User Tag List

Sayfa 17/219 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
4158 sonuçtan 305 ile 323 arası

Konu: Clio Rs sorgulama.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı williamss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah ozan allah herkesin gönlüne göre versinde bakıyorum bir kaç seferdir benım aracın frenidir gidiyor ataköyde otururkende güven vermez o araç frenlerden sonra pug garage da frenleri yaptır tutmuyor vs şimdide benım yorumun üstüne öle yazınca sadece şunu söyliyim 900 tL gibi bi para harcadım bugun yatırdım parayı az çok ne oldugunu anla sadece frene :P neyse bitsin bu konuda fena bileniyorum yani adanalı Rs fena gelicek inşallah yine ilk test sürüşünü sana yaptırcam
    bana göre en doğrusunu yapmışsın bende o paraları harcadım frenlere ve o harcadığım para hiçte koymadı açıkçası.ha şuda var bu paralar harcanmadan sadece tutması gerektiği gibi tutması için para harcanmalı benim savunmak istediğim buydu.araban çıksın görüşürüz yine önemli olan beklentilerini karşılaması

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı chiefkadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çoğunun dediğin Rs lere sadece bir örnek verebilirmisin ?

Rs in en geberiği bile durur isterse kırk takla atsın anasını ziksinler yinede durur,

Kuş kaput veya alüminyum kaput konusuna gelince , tabiki Al olması iyidir ama Alüminyum kaputu olmayan arabasını satamıyo değil aynı oranda pazar buluyo
    burda başkalarının arabalarını kötüleyip ya da yücelterek birşeyler yapmaya çalışmıyorum.SS'le selçuk durdu mesela en geberiğiyle ki o akşam rollinge çıkcaklardı sonra sohbet bölümünden okurduk allah rahmet eylesin diye.siz ister kabüllenin ister kabüllenmeyin bu gerçek böyle araba yürüsün diye herkes para harcama yanlısı ama araba dursun diye para harcayan sayılıdır bu söylediğim clio rs için değil tüm araçlar açısındandır.

Falmor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eren arabanı ilk kullandığımda bende demiştim sana frenlerin bakıma ihtiyacı var diye hatırlarsan.Pedalın üst seviyelerinde boşluk vardı.Çok iyi etmişsin elden geçirerek.
    RS in fren sistemi genel olarak yeterli,normal kullanımda güven veriyor ama atraksiyonlu bi kullanımda 10 dk sonra aynı performansı veremiyor maalesef.
    Geçenlerde yepyeni bi asfalt üzerinde 120km/h hızla panik fren denemeleri yaptım.ESP devredeyken direksiyonu bile bırakabilirdim sanırım o derece güven verdi.ESP kapalıyken hafif bi gezinme oluyor ön tarafta ancak çok küçük kontralar düz tutmaya yetiyor.Frenlerim standart sadece ön diskler Brembo HC.Zaten o da OEM ayarında bi disk.Bence bakımlı bir fren sistemi ve iyi lastiklerle RS güzel duruyor.

ukku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mechanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orası doğru, 600 beygir 1.8T vag grubu frenler hala 180bg lik frenler.. örnek olarak.
    ama rs için ha 172 beygir ha 220, ikisi de 4 disk ile bence yeterli.

180 bglik 1.8t lerde 312 mm fren var, 1800 kg a8'i yeterince iyi durduran sistem.
    hatırlatayım dedim
    if in doubt, flat out.

instagram: utkuuzunoglu

williamss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Falmor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eren arabanı ilk kullandığımda bende demiştim sana frenlerin bakıma ihtiyacı var diye hatırlarsan.Pedalın üst seviyelerinde boşluk vardı.Çok iyi etmişsin elden geçirerek.
    RS in fren sistemi genel olarak yeterli,normal kullanımda güven veriyor ama atraksiyonlu bi kullanımda 10 dk sonra aynı performansı veremiyor maalesef.
    Geçenlerde yepyeni bi asfalt üzerinde 120km/h hızla panik fren denemeleri yaptım.ESP devredeyken direksiyonu bile bırakabilirdim sanırım o derece güven verdi.ESP kapalıyken hafif bi gezinme oluyor ön tarafta ancak çok küçük kontralar düz tutmaya yetiyor.Frenlerim standart sadece ön diskler Brembo HC.Zaten o da OEM ayarında bi disk.Bence bakımlı bir fren sistemi ve iyi lastiklerle RS güzel duruyor.
    Volkan abi birak benim aracin frenini sen 07 ss e nasil kiyican nasil ayrilcan o kadar emek cicek gibi arac stock sevsem dusunmem mis gibi 182

HaLuK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Frenlerden daha da önemlisi dogru ebatta ve dogru marka lastik kullanımı bence,ucuz olsun veya biraz daha farketsin diye her marka da bulunmayan 45/15 lerin de bu duruma etkisi cok bence .. Arabayı satmak sorun degil bu piyasa da herkes birbirini tanıyo sattıktan sonra arkadan laf yememek,bi durum oldugu zaman sattıgın kişinin yanına gidebilmek,telefonlara cıkabilmek önemli yoksa en babası 20 milyar etcek arabayı satmasan nolur ölene kadar orasıyla burasıyla oynaya oynaya binersin o yuzden kimse kendine prim yaptırmaya calışmasın mallar ortada,herkesin arabası az cok belli.

chiefkadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cliosportve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadir emmi ;
    Biliyorsun benim SS ile kaza yapmamın sebebi frenlerdi
    Bunu nasıl göz ardı edelim ?
    Az daha canımdan olcaktım
    En büyük örnek bu olsa gerek ...
    Hadi yaw frene bastın tutmadımı nası oldu ben bilmiyom o olayın hikayesini

akif252
    Misafir
    standart lastik ölçüm 190 200 km gibi hızlarda zımba gibi duruyorum 1 milim şaşmıyor aracın kafası valla ben çok çok memnunum firenimden kullandıgınız balatada önemli orjinal alıcaksın diğer markalar uzatır fren mesafesini ..

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler alibeyköydeki uk plaka rs i bilen varmı ? sahibi aramızdanmı
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

SEÇKİN172 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır deil sahbi tamirci..

mustafa_yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecen bnde grdm alibeykoyde sadece filtre vardi ses guzeldi

akif252
    Misafir
    aldğım bir bilgi genelinde şaşknım doğrusuu bilen varsa yazabilirmi

YC rs CVK dan daha ii yürüyormuş inanmam dedim videoları göstereyim dediler bilgisi olan varmı yc rs cvk dan daha ii mi yürüyor ?

SEÇKİN172 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akif252 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

YC rs CVK dan daha ii yürüyormuş inanmam dedim videoları göstereyim dediler bilgisi olan varmı yc rs cvk dan daha ii mi yürüyor ?

2 araçta benim yakın arkdaşlarımdayken cvk öndeydi de şimdi nrden aklınıza geldi

Okan D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cvk beneydi yc alicanda cvk yc den hizliydi halada hizli zaten daha hiZli clio rs varsa deneriz arkadaslar cvk gene biZde
    RABBİT MK1 gtx 2871
    KNG typer...

akif252
    Misafir
    Alıntı 34 ZY 8569-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 araçta benim yakın arkdaşlarımdayken cvk öndeydi de şimdi nrden aklınıza geldi
    kocaeli ndeki cumhurla konuşurken sohbet esnasında öyle söyledide bende inanmadım ama bi sorim dedim videolarıda mevcut diyor merak ettiğimden sordum

hatta demesine göre defalarca deneyelm demiş cvk ya denememiş cvk izmirdeki yürür halinden şuanda eser yok dedi bende yc nin daha iiyürüdüğüne bi türlü inanamadım..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kocaeli ndeki cumhurla konuşurken sohbet esnasında öyle söyledide bende inanmadım ama bi sorim dedim videolarıda mevcut diyor merak ettiğimden sordum

hatta demesine göre defalarca deneyelm demiş cvk ya denememiş cvk izmirdeki yürür halinden şuanda eser yok dedi bende yc nin daha iiyürüdüğüne bi türlü inanamadım..
    Cumhura soleyelim volkanla gelsinler deneyelim cvk ile madem hizli zaten gecicek demektir
    RABBİT MK1 gtx 2871
    KNG typer...

akif252
    Misafir
    Alıntı Okan D. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cumhura soleyelim volkanla gelsinler deneyelim cvk ile madem hizli zaten gecicek demektir
    valla aynen konuşmamız buydu bende merak ettiğimden sordum zaten cvk nn specleri belli yc yi bilmiyorum ama sanmıyorumki daha ii ürüsün inşallah bi denersinizde bi vide koyarsınız ondan sonra arar sorarım naptınz denedinizmi diye.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün trafikte gördüm , beyaz saçlı 50'li yaşlarında bir beyefendi kullanıyordu...
    var mı tanıyan bilen?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nişantaşında bı amcanın aracı satmıyo aracı
    RABBİT MK1 gtx 2871
    KNG typer...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)