User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
67 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: garageGT Supra pistlerde...

Sinan Koc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ReßeL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ses adama kafayi yedirtir. 5 yillik lastik umurunda olmaz ki insanin tebrik ederim...

Pist konusunda haklisiniz ama 190$ nere 500-1000 euro nere... Zor isler. Cok Cok Cok pahali.
    Herkes pahalı diyor ama dedikleri gibi iş başa düşünce 'lastiğim yok,balatam bitik,debriyaj kaçırıoyor,pist çok buyuk arabam yetmez, vs vs vs' bahaneler bulunuyor,körfez pistine bile girmeye bir sürü insan ık mık çekiyordu.
    Haklısın hem pahalı hemde işletmecilik olarak yanlış bir politika izliyorlar ama birazda insanlardan talep gelmeli..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı carmaniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes pahalı diyor ama dedikleri gibi iş başa düşünce 'lastiğim yok,balatam bitik,debriyaj kaçırıoyor,pist çok buyuk arabam yetmez, vs vs vs' bahaneler bulunuyor,körfez pistine bile girmeye bir sürü insan ık mık çekiyordu.
    Haklısın hem pahalı hemde işletmecilik olarak yanlış bir politika izliyorlar ama birazda insanlardan talep gelmeli..
    aynen oyle bahane cok millette..

kim daha hizli, kimin arabasi daha iyi vs degil olay, amac eglenmek...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamam sizde haklısınız ama şunuda göz önünde bulundurmak lazım, min 500euro diyelim piste bunun benzin ekleyin 100TL, İstanbul parkta dönmek isteyen kesin balata ve lastik sorunu cıkıcaktır daha sonra onada min 500TL diyelim.

1000+100+500= 1600TL bence şuan için TR için sölüyorum bu koşullarda çogu kişi girmez sokakta gazlamayı tercih eder. Ayrıca bir çok kişi pistten korkuyo bence. İzmit körfez bu iş için biçilmiş kaftandı inşallah tekrar açılır cüzi fiyatlarla olmaya başlar yoksa şuanki durumda çogu kişi İstanbul Parkı tercih etmez. Ordaki imkanlarla burdaki imkanlar bir degil o yüzden ora ile burayı karşılaştırmak yanlış olur düşüncesindeyim.
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Soyle bir hesapta var aslinda ama piste ciktiktan sonra anliyor insan

4-6 hafta insanin gaza basasi gelmiyor piste ciktiktan sonra, arabayi kullanmak bile icimden gelmiyor standart vatandas gibi dolasiyor insan, demek istedigim 1 gunluk masraf zamana yayilinca azaliyor

lastige, balataya iyi davranirsan yarim sezon gotutur seni..

yokmu oralarda hic bulusmalar vs? dag/yayla yoluna cikip sabahin 5inde gazliyoruz biz 4-5 araba, pist masrafi yok ama hafif tehlikeli, ucuyordum gecen en one ben gectim yoluda bilmiyorum donmedi araba karsi seritten biri gelse kafa kafaya gircez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Denemek isteyen varsa sabah 4-5 arası Kalkan-Kaş 23km lik dag yolu var ucurumlu deniz manzaralı
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alp1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denemek isteyen varsa sabah 4-5 arası Kalkan-Kaş 23km lik dag yolu var ucurumlu deniz manzaralı
    ayarlayin abi ne guzel iste bende vesile olmus olurum

doush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    daha normal virajlarda sıkıntı çeken ama düzlükte kral olan arkadaşlar şimdi kendimi göstereceğim diye serin sulara gömülmesin ?
    Alıntı DeNNis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen iskender ustaya git 51lik borudan beyin kıvırsın sana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı doush Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha normal virajlarda sıkıntı çeken ama düzlükte kral olan arkadaşlar şimdi kendimi göstereceğim diye serin sulara gömülmesin ?
    aman abi lutfen simdiden dis gostermeyin birbirinize iste bu yuzden cekiniyor zaten tecrubesi olmayanlar.. pistin guzel yani degisik gruplar olmasi, tecrubesi olmayanlar kendi aralarinda cikiyor, ondekini gecmek yasak isaret etmeden... hizli gruplarda Allah ne verdiyse

dag yolunda hizli arkadaslar onde olur, yavaslar arkadaki grupta, biz oyle yapmistik..

aman diim aman, eglence amacli bu isler, ego amacli degil

izo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mig Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soyle bir hesapta var aslinda ama piste ciktiktan sonra anliyor insan

4-6 hafta insanin gaza basasi gelmiyor piste ciktiktan sonra, arabayi kullanmak bile icimden gelmiyor standart vatandas gibi dolasiyor insan, demek istedigim 1 gunluk masraf zamana yayilinca azaliyor

lastige, balataya iyi davranirsan yarim sezon gotutur seni..

