yayları yani. VXRonline ' da Coil-Ex takan bile var ancak H&R henüz duymadım ve görmedim kimsede.%70 Janspeed,%20 Eibach kullanıyorlar, %10 da regal vs. öteki markalar.

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle hayırlı olsun.opc gibi corsanın en hızlısına coil-ex gibi internette sitesi bile olmayan bir marka takmak BENCE çok talihsiz olmuş.ama yine BENCE coil ex e göre çok daha uygun olmuş eibacha geçmen.ve tekrardan bana sorarsan eibachta çok iyi bi tercih değil(opc için tabi) corsa c ve d de kullandım/kullandık çok memnun kalmadım/kalmadık.coilover a geçeceğini söylemişsin zaten en azından hiç yoktan iyidir eibachlarda.
    bu arada konuyla ilgili olmadıktan sonra 3.şahısların ortadan konuya giripte avukatlık atar tutar çocukca davranışlar yapmasının hiç gereği yok.
    Not:Ben bulamadım ama varsa coil-ex markasınında firmasının websitesini incelemek standardizasyon kurumlarından aldığı belgeleri görmek isterim.en azından ön yargılarım değişmiş bilgilenmiş olurum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonunda Can_t nin , sözünü dinleyip bugun elveda dedim eibach'lara.
    H&R almış bulunmaktayım =) Arkadaş cidden fenaymış Böyle bir rahatlık yok yahu,hem acayip yol tutuyo hemde cok yumusak =)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)