User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 1.16'ya lastik tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

1.16'ya lastik tavsiyesi

Arkadaşım Bmw 1.16'ya jant alıyor AC'nin 5 kollu jantından.17 inch olcak.
    üstüne uygun lastik arıyoruz, özellikle önümüz kış, yağmura çamura uygun,RunFlat özellikli,kaliteli lastik önerilerinizi bekliyoruz.Fiyat pek önemli değil, abartı olmıcak sadece.

Herkese şimdiden teşekkürler

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ÖNcelikle runflat olayın kafadan elemek lazım çünkü çok fazla seçeneği yok ve bana çokta mantıklı gelmiyor kullanımı. Hem pahalı, hemde çabuk a$ınıyor..

Lastik olarak önerebileceğim en rahat lastik michelin pilot exalto olacaktır. Konfor , performans ve dayanıklılık açısından temiz bir lastik. Bunun yanında potenza g3 te kesinlikle tavsiye edebileceğim bir lastik. Yalnız yol sesi michelin e göre daha fazla ancak daha uzun ömürlü olduğuna garanti veririm.

Illa run flat istiyorsanızda dunlop 9000sport alabilirsiniz yalnız tanesine 450ytl fln fiyat çekerlerse $a$ırmayın

STeaM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benm tavsiyem hem makul olmasından hemde performansından ötürü YOKOHOMA C-Drive (AC01)

1.6 bir araca 9000sport yada michelin pilot sport vs üstün yoltutuşundan ötürü alıp kullanmak açıkcası tamamen cebe zarardan başka birşey değil.
    (bunu söyleyen ben gidip P Zero Rosso almıştım )

benm tavsiyem Yokohoma C-Drive, Pirelli P7 (int.ten araç bilgilerini yazınca bunu verdi ayrıca p zero rosso) fazlası bütçeye zarar. paradan kaçmıyoruz derseniz P Zero Rosso

2005 yılında tasarım ödülü alan desen.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lastik güvendir , o yüzden araca alınabilcek en iyi lastiği 3e 5e bakmadan almak en mantıklısı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadasımda üye oldu, o da yazacaktır en kısa zamanda. Aynı şeyi söylüorum bende ona

1.5 tonluk aracın yolla tek teması lastiktir, her zaman en iyisini alıcaksın.

bizde en iyisi hangisi onu merak ettik Görkemcim, ilgin ve bilgilerin için çok teşekkürler.

Sezai abi P Zero Rosso'ları kaça almıştın? veya şu anki fiyatını bilio musun?

Baran^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı grkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lastik güvendir , o yüzden araca alınabilcek en iyi lastiği 3e 5e bakmadan almak en mantıklısı.
    +1 kesinlikle katılıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı efe-E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasımda üye oldu, o da yazacaktır en kısa zamanda. Aynı şeyi söylüorum bende ona

bizde en iyisi hangisi onu merak ettik Görkemcim, ilgin ve bilgilerin için çok teşekkürler.

rica ederim , yanılmıyorsam tanesi yakla$ık 260-280ytl arası.

Rockford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    potenza g3 fiyat\performans olarak gerçekten güzel bi lastik tavsiye ederim.

1.6 VTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de P-Zero, Exalto ya da Yokohama(advan da olabilir) öneririm... Şahsen her ne kadar 15" olsa da benim aracım Exalto resmen mucizeler yarattı benim aracımda
    Beni sallamayanları ARTIK ben de sallamıyorum. Muhattap olmaya tenezzül etmeyenlere selam olsun, siz olmasanız da olur, GERÇEK DOSTLARIM bana yeter.

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 1.7 DTi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de P-Zero, Exalto ya da Yokohama(advan da olabilir) öneririm... Şahsen her ne kadar 15" olsa da benim aracım Exalto resmen mucizeler yarattı benim aracımda
    Şimdi doğal olarak sen bu lastikleri önceki lastiklerinle karşılaştıryorsun. Eğer öncekiler çok kötü durumda ise bunlar sana çoook farklı gelebilir. Ne bileyim eski lastiklerin de exalto2 olsa, onları söküp sıfır exalto2 bile taksan sana farklı gelecektir. En iyisi bende ardinal alayım, karşılaştıralım baalım.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

1.6 VTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coolvtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi doğal olarak sen bu lastikleri önceki lastiklerinle karşılaştıryorsun. Eğer öncekiler çok kötü durumda ise bunlar sana çoook farklı gelebilir. Ne bileyim eski lastiklerin de exalto2 olsa, onları söküp sıfır exalto2 bile taksan sana farklı gelecektir. En iyisi bende ardinal alayım, karşılaştıralım baalım.
    güzel olur walla Ardinal Vs Ek Salto
    Beni sallamayanları ARTIK ben de sallamıyorum. Muhattap olmaya tenezzül etmeyenlere selam olsun, siz olmasanız da olur, GERÇEK DOSTLARIM bana yeter.

VteC_MaNiaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence runflat elenmeli çünkü çok verimli bi sistem değil .. belki avantajlı ama ağırlığı bi handikap ... onun dışında bu kadar pahalı lastikler almaktansa daha makul fiyatlı lastik alıp daha az KM de değiştirmeyi daha mantıklı buluyorum ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 1.7 DTi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yarattı valla bende sahitim.. sanayının kaygan asfaltında 1 de sarmadı ve sert frende abs girmedı devreye sastım kaldım
    f1gsd3 den çok daha iyi

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M3CSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yarattı valla bende sahitim.. sanayının kaygan asfaltında 1 de sarmadı ve sert frende abs girmedı devreye sastım kaldım
    f1gsd3 den çok daha iyi
    çok iddalı olmadımı gsd3 ten daha iyi
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok iddalı olmadımı gsd3 ten daha iyi
    vtecın sarma potansıyelını pek bılmıorum ama 206 da kullandığım f1 lerden daha ıyı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    goodyear run-on-flat ' ler hakkında bilgisi olan var mı? sanırsam 225-45-17 olarak alıcaz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı efe-E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

efe ben aldığımda 350.-YTL/Adet ti şimdi ise 330.-YTL (KDV DAhil)

bakın lastik güvendir ok, yeri gelir frenden daha önceliği olur, bende gidip kumho, marshall yada x marka uzakdoğu lastiği alın demiyorum.

P7 yada Yokohoma C-Drive gibi asimetrik desenli bir lastiğin 1.6 araçta vereceği optimum performanstan bahsediyorum. V desenli bir lastiği ben kesinlikle tavsiye etmiyorum (bu sınıftaki bir araçta) alacaksanız P Zero gibi C Drive gibi asimetrik desenli 3 mevsim lastiği alın derim.

sevgiler...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi fiyatı falan herşeyi geçtik, bu çakma arabada stepne yeri olmadığı için mecbur run-on-flat alıcaz. Eski lastikleri yeni araç daha 11bin kilometrede ama yeni janta uygun değil.Yarın sabah kesin bağlıycaz bu işi, bakalım artık piyasada ne bulabilirsek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tabiikide güvenlik herşeyin önünde, stepnesiz yola çıkılmaz ve yeriniz yoksada yapacak bişey yok.
    yaa yanınıza patlak lsatik köpüğü alacaksınız yada run on flat a bakacaksınız ama uygun desende ve performansta bi lastik bakın. haber verirsin alınca.
    hayırlısı olsun şimdiden.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)