PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Android Paylaşım Alanı(Uygulamalar,rom..)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16

Mr.K
07-04-2014, 22:43
yahu kafayı yicem bu kadar haşırneşir olmama rağmen telefonda bişeyi yapamayınca fırlatasım geliyo

konua döncek olursak rom'lu telde foto kırparken 2seçenek var(dı):D herzaman ve sadece birkere diye soruyo ya hani yanlışlıkla herzaman dedim ama diğeri tamekran kırpmaya izin veriyodu geri dönüşü bulamıyorum bir yardım edin :(

Berkan
07-04-2014, 23:06
Onur tek tek nası sıfırlanıyor bende bilmiyorum ama toptan tüm secimlerini sıfırla digerlerini acarken her zaman dersin baştan. :D

ayarlar - uygulamalar - soldaki dokunmatiğe basıp açılan menüde uygulama seçeneklerini sıfırla :D

Mr.K
07-04-2014, 23:08
adamsın çikolata alcam sana :D

Berkan
07-04-2014, 23:10
after eight olsun :D

Mr.K
07-04-2014, 23:11
kötü olum o :D merci alırım kardeşime uhahua :D

blumenberg
16-04-2014, 09:24
Beyler iphone'dan note 3'e geçtim, iphone'daki rehberi vcard olarak kayıt ettim fakat onu android'e nasıl atacagım bileniniz var mı?

Gko
16-04-2014, 10:10
Beyler iphone'dan note 3'e geçtim, iphone'daki rehberi vcard olarak kayıt ettim fakat onu android'e nasıl atacagım bileniniz var mı?

ben iphonedan lg'ye gectigimde, rehberi kendime mail olarak attım ordan indirdim çok basit olmustu

Mutu
16-04-2014, 10:40

Telefona atın vcard dosyasını. Sonra rehbere gelip, seçeneklerden usb'den içe aktar diyeceksiniz. :icon_tup:

AEAlmas
16-04-2014, 23:51
arkadaşlar bu son sürüm i9300xxugna8 galaxy s3 icin room ve root nerden yapabiliriz ?

Berkan
17-04-2014, 08:48
Galaxy S3 Firmware (Stock Rom) Sürümleri (http://yesilcin.com/index.php/board,558.0.html)

Galaxy S3 Custom Rom Bölümü (http://yesilcin.com/index.php/board,803.0.html)

yada s3 de olması gereken şiddettle tavsiye ettiğim

yesilcindede linki var gerçi ama custom romlar içinde

Home (http://www.slimroms.net/)

MK8800
17-04-2014, 09:41
S5 aldim navigasyon yüklü ama Türkiye ile uyumlu değil uyarısı alıyorum . Bazi önerilen uygulamalar da ulkenizde kullanılamıyor diyor sebebi nedir?

Birkan61
17-04-2014, 09:49
Beyler Samsung Note 1 telefonum mevcut

Orjinal şarj aleti ile prizden şarj ettiğimden USB'den şarj olduğu gözüküyor

Resimdeki harici şarj aleti ile orjinal samsung kablosu ile şarj ettiğimde ise AC ile yani doğru akım ile şarj ediyor gözüküyor.

AC ile dolduğu zaman deli gibi çok hızlı şarj oluyor bundan çok memnunum. Ama neden prizdeyken usbden şarj oluyor gözüküyor?

USB olarak şarj olduğu zaman çok yavaş dolduruyor şarjı

Öteki kablo ile şarj ettiğimdede prizden yine usb gözüküyor.

Prizden şarj ederek AC yani doğru akım ile şarj edemeyecek miyim?

http://p1306.hizliresim.com/1b/s/pjuh8.jpg

tool
23-04-2014, 12:21
Samsung Galaxy S5 İncelemesi - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=PiNUl0lTFNw)

altima
30-04-2014, 15:10
millet slm..

aranızda 4.4.2 kitkat güncelleme yapan muhakkak vardır. bende guncellemiştim ancak telefonda birtakım problemler oluştu. (inanılmaz bir ağırlık, telefon çaldığında 3. çalmada ekrana gelmesi, menu tuşuna bastığımda 6-10 saniye arasında görüntü gelmesi gibi..)

eskiden menu tuşuna bastığımda saati anında doğru olarak gösteren telefon, güncellemeden sonra 5 saniye içinde anca gösteriyor..

araştırdım bu sorunlar güncelleyen kişilerin hemen hepsinde mevcutmuş..
bunu samsung turkiyeye yazdım. livechat ile konusup sorunumu dile getirdim.

"berkan" isminde bir arkadaşımız bana yardımcı oldu.

yapılması gereken işlemler sole...

* samsung kies ile önce full bi yedek alın.
* sonra telefonu fabrika ayarlarına getirin (menu-ayarlar-yedekle ve sıfırla-fabrika ayarlarına sıfırla-cihazı sıfırla)
* cihaz sıfırlanacak, sıfırlandıktan sonra yenide başlayacak
* yeniden başlayan telefonunuza, kiesten aldığınız full yedeğinizi geri yükleyin.

yukarda bahsettiğim problemlerin hepsi ortadan kalkmış oluyor :)

saygılar
Rıdvan :icon_tup:

Berkan
30-04-2014, 15:35
millet slm..

aranızda 4.4.2 kitkat güncelleme yapan muhakkak vardır. bende guncellemiştim ancak telefonda birtakım problemler oluştu. (inanılmaz bir ağırlık, telefon çaldığında 3. çalmada ekrana gelmesi, menu tuşuna bastığımda 6-10 saniye arasında görüntü gelmesi gibi..)

eskiden menu tuşuna bastığımda saati anında doğru olarak gösteren telefon, güncellemeden sonra 5 saniye içinde anca gösteriyor..

araştırdım bu sorunlar güncelleyen kişilerin hemen hepsinde mevcutmuş..
bunu samsung turkiyeye yazdım. livechat ile konusup sorunumu dile getirdim.

"berkan" isminde bir arkadaşımız bana yardımcı oldu.

yapılması gereken işlemler sole...

* samsung kies ile önce full bi yedek alın.
* sonra telefonu fabrika ayarlarına getirin (menu-ayarlar-yedekle ve sıfırla-fabrika ayarlarına sıfırla-cihazı sıfırla)
* cihaz sıfırlanacak, sıfırlandıktan sonra yenide başlayacak
* yeniden başlayan telefonunuza, kiesten aldığınız full yedeğinizi geri yükleyin.

yukarda bahsettiğim problemlerin hepsi ortadan kalkmış oluyor :)

saygılar

yardımcı olduysamda haberim yok abi işine yaradıysa :icon_tup:

hangi telefon için birde bu ?

2-3 üst mesajda verdigim linkden kit kat kurmustum belki 1.5-2 ay once .slim romdan sonra cok büyük geldi iconlar gözüme istedigim kisisellestirmeyi yaptırmayınca ve orjinal yükledigim için ıvır zıvır programlar deli etti agırlık çöktü 1 gün katlanabildim sildim :) s3 için nefis stabil slim romdan daha vazgecmem aylardır takılmadı onu gectim yavaslama yapmadı bile

altima
30-04-2014, 15:48
yardımcı olduysamda haberim yok abi işine yaradıysa :icon_tup:

hangi telefon için birde bu ?

2-3 üst mesajda verdigim linkden kit kat kurmustum belki 1.5-2 ay once .slim romdan sonra cok büyük geldi iconlar gözüme istedigim kisisellestirmeyi yaptırmayınca ve orjinal yükledigim için ıvır zıvır programlar deli etti agırlık çöktü 1 gün katlanabildim sildim :) s3 için nefis stabil slim romdan daha vazgecmem aylardır takılmadı onu gectim yavaslama yapmadı bile

hahaha :D

üstad samsung türkiyede, canlı destekten "berkan" isminde bir arkadaşla görüşmüştüm onu demek istedim :D yanlış anlama oldu herhalde :D

telefon galaxy S4

iyi çalışmalar

Berkan
30-04-2014, 15:53
hahaha :D

üstad samsung türkiyede, canlı destekten "berkan" isminde bir arkadaşla görüşmüştüm onu demek istedim :D yanlış anlama oldu herhalde :D

telefon galaxy S4

iyi çalışmalar

ahauhauhau vay anasını :o nadir goruyodm ismimi benzerlikmiş :D

R.I.P
30-04-2014, 15:55
note 2 kullanıyorum. ***** askerden yeni döndüm. güncelleme vardı yükledim bazı değişiklikleri fark ettim ama sanki şarj süresinde düşüş gözlemliyorum. 6 ay kadar teknolojiden uzak kaldım o nedenle yanılıyor muyum yoksa gerçekten böyle bir durum var mı?
not: şuanki sürümüm 4.3

Dragger
30-04-2014, 15:56
Bu yeni facebook aplikasyonu cok kez dondu, telefonda birkaç dakika hiçbirşey yapamadım.

Başına gelen var mı? Orjinal yazılım mevcut.

Gko
30-04-2014, 15:59
benimde başıma geldi öğlen dondu facebook app. ama ben geri dönebildim sadece facebookta bişey yapamadım

skunk11
30-04-2014, 16:02
Arkadaşlar android camiasında yeniyim ios kullanıcısıydım ancak androide geçiş yaptım şarj sorunu yüzünden. Telefonumda venom diye bir rom yüklü geldi aldığım kişiden.Rom dan memnunum ancak rom'un bir ton kendi uygulaması var ben bunları kullanmadığım için gereksiz kalıyor.Orjinal rom mü tavsiye edersiniz yoksa şuan kullandığım rom'un yeni versiyonunu mu yükleyim? Telefon One

cubra10
02-05-2014, 07:40
Note 2 cihazım var İme Kırık arkadaşlar yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum 4.1.2 güncelleme yüklü malumunuz 4.3 veya 4.4 yükleyemiyorum :) yüklediğimde ime uçuyor yeni güncelleme yapıp kullanabilirmiyim acaba bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı ?

Mutu
02-05-2014, 10:12
Note 2 cihazım var İme Kırık arkadaşlar yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum 4.1.2 güncelleme yüklü malumunuz 4.3 veya 4.4 yükleyemiyorum :) yüklediğimde ime uçuyor yeni güncelleme yapıp kullanabilirmiyim acaba bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı ?

EFS yedeği alman lazım. Bir de o efs yedeğini geri alabilmek için, sonradan kurduğun rom da rootlu olması lazım. Nasıl yapılacak ben de çok merak ediyorum 4.3'e geçmek istiyorum ben de.

_Emre_
03-05-2014, 01:19
Telefondaki şarkıların tag bilgilerini düzenleyebilen bir program önerisi olan var mıdır? Store'daki bazı programları denedim ama işe yaramadı.

lncdlt
04-05-2014, 17:40
arkadaslar merhaba direk mp3 indirebilecegim bir uygulama tavsiye edermisiniz?
eskiden music box vardi o tarz birsey ariyorum.
illa marketten olmasina gerek yok

Gko
04-05-2014, 17:54
arkadaslar merhaba direk mp3 indirebilecegim bir uygulama tavsiye edermisiniz?
eskiden music box vardi o tarz birsey ariyorum.
illa marketten olmasina gerek yok

VKMusic tavsiye ederim

sweap07
04-05-2014, 19:00
hala duzgun bı navigasyon programı bulamadım hangı programo onerırmisiniz ? telefon note 2

rebelh
04-05-2014, 19:02
hala duzgun bı navigasyon programı bulamadım hangı programo onerırmisiniz ? telefon note 2

yandexten çok memnunum ben

Risendark
07-05-2014, 12:48
Yurtdisindan note 3 cihaz getirdim 4g LTE modeli ancak 2 tane sorun var

1.sorun cihaz çekmiyor bazen telefon açık olduğu halde ulasamiyorlar ben arama yaptığım zaman hemen telefon çekiyor full gösteriyor yani sanki telefon kullanılmıyorken ucak moduna alıyor ben işlem yapacağım zaman normale dönüyor bunun sebebi nedir ?

2.sorunda böyle uygulamalarda ara sıra çalışmayı durdurdu diyip programdan atıyor bunun sebebi nedir cihazım 4.3 sürümünde suan ve verizon mobile falan diyor dil de ingilizce türkçe değil root mudur rom mudur onlardan mı yapmak lazım türkçe falan olması için

aroglu
07-05-2014, 13:03
Xperia z için kitkat gelecek dediler hala bekliyoruz bi bana gelmedi bende mi sorun var yayınlanma tarihinide geçti bilgisi olan var mı ?

arda-m
07-05-2014, 13:11
Yurtdisindan note 3 cihaz getirdim 4g LTE modeli ancak 2 tane sorun var

1.sorun cihaz çekmiyor bazen telefon açık olduğu halde ulasamiyorlar ben arama yaptığım zaman hemen telefon çekiyor full gösteriyor yani sanki telefon kullanılmıyorken ucak moduna alıyor ben işlem yapacağım zaman normale dönüyor bunun sebebi nedir ?

2.sorunda böyle uygulamalarda ara sıra çalışmayı durdurdu diyip programdan atıyor bunun sebebi nedir cihazım 4.3 sürümünde suan ve verizon mobile falan diyor dil de ingilizce türkçe değil root mudur rom mudur onlardan mı yapmak lazım türkçe falan olması için

güncelleme yapıp öyle dene bence 4.4.2 ye geçersen belki düzelebilir.

GreyGoose
07-05-2014, 23:09
4.1.2 ye root atamadim bir turlu, var mi bildiginiz farkli bir yontem? Cihaz: Motorola xt910

Risendark
11-05-2014, 16:05
Sabahtan beri çıldırıyorum bi rom bulamadım içerisinde türkçe dil içeren.telefonumun modeli note 3 N900V modeli bu rus romu falan diyorlar ama bi türlü bulamadım bana bi yardımcı olun lütfen

edemirbas
12-05-2014, 00:30
Benim chacha'yı rootlayıp custom rom kurdum (aslında stock rom, gereksiz uygulamalar kaldırılmış sadece) Superuser yetkim falan herşeyim tamam. Hiçbir sorunum yok fakat youtube çalışmıyor. Server kaynaklı bir problemi var sanırım uygulamanın. Güncelledim fakat sorun çözülmedi. Varmı bu problemi yaşayan?

Sabahtan beri çıldırıyorum bi rom bulamadım içerisinde türkçe dil içeren.telefonumun modeli note 3 N900V modeli bu rus romu falan diyorlar ama bi türlü bulamadım bana bi yardımcı olun lütfen

sammobile.com'da N900V için sadece Amerikan firmware'ini bulabildim. Sanırım o model için türkçe desteği yok. Ama xda-developrs gibi forumları soruşturmak lazım diğer modellerin romları yüklenebilirmi diye.

Risendark
12-05-2014, 01:51
Benim chacha'yı rootlayıp custom rom kurdum (aslında stock rom, gereksiz uygulamalar kaldırılmış sadece) Superuser yetkim falan herşeyim tamam. Hiçbir sorunum yok fakat youtube çalışmıyor. Server kaynaklı bir problemi var sanırım uygulamanın. Güncelledim fakat sorun çözülmedi. Varmı bu problemi yaşayan?

sammobile.com'da N900V için sadece Amerikan firmware'ini bulabildim. Sanırım o model için türkçe desteği yok. Ama xda-developrs gibi forumları soruşturmak lazım diğer modellerin romları yüklenebilirmi diye.

berkan abi sağolsun bi site verdi rus romu buldum şimdi indiriyorum becerebilirsem oldu bu iş :)

Mutu
12-05-2014, 07:02
Benim htcnin de Tr desteği yok. Morelocale 2 den dil paketi şeklinde indirip Türkçe yapıyordum. :)

Berkan
12-05-2014, 08:52
berkan abi sağolsun bi site verdi rus romu buldum şimdi indiriyorum becerebilirsem oldu bu iş :)

rus'a takılma hepsi olur yorumları oku resimlere bak güzel geleni indir begenmessen silmen 2 saniye zaten :)

buarada site devlet sırrı degil verdiğim site :D

yesilcin.com a bakın ne var ne yok var orda androidle ilgili:icon_tup:

urukain
12-05-2014, 11:25
millet telefona format attım hazır elim değmişken rehberide düzenlemek istiyorum, eski telefonumdan s4e aktarırken bütün numaralar (ev iş cep ve maiiler ) tek kişiyken, aynı isimli birbirinden bağımsız kişiler gibi (aynı isimden 5-6 tane var ) görünmeya başladı...
bunu düzenleyebileceğim bir program var mı acaba ??

KÖROĞLU
12-05-2014, 18:21
millet telefona format attım hazır elim değmişken rehberide düzenlemek istiyorum, eski telefonumdan s4e aktarırken bütün numaralar (ev iş cep ve maiiler ) tek kişiyken, aynı isimli birbirinden bağımsız kişiler gibi (aynı isimden 5-6 tane var ) görünmeya başladı...
bunu düzenleyebileceğim bir program var mı acaba ??

ContactsCleaner ı dene, ben de aynı dertten muzdariptim. Mail senk. telefon hafızasu sim hafızası derken durum vahimdi.

Şimdi tek liste ve o listeyi de mail'e senk. ederek kullanıyorum.

urukain
12-05-2014, 21:17
ContactsCleaner ı dene, ben de aynı dertten muzdariptim. Mail senk. telefon hafızasu sim hafızası derken durum vahimdi.

Şimdi tek liste ve o listeyi de mail'e senk. ederek kullanıyorum.

teşekkür ederim :)

arsenikli
12-05-2014, 21:30
Tabletlerinizin tamirini kimlere yaptırıyorsunuz arıza yaparsa olurda elinizden düşerse dokunmatik ve lcd panel kırılırsa onarımlarını yaptırdığınız bir yer varmıdır _?

amacım ben yapıyorum gelin bana yaptırın demek değil ama elimden geldiğince yardımcı olmak isterim, fiyat sorabilirsiniz yedek parça konusunda yardımcı olabilirim.

rebelh
14-05-2014, 22:01
bende s3 var sanırım bozulmaya başladı karşı taraf arıyormuş ama benim telefon çalmıyor eşim 5 kere aramış telefon onda çalıyor gibi görünüyor ama hiç bi tepki yok böyle bir sıkıntı yaşayan oldumu daha önce

speed_blue
14-05-2014, 22:17
gmaile numaraları yedekliom ama gmailde numaralar gözükmüyor, telefondan gmail rehberi seçtigimde numaralar gözüküyor

Ufuk
19-05-2014, 14:52
S3 telefonum var. Ekranı kırık. Satmam lazım. Para gerekiyor bitik fiyata telefoncuya vereceğim.Ama içinde bütün uygulamalar,facebook,instagram vs açık. Ekran kırık olduğu için hiçbişey gözükmüyor(cam değil ekran)..
Bu uygulamaları,fotoğrafları,hesapları nasıl silebilirim ?

