User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: İbiza Cupra Aranıyor

emreogut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İbiza Cupra Aranıyor

Merhaba,
    2013 ve sonrası İbiza Cupra arıyorum. Kriterim ağır hasar kayıtlı olmamasıdır..
    İlandaki araçları az çok ezberledim, belki forumda yada eşinde-dostunda olup satmayı düşünen varsa diye konu açmak istedim.

erdem325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba.
    bende 2013 2.yari ibiza cupra var (CTH motor), kirmizi renkli ve cam tavani yok. hasar kaydi yanilmiyorsam 1000tl gibi birsey var, iki parca lokal boyasi var yalnizca.
    motoru tum oto (erkan usta) komple yapmisti, aracin eski sahipleri de arkadaslarim. mekatronik ve kavramasi yeni vs vs..
    extra olarak da h&r 35mm orijinal yaylar, r8 kisa tip bobin, downpipe ve duz boru var koc eksoz yapimi, sonda da warex var (replica). yazilimi da koksal yapmisti.
    araci eskiden kullaniyordum fakat cocugum olunca kendime rapid spaceback aldim aile kullanimi icin, yaklasik bir yildir kullanmiyorum yatiyor arac.
    aslinda ilan acip satmak istiyorum fakat islarden dolayi vaktim yok, surekli yurtici/yurtdisi seyahat halindeyim.
    eger ilgilenirseniz kardesim yardimci olur, gidip araca bakip/baktirabilirsiniz vs vs..
    yani isin ozu cam tavan takintiniz yoksa oldukca temiz bir arac.

not:aracin muayenesi sanirim birkac gun once bitti, bir de adaptif far modullerinden biri degisicek, muayene ve far olayini takmayin kafaniza, onlari yapar oyle veririz.

bu arada foruma nadiren bakabiliyorum, iletisim icin 0544 789 sifir uc 59 dan ulasabilirsiniz bana. aradiginizda acamayabilirim islerden dolayi, ama whatsapp dan yazarsaniz donus yaparim.
    If you have no LAG, you have no turbo..

emreogut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncell diyelim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düşünürseniz yakın bir abimde hatasız boyasız 2015 var. ***** site ilan no: 955128079

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler