User Tag List

12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: X-Max 250 için grenaj nereden bulabilirim?

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation X-Max 250 için grenaj nereden bulabilirim?

Merhabalar herkese.Boyasız 2016 xmax 250 motosikletim dün gece itibari ile,çok sevgililerimi ilettiğim bir mahluk tarafından otoparkta düşürüldü ve grenajlar vs kırıldı.Grenajları orjinal serviste bulabilir miyim? Veya orjinal parça satan bildiğiniz biryer varmıdır? Teşekkürler şimdiden.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok geçmiş olsun, bende geçen hafta satın aldım bi XMAX. hödüklerle aynı sıkıntıları yaşamamak için otoparkta en ücra dip köşeleri kovalıyorum hep
    parça konusunda Maltepe'de Yamaha Tuna servis veya Ataşehir'de Mototaş olması lazım oralara sorabilirsiniz model yılından dolayı başka yerde bulmak biraz zor olabilir. tekrar geçmiş olsun
    her işte usta olmaya çalışan, her işin çırağı kalır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcanx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun, bende geçen hafta satın aldım bi XMAX. hödüklerle aynı sıkıntıları yaşamamak için otoparkta en ücra dip köşeleri kovalıyorum hep
    parça konusunda Maltepe'de Yamaha Tuna servis veya Ataşehir'de Mototaş olması lazım oralara sorabilirsiniz model yılından dolayı başka yerde bulmak biraz zor olabilir. tekrar geçmiş olsun
    Çok teşekkür ediyorum sağolun.Valla gitti geldi otoparkın en ücra köşesinde buldu benimkinide.Bi gün içinde arayıp sorayım bakalım,sağolun tekrardan.

Belly Detail

DoguErdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun, benzer durum benimde başıma geldi.
    Çıkma parçaların hepsi sigortadan alınma olduğu için bir noktasında illa hata oluyor, bundan dolayı sadece servisler sizin işinizi çözer. Yetkili servisten temin etmekten başka çareniz yok malesef.
    Servis 5 parça Xmax grenajı için 4500₺, boyacılar parça başı 250-450₺ arası fiyat verince kendim söküp boyadım.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ediyorum sağolun.Valla gitti geldi otoparkın en ücra köşesinde buldu benimkinide.Bi gün içinde arayıp sorayım bakalım,sağolun tekrardan.
    bahcelievlerde bi motorcu vardı neydi adını unuttum , motorun çalınıyordu ertesi gün orda parca parca satılırken buluyordun
    onlarda kesin vardır.

yoksada sipariş veriyorsun çalıyorlar.
    médiocrité partout

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    grenaj serviste pahalı, yanlış hatırlamıyorsam 1500 üstü
    sahibinden ya da fb yamaha gruplarını kovala oradan bulursun

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar herkese.Boyasız 2016 xmax 250 motosikletim dün gece itibari ile,çok sevgililerimi ilettiğim bir mahluk tarafından otoparkta düşürüldü ve grenajlar vs kırıldı.Grenajları orjinal serviste bulabilir miyim? Veya orjinal parça satan bildiğiniz biryer varmıdır? Teşekkürler şimdiden.
    XMAX Yedek Parca | orijinalmoto.com

bir çok kez alısverıs yaptım orjınal parca satıyorlar rakamlar servıse gore uygun
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün motora vuran arkadaşla görüştük.Ben sadece sigortamdan yaptırtırım diyor.E sigorta yan sanayi kullanacak,üzerinsw givi tur camı var 2.000 liralık,ama sigorta normal camını takarmış.Adama diyorum ki nasıl olcak benim değer kaybım vs. yapcak birşey yok ben tutanağımı tutuyorum diyor.Avukatla görüştüm,bugün son kez sorucam eğer hayır derse değer kaybı davası açıcam.Bakalım neler bekliyor bizi..

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    bugün motora vuran arkadaşla görüştük.Ben sadece sigortamdan yaptırtırım diyor.E sigorta yan sanayi kullanacak,üzerinsw givi tur camı var 2.000 liralık,ama sigorta normal camını takarmış.Adama diyorum ki nasıl olcak benim değer kaybım vs. yapcak birşey yok ben tutanağımı tutuyorum diyor.Avukatla görüştüm,bugün son kez sorucam eğer hayır derse değer kaybı davası açıcam.Bakalım neler bekliyor bizi..
    1-2 ay önce arkadaş nmax ile kaza yaptı. Karşı taraf suçu kabul etti. Kadın sigortadan yaptıralım dedi arkadaş kabul etmedi. Aynı senin dediği gibi sigortadan yaptırırsan ben de tramer gözükecek sana değer kaybı davası açmak zorunda kalırım demiş. Kadın demiş beni hiç uğraştırma. Al bu numarayı yarın ara Ertesi gün kadını arıyor hasar parası neyse 0 parça olarak komple motoru yaptırdı

delyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trafikten dosya açılırsa araç üzerindeki aksesuarları aynen öderler. Orj cam takılır bilgisi yanlış.
    Motoru yetkiliye götürürseniz yan sanayi parça zorlamazlar genelde.
    Değer kaybı için hasar dosyanız kapandıktan sonra SBM'den değer kaybı dosyası açtırmanız gerekli. Rastgele bir eksper atanır ve dosyanız yazılır. Motosikletlerde değer kaybı konusu hep sıkıntıydı. Sigortanın tavrı önemli. Biraz uğraştırsalar da er geç alırsınız.
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mkerim bey eğitime gitmiş, eğitmen yüksekten uçunca skerim diyip konuyu açmış...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kahn23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-2 ay önce arkadaş nmax ile kaza yaptı. Karşı taraf suçu kabul etti. Kadın sigortadan yaptıralım dedi arkadaş kabul etmedi. Aynı senin dediği gibi sigortadan yaptırırsan ben de tramer gözükecek sana değer kaybı davası açmak zorunda kalırım demiş. Kadın demiş beni hiç uğraştırma. Al bu numarayı yarın ara Ertesi gün kadını arıyor hasar parası neyse 0 parça olarak komple motoru yaptırdı
    ya biz arkadaşla değer kaybı konusunda çok anlaşamadık abi.Avukatla koonuştum trafik sigortlarıda aslında değer kaybını karşılıyormuş.Bugün saat 13:00'te premium yamaha'da randevum var roaya götüreceğim motoru,orjinal bir şekilde toplatacağım inşallah.Zaten çok bişeyi yok,sağ granajlar çizik birde ön camım kırık.Ama motor hatasızdı işte o kötü oldu Olduğu yerde sadece sağa yatmış anlık.Bakalım göreceğiz:/
    Alıntı delyyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafikten dosya açılırsa araç üzerindeki aksesuarları aynen öderler. Orj cam takılır bilgisi yanlış.
    Motoru yetkiliye götürürseniz yan sanayi parça zorlamazlar genelde.
    Değer kaybı için hasar dosyanız kapandıktan sonra SBM'den değer kaybı dosyası açtırmanız gerekli. Rastgele bir eksper atanır ve dosyanız yazılır. Motosikletlerde değer kaybı konusu hep sıkıntıydı. Sigortanın tavrı önemli. Biraz uğraştırsalar da er geç alırsınız.
    Teşekkürler yorum için öncelikle.Bugün saat 1 de yetkili servise gideceğim.Orada ki raporda,ön camın modelini seri numarasını vs hepsini yazdırtacağım.Hasar kaybı içinde tekrardan başvuruyu yapacağız.Dediğim gibi sadece olduğu yerde sağa düşmüş.Aslında mantıken öyle ahım şahım bir değer sorunu olmaması lazım,ama işte TR olunca burası maalesef düşünüyoruz herşeyi..

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    ya biz arkadaşla değer kaybı konusunda çok anlaşamadık abi.Avukatla koonuştum trafik sigortlarıda aslında değer kaybını karşılıyormuş.Bugün saat 13:00'te premium yamaha'da randevum var roaya götüreceğim motoru,orjinal bir şekilde toplatacağım inşallah.Zaten çok bişeyi yok,sağ granajlar çizik birde ön camım kırık.Ama motor hatasızdı işte o kötü oldu Olduğu yerde sadece sağa yatmış anlık.Bakalım göreceğiz:/

Teşekkürler yorum için öncelikle.Bugün saat 1 de yetkili servise gideceğim.Orada ki raporda,ön camın modelini seri numarasını vs hepsini yazdırtacağım.Hasar kaybı içinde tekrardan başvuruyu yapacağız.Dediğim gibi sadece olduğu yerde sağa düşmüş.Aslında mantıken öyle ahım şahım bir değer sorunu olmaması lazım,ama işte TR olunca burası maalesef düşünüyoruz herşeyi..
    Premium tam bi g*t Fuarda gel abi şöyle indirim yaparız böyle indirim yaparız dedi 100TL bile indirim yapmadan motoru aldım.
    İlk servise oraya götürdüm sonra daytona

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler