PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Borusan'da yada Özgörkeyde tanıdık mini için??

cagri-35
31-10-2011, 21:48
Merhaba arkadaşlar konu biraz acil eski konuları güncellemek istemedim.

Borusanda çalışan arkadaşlar vardı sanırım, şimdi biz countryman bakıyoruz. Galeridekilerden tam bilgi alamadık ama sanki birdaha yapılmayacak son gelenler bunlar gibi bir duyum almıştım doğrumudur, tek öğrendiğim kasım üretiminin yapılıp yapılmayacagını bılmıyorlar siparişte özel donanım istedik birşey diyemeyiz dediler kafamız karıştı.

Ayrıca sormak istediğim ailedeki ikinci mini olucak, yazında düşünüyorduk telefonda satışçı arkadaş buna benzer birşey demişti bunu net hatırlayamasamda anımsıyorum ama o arkadaş ayrılmış, satışçı kız sordurucam dedi bu konuda bilgisi olan varmıdır?

Ve son olarak servis konusnda vs. bana yardımcı olabilecek olan varmıdır çünkü İstanbuldada bir adet buldum oda sıfır ayarında ve bir adette izmirde var, bugun yarın ya sıfır siparişi vericem yada o ikisinden birisini alıcam kararsız kaldım yardımınız dokunursa sevinirim, en azından ulaşmam gereken numara vs. olursa gün içinde rahatsız edebilirim...

ilk sorular içinde bayiiden öğrenin diyenler olursada gerçekten kapanmalarına yakın gittim ve tatmin edici bir cevap alamadım, birazda aciliyeti var o yüzden mazur görün. Şimdiden teşekkürler.

cagri-35
31-10-2011, 21:49
Ayrıca eşinde dostunda temiz donanım güzel chili vs. ve cam tavan varsa değerlendirebilirim.

Burak K.
31-10-2011, 22:40
STeaM nickli üye Borusan-Avcılar'da çalışıyordu bi onunla görüş istersen Çağrı abi...

Onamdar
31-10-2011, 22:42
2011 15 binde beyaz bi countryman var tanıdıkdan sadece sol arka çamurluğa park halindeyken bi araç çarpmış orası düzeltildi başka hiç bir problemi yok otomatik vites sanırım full düşünürsen bi konuşayım...Özgörkey den alındı araç

cagri-35
31-10-2011, 22:46
Sunroof, ışık pakedi , ekstra bişey varmı ve donanım ile fiyat nedir.

Beyaza çok niyet yoktu ama düşünedebiliriz. Eğer zahmet olmazsa bir fiyat alalım. İzmir'den olması avantaj.

cagri-35
31-10-2011, 22:47
STeaM nickli üye Borusan-Avcılar'da çalışıyordu bi onunla görüş istersen Çağrı abi...

Eyvallah kardeşim bulamamıştım , iyi oldu önermen. Pm attım bakalım daha önce çoğu konuda yazılarını hatırlıyorum arkadaşın.

Onamdar
31-10-2011, 22:48
Sunroof, ışık pakedi , ekstra bişey varmı ve donanım ile fiyat nedir.

Beyaza çok niyet yoktu ama düşünedebiliriz. Eğer zahmet olmazsa bir fiyat alalım. İzmir'den olması avantaj.

ben yarın konuşurum aracın özelliklerini yazarım dostum sana burdan
uygun bi fiyatta almaya çalışırım

cagri-35
31-10-2011, 22:49
Tamam teşekkür ederim aracın ilanı yada fotoğrafı olursada çok sevinirim.

Onamdar
31-10-2011, 22:50
henüz ilanı yok bmw320 sipariş etmişlerdi bayramdan sonra gelicek araç o zaman satıcaklardı o yüzden koyulmadı daha ilanı

cagri-35
31-10-2011, 22:51
Anladım kardeşim yarın haberleşelim o zaman o problem değil başka araç var geçici kullanabileceğimiz. teşekkürler tekrar.

cagri-35
01-11-2011, 07:39
Güncel , aciliyeti var

omer_yildir
01-11-2011, 08:31
Ben de Borusandayım, yardımcı olabilirim.

Onamdar
01-11-2011, 09:15
hocam araç 120 bg lik modelden en full olan versiyonmuş fiyat olarak 70 bin istiyorlar..

cagri-35
01-11-2011, 09:42
Ben de Borusandayım, yardımcı olabilirim.
Telefonunuzu alabilirmiyim dısarıdayım telden giriyorum arayayım öglen

hocam araç 120 bg lik modelden en full olan versiyonmuş fiyat olarak 70 bin istiyorlar..
Kardesım arac chili paket o zmn dogrumudur.cam tavan hız sabıtleyıcı ısık pakedi cruise dijital klima spor direksion vs hepsi varmı. Ekstra donanımı varmı jant vs ve tek renkmı. Aracı nerede görebiliriz

Agent
01-11-2011, 09:44
Daha dün sıfır CooperS Countryman 4all aldık. Beyaz / Cam tavan ve Chilli paket.

