User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
46 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Astra opc sorgulama

sahinkara1988 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dohc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım bilgi doğru, ilan kalmış nedense..........
    İlani dÜzenledİm .. Opc sİne yazdiklarina gÜvenen varsa aynisini yazar . Benİm ne aracimda ne yazdiklarimdan nede geÇmİŞİnden sikintim yok. HerŞey yetkİlİ servİste yapildi ve yapilmiŞ arzu eden gİder plakasini verİr İnceler. Burda kİmsenİn araba kİrletmeye Çamur atmaya hakki yoktur .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökhan bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlanda boyasız yazıyodu şimdi sonuç ne araba boyalı mı ?
    kardeŞİm boyasiz olan 35 vl... İzmİrde arkdaŞimin arabasiydi . Egemen otomotİvden satildi Şu anda konuŞtuĞum bİr kİŞİde İstanbulda. O araÇ hakinda yorum yapmak bana dÜŞmez . Merak eden sorgusunu araÇ yazmak İsteyen yazar

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sahinkara1988 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeŞİm boyasiz olan 35 vl... İzmİrde arkdaŞimin arabasiydi . Egemen otomotİvden satildi Şu anda konuŞtuĞum bİr kİŞİde İstanbulda. O araÇ hakinda yorum yapmak bana dÜŞmez . Merak eden sorgusunu araÇ yazmak İsteyen yazar
    Sizin araçta boya var mı yok mu? Şuna bi cevap verseniz aslında çokta tartışmaya gerek yok.

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin araçta boya var mı yok mu? Şuna bi cevap verseniz aslında çokta tartışmaya gerek yok.
    Adam boyasız dememiş hacı zaten, açık açık yazmış ilanda boya var diye. Bu konu nasıl bu kadar uzadı anlamadım

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bagaj tampon sağ arka çmurluk boya yok yazıyordu sanırım.satan kişi satan tavanda boya yok dememiş ki ? biz mi yanlış okuduk

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam boyasız dememiş hacı zaten, açık açık yazmış ilanda boya var diye. Bu konu nasıl bu kadar uzadı anlamadım
    ben bu arabaya geçen yılda ilan açtığımda sol arka çamurluk bagaj hariç servite boyanmış yazmıştım 2010 yılında antalya günlas ta , şimdide yazdım ama bizim miletimiz 1. si okumayı bilmiyo 2. çamur atmayı seviiyo 3. adam kandırmayı seviyo zaten memleketin bu halde olmasının sebebi seviyeli kültürlü insanları yetiştirememizdir ...

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    2010 YILINDA MEVCUT ÇİZİKLERİN OLDUĞU PARÇALAR VE RENK SOLMASINDAN DOLAYI SADECE BOYA GEREKEN YERLER TEK SEFERDE BOYANMIŞ GEREKLİ BİLGİ İSTENİRSE ANTALYA GÜNLAS TAN ALINABİLİR

ARKA BAGAJ KAPAĞI - SAĞ ARKA ÇAMURLUK - ARKA TAMPON FABRİKASYON BOYADIR

yukarıda yazılı olanlara istinaden bold olarak belirttiğim parçalar dışındaki tüm parçalar boyalı araçta doğru mudur ? Yani tavan, kaput, sol arka çamurluk, tüm kapılar, sağ & sol ön çamurluklar.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bagaj tampon sağ arka çmurluk boya yok yazıyordu sanırım.satan kişi satan tavanda boya yok dememiş ki ? biz mi yanlış okuduk
    Aynen öyle okurken insanda farklı bir aldı yaratıyor ilan malesef bu 3 parça dışında arabanın tüm parçaları boyalı demek oluyor. Tane tane okuyunca anlaşılıyor

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Aklıma bu geldi nedense Bu arada ilanda araba boyasız vs. yazmıyor. Arkadaş belirtmiş boyalı boyasız parçaları. Konu değişik bir şekilde çıkmaza sürükleniyor sanki

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    boya akıntısı var denildikten sonra konu biraz saptı sanki.Yoksa aracın diğer bilgileri detaylı bir şekilde yazıyor zaten,araç sahibi yanlış anlamasın çamur atmak değil amacım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boya akıntısı var denildikten sonra konu biraz saptı sanki.Yoksa aracın diğer bilgileri detaylı bir şekilde yazıyor zaten,araç sahibi yanlış anlamasın çamur atmak değil amacım.
    araçta boya akıntısı vs de yok alırkende yoktu bendede olmadı . merak edenlerden aracımı saklamam buyursunlar gelsinler incelesinler .

RedCan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben aracı aldığım kişinin yani ilk sahibinin yüzünü dahi görmedim , noter memurunu aldık vilasına gittik ben imzaları noterde atmıştım zaten ondan da içeri girip imzaları aldı ve satışı öyle tamamladık ... kendi aracını aklamak yada piyasayı düşürmek için herkes konuşur ama önemli olan dolu konuşmak
    Ben sizin aracınız için kötü bir şey mi söyledim ? Sadece ilk sahibinin haberi yoksa, servis hatalı bir araç satmış olabilir düşüncesiyle yazdım. Günümüz de bu tür olaylar yaşanmamış değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RedCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sizin aracınız için kötü bir şey mi söyledim ? Sadece ilk sahibinin haberi yoksa, servis hatalı bir araç satmış olabilir düşüncesiyle yazdım. Günümüz de bu tür olaylar yaşanmamış değil.
    bende diyorum ki ben aracın satışını alırken dahi aracın sahibini görmedim ... ilk sahibinin haberinin olup olmadığını kim neresinden uyduruyo ?

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır ben boyasız yazmadığının farkındayım. Boyalı olan yerleri kendisi söyler ve almayacak kişiler tatava yapmaz diye yazdım. Burda kimseye dert anlatmak zorunda değil polemiğe girmek yerine şu parçalar boyalı şusu busu var alıcı kişi gelsin baksın der geçerim yerinde olsam.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır ben boyasız yazmadığının farkındayım. Boyalı olan yerleri kendisi söyler ve almayacak kişiler tatava yapmaz diye yazdım. Burda kimseye dert anlatmak zorunda değil polemiğe girmek yerine şu parçalar boyalı şusu busu var alıcı kişi gelsin baksın der geçerim yerinde olsam.
    kardeşim zaten ilanda arka bagaj ve sol arka çamurluk harici boyalı yazıyo .... millet polemik yaratmaya için yer arıyo .

oğuzk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende diyorum ki ben aracın satışını alırken dahi aracın sahibini görmedim ... ilk sahibinin haberinin olup olmadığını kim neresinden uyduruyo ?
    Uydurmasyon felan yok yazdıklarımın arkasındayım. İlk mesajda da belirttim ilan açıklaması dışında birşeyi yok diye.

Araca fabrikalarında baktım ben ekspertizini yaptıktan sonra servise sordular ordan da teyit aldıktan sonra öğrendiler boyalı olduğunu.

Ben gidene kadar bilmiyordu yani ilk sahibide elemanı da boyalı olduğunu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oğuzk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uydurmasyon felan yok yazdıklarımın arkasındayım. İlk mesajda da belirttim ilan açıklaması dışında birşeyi yok diye.

Araca fabrikalarında baktım ben ekspertizini yaptıktan sonra servise sordular ordan da teyit aldıktan sonra öğrendiler boyalı olduğunu.

Ben gidene kadar bilmiyordu yani ilk sahibide elemanı da boyalı olduğunu.
    uzatmayacağım ben arabayı satın aldığım halde ilk sahibini görmedim siz tanışmışsınız ...
    aracın boyası serviste 2010 yılında yapıldığını tekrar söylüyorum sizde biliyosunuz madem araştırdınız bu kadar , elemanının 6 yıl önce şirketteki arabaların durumu hakında bilgi sahibi olma ihtimalinin düşük olacağınıda biliyosunuzdur . firma sahibi satın dediğinde boyasını söylemediyse ve siz benden önce gittiyseniz size boya durumu hakında net bilgi vermemişte olabilirler , fakat ben aradığımda bana araçta renk solması ve çiziklerden dolayı serviste boya yapıldığı söylendi , gittiğimizdede aynı şekilde farklı bişeyle karşılaşmadık . 250-280 mikron civarı çıkıyodu boya olan yerler . ben uygun fiyata aldım eksikleri vardı uzun süredir yatıyordu triger değişimi vs . gerekiyodu masrafları ve ekstra çıkabilecek sorunları göz önüne alarak aldık çok şükür 8-9 aydır problemsiz biniyorum . bana nasıl söylendiyse bende dürüst şekilde yazarak satışa sundum arzu eden alır arzu etmeyende başka araçlara bakar . boş yere polemiğe girmeye gerek yok.

typeRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kim kimin arabasını boklar ise gün gelir o kişinin aracı da boklanir ���� nokta
    -------------------------
    s2k …

ENGean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben aracı aldığım kişinin yani ilk sahibinin yüzünü dahi görmedim , noter memurunu aldık vilasına gittik ben imzaları noterde atmıştım zaten ondan da içeri girip imzaları aldı ve satışı öyle tamamladık ... kendi aracını aklamak yada piyasayı düşürmek için herkes konuşur ama önemli olan dolu konuşmak
    vay be, bu hayatta valla para konusuyo he noter bile adamın villasına gidip içerden imza alıyo.

biz noterde satıs alıp verirken kaynanamın köye gittiği otobüsün plakasını bile soruyolar ))
    gözünü sevdiğim Türkiye sii..

dıp not: yanlıs anlamayın size bşey dediğim yok,TR de ki sistem hergün bizi şaşırtmaya devam ediyo.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler