User Tag List

Sayfa 207/219 İlkİlk ... 107157197205206207208209217 ... SonSon
4158 sonuçtan 3.915 ile 3.933 arası

Konu: Clio Rs sorgulama.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Omer Yetis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba

forumda yeniyim, ve eski linkler acilamadigi icin hangi araclardan bahsedildigini takip edemedim.
    mumkunse, sizlerden su an istanbul'da satilik olan 06 RS 907 plakali Liquid Yellow Clio Mk2 RS otomobil hakkinda bilgi almak isterim.

simdiden gosterecek oldugunuz ilgiye tesekkurler.
    .

Eskiden ankaradaydı araç ve sahibi bilinçli bir kullanıcı. Bir parça değişen olması lazım o da bagaj kapağı serviste ilk sahiplerinden kalan . Su an ki satan kişide koleksiyoncu . Tam hatırlamamakla birlikte ilk sahibi renaultta çalışan biri idi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hizli cevabiniz ve bilgiler icin tesekkur ederim.
    sahibini tanirmisiniz? ve bahsettiginiz video'nun linkini paylasma sansiniz var mi acaba?

tesekkurler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Omer Yetis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hizli cevabiniz ve bilgiler icin tesekkur ederim.
    sahibini tanirmisiniz? ve bahsettiginiz video'nun linkini paylasma sansiniz var mi acaba?

tesekkurler.
    O arabanin videosu yok bi kere ankara enkada gormustuk arabasini dayanamayip gittik yanina tamimiyoruz kendisini ve sevecen sekilde konustuk muhabbet ettik gitti yanlis hatirlamiyorsam oguzhandi ismi ama soyadini bilmiyorum . O bahsettigim video kirmizi clio 3 RS icin idi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tesekkurler

Galip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    içerisi şampiyonlar ligi gibi, pırlantacılar galericiler...

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sarı rs'in sahibi oğuzhan özbek idi.daha önce dediğim gibi aracını bilen seven ve aracı ciddi derecede temiz duruyordu.Şimdiki ilan fiyatı ise kronik olmuş o fiyatlara satılmadı diye biliyorum.
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tekrar bilgileriniz icin tesekkur ederim.
    bence'de internetteki fiyat bu donem icin yuksek, diger bir yandan kulaktan dolma bilgiler ile duydugum otomobilin 43bin TL'ye el degistirdigiydi..

bu tur otomobiller malesef hizli el degistirmekte ve her seferinde piyasa daha da yukselmekte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyata bişey demek istemiyorum ama o araç gerçekten "tek" sözünü hakedecek bi araba. Şu an yazan rakama yakın bi meblağa gideceğinden şüphem yok. Söylemek istedim.

Galip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sarı rs'in sahibi oğuzhan özbek idi.daha önce dediğim gibi aracını bilen seven ve aracı ciddi derecede temiz duruyordu.Şimdiki ilan fiyatı ise kronik olmuş o fiyatlara satılmadı diye biliyorum.
    kronik olay sadece bu araçta değil bence genel olarak bir kronik hava var piyasalarda
    içerisi şampiyonlar ligi gibi, pırlantacılar galericiler...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şahin olmuş 20 lira. Şu nadide araçlara kaç para istenmesi lazım anlamak güç. Ölücülüğü bari tadında bırakmak lazım. Saçma sapan zihniyetler yüzünden biçok rs heder oldu zaten. Çivi çakmayı bırakın üzerindeki çiviyi söküp atacak kadar kırbaçlayan asabi gençlik sayesinde leş+leş kıvamında rs doldu her yer farkında mısınız?
    Bari düzgün kalanlar için fiyatı kronik olmuş falan demeyin rica ediyorum.

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kronik neden yazmışım bilemiyorum aslında anlatmak istediğim araç atıyorum 40a satıldıysa sonra 60a ilan düşmesi komik demek istemiştim.Yoksa iyi mal iyi para eder etmeli ona hiç bir şey demiyorum.Ki sahibi sanıyorum 47 50 gibi rakamdan ilan açmıştı ve verememişti.Sonra satın alan kişinin birden 60 70 gibi farkla ilana koyması biraz garibime gitti.
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kronik neden yazmışım bilemiyorum aslında anlatmak istediğim araç atıyorum 40a satıldıysa sonra 60a ilan düşmesi komik demek istemiştim.Yoksa iyi mal iyi para eder etmeli ona hiç bir şey demiyorum.Ki sahibi sanıyorum 47 50 gibi rakamdan ilan açmıştı ve verememişti.Sonra satın alan kişinin birden 60 70 gibi farkla ilana koyması biraz garibime gitti.
    Aslında haklısınız. Ekmekten ziyade lahmacun yenmek istenmiş burada. Bariz belli
    Tek tutar tarafı ise araba iyi kondisyanda. Bi de orijinal sıvı sarı renginde. Bi de asabi gençlik sayesinde rs.lerin piyasası haketmediği şekilde kötü. Gerçi o arabaların kendileri de kötü zaten. İyi olanların çoğu ilana bile düşmeden yer değiştiriyor.

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    172 rs lere 30 35 lira arasında istenmesine bile çok diyenler,şaşırmışlar diyenler var.Hadi şahinleri geçtim,şuan eli ayağı düzgün diyebileceğimiz yani en azından iyi toplanmış 106 lara 35 lira istiyorlar.Gözümle gördüğüm tanık olduğum araçlar var 33 lere verilmeyen 35 lere satılan.
    106 lar o parayı ediyosa 172 ler her türlü gözü kapalı eder.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ölücülük başa bela.

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir şeyin "istenmesiyle" o şeyin "eder olması" aynı şey değil. Fabrika kondisyonunda ve kalitesinde toplanıp bakılmadığı sürece 106 ya 35 verilmez... O da hani alıp çocuğunuza bırakmayacaksanız. Hepi topu 106 yani ne kadar ikonik olsa da... Milletin kafasına göre "keyfe keder" fiyat yazması piyasayı o fiyatlara çekiyor maalesef. Algı da "ee o ediyorsa bu hayli hayli eder!" Öyle bir şey yok arkadaşlar hemen hemen hergün siteyi güncelliyorum hangi aracın hangi fiyata düştüğü buna rağmen nasıl satıldığı görüyorum. 35 den kapıyı açan bir haftada 25e iniyor. Çünkü alan yok. Ha clio rs, astra bertone turbo gibi genelde içine edilmiş lpg ile binilmiş ırzına geçilmiş, zaten sayıca az olmasına rağmen katledilmiş "zamanına has gerçekten ikonik spor araçlar", cidden işini bilen, emin ellerde kişilerce bakılmışsa o zaman dediğiniz paralar verilir. Mesela bugün bir rs girmiş ilana. Aracın kazası var mı yok mu bilemem ama sahibinin itina ile bakıp kullandığı, seçtiği malzemelerden ve titizliğinden belli... Şimdi o adam bile 40 küsür isterken, ki pazarlık edilebilir, layektayn milletin 35 yazması o aracın 35 eder olduğuna anlamına gelmiyor... Clio rs'i seviyorum ve takibimde olan bir araç. Ama fiyatları saçmalaşır ve artık gelişigüzel 40 barajını aşar duruma gelirse ister istemez "acaba" derim ve biraz daha ekler daha yeni veya başka araçlara yönelirim şahsen...
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimse kusura bakmasın şuan bir rs e 35 verilmez. Serkan ın yaptığı rs leri ayrı tutuyorum onlarda ilanda değil zaten. Bende bir ara niyetlendim rs yapmaya ama en leşi bile 25-30 yazıyor ee ben alsam o halde binmem ve binilecek kondisyona getirmem için bir o kadar daha para harcamam gerektiğini görünce vazgeçtim. Haa fazla titiz olmasam arada gaz basıp cilalayıp satarım mantığında olsam alabilirdim ayrı konu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Irzına geç, çivi çakmadan ilana koy, bi de iki üç tane şakşakçı kankiyle ilana koy, vb.vb.
    Bu tarz tiplere değil, g.tü yanmış gibi araba alan arkadaşlara kızmak lazım. Almayın kardeşim bubtarz tiplerden araba. Arabanın bi tek dili yok. Olsa neler anlatacak. Hatta duruşuyla bile anlatıyor. Ama bizim uyanık geçinen gençlik gidip alıyor nasıl oluyosa. 172lerde çok karşılaştığım bi durum. Baktı olacak gibi değil, ister istemez o şark kurnazlığı içeren ezik sistemin parçası oluyor. Kötü niyet olmasa da arabayı överek elden çıkarmaya çalışıyor. Hee bi de dediğim gibi, art niyetli uyanıklar var ki evlere şenlik. Gazlamalık ve sezonluk araba arama gibi bi zihniyet oluşmuş memlekette.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Lee-on! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir şeyin "istenmesiyle" o şeyin "eder olması" aynı şey değil. Fabrika kondisyonunda ve kalitesinde toplanıp bakılmadığı sürece 106 ya 35 verilmez... O da hani alıp çocuğunuza bırakmayacaksanız. Hepi topu 106 yani ne kadar ikonik olsa da... Milletin kafasına göre "keyfe keder" fiyat yazması piyasayı o fiyatlara çekiyor maalesef. Algı da "ee o ediyorsa bu hayli hayli eder!" Öyle bir şey yok arkadaşlar hemen hemen hergün siteyi güncelliyorum hangi aracın hangi fiyata düştüğü buna rağmen nasıl satıldığı görüyorum. 35 den kapıyı açan bir haftada 25e iniyor. Çünkü alan yok. Ha clio rs, astra bertone turbo gibi genelde içine edilmiş lpg ile binilmiş ırzına geçilmiş, zaten sayıca az olmasına rağmen katledilmiş "zamanına has gerçekten ikonik spor araçlar", cidden işini bilen, emin ellerde kişilerce bakılmışsa o zaman dediğiniz paralar verilir. Mesela bugün bir rs girmiş ilana. Aracın kazası var mı yok mu bilemem ama sahibinin itina ile bakıp kullandığı, seçtiği malzemelerden ve titizliğinden belli... Şimdi o adam bile 40 küsür isterken, ki pazarlık edilebilir, layektayn milletin 35 yazması o aracın 35 eder olduğuna anlamına gelmiyor... Clio rs'i seviyorum ve takibimde olan bir araç. Ama fiyatları saçmalaşır ve artık gelişigüzel 40 barajını aşar duruma gelirse ister istemez "acaba" derim ve biraz daha ekler daha yeni veya başka araçlara yönelirim şahsen...
    Katılıyorum. Ağzınıza sağlık. Araba leş durumdaysa ne marka ya da ne model olduğu hiç önemli değil. Tabii ki fiyatı da. Çünkü satılmıyor uzun süre.

Sarı için ise fiyat bence olması seviyelerde ya da hadi bilemedin bi tık fazla olsun. Çünkü muadili yok. Ee ***** bu arabaların seveni de çok. Hal böyleyken fiyat şahsen benim gözüme pek batmıyor nedense.

Cliosportve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kim ne derse desin
    Millet kar ede ede yoluna devam ediyor
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 30 a aldım adam 31 dese almayacaktım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)