Şuan için izlenimlerimiz çok yerinde herşeyi ile 4/4 lük bir araç.

Onamdar
01-11-2011, 09:49
Telefonunuzu alabilirmiyim dısarıdayım telden giriyorum arayayım öglen

Kardesım arac chili paket o zmn dogrumudur.cam tavan hız sabıtleyıcı ısık pakedi cruise dijital klima spor direksion vs hepsi varmı. Ekstra donanımı varmı jant vs ve tek renkmı. Aracı nerede görebiliriz

Ekstra donanım olarak birşey yok aldıkları gibi araba dediğin gibi chili paket olması lazım. Araç bornova evka-3 te hafta içi 6 buçuktan sonra görebilirsin.

Onamdar
01-11-2011, 15:59
dostum dönmedin

Berkan
01-11-2011, 16:24
enfes duruyo bence bu dizelmişte

2011 Mini Cooper Countryman Countryman 1.6 D 34.500 EUR Galeriden satılık ikinci el - 58520477 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mini-imperial-motors-2011-mini-countryman-1-6-diesel-3-000-km-de-58520477/detay/)

TaGo
01-11-2011, 16:28
Çağrı olum eşşeğe binmişsin eşek arıon. Range Rover ve Mini servisi açtık İzmirde :) yani ekipmanlar herşey tamamlandı hatta yakın dostlarımızın Range lerini yapıyoruz bile. Sıkıntısız gel hallederiz ne varsa

cagri-35
01-11-2011, 20:46
dostum dönmedin

Evet aracın satış işlemleri var rehin vs ilgilenmekten dönemedim. Değerlendirmeye aldık beyaz esasında istemiyoruz ama yinede bakıcaz. Renk direk beyazmı yoksa birde kırık bir beyazı var omudur?

Daha dün sıfır CooperS Countryman 4all aldık. Beyaz / Cam tavan ve Chilli paket.

Şuan için izlenimlerimiz çok yerinde herşeyi ile 4/4 lük bir araç.

Hayırlısı olsun sizede, bizimde çok hoşumuza gitti.

Çağrı olum eşşeğe binmişsin eşek arıon. Range Rover ve Mini servisi açtık İzmirde :) yani ekipmanlar herşey tamamlandı hatta yakın dostlarımızın Range lerini yapıyoruz bile. Sıkıntısız gel hallederiz ne varsa

Ooo süpermiş valla :) Pm alayım o zaman. Muhtemelen bu haftaya yetiştiremicez bir iki tane var, gerçi sıfırda alınabilir bilmiyorum da sizede danışırım o zaman. Esasında kuzenede geçen sene mini almıştık. Ona orj ekipman güzel bir jant arıyoruz varmıdır elinizde :) Araç mini one.

Onamdar
01-11-2011, 20:56
valla hocam tavan siyah kendi beyaz ama nasıl bir beyaz inan hiç dikkat etmedim :)

Hafta içi birgün iş çıkışı istersen bak bi arabaya yada haftasonu haberleşirsiniz götürürsünüz aracı baktırırsınız aklında olsun cep numaramı veriyim ararsın yarın mesai saatinde konuştururum sahibiyle ben biraz pazarlık yaptım 67-68 ye filan bırakıcak gibi ;)
Sipariş ettikleri aracı cumaya kadar teslim alıcaklar bayramdan sonra galeriye bırakıcak büyük ihtimal bu fiyata bi daha zor...

beşyüzellidört 8449163

cagri-35
01-11-2011, 21:31
Tamam aldım numarayı sahıbındende bıtane buldum o da chili ekstradan jant falan var oda yakın rakamlar ama işte onda artısı renk siyah. Bakalım kısmet.

Onamdar
01-11-2011, 21:56
dostum sen bilirsin tabi gelip görmek istersen yada birşey sormak istersen numaram sende var istediğin zaman ara

cagri-35
01-11-2011, 22:31
Çok teşekkür ederim

STeaM
11-11-2011, 08:48
çağrı yeni bakabildim. geçen ay yoğun geçti...
ben bmw satış uzmanıyım ama minideki arkadaşlarım soruna cevap verebilirler.
4120336 murat ile görüşürsen sana destek verecektir.

cagri-35
11-11-2011, 09:07
çağrı yeni bakabildim. geçen ay yoğun geçti...
ben bmw satış uzmanıyım ama minideki arkadaşlarım soruna cevap verebilirler.
4120336 murat ile görüşürsen sana destek verecektir.

Teşekkür ederim daha hala alamadık
numara istanbulmu yoksa izmirmi :)