yokmu oralarda hic bulusmalar vs? dag/yayla yoluna cikip sabahin 5inde gazliyoruz biz 4-5 araba, pist masrafi yok ama hafif tehlikeli, ucuyordum gecen en one ben gectim yoluda bilmiyorum donmedi araba karsi seritten biri gelse kafa kafaya gircez
    abi aynı nedenlerden dolayı araba alasım gelmiyor...phidalphia civarı pist var mıdır? bir kez giriş mi 190$? yıllık uyelik falan oluyor mu? yoksa gozlerimle gordum burada arabadan zevk almanın cok zor oldugunu...
    06-09 01' Megane 1.6 turbo 09-10 05' Clio Rs 182 10-11 01' Mustang GT 4.6 11-12 03' Allroad 2.7tt 12-14 06' Eclipse GT 3.8 V6 14-15 07' Infinity G35 3.5 V6 15+ 16' Mustang GT & 2011 Z4 35i-sdrive

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aman abi lutfen simdiden dis gostermeyin birbirinize iste bu yuzden cekiniyor zaten tecrubesi olmayanlar.. pistin guzel yani degisik gruplar olmasi, tecrubesi olmayanlar kendi aralarinda cikiyor, ondekini gecmek yasak isaret etmeden... hizli gruplarda Allah ne verdiyse

dag yolunda hizli arkadaslar onde olur, yavaslar arkadaki grupta, biz oyle yapmistik..

aman diim aman, eglence amacli bu isler, ego amacli degil
    ben de bunu anlatmaya çalışıyorum zaten abi "kral"dan kastım oydu zaten egolarını tatmin etmede son noktada olan insanlar, her ortamda karı-koca muhabbetine girenler işte..hala yarışması gerekenlerin otomobillerin değil kendilerinin olduğunu anlayamayanlar.. hırsları zevklerinin önüne geçen insanlar.. bu kadar kavga sırf bunun için oluyor zaten.. tecrübeden öte bir şey bu işte, ben düz yolda herkesi geçtim virajda da saplarım modunda olanlar için söyledim, o hırsın sonu kötüdür az çok biliyorsunuzdur dağ yollarında..

az çok sizin ne kadar zevk aldığınızı biliyorum mesela, time triallerde son ses müzik dinleyip zevkin doruklarına varıyorsunuz.. ha ben mesela motor sesini tercih ederim ama en azından zevk aldığım şey otomobil sürmek, bir şeyleri kazanmaktan önce gelen durum bu.. kazanınca da yüzümüzdeki gülümseme o kötü adam, egoları tatmin olmuş adamın o iğrenç gülümsemesi olmamalı.. yarıştığın adam hatta geçtiğin adam bile orgazm olduysa seninle birlikte, gerçekten zevk için yarışılmış olunuyor

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ izo
    geldinmi Amerika'ya ?

izo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    he geldim de ehliyet alcaz ilk önce bakalım....turkiyede araba kullanmanın zevki farklıymıs
    06-09 01' Megane 1.6 turbo 09-10 05' Clio Rs 182 10-11 01' Mustang GT 4.6 11-12 03' Allroad 2.7tt 12-14 06' Eclipse GT 3.8 V6 14-15 07' Infinity G35 3.5 V6 15+ 16' Mustang GT & 2011 Z4 35i-sdrive

Erol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mşllh. kazasız belasız cenk..
    5 sene yatsada performansı çok iyi aracın pist org. da çok iyi olmuş burada düşünemiyorum toplu piste çıkımını

Erol..
    BOOSTPROJECTS
    EKK24 0-402 m. N/A Fwd TR Rekoru 11.9 sn.
    100-200 - 8.5sn.
    N/A is the best..
    Civic Hatchback

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı izo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi aynı nedenlerden dolayı araba alasım gelmiyor...phidalphia civarı pist var mıdır? bir kez giriş mi 190$? yıllık uyelik falan oluyor mu? yoksa gozlerimle gordum burada arabadan zevk almanın cok zor oldugunu...
    keske herkes senin gibi dusunse, isin ceza kismi zaten sinir bozucu..hic acimadan ehliyeti alirlar 1 yil... isin diger tarafi sokaktaki masum insanlari tehlikeye atmak..

herkesi piste davet ediyorum, yada bos dag yollarina

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de bunu anlatmaya çalışıyorum zaten abi "kral"dan kastım oydu zaten egolarını tatmin etmede son noktada olan insanlar, her ortamda karı-koca muhabbetine girenler işte..hala yarışması gerekenlerin otomobillerin değil kendilerinin olduğunu anlayamayanlar.. hırsları zevklerinin önüne geçen insanlar.. bu kadar kavga sırf bunun için oluyor zaten.. tecrübeden öte bir şey bu işte, ben düz yolda herkesi geçtim virajda da saplarım modunda olanlar için söyledim, o hırsın sonu kötüdür az çok biliyorsunuzdur dağ yollarında..

