User Tag List

18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: colt czt sorgulama

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

colt czt sorgulama

Dostlar bu araç ve evveliyatı hakkında bilgisi olan var mı ?
    İstanbul daki arkadaşlar özellikle
    Connecting site...

Czt sorgu konusu göremedim, genel olarak da sorgu için kullanılabilir
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Eğer başka araç değilse, Avcılarda benim evimin ordaki araç. 2 sene önceye kadar ordaydı sonra bu arkadaş aldı sanırım. Avcılardaki sahibinde sol önden ufak bi hasar vardı diye hatırlıyorum.

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Radyatör far vs değişmiş kaput lokal boyaliymis kaan
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Radyatör far vs değişmiş kaput lokal boyaliymis kaan
    Doğrudur. Bi ara çünkü ön tamponsuz geziyordu.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başka bir konu bulamadığım için bunu hortlatıyorum.

Aşağıdaki araç ile takas yapma durumumuz var. Benim aracım 2007 1.6 HDİ C4 Bildiğin std bir araç.

Benim aracın + sı değişen yok. 5 Parça boyalıydı aldığımda. Yine aynı parçalar üzerinde boya + ufak düzeltmeler yapıldı.

100 km önce alternatör kayışı koptu - bununla beraber triger + devirdaim + motor yağı + filtre vs ne varsa değişti. KM: 228.000 KM 3 Bin civarı tramer var.

Aşağıdaki araç ta (siyahtan hoşlanmasam da) olursa 3. Colt'um olacak. Yabancı değilim colt'a öncekiler cz3 tü. Yani CZT nin 95 HP olanı gibi düşünülebilir.

Km düşük aracın, 60K Km ye kadar aile kullandı, arka çamurlukta işlem var diyor satan arkadaş. Hep sahip olmak istediğim bir araç.

Üste istediği rakam 5 Bin. Ben bunu vermeyi düşünmüyorum açıkçası. Tech ailesinin de fikrini almak istedim. Tabi aracın geçmişiyle ilgili bilgisi olan varsa sevinirim.

Cookies and JavaScript support required

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka bir konu bulamadığım için bunu hortlatıyorum.

Aşağıdaki araç ile takas yapma durumumuz var. Benim aracım 2007 1.6 HDİ C4 Bildiğin std bir araç.

Benim aracın + sı değişen yok. 5 Parça boyalıydı aldığımda. Yine aynı parçalar üzerinde boya + ufak düzeltmeler yapıldı.

100 km önce alternatör kayışı koptu - bununla beraber triger + devirdaim + motor yağı + filtre vs ne varsa değişti. KM: 228.000 KM 3 Bin civarı tramer var.

Aşağıdaki araç ta (siyahtan hoşlanmasam da) olursa 3. Colt'um olacak. Yabancı değilim colt'a öncekiler cz3 tü. Yani CZT nin 95 HP olanı gibi düşünülebilir.

Km düşük aracın, 60K Km ye kadar aile kullandı, arka çamurlukta işlem var diyor satan arkadaş. Hep sahip olmak istediğim bir araç.

Üste istediği rakam 5 Bin. Ben bunu vermeyi düşünmüyorum açıkçası. Tech ailesinin de fikrini almak istedim. Tabi aracın geçmişiyle ilgili bilgisi olan varsa sevinirim.

Cookies and JavaScript support required
    Kendi kendime alıntı yapayım. Araç 13 el değiştirmiş bu sebepten ötürü vazgeçtim. 14. olmaya niyetim yok

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayal ettiğim ne ise tam olarak onu yapmış adam. Mükemmel duruyor haklısın. Şuan bütçeyi o kadar zorlayamıyorum.

O seviyeye ulaşmış olsam gidip sorgusuz sualsiz alırım. czt +kırmızı + gun metal orj. jant daha ne olsun

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayal ettiğim ne ise tam olarak onu yapmış adam. Mükemmel duruyor haklısın. Şuan bütçeyi o kadar zorlayamıyorum.

O seviyeye ulaşmış olsam gidip sorgusuz sualsiz alırım. czt +kırmızı + gun metal orj. jant daha ne olsun
    Kesinlikle, en cok yakisan renk ve jant rengi kombinasyonu Bunlarin sunrooflar 2 kademe mi acaba?

Erman067 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Merhaba Tolga ilandaki kırmızı czt biz den gitti izmir e satmıştık gerçekten içi dışı çok düzgündü aracın üzerinde coilover ve cut out egzoz sistemi vardı 2 parça lokal boyalı olarak verdik biz kaza belası değişeni yoktu çalışmayan hiç bir aksamı yoktu bizden sonra herhangi kazası belası vs oldu mu bilmiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Grimlord inan fikrim yok. Eski aracım cz3 tü ama sunrrof olmadığından bilgim yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Erman067 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Tolga ilandaki kırmızı czt biz den gitti izmir e satmıştık gerçekten içi dışı çok düzgündü aracın üzerinde coilover ve cut out egzoz sistemi vardı 2 parça lokal boyalı olarak verdik biz kaza belası değişeni yoktu çalışmayan hiç bir aksamı yoktu bizden sonra herhangi kazası belası vs oldu mu bilmiyorum
    Bilgi için çok teşekkür ederim. Araç gerçekten güzel duruyor. Şunu anlamadım bu czt leri alan neden çok çabuk satıyor ?

Yukarıda yazdığım siyah 13 el değiştirmiş. Bakım mı pahalı nedir. yarın bu kırmızıyı da soracağım kaçın sahibi şuan ki diye.

Araç iyi bana 20 dk mesafede. Takas gönderdim sahibine ama sıcak bakmadı. Kendi aracımı satar biraz da çıkarsam ilk buna bakarım.

Erman067 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilgi için çok teşekkür ederim. Araç gerçekten güzel duruyor. Şunu anlamadım bu czt leri alan neden çok çabuk satıyor ?

Yukarıda yazdığım siyah 13 el değiştirmiş. Bakım mı pahalı nedir. yarın bu kırmızıyı da soracağım kaçın sahibi şuan ki diye.

Araç iyi bana 20 dk mesafede. Takas gönderdim sahibine ama sıcak bakmadı. Kendi aracımı satar biraz da çıkarsam ilk buna bakarım.
    Biz İstanbul dan aldık 60 bin km lerde idi izmir e sattık 80 binlerler de falan izmir den Eskişehir e satıldı aynı kişide sattı ise şuan sakar ya da sanırım bütün bakımları günü gelmeden yapıldı kusursuz ve sorunsuz teslim ettik bizden önceki sahibi de çok titiz bakmıştı şuan da resimlerde çok güzel görünüyor jantları da bizden alan arkadaş boyattı izmir de koltuklar ve direksiyon hala aynı deforme göremedim sağda solda kimse ile de gazlamadık km de orijinal bence oynama olduğunu düşünmüyorum.

atilla54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sakaryadaki suan sahibi benim severek biniyorum tesekkurler ihtiyacim kalmayinca ilani kaldircam saygilar.
    Turbo 106Gti "16SDD65
    FN2 TYPE-R ''06EPY30''

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Erman067 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz İstanbul dan aldık 60 bin km lerde idi izmir e sattık 80 binlerler de falan izmir den Eskişehir e satıldı aynı kişide sattı ise şuan sakar ya da sanırım bütün bakımları günü gelmeden yapıldı kusursuz ve sorunsuz teslim ettik bizden önceki sahibi de çok titiz bakmıştı şuan da resimlerde çok güzel görünüyor jantları da bizden alan arkadaş boyattı izmir de koltuklar ve direksiyon hala aynı deforme göremedim sağda solda kimse ile de gazlamadık km de orijinal bence oynama olduğunu düşünmüyorum.
    @atilla54 sağ olsun çok yardımcı oldu. Face profilinde zaten aracın onlarca fotoğrafı var. Araç cidden alsam yapacağım halde plug&play yani benim için.

Geçmiş ile ilgili yorumlar da iç açıcı esasında. Takasta da uzlaştık gibi aradaki miktarı denkleştirsem ve nasipse benim olacak. Bilgiler için ayrıca teşekkür ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar aracımı satmam lazım değerini bilene gitmesini isterim 0532 726 46 73 numaramdan yada özel mesaj olarak iletişime geçerseniz sevinirim.

Aracımın linki;Loading site please wait...
    Turbo 106Gti "16SDD65
    FN2 TYPE-R ''06EPY30''

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araca İzmirde ben bakmıştım fiyatta anlaşamadığım için almamıştım duruşu içi gayet güzeldi Eskişehire satıldı devamını Atilla anlatsın...
    ALLAH VAR GAM YOK..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozgur106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araca İzmirde ben bakmıştım fiyatta anlaşamadığım için almamıştım duruşu içi gayet güzeldi Eskişehire satıldı devamını Atilla anlatsın...
    Hala aynı alıcısını beklemekte )
    Turbo 106Gti "16SDD65
    FN2 TYPE-R ''06EPY30''

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)