User Tag List

Sayfa 157/219 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207 ... SonSon
4158 sonuçtan 2.965 ile 2.983 arası

Konu: Clio Rs sorgulama.

SEÇKİN172 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EMO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihan abin kim tanımamda,istanbulda 3 tane gs plakalı clio rs vardı.Şuanda 1 tanesi hala gs gayrettepe trafik şubenin otoparkında yatıyor.
    bence senin yazdıgın 3 de degil !!!!! o dedigin gayreetepeki gs plakası degişmiştir bab zaten mat siyah olandı galiba oda izmitte ur de 3 tane urden 2 si sarı oldu bir tanesinin bu olma ihtimali düşünüyorum oda hala ur dediler geçen gün 35 plakalı araba bence edirnedeki 22 plakalı spor koltuklu bir rs vardı o oraç

EMO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ILHAN K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın eski sahibini buldum onunla görüştüm, büyük kazası olamdığını ve değişenin olmadığını söyledi, kuş kaput üzerindeymiş, gidişi çok iyi dedi, kendi yaptırmış düzgün kullanmaya 200 bin gider dedi, al kaçırma dedi.
    Cümlelerin efsane,hayırlı olsun
    https://www.youtube.com/watch?v=wH7UX4Km08g
    Cahille uğraşmak bi nevi zordur,yarı cahille uğraşamazsınız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SEÇKİN172 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence senin yazdıgın 3 de degil !!!!! o dedigin gayreetepeki gs plakası degişmiştir bab zaten mat siyah olandı galiba oda izmitte ur de 3 tane urden 2 si sarı oldu bir tanesinin bu olma ihtimali düşünüyorum oda hala ur dediler geçen gün 35 plakalı araba bence edirnedeki 22 plakalı spor koltuklu bir rs vardı o oraç
    Yazdıklarından hiç birşey anlamadım,ama şampiyon sensin.

F4R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam eski plakasını öğrenirseniz,bildiğim kadarıyla yardımcı olurum.

34UR5017,34BAB06,34GS3056 bu 3 araçtan biri ama hangisi
    cihan abi duymasın GS rs dedigini gs rs şimdiki 16 gj rs
    Cihan abin kim tanımamda,istanbulda 3 tane gs plakalı clio rs vardı.Şuanda 1 tanesi hala gs gayrettepe trafik şubenin otoparkında yatıyor.

Benim arabanin plakalari;

34 GS 3094 - 35 N 4677 - 16 GJ 356

Sanirim benzerlik olmus. Birine benzettin herhalde seckin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6408072/detay/

Araba rs değil ama en uygun konu diye buraya yazdım,almayı düşünüyorum bu aracı piyasa değeri nedir? Sağ çamurluk ve kapıda ufak 2 göçük varmış onların masraflarıda bana ait.

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6408072/detay/

Araba rs değil ama en uygun konu diye buraya yazdım,almayı düşünüyorum bu aracı piyasa değeri nedir? Sağ çamurluk ve kapıda ufak 2 göçük varmış onların masraflarıda bana ait.
    Bende niyetliyim bunlara varmı fiyat bilgisi olan?

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ty nin içi gayet temizdi. kazasi varmı bilmiyorum ama kaporta boyaya ihtiyaci vardi.ezikler flan vardi. denizlide birisi bakmis kaportasi temizdi dedi. komple boyatmis olabilirler boyandiysa iyi. Ama motoruna iyi baktirmak lazim. ankarada birkackez sorun yasadilar. ben en son yan sanayi yag pompasindan dolayi yatak sardigini duydum.Sonra orjinal parcalarla toplandi galiba.

emre_ozr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmirdeki araç eski 22 DC 666 plakalı araç 4 sene önce 150+ km de satıldı sıkıntılarını çözemedikleri için ucuza satılmıştı orjinal koltukları yoktu depo kapağı yoktu hayvanlı bi kaza geçirmişti şanzımanı iki kere kırılmıştı izmirde yapıldığını duymuştum ama şuan ne durumda bilmiyorum

rs2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski 34NRS,o işe hiç girme hocam.
    Eskiden NRS idi Trabzona geldiğinde motoru komple yenilendi NRS ile ilgili tüm yan sanayi uyduruk parcalar cıkartılıp hurdaya ayrıldı Bizzat ben TU clio RS olduktan sonra komple motor yenilendi yeni gömlek cakıldı İstanbulda bizzat ben yaptırdım siboplar yaylar tek tek yeni ve kontrollu şekilde takıldı yeni yatak yeni segman herşeyi orjinal olarak dikkatle kontrol edilerek mesela NRS zamanında krank uyduruk ne olduğu beli olmayan bir kıranktı orjinal krank alındı takıldı yağ pompası garantili malzeme orjinal parca ile yeni takıldı itecekler ile daha da başka parcalar orjinal olarak takıldı kaportasında tek bir değişeni yoktur kuş kaput üstündedir servise gösterip expertiz raporuyla baktırdım yapıldıktan sonra aracla 1 sene ben sürdüm pek sayıda rolling pek sayıda video cektim hepsi nette benden sonra izmirde onur arkadaşımız oda 1 sene dir onda motor tek bir sorun vermemiştir yinede almamak isterseniz gidin patlayacajk pek cok sayıda RS var onları alın arkadaşlar eski adını kullanıp aracı karalamayın sonucta bu kul yapısı birşey olmaz değil ama ben yaptırdım ve şu ana kadar sorun vermedi ve 200 bine kadar vereceğini sanmıyorum ama düzgün sürülürse kullanmadan kullanmaya fark var bu yazıyı görünce ben bizzat bu aracla 3 yılımı gecirdim boşuna eski adıyla karalamayın bu yazıyı yazmak istedim karalıyan arkadaşlar kusuruma bakmasın
    (E) TUNERS Trabzon... 207 RC Lemans 1020 Series

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazdıklarından hiç birşey anlamadım,ama şampiyon sensin.

rs2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pislik yapmaya gerek adam olmaya calisin herkez adam sansin ama iciniz pis
    (E) TUNERS Trabzon... 207 RC Lemans 1020 Series

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rs2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden NRS idi Trabzona geldiğinde motoru komple yenilendi NRS ile ilgili tüm yan sanayi uyduruk parcalar cıkartılıp hurdaya ayrıldı Bizzat ben TU clio RS olduktan sonra komple motor yenilendi yeni gömlek cakıldı İstanbulda bizzat ben yaptırdım siboplar yaylar tek tek yeni ve kontrollu şekilde takıldı yeni yatak yeni segman herşeyi orjinal olarak dikkatle kontrol edilerek mesela NRS zamanında krank uyduruk ne olduğu beli olmayan bir kıranktı orjinal krank alındı takıldı yağ pompası garantili malzeme orjinal parca ile yeni takıldı itecekler ile daha da başka parcalar orjinal olarak takıldı kaportasında tek bir değişeni yoktur kuş kaput üstündedir servise gösterip expertiz raporuyla baktırdım yapıldıktan sonra aracla 1 sene ben sürdüm pek sayıda rolling pek sayıda video cektim hepsi nette benden sonra izmirde onur arkadaşımız oda 1 sene dir onda motor tek bir sorun vermemiştir yinede almamak isterseniz gidin patlayacajk pek cok sayıda RS var onları alın arkadaşlar eski adını kullanıp aracı karalamayın sonucta bu kul yapısı birşey olmaz değil ama ben yaptırdım ve şu ana kadar sorun vermedi ve 200 bine kadar vereceğini sanmıyorum ama düzgün sürülürse kullanmadan kullanmaya fark var bu yazıyı görünce ben bizzat bu aracla 3 yılımı gecirdim boşuna eski adıyla karalamayın bu yazıyı yazmak istedim karalıyan arkadaşlar kusuruma bakmasın
    Ya bana sen neyi savunuyosun nasıl motor kırıp gelip istanbula çıkmacılarda parça aradığınımı?Karalamakmış sen trabzonda rs yapacak adam ararken,konuştuğun çıkmacılar beni arıyodu parça sormak için o işleri geçiceksin,karalamak falan neyi doğru biliyosam onu söylerim,yalan konuşmam şu üstte konuşan velet gibi hiç değilim(Şakşakçı).Ayrıca 200bin gider demişsin nereye gidiyo 200bin o aldığın üst kapaklamı gidecek,hayal dünyasında yaşamayı bırakıp gerçekleri görün.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rs2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pislik yapmaya gerek adam olmaya calisin herkez adam sansin ama iciniz pis
    ya benim azımı açtırma adamlıgı adam olmayan birinden ögrencek degilim a.q ömrün hurda RS lere binmekle geçti sen akıllı bi adam olsan soguk motora marşa basar basmaz dip gaz gidip moturu kırmazssın sonrada yandım allah istanbullarda mazeme aramassın unuttun dimi beni aradıgın günleri bunu nasıl yapırız şunu nasıl yaparız yok ppr kaaan böyle yaptı yok şöyle yaptı Çıkmacı erhan böyle yaptı o arabanın geçmişi iyi degilki gelecegini iyi olsun hele senin gibi birinin eline düşünce hepten ÇÖp oldu araba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler arac hakkında bilgisi olan
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98598206/detay

