User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Renault Vel Satis hakkinda

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "Bu yuzden ayni rakamlarda konforlu, extra donanimli, motoru hacimli, maximum izolasyonlu, tasima kapasitesi yuksek ve ozellikle farkli bir arac ariyorum.
    Genel hesabi da soyle yapmaya calisiyorum;"

Senin ilacın net bir şekilde citoren c5. Arka koltukları yatırdığında buzdolabı bile taşıtır sana.

Konfor desen hydractive süspansiyon ile bindiğin diğer araçları unutturur ( Sağlıklı çalışan bir sistemi varsa)

Yeri gelir yüksek bir yerden geçmen gerekir kaldırırsın geçersin.

Örnek benim aracın en yüksek hali,

2.0 dizel denk getirirsen donanımı baya baya tatmin eder, yakıtı 5.2 jeep den sonra yüzünü güldürür.

Kronik sorunu iç kapı kolu takılır abanırsan kırılır, süspansiyona LDS den başka yağ koyarlarsa pompa yakar (Tamiri, çıkması var) Fren kaliperleri kitlenir , el freni ön balataları sıkıyor bu alette genel olarak araçlarda arkayı sıkar *****.

Trim parçası hariç mekanik parçası üzmez. Trim çıkma bulunur.

Konuyu bir incele belki aradığın araç budur.

http://www.techturkey.com/forum/otom...5_2_0_hdi.html

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyatlarını bilmiyorum ama Volvo xc70te bir alternatif olabilir... 4 çeker olması da belki de kulağa hoş gelebilir. Ben TRde iken LPG ile kullanmıştım. En sevdiğim Volvo modelidir. Ne çok hava da ne yerde hissettirir...

Velsatis bende çok baktım ama bir türlü denk getirememistim.
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatlarını bilmiyorum ama Volvo xc70te bir alternatif olabilir... 4 çeker olması da belki de kulağa hoş gelebilir. Ben TRde iken LPG ile kullanmıştım. En sevdiğim Volvo modelidir. Ne çok hava da ne yerde hissettirir...

Velsatis bende çok baktım ama bir türlü denk getirememistim.
    Konuyu okuyup xc70 CC paylaşacaktım ki son mesajı gördüm

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...85558818/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...88846335/detay

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Towncar öneririm bende
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    diğer sayfalardaki yorumlarıda okudum'' almanın en tutulmayanı olsun'' diye bir ibare gördüm yinede almanın parçası bir şekil bulunuyor,yine bir örnek ve tecrübemle bilgi vermek isterim F7R megane coupenin bobini sittin sene yada punto tjetin aksını sittin sene servislerden bulamazsınız defalarca italyan ve fransız otomobilleri kullandım hepsindede belli başlı parça sorunlarım illaki oldu er yada geç çözüldü gerçi ki renault servisleri yaptığı otomobillerin arkasında durmuyor geçen sene yatak saran megane rs'imizde bile gördük bunu alman fanatiği değilim,yanlış anlaşılmakta istemem fazlada uzatmayayım gönlünüzce olur umarım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okuyup xc70 CC paylaşacaktım ki son mesajı gördüm

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...88846335/detay
    D3 motorlar için küçük bir uyarı: Bildiğiniz üzere motor kayışı (v kayışı) koparsa anında akü ışığı yakacaktır. İşte o anda aracı stop edin ve gerekirse çekiciyle tamirhaneye götürüp kayışı değiştirin. Ne olacak canım, beş yüz metre gider, çekici parası vermeyeyim derseniz kopan kayışın parçaları triger kapağını kırıp/kastırıp içeri girecek, dolanıp gerginin bağlı olduğu bloğu kıracak, itici yuvalarını doğrayacaktır. Masrafınız motor sökme takma, tornacı ücreti ve kapak değişimidir.

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    D3 motorlar için küçük bir uyarı: Bildiğiniz üzere motor kayışı (v kayışı) koparsa anında akü ışığı yakacaktır. İşte o anda aracı stop edin ve gerekirse çekiciyle tamirhaneye götürüp kayışı değiştirin. Ne olacak canım, beş yüz metre gider, çekici parası vermeyeyim derseniz kopan kayışın parçaları triger kapağını kırıp/kastırıp içeri girecek, dolanıp gerginin bağlı olduğu bloğu kıracak, itici yuvalarını doğrayacaktır. Masrafınız motor sökme takma, tornacı ücreti ve kapak değişimidir.

Iki defa kayış kopma problemi yaşadık volvo'da. İlkinde arkadaş alışveriş merkezinde idi ilk çalıştırdığında kopmuş hiç yerinden oynatmadı için taktık hiçbir problem olmadı.

Ikincisinde arkadaş biraz daha gider herhalde diye devam etti motoru yedi. aynı arkadaş daha önce arabanın suyu boşalınca da gitmeyi devam ettiği için bir kere daha yemişti motoru
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler