User Tag List

Sayfa 34/49 İlkİlk ... 24323334353644 ... SonSon
925 sonuçtan 628 ile 646 arası

Konu: Kış Lastiği Tavsiye

mehmetRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir sezon petlas kullanmıştım, aşırı memnundum. İkinci sezon kısmet olmadı o araba, lastikle beraber satmıştım. Petlas savaş uçakları içinde lastik üretiyor. Genel yorum, bir kış kullanımdan sonra, ertesi kışa sertleştiği yönünde;
    Yorum kime ait? Kullanan iş yerinden bir kaç araç sahibine.. Onlar daha uzun kullanma imkanı bulmuştu.
    Falkeni bilmiyorum. Ama petlas, illaki petlasdan iyidir denilecek gibi dandik bir lastik değil.
    Alıntı tünayK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?
    EKN Garage

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmetRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir sezon petlas kullanmıştım, aşırı memnundum. İkinci sezon kısmet olmadı o araba, lastikle beraber satmıştım. Petlas savaş uçakları içinde lastik üretiyor. Genel yorum, bir kış kullanımdan sonra, ertesi kışa sertleştiği yönünde;
    Yorum kime ait? Kullanan iş yerinden bir kaç araç sahibine.. Onlar daha uzun kullanma imkanı bulmuştu.
    Falkeni bilmiyorum. Ama petlas, illaki petlasdan iyidir denilecek gibi dandik bir lastik değil.
    good year uzay mekiğine lastik üretiyor ama ug8-ug9'dan istedikleri verimi alamadılar.ug9'ların 2-3 partisinde taban atma problemi var ki benimde başıma geldi. uludağ'da yaşıyorum diyorum 24 senelik ehliyetli geri kalan kısmı ehliyetsiz kullanıcıyım.kar tectübesi benden daha fazla olan bir kullanıcı varsa buyursun gelsin dağa birlikte çıkalım.
    İşyerimin otoparkına çıkaran rampa muhtemelen 40 derece eğimi olan bir rampa. ve nokian....
    komançero garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı overblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    good year uzay mekiğine lastik üretiyor ama ug8-ug9'dan istedikleri verimi alamadılar.ug9'ların 2-3 partisinde taban atma problemi var ki benimde başıma geldi. uludağ'da yaşıyorum diyorum 24 senelik ehliyetli geri kalan kısmı ehliyetsiz kullanıcıyım.kar tectübesi benden daha fazla olan bir kullanıcı varsa buyursun gelsin dağa birlikte çıkalım.
    İşyerimin otoparkına çıkaran rampa muhtemelen 40 derece eğimi olan bir rampa. ve nokian....
    Genelde yerli malı olduğu için verilen bir tepki bu petlas ıyy öö tarzı şeyler, petlasdan iyidir yazan arkadaşa yönelik söylemiyorum bunu, bende kullanmadan önce aynı fikirdeydim çünkü.
    Goodyear isterse Cennet-Cehennem Hava yollarına lastik üretsin, beş para etmez bir otomobil lastik hamuru var. Üst düzey serileri varmıdır durum nedir bilmiyorum ama, effiency grip felan rezalet hani, kış lastiğini zaten almam
    Kuru havada memnun etmeyen şey, beni kışın rezil eder diyerekten tercih etmedim.
    Söylediğiniz gibi kar tecrübeniz varsa size dağda bayırda bol şans ne diyeyim
    Bu arada 205-55-16 civarı nokian satan bir yer biliyorsanız benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?
    EKN Garage

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı overblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nokian i cok seviyoruz ancak 2015te fd6 civic ime nokian aldigimda petlasla ayni paraydi. Simdi baktigimiz ebatta falken 340 nokian 480 civari. Babam orta halli bir kullanici tek lastige 140tl farki da hayatta vermez arabaya binmem taksiyle gezerim o paraya der

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genelde yerli malı olduğu için verilen bir tepki bu petlas ıyy öö tarzı şeyler, petlasdan iyidir yazan arkadaşa yönelik söylemiyorum bunu, bende kullanmadan önce aynı fikirdeydim çünkü.
    Goodyear isterse Cennet-Cehennem Hava yollarına lastik üretsin, beş para etmez bir otomobil lastik hamuru var. Üst düzey serileri varmıdır durum nedir bilmiyorum ama, effiency grip felan rezalet hani, kış lastiğini zaten almam
    Kuru havada memnun etmeyen şey, beni kışın rezil eder diyerekten tercih etmedim.
    Söylediğiniz gibi kar tecrübeniz varsa size dağda bayırda bol şans ne diyeyim
    Bu arada 205-55-16 civarı nokian satan bir yer biliyorsanız benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
    avrupa yakasındaysan bahçelievlerde derin lastik (0212) 441 38 06 geçen haftalarda cooper e nokian wd a4 u ordan aldım

senin ebadından i30 uma nokian wd4 kullanıyorum geçen sezon ondan almıştım hazır stoktu

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla bende nokian üzerine kışlık lastik bilmem, 2 arabamda 2 sezon kullandım 195/65/15 WRD3 ü harbiden kalite lastikti, kampanya falan filan 2015 kışına tanesi 125 liraya falan gelmişti, şimdi Accorda Milestone marka denk geldi bi yerden 2016 45. hafta, bakalım nasıl olacak. Milestone Türkiyede üretiliyor bu arada Çankırıda, aynı zamanda petlas ve falkende öyle, yazlıklarım falken onlardan oldukça memnunum.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avrupa yakasındaysan bahçelievlerde derin lastik (0212) 441 38 06 geçen haftalarda cooper e nokian wd a4 u ordan aldım

senin ebadından i30 uma nokian wd4 kullanıyorum geçen sezon ondan almıştım hazır stoktu
    Çok teşekkür ederim, ben yarın arayayim burayı, umarım vardır ellerinde.
    EKN Garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nokian i cok seviyoruz ancak 2015te fd6 civic ime nokian aldigimda petlasla ayni paraydi. Simdi baktigimiz ebatta falken 340 nokian 480 civari. Babam orta halli bir kullanici tek lastige 140tl farki da hayatta vermez arabaya binmem taksiyle gezerim o paraya der
    evet bu sene gerçekten çok zam yapmışlar.gerçi adamlarda haklı dolar 3.90 lira. aslında şöyle bir konu'da var şehiriçi güzergahlarda sakin kullanımda genelde her lastik işinizi görür. sadece buzlanma olan kısımlarda ve extrem yollarda iyi bir lastiğe ihtiyaç oluyor. ilk başta fazla para gibi gözükebilir ama benim jeep'te 2012 dot'lu japon malı toyo kış lastikleri var.çok para vermiştim alırken 19 jant çünkü. bu sene 5.senesi olacak hala kullanılabilir durumdalar.lastik işinde fiyat/performans ölçüsünü iyi yakalamak lazım.
    komançero garage

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün bursadan çanakkale ezine ye kadar tüm yol boyunca çok şiddetli bi yagmurla geldim yeni taktıgım nokianları test ettim valla inanın yazın aynı yolu her hafta gidip geliyodum ama bu lastiklerle inanın yazdan daha konforlu daha emniyetli daha da hızlı geldim bence çok fazlasıyla parasını hakediyor bu lastikler fiyat/performans da en iyisi
    PROSTOCK GARAGE

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2014 te 2 tane sıfır yokohama almıştım.o günden beri duruyordu depoda.bu kış takıcam tekrar bakalım nasıl bir cevap verecek
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün bursadan çanakkale ezine ye kadar tüm yol boyunca çok şiddetli bi yagmurla geldim yeni taktıgım nokianları test ettim valla inanın yazın aynı yolu her hafta gidip geliyodum ama bu lastiklerle inanın yazdan daha konforlu daha emniyetli daha da hızlı geldim bence çok fazlasıyla parasını hakediyor bu lastikler fiyat/performans da en iyisi
    olm sen zaten 50 km ile gidip geliyon çık konudan.
    komançero garage

Sercan K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    175/65/14 Lassa Snoways 3 taktım bende. Daha önce kış lastiği tecrübem olmadı bakalım nasıl tutunacak. Dört gözle kar yağsın diye bekliyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sercan K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    175/65/14 Lassa Snoways 3 taktım bende. Daha önce kış lastiği tecrübem olmadı bakalım nasıl tutunacak. Dört gözle kar yağsın diye bekliyorum
    3 sezondur kullanıyorum , bence fiyatına göre güzel lastik, çok profesyonel olmasa da karda orta karar diyebiliriz.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sercan K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben picantoda kullandım 155 taban hayatımda karda bole tutunan lastik gormemiştim indiğim çıktığım yokuşlar vs kalırım dedim heryerden çıktım valla ebat ve araba kaynaklıda olabilir tabi bu tecrube

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben picantoda kullandım 155 taban hayatımda karda bole tutunan lastik gormemiştim indiğim çıktığım yokuşlar vs kalırım dedim heryerden çıktım valla ebat ve araba kaynaklıda olabilir tabi bu tecrube
    Benim araç 1998 Mazda 323. Dün bayağı yağmurluydu hava ıslakta gayet iyi tutuyor. Ama ben karda ne olacak onu merak ediyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle herkese merhabalar daha önceden paylaşıldı mı bilmiyorum ama Tyre reviews, tests and ratings - Tyre Reviews şöyle bir site var dilediğiniz boyutta dilediğiniz marka modelin yorumlarını görebilirsiniz hatta güzel bir yanı daha var kullananlar tekrar alır mıyım konusunda da oy veriyor. Lastikler kalite kalite ayrılmış. Kendim de 2 takımdır 185/65/15 Lassa Snoways 3 kullanıyorum memnunum. F/P olarak başarılı olduğunu düşünüyorum. Petlas muhabbetine gelirsem yakınımda var ve kullandım yüksek süratlere de çıktım gayet başarılı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar,

205-45-17 ebatta uygun fiyatlı olarak Falken, Nexen, Petlas ve Kumho dikkatimi çekti.

Kumho wi31 kullanan, duyan var mı ? Çivilenebilir bir lastik olması İstanbul için fazla olabilir gibi bir izlenim bıraktı bende. Kuru havada sıkıntı çıkartır mı acaba ses veya tutuş olarak ?

KUMHO TIRE, İstanbul - Turkiye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ouz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

205-45-17 ebatta uygun fiyatlı olarak Falken, Nexen, Petlas ve Kumho dikkatimi çekti.

Kumho wi31 kullanan, duyan var mı ? Çivilenebilir bir lastik olması İstanbul için fazla olabilir gibi bir izlenim bıraktı bende. Kuru havada sıkıntı çıkartır mı acaba ses veya tutuş olarak ?

KUMHO TIRE, İstanbul - Turkiye
    Bence İstanbul için gereksiz olur. Karsız yeminde bayağı gürültülü olur diye düşünüyorum.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kış lastiğini kullanmadım, ama bir kış, kış lastiksiz vaziyette fena kara yakalandım; ki huyum değildir, sadece o kış biraz geç kalmıştım.

Good year nct5 yazlık ile, otomatik vites arabayla yüzüncüyıldan kanal 24e çıkan yokuşta, kalan arabaların arasından çıktım. Hiç bir yazlıktan öyle bir performans görmemiştim.

Her yoruma saygım var tabi, son zamanlarda bazı modellerde kendini bozmuş olabilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)