Biraz aciliyeti var,yardımcı olursanız sevinirim.

Kadyr
19-05-2014, 14:55
Pendik tarafinda isen bir yer tavsiye edebilirim

Ufuk
19-05-2014, 14:57
Pendik tarafinda isen bir yer tavsiye edebilirim

Değilim ama bakarım yani. Bekliyorum tavsiyeyi.

Bide bu uygulamaları nasıl silebiliriz ?

Jön Türk
21-05-2014, 10:57
Note 3 30 mblık bir güncelleme geldi.Bilgisi olan var mı ?

sweap07
21-05-2014, 12:38
Note 2 icin 480 mb guncellestirme gelmis indiriyorum suan 4.4 sürüm

Jön Türk
25-05-2014, 09:50
swarmapp, 4sq nin gelişmişi mi nedir bilgisi olan var mı ?

Kadyr
25-05-2014, 10:39
Değilim ama bakarım yani. Bekliyorum tavsiyeyi.

Bide bu uygulamaları nasıl silebiliriz ?

Pendik carsida tantunicinin karsisinda ecrin bilisim var ismimi verirsen yardimci olurlar programlarida silerler zaten illaki

urukain
25-05-2014, 12:21
swarmapp, 4sq nin gelişmişi mi nedir bilgisi olan var mı ?

benim bildiğim 4sq in yerine gelicek olan uygulama 4sq kalkıcak diyolardı :)

rebelh
26-05-2014, 16:17
telefon donmaya başladı rom atsam geçermi basit olarak rom nasıl atılır?
s3 yurt dışı kullanıyorum

Mutu
26-05-2014, 16:28
yurtdışı ve imei olayına bağlı olarak rom atınız. Yoksa uçabilir şebekeniz. :)

Pasaport kaydı dışında bir yolla şebeke aldıysanız cwmden recovery modla sıfırlayınız.

Eğer pasaport kayıtlıysa, normal telin recovery moduyla formatlayınız.

MBuğra
29-05-2014, 20:53
Note2 de su an 4.1.2 kullaniyorum, sebebi ise kayit olayini ***** yolla cozulmesi. Bunu 4.4'e nasil upgrde edebilirim imei uçmadan? Ya da bunun yapilmasinin piyasasi nedir? Cunku android cok karisik bir dunya :)

Ufuk
31-05-2014, 10:56
Ekranı kırık s3'ü tamir ettirmeye karar verdim. Sadece cam değil komple ekran kırık. bunu en uygun fiyata nerede yaptırabiliriz ? Var mı tanıdık bildik yer ? Uygun fiyata derdimizi çözecek ?

Jön Türk
31-05-2014, 12:43
benim bildiğim 4sq in yerine gelicek olan uygulama 4sq kalkıcak diyolardı :)

sildim foursquarede bildirim gelmiyor geri yükledim mecbur pişman oldum yüklediğime :ofk:

Ufuk
31-05-2014, 23:27
Ekranı kırık s3'ü tamir ettirmeye karar verdim. Sadece cam değil komple ekran kırık. bunu en uygun fiyata nerede yaptırabiliriz ? Var mı tanıdık bildik yer ? Uygun fiyata derdimizi çözecek ?

Günceldir yardımınız lazım bu hafta halletmem lazım.

Ufuk
01-06-2014, 19:02
Günceldir yardımınız lazım bu hafta halletmem lazım.

Günceldir önemli biride anadolu yakasında yada doğubankta tanıdığı telefoncusunu tavsiye etsin ucuza ekran işini halledelim. :D

yusufcan_k
03-06-2014, 14:25
iyi bir hız ölçer programına ihtiyacım var model aracın hızını ölçücem de var mı bildiğiniz bi program?

Atakan-A
04-06-2014, 12:02
s4 telefonumun güncellemesi var güncelleme yaparsam rehber vs neler kaybolur ?

MCN21
04-06-2014, 12:05
s4 telefonumun güncellemesi var güncelleme yaparsam rehber vs neler kaybolur ?

normal güncellemde hiçbirşeyiniz kaybolmaz , yıllardır böyle yapıyoruz ama üreticiler yinede yedekleyin diyorlar bir terslik cıkarsa falan diye :)

Atakan-A
04-06-2014, 12:14
Bir işlem sırası olacak olursam nasıl yapayım güncellemeyi. Telefonum 6 aydır kullanmıyordum yeniden kullanmaya başladım o yüzden biraz hatırlayamıyorum Android'i.

cery
04-06-2014, 21:13
Note2 de su an 4.1.2 kullaniyorum, sebebi ise kayit olayini ***** yolla cozulmesi. Bunu 4.4'e nasil upgrde edebilirim imei uçmadan? Ya da bunun yapilmasinin piyasasi nedir? Cunku android cok karisik bir dunya :)

Ben de aynı şekil note 2 kullanıyorum. Orijinal candır diyordum sürekli. Root bile yapmazdım. Son 2 aydır root Custom rom filan sonu gelmiyor. Şu anda Mr. Luong v3.9 (4.4.2) kullanıyorum. 240 dpi yaptım. Hız desen süper note 3 özelliği olan air Command var. S5 özellikleri desen var ( arama sırasında üstten pencere inmesi vs) imei silinmiyor. Yalnız şebeke gidiyor onu da Modem dosyasıyla hallediyorum. Tavsiye ederim :)

http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/a5ahysuh.jpg
http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/e6yhyber.jpg
http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/3ubyhyza.jpg
http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/gudana4y.jpg
http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/arete8eq.jpg

Operatör adının bimcell olmasına ve cihaz kodunun SM-G900F olmasına aldırış etmeyin :)

MBuğra
06-06-2014, 02:42
Ben de aynı şekil note 2 kullanıyorum. Orijinal candır diyordum sürekli. Root bile yapmazdım. Son 2 aydır root Custom rom filan sonu gelmiyor. Şu anda Mr. Luong v3.9 (4.4.2) kullanıyorum. 240 dpi yaptım. Hız desen süper note 3 özelliği olan air Command var. S5 özellikleri desen var ( arama sırasında üstten pencere inmesi vs) imei silinmiyor. Yalnız şebeke gidiyor onu da Modem dosyasıyla hallediyorum. Tavsiye ederim :)

[IMG]http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/a5ahysuh.jpg[/IMG
[IMG]http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/e6yhyber.jpg[/IMG
[IMG]http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/3ubyhyza.jpg[/IMG
[IMG]http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/gudana4y.jpg[/IMG
[IMG]http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/arete8eq.jpg[/IMG

Operatör adının bimcell olmasına ve cihaz kodunun SM-G900F olmasına aldırış etmeyin :)

Musait bi aksam bi yardim ette bende yapayim abi, gina geldi valla :)

erdem325
06-06-2014, 04:17
beyler bende htc wildfire s diye bi telefon var.
pek akilli sayilmaz ama isimi goruyor.
daha yeni vs birseyler alamam, durumum elvermez, zaten para da veresim yok :)
neyse..
bu aleti nasil root mudur nedir ondan edebilirim?
4sq fb vs calissin yani en azindan. whatsapp kullaniyorum o konuda epey isimi goruyor ama fb falan calistirinca aninda hafiza cort.
programlarin cogu da tasinmiyor hafiza kartina bu pislik telefonda..
sanirim root edince bu durumlardan kurtulabiliyormusum dogru mudur?

Berkan
06-06-2014, 08:08
dedikleirn mümkün

yesilcin.com un forumunu karıştır biraz bulursun illaki bişeyler

punto_multijet
06-06-2014, 08:21
beyler bende htc wildfire s diye bi telefon var.
pek akilli sayilmaz ama isimi goruyor.
daha yeni vs birseyler alamam, durumum elvermez, zaten para da veresim yok :)
neyse..
bu aleti nasil root mudur nedir ondan edebilirim?
4sq fb vs calissin yani en azindan. whatsapp kullaniyorum o konuda epey isimi goruyor ama fb falan calistirinca aninda hafiza cort.
programlarin cogu da tasinmiyor hafiza kartina bu pislik telefonda..
sanirim root edince bu durumlardan kurtulabiliyormusum dogru mudur?

ben 1 seneden fazla rootlu kullandım. 4gb dahili hafıza ile :D root candır. normalde dahili hafıza 150mg iken bende 4gb idi :D

Kahn23
12-06-2014, 08:15
Turkcell "T" serisi akıllı telefonlarıyla akıllı telefon pazarında yer almaya devam ediyor. Turkcell'in T serisi akıllı telefon ailesinin son üyesi ise bugün tanıtılan Turkcell T50 oldu. Turkcell'in bugün Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde gerçekleştirdiği etkinlik ile ülkemizde bir operatörün hazırladığı ilk 4G'li telefon Turkcell T50 resmen duyuruldu.

Turkcell T50'nin özellikleri ise şöyle;

- 5 inç HD ekran(1280x720),
- Qualcomm 8926 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci,
- 1 GB RAM,
- 13 MP arka kamera,
- 2 MP ön kamera,
- Android 4.4.2 işletim sistemi,
- 16 GB dahili depolama alanı,
- 2.300 mAh batarya,
- 130g ağırlık

Turkcell bu üst seviye özelliklere sahip akıllı telefonun fiyatını ise 699 TL olarak açıkladı.

Turkcell T50'nin en dikkat çeken özelliklerinden birisi de kılıfları. Özelleştirilebilir kılıflara sahip olan Turkcell T50'nin kılıfları kişi tarafından Turkcell'in internet sitesi üzerinden tasarlanabiliyor. Sonrasında ise bu kılıflar adresinize postalanıyor.

Ayrıca hızlı şarj özelliğine sahip Turkcell T50, 480 dakika yani 8 saat konuşma süresi sunuyor. Telefon stand-by konumda ise 240 saat kalabiliyor. Turkcell T50'nin ilk partisi ZTE ile Çin'de üretilecekken, sonrasında ise Vestel ile ülkemizde üretilecek. Cihazın Haziran ayı içerisinde satışa çıkması bekleniyor. Tüm bunların yanında ülkemizde 4G'nin 2015 yılı içerisinde kullnılmaya başlanması beklendiğini de hatırlatalım.

blumenberg
12-06-2014, 08:25
ya bu android'de iphone'daki gibi not yazdığımız bi program yok galiba. mesela kopyala yapıştır yaptıgım yazıları kayıt edemiyorum

urukain
12-06-2014, 08:31
ya bu android'de iphone'daki gibi not yazdığımız bi program yok galiba. mesela kopyala yapıştır yaptıgım yazıları kayıt edemiyorum

program değilse telefon samsungsa s memo vardı

blumenberg
12-06-2014, 08:32
Telefona atın vcard dosyasını. Sonra rehbere gelip, seçeneklerden usb'den içe aktar diyeceksiniz. :icon_tup:

halledememiştim, tek tek yazdım 1000 tane numarayı :D

Mutu
16-06-2014, 16:11
Arkadaşlar s3'ümün bataryası şişti. Orjinal bataryayı en uygun nerede bulabiliriz acaba? :/

aslanneron
16-06-2014, 19:41

http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/a5ahysuh.jpg
http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/e6yhyber.jpg
http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/3ubyhyza.jpg
http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/gudana4y.jpg
http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/arete8eq.jpg

şarj süresi ne kadar gidiyor bende bu aralar düzgün bir rom yükleme arefesindeyim eger düzgün bir rom ise stabil şekilde hemen girişeyim :D :D

etking
18-06-2014, 21:14
Birkaç ay önce iPhone uygulamasını yayınlayan Canlı Skor sonunda Android uygulamasını da yayınladı. Ben kullanıyorum tavsiye ederim herkese

Note 2 telefonuma indirip kurdum gayet güzel çalışıyor başka hiçbir uygulamaya gerek kalmayacak gibi görünüyor. Şimdilik tek eksik olarak web sitesindeki hesaplarıyla uygulamayı eşitleme özelliği gibi görünüyor. Bunun dışında eksiği yok fazlası var. İşte uygulamadan birkaç özellik:

- 26 spor dalından canlı skor (web sitesindeki gibi masa tenisi, bilardo, boks, vs var)
- web sitesindeki gibi farklı spor dallarından maçları Oyunlarım bölümüne ekleyip tek sayfada izleyebiliyorsunuz
- oyunlarım bölümüne eklediğiniz maçlardan gol olunca veya maç bitince anlık uyarı alabiliyorsunuz

Ayrıca kullanımı da oldukça kolay.

Uygulamanın Google Play linki: http://bit.ly/O7QPMu

Birkaç tane de fotoğraf:

http://i.hizliresim.com/wMMo0k.jpg (http://hizliresim.com/wMMo0k) http://i.hizliresim.com/eQdvav.jpg (http://hizliresim.com/eQdvav)
http://i.hizliresim.com/wbokrG.jpg (http://hizliresim.com/wbokrG) http://i.hizliresim.com/eWOgqE.png (http://hizliresim.com/eWOgqE)

cery
28-06-2014, 09:52
şarj süresi ne kadar gidiyor bende bu aralar düzgün bir rom yükleme arefesindeyim eger düzgün bir rom ise stabil şekilde hemen girişeyim :D :D

2 yıllık batarya ile 5 saat ekran süresi alıyorum. kısaca 1 günü rahatlıkla deviriyor

şimdi de ramazan. yapacak iş yok. aosp c-rom çıkmış. onu denicem. yedekleri aldım. birazdan kurarım

Kahn23
02-07-2014, 13:38
S3 Mini'de " taşınabilir wi-fi" şifresi nasıl değiştiriliyor. Bilen var mı?

Kahn23
02-07-2014, 16:29
S3 Mini'de " taşınabilir wi-fi" şifresi nasıl değiştiriliyor. Bilen var mı?

Güncel....

atakan67
02-07-2014, 16:35
Güncel....

Buyur abi bunu bulabildim;

Telefonunuzdaki ayarlar menüsüne girin. Bu kısımda bulunan diğer ayarlar sekmesine tıklayarak bağlanabilir ve taşınabilir Wi-Fi alanı ‘na basın. Ekranda karşınıza çıkacak olan taşınabilir wi-fi sekmesine girin ve sağ alt tarafta bulunan yapılandır sekmesine gelin.
Bu sekmeye girdikten sonra şifre bölümü karşınıza çıkacaktır. Buradan şifrenizi ve modem isminizi rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Kaynak:Galaxy S3 ve S3 Mini wi-fi modem şifresini değiştirme işlemini nasıl gerçekleştirebilirsiniz? | Yasambu.Com l Dakika Dakika Yaşam (http://www.yasambu.com/forum/konu/galaxy-s3-ve-s3-mini-wi-fi-modem-sifresini-degistirme-islemini-nasil-gerceklestirebilirsiniz.66514/)

Kahn23
02-07-2014, 17:03
Buyur abi bunu bulabildim;

Telefonunuzdaki ayarlar menüsüne girin. Bu kısımda bulunan diğer ayarlar sekmesine tıklayarak bağlanabilir ve taşınabilir Wi-Fi alanı ‘na basın. Ekranda karşınıza çıkacak olan taşınabilir wi-fi sekmesine girin ve sağ alt tarafta bulunan yapılandır sekmesine gelin.
Bu sekmeye girdikten sonra şifre bölümü karşınıza çıkacaktır. Buradan şifrenizi ve modem isminizi rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Kaynak:Galaxy S3 ve S3 Mini wi-fi modem şifresini değiştirme işlemini nasıl gerçekleştirebilirsiniz? | Yasambu.Com l Dakika Dakika Yaşam (http://www.yasambu.com/forum/konu/galaxy-s3-ve-s3-mini-wi-fi-modem-sifresini-degistirme-islemini-nasil-gerceklestirebilirsiniz.66514/)

Eyv. sağolasın. Oldu :icon_tup:

arda-m
04-07-2014, 13:21
s4 üne güncelleme gelen var mı ?

urukain
04-07-2014, 20:40
s4 üne güncelleme gelen var mı ?

telefona değilde kiese güncelleme geldi bende :)

efe-E
10-07-2014, 15:45
GM Discovery için Kit-Kat gelmiş, kuran deneyen güncelleyen var mı?

Kadyr
13-07-2014, 17:01
Arkadaslar android cihazlari arasinda team wiever tarzi program varmi yani ben baglanip o cihazda oyun acacagim vs

cery
16-07-2014, 14:23
sıyırdım kafayı sonunda.

1 hafta önce aldığım note 3 e önce root sonra miui rom kurdum :)
farklı oldu. ne diceğimi bilemiyorum :D

Berkan
16-07-2014, 14:27
Arkadaslar android cihazlari arasinda team wiever tarzi program varmi yani ben baglanip o cihazda oyun acacagim vs

valla google uzaktan masaüstüne baglan programı varda baska yere telefon vs. baglatıp oynanırmı bilmiyorm

edemirbas
19-07-2014, 01:03
Tableti ikincil ekran olarak kullanmak istiyorum, iDisplay uygulamasına 10 lira vermeye değermi? Ya da ücretsiz bir alternatifi varmı?

Frid
28-07-2014, 13:41
gm discovery 1 kullanıyorum, hattım turkcell, sabah bir arkadaş bayram mesajı attı. aynısı belirli aralıklarla 4. kez geldi. sorunun kaynağı nedir bilen var mı acaba?

EREN34
28-07-2014, 15:58
Günceldir önemli biride anadolu yakasında yada doğubankta tanıdığı telefoncusunu tavsiye etsin ucuza ekran işini halledelim. :D

Göztepe'de arkadaşım var. İstersen pm at, iletişim bilgilerini vereyim

Equinox
29-07-2014, 08:44
Turkcell "T" serisi akıllı telefonlarıyla akıllı telefon pazarında yer almaya devam ediyor. Turkcell'in T serisi akıllı telefon ailesinin son üyesi ise bugün tanıtılan Turkcell T50 oldu. Turkcell'in bugün Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde gerçekleştirdiği etkinlik ile ülkemizde bir operatörün hazırladığı ilk 4G'li telefon Turkcell T50 resmen duyuruldu.

Turkcell T50'nin özellikleri ise şöyle;

- 5 inç HD ekran(1280x720),
- Qualcomm 8926 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci,
- 1 GB RAM,
- 13 MP arka kamera,
- 2 MP ön kamera,
- Android 4.4.2 işletim sistemi,
- 16 GB dahili depolama alanı,
- 2.300 mAh batarya,
- 130g ağırlık

Turkcell bu üst seviye özelliklere sahip akıllı telefonun fiyatını ise 699 TL olarak açıkladı.

Turkcell T50'nin en dikkat çeken özelliklerinden birisi de kılıfları. Özelleştirilebilir kılıflara sahip olan Turkcell T50'nin kılıfları kişi tarafından Turkcell'in internet sitesi üzerinden tasarlanabiliyor. Sonrasında ise bu kılıflar adresinize postalanıyor.

Ayrıca hızlı şarj özelliğine sahip Turkcell T50, 480 dakika yani 8 saat konuşma süresi sunuyor. Telefon stand-by konumda ise 240 saat kalabiliyor. Turkcell T50'nin ilk partisi ZTE ile Çin'de üretilecekken, sonrasında ise Vestel ile ülkemizde üretilecek. Cihazın Haziran ayı içerisinde satışa çıkması bekleniyor. Tüm bunların yanında ülkemizde 4G'nin 2015 yılı içerisinde kullnılmaya başlanması beklendiğini de hatırlatalım.

T50 aldım 3 gündür kullanıyorum, daha doğrusu babam almış kullanamadı bana verdi. Ben çok önyargılı yaklaştım telefona ama beni utandırdı. 650 ye almış, tavsiye ederim.

Kahn23
29-07-2014, 08:47
T50 aldım 3 gündür kullanıyorum, daha doğrusu babam almış kullanamadı bana verdi. Ben çok önyargılı yaklaştım telefona ama beni utandırdı. 650 ye almış, tavsiye ederim.

Ben de kaç gündür tereddütteyim. Geçen baktım içime sinmedi dün gittim bi daha baktım ama yine alamadım :( Hrh 3.gidişimizde alıcaz gibi gözüküyor.
Bence fiyatına göre iyi telefon..

Equinox
29-07-2014, 08:57
Ben de kaç gündür tereddütteyim. Geçen baktım içime sinmedi dün gittim bi daha baktım ama yine alamadım :( Hrh 3.gidişimizde alıcaz gibi gözüküyor.
Bence fiyatına göre iyi telefon..

Tabi hangi telefondan buna geçildiği de önemli, ben daha bi sıkıntısını görmedim, güncelleme falan gelir mi bilmiyorum ama :)

Arkadaşım Turkcell de çalışıyor onlara da vermişler bunlardan öve öve bitiremedi. 3 haftadır falan kullanıyormuş o.

Gko
31-07-2014, 22:00
Iphonedaki Helium uygulamasini androidde bulabilirmiyiz ya arkadasin iphone da var efsane bisey. Ariyorum 2 gundur bulamadim

ByMuSt!
01-08-2014, 00:59
Arkadaşlar s3'ümün bataryası şişti. Orjinal bataryayı en uygun nerede bulabiliriz acaba? :/

s4 active modelinde aynı durumla karşılaştım daha telefonu alalı 3 ay oldu , yedekleyip aldığım yere gidicem bakalım ne olucak

ilker_yusuf
01-08-2014, 07:25
s4 active modelinde aynı durumla karşılaştım daha telefonu alalı 3 ay oldu , yedekleyip aldığım yere gidicem bakalım ne olucak

Benzer sorun haftasonu eşime ait olan S3 mini de oldu. Arkadaşımın 0 aldığı S4 aynı hafta pil şişirmiş bu sayede ekran kaymaıs yaşamıştı.
Pil garanti kapsamında değil maalesef.
Uygun olmayan koşullarda şarj edilmesi bütün gece telefonunda şarjda bırakılması etkenmiş.

Jön Türk
03-08-2014, 20:30
Note 3 için 186mb güncelleme geldi.

Nightfish
03-08-2014, 20:31
Beyler Galaxy S II cihazımda bir sıkıntı yaşıyorum, belki çözümünü bilen vardır diye yazmak istedim.

Hem telefon hafızasında hem de hafıza kartında fazlasıyla yer olmasına rağmen telefonun hafızası dolu diye uyarı çıkıyor ve hiçbir güncellemeyi yapamıyor. Çeşitli şeyleri sildim, telefonda sonradan yüklenmiş Whatsapp dışında hiçbir uygulama bırakmadım ancak sorun hala aynı.
Nasıl çözebileceğim konusunda bilgisi olan var mı ?

Kadyr
03-08-2014, 20:44
fabrıka ayarına donmen gerekıcek buyuk ıhtımal. yazılımsal bu sekılde hata olabılıyor

Jön Türk
03-08-2014, 20:59

Biraz değişim var birkaç uygulama gelmiş çözmeye devam :)

Kahn23
04-08-2014, 08:14
NovaLauncher haricinde kullanıp önerebileceğiniz arayüz programı var mı?

arfy
05-08-2014, 00:39

Bende şimdi gördüm indiriyorum..Bakalım ne var ne yok...

NovaLauncher haricinde kullanıp önerebileceğiniz arayüz programı var mı?

Nova benim deneyimlemelerime göre en hızlı ve stabil çalışan.Stok olarak en hızlı HTC Sense di .. Samsung cihaz için asla artık touchwiz kullanmam.Note 3 kullanıyorum onda bile berbat Touchwiz .. Nova Launcher Prime V1.1 kullanıyorum,memnunum.

Jön Türk
06-08-2014, 21:28
Yeni Foursquare'i çözebilen var mı ?

Birkan61
06-08-2014, 21:35

swarm?

aynı bokun laciverti :D

ama bi esprisini görmedim olmasada olurmuş bence

Kahn23
07-08-2014, 09:43
Eski facebook sürümüne geçme şansımız var mı acaba?

Bu arada 4sq artık pasif. Onun yerine diğer uygulaması olan Swarm aktif.
4s1 yüklü olmasada olur.

Kahn23
07-08-2014, 09:45

Foursquare yenileniyor! (http://foursquareturkiye.com/2014/07/25/foursquare-yenileniyor/)

Kahn23
07-08-2014, 09:47
Bende şimdi gördüm indiriyorum..Bakalım ne var ne yok...

Nova benim deneyimlemelerime göre en hızlı ve stabil çalışan.Stok olarak en hızlı HTC Sense di .. Samsung cihaz için asla artık touchwiz kullanmam.Note 3 kullanıyorum onda bile berbat Touchwiz .. Nova Launcher Prime V1.1 kullanıyorum,memnunum.

Yeni Turkcell T50 aldım. Bundan önce Huawei kullanıyordum NovaLauncher'dan memnundum. Acaba buna indirsem mi düşünüyorum.

MCN21
07-08-2014, 09:48
swarm?

aynı bokun laciverti :D

ama bi esprisini görmedim olmasada olurmuş bence

Hayir 4square de yenilendi

Berkan
07-08-2014, 09:57
valla arada sırada kullanıyordum (artık :D ) 4squarei bigün checkin yapamassın swarmı indir illa diyip işi inada bindirince sildim 4squarei swarmdan yürüyoruz :D

Birkan61
07-08-2014, 13:01
Hayir 4square de yenilendi

ben foursquare'a girince direk swarma geçiyor..

sadece foursquare olarak kullanabiliyormuyuz? nasıl yapıyoruz onu :)

checkin yapa basnca zorunlu olarak swarmı indirtti bana telefon..

Kahn23
07-08-2014, 13:06
ben foursquare'a girince direk swarma geçiyor..

sadece foursquare olarak kullanabiliyormuyuz? nasıl yapıyoruz onu :)

checkin yapa basnca zorunlu olarak swarmı indirtti bana telefon..

Check-in artık sadece "Swarm"dan yapılıyor. 4sq'de mekanlar için tavsiye bırakabiliyorsun..

Kahn23
09-08-2014, 11:19
Turkcell T50 aldım geçen hafta.
Kullananlar varsa fikir alışverişi yapalım :)

arfy
21-08-2014, 22:39
Yeni Turkcell T50 aldım. Bundan önce Huawei kullanıyordum NovaLauncher'dan memnundum. Acaba buna indirsem mi düşünüyorum.

görsel ve performans olarak ben çok memnunum şahsen... T50'nin arayüzünü bilmem de samsung da ne olursa olsun değiştiririm..Touchwiz sevmiyorum.. Note 3 de kullanıyorum novayı şuanda .. Nova Launcher Prime 3.0.2 versiyonuna güncelledim.Simge paketleri Dock paketleri vs de ekledim .. Zooper Widget'den birkaç da ayarlama yaptım çok da güzel kullanıyorum.Tavsiye ederim yani..

arfy
21-08-2014, 22:50
Aramızda Nitro Nation oynayan varmı arkadaşlar ?

Nitro Nation da ilk araçla bütün yarışları kazandım. 50.000 de para topladım E36 M3 almak istediğim de uyarı veriyor.Takıldım geçemiyorum da ...

http://i164.photobucket.com/albums/u34/byarfy/Screenshot_2014-08-20-20-25-51.png (http://s164.photobucket.com/user/byarfy/media/Screenshot_2014-08-20-20-25-51.png.html)

Equinox
22-08-2014, 15:18

Bende de t50 var, orjinal sekilde kullaniyorum pek de anlamam ama nedir bu Nova. İyi biseyse bende indiriyim. Ama nerden indirebilirim? :)

Kahn23
22-08-2014, 15:24
Bende de t50 var, orjinal sekilde kullaniyorum pek de anlamam ama nedir bu Nova. İyi biseyse bende indiriyim. Ama nerden indirebilirim? :)

Arayüz programı aslında.
Ana ekran biraz daha kişiselleştirilebiliyor.
Ve ekran geçişleri daha hızlı. Ben çok kurcalamadığım için farklı özelliklerini bilen olupta yazarlarsa sevinirim.

Kahn23
22-08-2014, 16:38
Numara engellemeyi nasıl yapıyorduk? ( gereksiz gelen msj numaraları mesela )

arfy
22-08-2014, 19:13
Arayüz programı aslında.
Ana ekran biraz daha kişiselleştirilebiliyor.
Ve ekran geçişleri daha hızlı. Ben çok kurcalamadığım için farklı özelliklerini bilen olupta yazarlarsa sevinirim.

Simge paketleri ekleyebiliyorsun.Çeşitli widget ve kısayollar da içeriyor.Ana ekranlar arası ve programların göründüğü listeler arasında geçiş animasyonları ekleyebiliyorsun,animasyon hızlarını azaltıp hızlandırabildiğin gibi daha yavaş geçmesini sağlayıp daha çok görselliğe önem verebiliyorsun.Animasyonları tamamen kapatıp çok daha hızlı açılış,geçiş vs animasyonlarına sahip olabiliyorsun. Vs vs birşeyler birşeyler işte ..

Equinox
22-08-2014, 19:56
Kurdum uygulamayı, oldukça hızlandı menüler falan. Tavsiye ederim.

MMMacit
22-08-2014, 20:07
Note 3 te solo launcher kullanıyorum. Ücretsiz ve çok hızlı sürrklide güncelleyip üstüne koyarak gidiyor.

AdemAr
28-08-2014, 03:08
ram 1 gb ve cok yeterlı değil arayüz kursam rami yorarmı

Mert-
28-08-2014, 07:40
Numara engellemeyi nasıl yapıyorduk? ( gereksiz gelen msj numaraları mesela )

Hangout üzerinden engellenebiliyor. Daha doğrusu mesajlar geliyor ama sen görmüyorsun. Arşive atıyor kendisi otomatik.

Kahn23
28-08-2014, 08:58
Hangout üzerinden engellenebiliyor. Daha doğrusu mesajlar geliyor ama sen görmüyorsun. Arşive atıyor kendisi otomatik.

Nasıl yapılıyor peki ?

Mert-
28-08-2014, 09:08
Gelen mesajın içine girin. Sağda yukarıda 3 nokta şeklinde bir buton var, ona bastığınızda ek seçenekler açılıyor oradan "Kişiler ve seçenekler" diyin, açılan pencerede bu kullanıcıyı engelle diye bir seçenek olması lazım.

(Nexus 4 kullanıyorum sizde menüler farklı olabilir)

PUMA
28-08-2014, 10:47
Benim bi arkadasımda S4 var ve ekran kapalıyken elını degdırmedne ekranın üzerinde gezdirince değişik bi ekran cıkıyor. Gelen mesaj arama bıldırımlerını fln gosterıyor ama başka bı s4te o ekranı acamadık bilen varmı acaba nasıl acıldıgını

arfy
28-08-2014, 11:15
Benim bi arkadasımda S4 var ve ekran kapalıyken elını degdırmedne ekranın üzerinde gezdirince değişik bi ekran cıkıyor. Gelen mesaj arama bıldırımlerını fln gosterıyor ama başka bı s4te o ekranı acamadık bilen varmı acaba nasıl acıldıgını

Note 3 dekiyle aynıysa eğer ; Ayarlar/Kontroller/Hızlı Bakış'ı aktif ettiğinizde çalışması gerek.

qatrio
29-08-2014, 20:21
ram 1 gb ve cok yeterlı değil arayüz kursam rami yorarmı

Hayir yormaz sonucta telefonun kendj orjinal launcheri da calisiyo indirdigin launcer orjinal telwfon launcherini devra disi birakicak ve extra bir ram istemez

-aykt-
29-08-2014, 20:46
Selam arkadaşlar, Note2 telefonumda direkt ana sayfadaki "Yazılım Güncelleme" gitti. Nereden kontrol edeceğim ben bu güncellemeleri?

Jön Türk
29-08-2014, 21:04
Selam arkadaşlar, Note2 telefonumda direkt ana sayfadaki "Yazılım Güncelleme" gitti. Nereden kontrol edeceğim ben bu güncellemeleri?

Ayarlar>Genel>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleştirme

Kahn23
03-09-2014, 18:36
Galaxy Note 4'ün Fiyatı Belli Oldu! - ShiftDelete.Net (http://shiftdelete.net/galaxy-note-4un-fiyati-belli-oldu-54521)

Samsung Galaxy Note 4 Ä°ncelemesi - ShiftDelete.Net (http://shiftdelete.net/samsung-galaxy-note-4-incelemesi-54541)

Jön Türk
03-09-2014, 21:31
Biraz düşsün fiyatlar alalım :D

Kahn23
03-09-2014, 21:36
Instagram (http://instagram.com/p/sfocBHBArI/)

Ferhat_V
18-09-2014, 22:18
önceki yorumlara bakmadım belki vardır ama bir sorum olacak

androidde bu instagram yorumlarına emotion eklemesi nasıl yapılıyor ? hem ios hem androidde görülcek şekilde ama..bi program yükledim instagrama kopyalayamadım onları bana doğru çalışan kullandığınız bir program ismi verirmisiniz ? cihaz samsung s3

Jön Türk
27-09-2014, 23:17
Note 4 için Markantalya'da ki Samsung mağazası 10 ekim gibi geleceğini fiyatının 2300 tl olacağını söyledi

Mutu
28-09-2014, 01:34
HTC one mini kullanan var mı acaba? Takas teklifi geldi de s3'e değişiklik olsun diye düşünmekteyim takası.

cabrioleter
28-09-2014, 22:19
HTC one mini kullanan var mı acaba? Takas teklifi geldi de s3'e değişiklik olsun diye düşünmekteyim takası.

mini telefonlar illet eder. donanımı acayip kısıyorlar bence takaslama. mini sınıfında compact adıyla sony rakipsiz telefon üretiyor diğerleri aşırı kötü..

Mutu
28-09-2014, 22:23
Vazgeçtim zaten. Kronik çatlama sorunu varmış. O sebeple vazgeçtim. :)

PUMA
29-09-2014, 09:42
Note 3 dekiyle aynıysa eğer ; Ayarlar/Kontroller/Hızlı Bakış'ı aktif ettiğinizde çalışması gerek.
Teşekkür ederim dediğiniz gibiymiş oldu :)

urukain
01-10-2014, 16:00
S4e 96.32 mblik bir güncelleme geldi haberiniz olsun ey ahali :)

i-vtec07
01-10-2014, 18:56
bi sorum olucak :) sizce s5 mini almaya değer mi ? :) 1200-1300 arası bi fiyatı var . yada 100 daha koyup s4 veya lg g2 mi almalı ?

serkanokan
01-10-2014, 22:35
Bir yakınım bu hafta Güney Kore'ye gidecek. Note 3 veya Note 3 Neo aldırmayı düşünüyorum. Oradaki güncel fiyatları bilen birisi veya fiyatları öğrenebileceğim bir site vs. var mıdır?
Bununla birlikte dikkat edilmesi gereken herhangi bir konu varsa paylaşırsanız sevinirim.

Berkan
01-10-2014, 23:31
neo-mini vs. gibi eklentili olanlara yanaşmayın ozeliikleri kısıp kakalıyorlar. oraya gidilcekse alpha serisine bakılabilir metal kasalı cıkacak

Kahn23
03-10-2014, 12:57
Note4 Teknosa'da ön sipariş'te. Bilginiz olsun.
2299TL.

http://www.teknosa.com/arama?s=samsungnote4

Jön Türk
03-10-2014, 20:43
bi sorum olucak :) sizce s5 mini almaya değer mi ? :) 1200-1300 arası bi fiyatı var . yada 100 daha koyup s4 veya lg g2 mi almalı ?
Abim arabada ki gibi sıfır takıntın yoksa Note 3 ü vericem Note 4 çıktığı gün :D

http://www.youtube.com/watch?v=bvBEgkiPeOg

Şarj girişi eski sisteme geri dönmüş gibi

Caner B.
03-10-2014, 23:54
Lg G3 aldim iphone dan sonra kulaklikla muzik dinlerken ses seviyesi yetersiz geldi.Arttirmak icin ne yapabilirim ? Root haric.

Dragger
04-10-2014, 00:23
Beyler launcher kullanan var mi? Goruntu amacli biseyler yuklemek istiyorum hangisi daha iyidir? Nova - Go - Solo arasinda?

volume81
04-10-2014, 00:41
Beyler launcher kullanan var mi? Goruntu amacli biseyler yuklemek istiyorum hangisi daha iyidir? Nova - Go - Solo arasinda?

belki yüzlercesini denedim bence launcher kurup kullanmayan iphone kullansın android'in özelliği özelleştirebilmek ;)

benim sürekli kullandığım buzz vardı baya hoş ve kullanımı kolay

Berkan
04-10-2014, 02:35

Nova: 1 seneden fazladır s3 de kullandım acaiip alıştım s5 ede onu yükledim şimdi en temizi ve güzeli bence tavsiye ederim kör gözünü cıkartır gibi olan büyük simgeler ufaltıyor hızlı rahat

F4R
04-10-2014, 10:03
Nova tavsiye ederim, son surunun full olanini bulup indirin. Gayet hizli ve sadece gorunumu vardir. Eger gorsel olarak iyi birsey isterseniz dodol launcher oneririm. Yuzlerce tema secenegi var.

i-vtec07
04-10-2014, 13:48
Abim arabada ki gibi sıfır takıntın yoksa Note 3 ü vericem Note 4 çıktığı gün :D

http://www.youtube.com/watch?v=bvBEgkiPeOg

Şarj girişi eski sisteme geri dönmüş gibi
hata boya var mı ? :D

brv
04-10-2014, 16:26
asus zenfone 5 - 6 hakkında yorumu bilgisi olan var mı?
gm1 yerine zenfone 6 düşünüyorum.
çift telefon taşımak istemediğim için çift hatlı telefon kullanıyorum, gm1'den sıkıldım, note3 dual sim tr'de saçma paralara satılıyor o yüzden kocaman ekranına rağmen zenfone 6 verimlilik açısından çok mantıklı duruyor.
işlemcisi iyi sayılır, kamera 13mp fakat kalitesi nasıl bilmiyorum.

free-hifi
08-10-2014, 15:27
Arkadaşlar selam note3 aldığımız günden beri google play store ve samsung apps ye girmiyor bağlantı hatası yeniden dene felan yazıyor sorun nedi ne yapmalıyım

oselami
08-10-2014, 21:51
asus zenfone 5 - 6 hakkında yorumu bilgisi olan var mı?
gm1 yerine zenfone 6 düşünüyorum.
çift telefon taşımak istemediğim için çift hatlı telefon kullanıyorum, gm1'den sıkıldım, note3 dual sim tr'de saçma paralara satılıyor o yüzden kocaman ekranına rağmen zenfone 6 verimlilik açısından çok mantıklı duruyor.
işlemcisi iyi sayılır, kamera 13mp fakat kalitesi nasıl bilmiyorum.

zenfone 5 kullanıyorum. gayet gzel bi telefon. kamerası yeterli. verdiğim parayı hak eden bi telefon. zenfone 6 bana cok buyuk geldi. çift hat desteği de var ama büyük oldugu için cepte tasımak sıkıntı yaratabilir.

Tayfun.O
08-10-2014, 22:06
Lg G3 aldim iphone dan sonra kulaklikla muzik dinlerken ses seviyesi yetersiz geldi.Arttirmak icin ne yapabilirim ? Root haric.

Kulaklığa zarar gelmesin ve kalite düşmesin diyerek sesi kısık bırakıyorlar root hariç düzeltilmiyor diye biliyorum. Bir yolunu bulursanız kulaklığınız daha çabuk deforme olabilir.

Tayfun.O
08-10-2014, 22:08

Samsungların mini serisi hiç iyi olmuyor 1 yılı doldurmadan kasılmalar başlıyor. S4 yerine lg g2 tercih edin şarj ve hız bakımından çok daha iyi denendi

Caner B.
09-10-2014, 00:07
Kulaklığa zarar gelmesin ve kalite düşmesin diyerek sesi kısık bırakıyorlar root hariç düzeltilmiyor diye biliyorum. Bir yolunu bulursanız kulaklığınız daha çabuk deforme olabilir.

Iphone kulakligi kullanmaya basladim artti biraz ama hala bir iphone degil :) Sarj sorunu en buyuk sorun g3 te %20 ekran parlakligiyla kullaniyorum telefonu ama sarjin bitmesine engel olamiyorum.

aslanneron
09-10-2014, 03:37
Arkadaşlar selam note3 aldığımız günden beri google play store ve samsung apps ye girmiyor bağlantı hatası yeniden dene felan yazıyor sorun nedi ne yapmalıyım

Cihazı sıfır mı aldınız? Eger sıfır deil ve telefon rootlu ise freedom adındaki uygulamayı çalıştırıp girin

free-hifi
09-10-2014, 07:26
Cihazı sıfır mı aldınız? Eger sıfır deil ve telefon rootlu ise freedom adındaki uygulamayı çalıştırıp girin

Cihaz sıfır alındı

naci
09-10-2014, 07:51
Nova tavsiye ederim, son surunun full olanini bulup indirin. Gayet hizli ve sadece gorunumu vardir. Eger gorsel olarak iyi birsey isterseniz dodol launcher oneririm. Yuzlerce tema secenegi var.

Launcher lerin full sürümlerini ücretsiz indirme şansı oluyor mu?

naci
09-10-2014, 07:57
TouchPal dışında tavsiye edebileceğiniz klavye var mıdır?

Berkan
09-10-2014, 08:06
Launcher lerin full sürümlerini ücretsiz indirme şansı oluyor mu?

apkmania.co dan indirebilirsin tabi varsa cracklisi :)

TouchPal dışında tavsiye edebileceğiniz klavye var mıdır?

swiftkey'den başka kullanmadm gerekte görmedim acaipte memnunum

Tayfun.O
09-10-2014, 11:47
Iphone kulakligi kullanmaya basladim artti biraz ama hala bir iphone degil :) Sarj sorunu en buyuk sorun g3 te %20 ekran parlakligiyla kullaniyorum telefonu ama sarjin bitmesine engel olamiyorum.

4k ekran var normaldir :) Lg g3 bende tercih ediçektim pil dayanmıyor dediler ayrıca arada 500-600 tl gibi bir fark vardı g2 aldım memnunum

altugkocer
09-10-2014, 11:57
Beyler Galaxy S4'den LG G2'ye geçmek mantıklı mı mantıksız mı yoksa çok bir fark yok mu ? ne dersiniz ?

F4R
09-10-2014, 12:15
Beyler Galaxy S4'den LG G2'ye geçmek mantıklı mı mantıksız mı yoksa çok bir fark yok mu ? ne dersiniz ?

Kesinlikle cok mantikli bence hic durmayin bile. Bircok yonden G2 ustundur, aradaki farka fazlasiyla deger emin olun.

c20let
09-10-2014, 12:16
Cihaz olmasa s4 mü g2 mi deseniz tereddütsüz g2 derdim ama s4 varken gereksiz olur g2. Aralarında dağlar yok neticede.

altugkocer
09-10-2014, 12:49
Kesinlikle cok mantikli bence hic durmayin bile. Bircok yonden G2 ustundur, aradaki farka fazlasiyla deger emin olun.

Cihaz olmasa s4 mü g2 mi deseniz tereddütsüz g2 derdim ama s4 varken gereksiz olur g2. Aralarında dağlar yok neticede.

Sorun şu aslında; s4 yıprandı biraz, birçok kez düştü, en alttaki dokunmatik tuşlarının filmi falan değişti ve sıkıldım telefondan. Sıfır telefon almak istiyorum ve çok da fazla para vermek istemiyorum. Ama fuzuli bir ihtiyaç olacak çünkü s4 ü sıkıntısız kullanıyorum :) o yüzden biraz kararsızım :)

Kahn23
09-10-2014, 13:17
Android dünyasının yeni oyuncağı :)

http://shiftdelete.net/htc-desire-eye-on-incelemesi-55259

http://shiftdelete.net/htc-aksiyon-kamerasi-re-camerayi-tanitti-55250

oselami
09-10-2014, 16:45
Silinen dosyaları nasıl kurtarabiliriz. Dosyalar telefon hafizasindaydi. Telefon asus zenfone 5

i-vtec07
09-10-2014, 17:32
Samsungların mini serisi hiç iyi olmuyor 1 yılı doldurmadan kasılmalar başlıyor. S4 yerine lg g2 tercih edin şarj ve hız bakımından çok daha iyi denendi

haklısın kardeşim sanırım g2 alıcam s5 mini nin su geçirmez olması aklımı çeldi biraz.

oselami
09-10-2014, 22:46
Silinen dosyaları nasıl kurtarabiliriz. Dosyalar telefon hafizasindaydi. Telefon asus zenfone 5

Guncelllllll

onursumer
09-10-2014, 23:24
haklısın kardeşim sanırım g2 alıcam s5 mini nin su geçirmez olması aklımı çeldi biraz.

tam olarak su geçirmez diye birşey yok anlık sıvı teması desek daha doğru :)

i-vtec07
10-10-2014, 07:26
tam olarak su geçirmez diye birşey yok anlık sıvı teması desek daha doğru :)

aynen abi biliyorum. yani suya daha dayanıklı diyelim :)

Dragger
10-10-2014, 14:00
Note3 ile Note4 arasında çok fark olacak mı acaba?

Gecen ay Note3 aldık bi tane, ben de S4 verip Note4 bekliyordum ama 2250 atıyorum Note4 vereceğime 1500 1600e Note3 mü alsam diyorum.

Mehmet Gazihan
10-10-2014, 14:48
Z3 Compact kullanan varmı ?

Caner B.
12-10-2014, 12:19
lg g3 e format attım verileri lg pc suite e yükledim.Geri yükleme yaparken hata alıyorum.Yedekleme sırasında hata oluştu kontrol edin ve tekrar deneyin diyor.Var mıdır çözümü bilen ?