az çok sizin ne kadar zevk aldığınızı biliyorum mesela, time triallerde son ses müzik dinleyip zevkin doruklarına varıyorsunuz.. ha ben mesela motor sesini tercih ederim ama en azından zevk aldığım şey otomobil sürmek, bir şeyleri kazanmaktan önce gelen durum bu.. kazanınca da yüzümüzdeki gülümseme o kötü adam, egoları tatmin olmuş adamın o iğrenç gülümsemesi olmamalı.. yarıştığın adam hatta geçtiğin adam bile orgazm olduysa seninle birlikte, gerçekten zevk için yarışılmış olunuyor
    krallar cok neydi o sarki 1000lerce dansoz var

valla bu mantaliteyi asmak yas ile alakali biraz, birazda karakterle.. bazi insanlar arabayi millete gostermek icin alir, modifiyeyi millet pohpohlasin diye yapar..kendimiz icin yaparsak bazi seyleri, millete hava atmaktan ziyade, iste o zaman gercekten zevk aliniyor cikip kendiniz icin gazlayin zamana karsi yarisin kendinizi deneyin yoksa ahmeti mehmeti gecmissinde ne olmus yani cikalim eglenelim hepberaber kardes kardes stres atalim stres yapmaktansa gecmisim gecilmisim ne farkeder hayatta her zaman rekabet iyi degil, zamani yeri var..saygili olmak lazim her zaman..

muzik beni rahatlatiyor pit alaninda beklerken, kullanmaya baslarkende tempoya sokuyor tempoya ulastiktan sonra duymuyorum zaten gaza gelmis oluyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TurboVtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mşllh. kazasız belasız cenk..
    5 sene yatsada performansı çok iyi aracın pist org. da çok iyi olmuş burada düşünemiyorum toplu piste çıkımını

Erol..
    eyvallah abi, daha cok yolumuz var..bakalim hayirlisi..

topluca piste cikmak, valla herkese kismet olur insallah.. ama sizlerden talep gelmesi lazim dedigim gibi, ben umitliyim bu konuda, 1-2 seneye baslar bu isler orda.. amerikada bile 3-4 senelik mevzu bu pist isi, japonya once oldu bu konuda..

dag yollari ile basladi hersey yillar once

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    krallar cok neydi o sarki 1000lerce dansoz var

valla bu mantaliteyi asmak yas ile alakali biraz, birazda karakterle.. bazi insanlar arabayi millete gostermek icin alir, modifiyeyi millet pohpohlasin diye yapar..kendimiz icin yaparsak bazi seyleri, millete hava atmaktan ziyade, iste o zaman gercekten zevk aliniyor cikip kendiniz icin gazlayin zamana karsi yarisin kendinizi deneyin yoksa ahmeti mehmeti gecmissinde ne olmus yani cikalim eglenelim hepberaber kardes kardes stres atalim stres yapmaktansa gecmisim gecilmisim ne farkeder hayatta her zaman rekabet iyi degil, zamani yeri var..saygili olmak lazim her zaman..

muzik beni rahatlatiyor pit alaninda beklerken, kullanmaya baslarkende tempoya sokuyor tempoya ulastiktan sonra duymuyorum zaten gaza gelmis oluyorum

yaşla alakalıysa eğer 18 yaşındayım ve böyle düşünüyorum arabam da yok ayrıca Tüm bu zevklerimin de büyük çoğunluğunu simülasyon oynayarak kazandım, tabi içimden gelen heyecan da cabası. Her motor sesi duyduğumda içim bir garip oluyor hala

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

yaşla alakalıysa eğer 18 yaşındayım ve böyle düşünüyorum arabam da yok ayrıca Tüm bu zevklerimin de büyük çoğunluğunu simülasyon oynayarak kazandım, tabi içimden gelen heyecan da cabası. Her motor sesi duyduğumda içim bir garip oluyor hala
    hahha bende simulasyon ile basladim gran turismo 1 oynardik japon versiyonu zamaninda direksiyonlar cikali olay cok gercekci oldu.. hala oynuyorum firsat buldukca.

pist tecruben var o yuzden boyle dusunuyorsun bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hahha bende simulasyon ile basladim gran turismo 1 oynardik japon versiyonu zamaninda direksiyonlar cikali olay cok gercekci oldu.. hala oynuyorum firsat buldukca.

pist tecruben var o yuzden boyle dusunuyorsun bence
    Hehe evet LFS de yeterince var 30 kişiyle 3 kişilik viraja girip kimsenin birbirine dokunmaması çok zevkli bir durum mesela ya da 0.003 saniye zamanımı geliştirdim diye yarım saat gülüyorum kendi kendime falan ahh keşke imkanlar artsa...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)