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orkun eski 34GH,selçuk iyi bilir gh iken kasa kondisyonu çok iyiydi(gene biri çıkıp yanlış bilgiler veriyosun diyip motoru bitikti derse küfredecem),bence gidin bi bakın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu TY RS'in draglara giren versiyonu birkaç ay önce satılıktı zaten. Hatta sahibi 15 bin gib ibir rakam yazmıştı. İstanbul'a bile gelip baktırırım diye de iddialıydı. Telefonla konuştuğum kadarıyla, araç piston kırmış. Sadece ikinci piston orijinal Rs pistonu ile değişti dedi.
    Şanzıman toplanmış, yıldız debriyaj var dedi. Yazılım vs bir şeyler söyledi. Sonra ufak tefek araştırmayla ( yine telefon aracılığı ile) aracın sağdan komple değişmiş olduğunu öğrendik.
    Hatta satan arkadaş yolcu airbag'i üzerine halıfleks benzeri bir şekilde kaplama yaptığını da kendisi söyledi.

İKi tane TY Rs var ve bu denizlideki ondan çok önce satılıktaydı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ontheair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu TY RS'in draglara giren versiyonu birkaç ay önce satılıktı zaten. Hatta sahibi 15 bin gib ibir rakam yazmıştı. İstanbul'a bile gelip baktırırım diye de iddialıydı. Telefonla konuştuğum kadarıyla, araç piston kırmış. Sadece ikinci piston orijinal Rs pistonu ile değişti dedi.
    Şanzıman toplanmış, yıldız debriyaj var dedi. Yazılım vs bir şeyler söyledi. Sonra ufak tefek araştırmayla ( yine telefon aracılığı ile) aracın sağdan komple değişmiş olduğunu öğrendik.
    Hatta satan arkadaş yolcu airbag'i üzerine halıfleks benzeri bir şekilde kaplama yaptığını da kendisi söyledi.

İKi tane TY Rs var ve bu denizlideki ondan çok önce satılıktaydı.
    TMT olmasin senin o dedigin?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Su plakalara rakamlarida yazin bari. milletin kafasini karistirmayin. Ty 185 in draga girdigini hatirlamiyorum.
    Draga TMT 70 girdi. 15 den ilani olanda tmt idi

emir91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne zamandır beğeniyorum şu arabaları temiz düzgün birtane almak için ama piyasa yılan hikayesi gibi ilan açıklamaları temiz kusursuz techte yorumlar o pert bunun motoru çakma yok onun plakası 10 kez değişti yok bu yandı valla tech olmasa bu kadar derine araştırmak imkansız gibi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)