User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: 2006-2008 Focus Otomatik vites nasıldır ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2006-2008 Focus Otomatik vites nasıldır ?

Arkadaşlar merhaba,

2006-2008 model arası (sanırım Focus mk2 deniyor) Focus alma niyetine girdim. Bütçem doğrultusunda en mantıklı aracın Focus olacağına karar verdim. Alacağım araba mutlaka otomatik vites olacak. Dizel veya Benzinli diye bir kriterim yok. İkiside olur. Bu kasa Focusların otomatikleri nasıldır ? Tecrübe etmiş veya bilgisi olan arkadaşlarımızdan bilgi almak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Faruk'S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben kullanmıştım kısa bir süre çok iyi bir araçtı. Kısa süreli bir kullanım neticesinden ötürü teknik bir analiz yapamayacağım fakat gümrükten almıştık ve yıllarca yatmasına karşın hiç bir arıza ile karşılaşmadık, aksine sapasağlamdı. Piyasası nedir ne değildir bilmiyorum ama 42.000 tl ye satmıştık o zamanlar.. Tahmin ediyorum ki muadilleri içerisinde en mantıklı olanıdır. Detaylı bilgi sahibi olanlar daha makul yorumlar yapacaktır.
    #NeMutluTÜRKÜMDiyene!

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dizellerin otomatikleri sıkıntılı diye biliyorum. Bizim sitede komşuda vardı, abartısız haftada bir gün çekici üstünde görüyordum

Benzinlilerini hiç bilmemekle beraber 4 ileri tam otomatik eski nesil şanzıman var diye biliyorum. Kıbrıs' ta kiralamıştım 1 hafta epey yol yaptım, vites geçişleri vs kusursuzdu.

Fiyat bandınız nedir?

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İki kez aldım birinde sorun yaşamadım ama diğerinde ford geri çağırım yapmıştı yerine yeni kasa ikame focus verdiler şanzımanı revize etmişlerdi
    #eksikpazar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizellerin otomatikleri sıkıntılı diye biliyorum. Bizim sitede komşuda vardı, abartısız haftada bir gün çekici üstünde görüyordum

Benzinlilerini hiç bilmemekle beraber 4 ileri tam otomatik eski nesil şanzıman var diye biliyorum. Kıbrıs' ta kiralamıştım 1 hafta epey yol yaptım, vites geçişleri vs kusursuzdu.

Fiyat bandınız nedir?
    110bin TL bütçem var. Piyasa uçup gitti. Bu model focuslar 100binden başlıyor ucu açık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler