User Tag List

Sayfa 55/55 İlkİlk ... 545535455
1043 sonuçtan 1.027 ile 1.043 arası

Konu: Taunus Fastback restorasyon

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam öncelikle geçmiş olsun, bende geçen sene maddi olarak kendimce hatırı sayılır, büyük tacirlere göre küçük çaplı işler denedim ve olmadı, sonucunda yuvam dağıldı, 1 yıl içinde 3 kere ev, 2 kere şehir değiştirdim vs. vs. demem o ki önce sağlığın ve elinden geldiğince yuvandaki huzurunu düşünmeye çalış.

Araç konusunda naçizane fikrim, bir kum tanesi kadar delik kapatacaksa, yani seni zaten döndürmeyecekse, çek bir otoparka kapa üstünü unut, günün birinde her şey normale döndüğünde yine senin olur. ben her maddi krizde maddi her şeyimden vazgeçtim ve yok parasına çok araç sattım, hiç bir sattığımın yerine aynı manevi değeri dolduracak bir araç koyamadım.

Allah yardımcın olsun.
    Fiat's Are Faster Than You Think!

fast-back - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ah be hocam çok üzüldüm ama önüne bak her zaman, yakın çevremde önce ben 2008 krizinde herşeyimi kaybettim, evler arabalar vs... sonra @BahadırALTUN ve niceleri...önüne bakmazsan hiç bir şey toparlanmıyor, Allah kolaylık versin diyorum...
    çok teşekkür ederim. hayat devam ediyor haklısın. inşallah düzelecektir elbet. tabi iç ve dış politik durumlar benim işime büyük etken ama olsun, mücadele başarıyı getirecektir elbet. moral oldun tekrar teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun severek takip ettiğimiz bir projeydi. Umarım işler iyiye gider ve satmak zorunda kalmazsınız.
    Alıntı Vintage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir türlü sezon finali yayınlanmayan yabancı diziler gibiydi.sağlık olsun insanın başına neler gelmiyor Allah sağlık versin bi daha olur daha iyisi olur daha iyi zamanda olur inşallah
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok üzüldüm ya.İnanın aracın benim gözümde dahi ederi bu paradan kat kat fazlayken sizin için nasıldır tahmin edemiyorum.Keşke imkanım olsa alıp saklayabilsem sizinle irtibatı da koparmadan korunabilse bu klasik.
    Alıntı kesik_çizgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu her açtığımda sizinle beraber aracın yolda giderken ki bir fotoğrafını görsek, hayalinizin gerçekleşmesini sanki kendi hayalimizi yasamis gibi sevinecektik. Gerçekten üzüldüm, fakat Allah sizi ailenize bağışlasın, başlarından eksik etmesin, gerisini bir şekilde yoluna koyacaksınız diyelim duamız kabul olsun insallah
    Alıntı K0213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle geçmiş olsun, bende geçen sene maddi olarak kendimce hatırı sayılır, büyük tacirlere göre küçük çaplı işler denedim ve olmadı, sonucunda yuvam dağıldı, 1 yıl içinde 3 kere ev, 2 kere şehir değiştirdim vs. vs. demem o ki önce sağlığın ve elinden geldiğince yuvandaki huzurunu düşünmeye çalış.

Araç konusunda naçizane fikrim, bir kum tanesi kadar delik kapatacaksa, yani seni zaten döndürmeyecekse, çek bir otoparka kapa üstünü unut, günün birinde her şey normale döndüğünde yine senin olur. ben her maddi krizde maddi her şeyimden vazgeçtim ve yok parasına çok araç sattım, hiç bir sattığımın yerine aynı manevi değeri dolduracak bir araç koyamadım.

Allah yardımcın olsun.
    hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar. paylaşmak sıkıntıları bir nebze de olsa hafifletiyor. her şey nasip...

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok ama çok geçmiş olsun abi inşallah durumlarınız düzelir ve düzeldiğinde eskisinden çok daha iyi olur her şey.Umarım satılmaz ve değerini en iyi bilebilecek olan sizlerde kalır araç.Allah güç,kuvvet ve sabır versin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok ama çok geçmiş olsun abi inşallah durumlarınız düzelir ve düzeldiğinde eskisinden çok daha iyi olur her şey.Umarım satılmaz ve değerini en iyi bilebilecek olan sizlerde kalır araç.Allah güç,kuvvet ve sabır versin.
    Çok teşekkür ederim kardeşim. Çok zor maalesef ama hayat mucizelerle dolu. Nasip

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence forumdan durumu iyi olan biri aracı alıp saklayabilir, ilerde işleriniz düzelince aldığı fiyattan tekrar size geri satabilir. yani benim bunu yapabilecek imkanım olsaydı gerçekten yapardım. Allah sağlık versin hocam kaybedilip tekrar kazanılamayan tek şey o çünkü.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_si Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence forumdan durumu iyi olan biri aracı alıp saklayabilir, ilerde işleriniz düzelince aldığı fiyattan tekrar size geri satabilir. yani benim bunu yapabilecek imkanım olsaydı gerçekten yapardım. Allah sağlık versin hocam kaybedilip tekrar kazanılamayan tek şey o çünkü.
    Belki çok toz pembe gelir diye yazmadım ama aynısını içimden geçirdim.

Konuyu ilgiyle takip ediyordum. Güncel olduğunu görünce açıp baktım ama üzüldüm. Ilani okuyunca ben de kendimi yerinize koydum. Benim de sizin kadar maddi ve manevi olmasa da üstüne bir şeyler koyduğum bir aracım var ve istemeden satılığa koymuştum. Yasanilanlarin belki hic bir alakasi yok ama sizi anlayabiliyorum. Allah yardım etsin. Dilerim işleriniz yoluna girer.

Eğer aracı bu fiyata satmak sizi kurtarmayacaksa zaten çekme belgeliyse arax güvendiğiniz bi otoparka düzgün şekilde bırakıp unutun.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

chatlaxs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah yardımcınız olsun. Ford alsın müzeye kaldırsın direkt yokmu tanıdğı olan falan bilgilendirsin, yollarda yazık günah bu araca
    Trafik & Kasko Sigorta işleri Yapılır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki çok toz pembe gelir diye yazmadım ama aynısını içimden geçirdim.

Konuyu ilgiyle takip ediyordum. Güncel olduğunu görünce açıp baktım ama üzüldüm. Ilani okuyunca ben de kendimi yerinize koydum. Benim de sizin kadar maddi ve manevi olmasa da üstüne bir şeyler koyduğum bir aracım var ve istemeden satılığa koymuştum. Yasanilanlarin belki hic bir alakasi yok ama sizi anlayabiliyorum. Allah yardım etsin. Dilerim işleriniz yoluna girer.

Eğer aracı bu fiyata satmak sizi kurtarmayacaksa zaten çekme belgeliyse arax güvendiğiniz bi otoparka düzgün şekilde bırakıp unutun.
    teşekkürler, anlaşılıyor olmak ta güzel bir duygu. insana bir nebze de olsa güç veriyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı chatlaxs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah yardımcınız olsun. Ford alsın müzeye kaldırsın direkt yokmu tanıdğı olan falan bilgilendirsin, yollarda yazık günah bu araca
    birkaç gün önce bir "otomobil eldiveni" firması irtibata geçti benimle. deri eldiven üretiyorlarmış otomobil kullanırken giymek amaçlı, belki tanıyanlarınız da vardır, ben bilmiyordum:
    www.altezzoso.com

meğer çekimlerde kullanmak istiyorlarmış arabamı. ben de heyecan yaptım o an iyi bir yere gidecek arabam diye

VETTE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun kardeşim.projenin her bir adımında seninle birlikte heyecanlanan biri olarak gerçekten çok üzüldüm.inşallah bir yerden bir kapı açılır da satmazsın.son model mercedesler bmw ler alınır ama bunu tekrar yerine koyamazsın satılırsa ve eline geçen para da bir işine yaramazsa gerçekten çok üzülürüm.

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üstad çok geçmiş olsun. Gerçekten çok üzücü bir durum. Umarım en kısa sürede aracı satmana gerek kalmadan işlerin yoluna girer ve hayaline kaldığın yerden devam edersin. Nefes aldığın sürece halen umut vardır. Asla inancını ve her şeyin yoluna gireceğine olan ümidini kaybetme. Alah kolaylıklar versin inşAllah.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fast-back Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birkaç gün önce bir "otomobil eldiveni" firması irtibata geçti benimle. deri eldiven üretiyorlarmış otomobil kullanırken giymek amaçlı, belki tanıyanlarınız da vardır, ben bilmiyordum:
    www.altezzoso.com

meğer çekimlerde kullanmak istiyorlarmış arabamı. ben de heyecan yaptım o an iyi bir yere gidecek arabam diye
    Yanlış anlamazsanız bir kaç şey söylemek isterim;
    Tahminimce saçma sapan fiyatlara arabanızı almak isteyen, değişik değişik teklifler veren bir dünya insan vardır ve hiçbiri de aracınıza sizin verdiğiniz değeri vermeyecektir emin olun çünkü cefasını siz çektiniz. Satmak yerine bu tarz projelerde katalog reklam çekimlerine kiralasanız daha iyi olmaz mı? En azından akmasa da damlar.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

HoPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Değerli abicim geçmiş olsun valla ne desem bilemedim inşallah herşey gönlünce olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VETTE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun kardeşim.projenin her bir adımında seninle birlikte heyecanlanan biri olarak gerçekten çok üzüldüm.inşallah bir yerden bir kapı açılır da satmazsın.son model mercedesler bmw ler alınır ama bunu tekrar yerine koyamazsın satılırsa ve eline geçen para da bir işine yaramazsa gerçekten çok üzülürüm.
    çok sağol kardeşim, projeye ne kadar ilgili olduğunu çok iyi biliyorum. ofisime kadar gelmiştin

henüz satmadım aracımı, edilen tekliflere de vermeyi düşünmüyorum zaten. Direniyorum, Allah büyüktür...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kiraccemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad çok geçmiş olsun. Gerçekten çok üzücü bir durum. Umarım en kısa sürede aracı satmana gerek kalmadan işlerin yoluna girer ve hayaline kaldığın yerden devam edersin. Nefes aldığın sürece halen umut vardır. Asla inancını ve her şeyin yoluna gireceğine olan ümidini kaybetme. Alah kolaylıklar versin inşAllah.
    çok sağolasın, her şey nasip. umarım satmam

Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamazsanız bir kaç şey söylemek isterim;
    Tahminimce saçma sapan fiyatlara arabanızı almak isteyen, değişik değişik teklifler veren bir dünya insan vardır ve hiçbiri de aracınıza sizin verdiğiniz değeri vermeyecektir emin olun çünkü cefasını siz çektiniz. Satmak yerine bu tarz projelerde katalog reklam çekimlerine kiralasanız daha iyi olmaz mı? En azından akmasa da damlar.
    doğru diyorsunuz da ne kadar iş olacak ki. o nedenle düşünmüyorum çekim vs işlerini. bir de işleri toparlamak için çabalamalıyım, onunla uğraşamam muhtemelen.

Alıntı HoPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli abicim geçmiş olsun valla ne desem bilemedim inşallah herşey gönlünce olur
    çok sağol kardeşim

VETTE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fast-back Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok sağol kardeşim, projeye ne kadar ilgili olduğunu çok iyi biliyorum. ofisime kadar gelmiştin

henüz satmadım aracımı, edilen tekliflere de vermeyi düşünmüyorum zaten. Direniyorum, Allah büyüktür...
    Almanya Ford la iletişime geçsen belki muhafaza etmek isterler.sonuçta daha duyarlılar bu tartışılmaz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)