SekoLive
18-10-2014, 09:42
samsung yetkili servisde çalısan yada tanıdgı olan varmı

telefonda kronik bi sorun varmıs netten araştırdım bi cok kişi bunun sikayetini yazmıs

telefon otomatik olarak kapanıp acılıyor s3mini telefonum.

bataryadan kaynaklıymıs sıkıntı garanti kapsamındayms

servis 1 hafta da falan dönermiş bunu az süreye indiricek birisi yada bi teknik varmıdr :)

Jön Türk
18-10-2014, 11:13
Note 3 e 68mblık güncelleme geldi

Berkan
18-10-2014, 11:17
Note 3 e 68mblık güncelleme geldi

Dünde S5'e geldi 89 mblık performans güncellemsi gibi birşey soluyordu

Jön Türk
18-10-2014, 12:12
Dünde S5'e geldi 89 mblık performans güncellemsi gibi birşey soluyordu

accuweather'ın yukarıdaki bildirimi kayboldu :D

tlgylmz106
18-10-2014, 17:02
galaxy mega 6.3 telefonuma lg g2 takası geldi takasa girsem mi bilgi verebilecek olan var mı ?

aslan
22-10-2014, 11:14
Android te resim yükleme siteleri lazım kullanımı kolay olan yardım rica ederim

aslanneron
22-10-2014, 12:09
Note 4 alıp kullanan varmı şuan kullandıgım note2 fazlasyla yıprandı ve büyük telefona alıştım noyutları sıkıntı olmuyor ondan note 4 düşünüyorum iyi yapa kötü yorumları almak isterim

Evrenoz
22-10-2014, 12:12
samsung yetkili servisde çalısan yada tanıdgı olan varmı

telefonda kronik bi sorun varmıs netten araştırdım bi cok kişi bunun sikayetini yazmıs

telefon otomatik olarak kapanıp acılıyor s3mini telefonum.

bataryadan kaynaklıymıs sıkıntı garanti kapsamındayms

servis 1 hafta da falan dönermiş bunu az süreye indiricek birisi yada bi teknik varmıdr :)

Bataryayı düz bir yüzeye koy. Eğer her tarafı yüzeye değmiyorsa şişme vardır.. Garantiden değiştirilir.

Dragger
22-10-2014, 21:04
Note 4 alıp kullanan varmı şuan kullandıgım note2 fazlasyla yıprandı ve büyük telefona alıştım noyutları sıkıntı olmuyor ondan note 4 düşünüyorum iyi yapa kötü yorumları almak isterim

Ben aldim kullanıyorum inanilmaz memnunum. Ekran mukemmel cihaz cok hizli ve sarji cok iyi gidiyor. Kasa kalitesi de cok iyi Note3 ile cok fark yok diye dusunuyordum ama bambaska geldi. Note2den sonra evrim gibi gelir :)

Berkan
23-10-2014, 00:57
accuweather'ın yukarıdaki bildirimi kayboldu :D

sildim attım accuyu ben

weather & clock widget tavsiye ederim

ekrana koydugnuz anda widgetıntaki (tıpkı icinde gelen ilk orjinal gibi) saat kısmına basınca alarma tarihe kısmınabasınca takvime hava durumuna tıklayınca orasını acıyor ekrana 50 tane widgettan kurtarıyor alarm vs gibi :)

arda-m
30-10-2014, 10:05
lg g2 de kamera bulanıklığı problemi yaşayan var mı ? Kamera bulanık gösteriyor ve çektiği fotoğraflar da bulanık.Donanımsal bir problem mi yoksa yazılımsal mı acaba?

sweap07
30-10-2014, 11:40
güncellemeyı deneyın

arda-m
30-10-2014, 13:42
şu an zaten güncel 4.4.2 de

urukain
30-10-2014, 19:10
S4te google asistan launcher kullanan var mı tavsiye üzerine kurdum herkes gayet hızlı derken telefon kıvranıyordu ??

cabrioleter
01-11-2014, 01:08
Z3 Compact kullanan varmı ?

Al 3 sene arkana bakma.

Mehmet Gazihan
01-11-2014, 11:52
Al 3 sene arkana bakma.

beyaz aldım, iyi güzel hızlı bataryası sanki hiç bitmeyecekmiş gibi. Ama çok zarif. çok kaygan. Tamirciyim ben, gelmedi bana.. kılıf bekliyorum, olmadı hatuna devredeceğim. OneX+ a devam.

Tayfun.O
01-11-2014, 12:04
lg g2 de kamera bulanıklığı problemi yaşayan var mı ? Kamera bulanık gösteriyor ve çektiği fotoğraflar da bulanık.Donanımsal bir problem mi yoksa yazılımsal mı acaba?

Garantiye yollayın muhtemelen yazılımsal sorun var

SekoLive
01-11-2014, 20:18
Tablette iki gundur fbooka giriyoruz kafasına gore sayfa kapaniyor boyle bi durumla karsilasan varmi?

By_Carizma
07-11-2014, 02:40
facebook messenger uygulaması zorunlu olmuş sanırım :S çok uyuz bişey o olmadanda facebook uygulamasından mesajlara bakamıyoruz

qatrio
09-11-2014, 02:00
Birazdan note 2 telefonuma note 4 rom atıcam :D varmı bu şekilde kullanan

tyMu
09-11-2014, 02:06
beyaz aldım, iyi güzel hızlı bataryası sanki hiç bitmeyecekmiş gibi. Ama çok zarif. çok kaygan. Tamirciyim ben, gelmedi bana.. kılıf bekliyorum, olmadı hatuna devredeceğim. OneX+ a devam.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z3-compact-kilif-0-2-mm-silikon-134000325?gclid=CL6i-fup7MECFY_MtAoddhMASw&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Bu işinizi görebilir.
Bugün biraz kullandım arkadaşım yeni almış , çok beğendim bende ideal boyutta seri güzel bir makina olmuş ,linkdeki kılıfdan vardı şeffaf gayet iyidi ,
ayrıca videodaki ses kaydıda çok kaliteli pc ye atınca çok netti :) hayırlı olsun

aslanneron
09-11-2014, 02:32

sonucu merak ediyorum

Mehmet Gazihan
09-11-2014, 10:05
http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z3-compact-kilif-0-2-mm-silikon-134000325?gclid=CL6i-fup7MECFY_MtAoddhMASw&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Bu işinizi görebilir.
Bugün biraz kullandım arkadaşım yeni almış , çok beğendim bende ideal boyutta seri güzel bir makina olmuş ,linkdeki kılıfdan vardı şeffaf gayet iyidi ,
ayrıca videodaki ses kaydıda çok kaliteli pc ye atınca çok netti :) hayırlı olsun

Teşekkür ederim.

AliExpres den sert kılıfım geldi.

http://store.donanimhaber.com/29/1a/29/291A299AEFB30062B8C9BFC0D0359482.jpg

Ama silikon daha az kayıcaktır, onuda denemek lazım.

hani birini arayıp telefonu elinde tutarsın, karşı taraf açınca telefon ufak bi titrer. Z3 de bu olmuyor. Bunun bi ayarı kayarı varmıdır ?

Ahmet Bby
10-11-2014, 14:15
Tabletten ( Galaxy tab4 ) internet bağlantısı olmadan girebileceğim bir NAVİGASYON varmı? 1 Hafta sonra Ege'ye gideceğiz bize yol boyu lazım olacak

Mythos
10-11-2014, 14:29

Hangi romu kullaniyorsun? Bende Phantom V11 var, S5, N3 karisimi :)

naci
10-11-2014, 14:44
turkcell maxi plus 5 için rom atmak + mı - mi olur telefonu iyileştirmek konusunda garantisinin bitmesine 2 ay kaldı.

sweap07
10-11-2014, 14:50

hocam romm attınmı telefonda ıyılesme varsa bende yapmak ıstıyorum

Berkan
10-11-2014, 16:11
telefonu takılan rehberi acmakta bekletiyorsa rom.u şiddetle hemen dayayın farka şaşırırsınız. tabi burda onemli kısım eli yüzü düzgün romu bulmak lazım her rom stabil olmayabiliyor

naci
11-11-2014, 08:45
telefonu takılan rehberi acmakta bekletiyorsa rom.u şiddetle hemen dayayın farka şaşırırsınız. tabi burda onemli kısım eli yüzü düzgün romu bulmak lazım her rom stabil olmayabiliyor

Bende bu sorunlar fazlası ile mevcut, bakalım bu işten anlayan Ankara'da birini bulabilecekmiyim.

Berkan
11-11-2014, 09:02
Bende bu sorunlar fazlası ile mevcut, bakalım bu işten anlayan Ankara'da birini bulabilecekmiyim.

kendi kendine yapabilrisiniz çok zor degil 1-2 zorlanıyorsunz alışınca 5dk sürmüyor yapması

yesilcin.com u kurcalayın :)

naci
12-11-2014, 10:49
root ile rom nedir? netten baktım kafam karıştı.

Berkan
12-11-2014, 10:53
root ile rom nedir? netten baktım kafam karıştı.

root = format

rom = mıncıklanmış yazılım :) arka plandaki gereksiz calısan progları falan atıyor genelde görünüm biraz degisebiliyor gibi gibi abi

naci
12-11-2014, 10:54
Teşekkür ederim Berkan :)

ya şu maxiplus5 yavaşlığından takılmalarından böyle kurtulacağım 2 ay kalan garantiye rağmen, ya da asus zenfone 5 almaya çalışacağım yokluğa rağmen.

Schumi
12-11-2014, 23:35
Galaxy S3 den S5'e geçtim dünyam değişti. :D

arda-m
13-11-2014, 10:10
s4 i9500 için custom rom kullanıpta şarj problemi ve stabil kullanan var mı ? Kullanıyorsa hangi rom u kullanıyor.

_Emre_
13-11-2014, 11:49
Note 2 için rom tavsiye edebilecek olan var mıdır? Cihaz iyiden iyiye yavaşladı, bir de rom kurup denemek istiyorum.

rebel
13-11-2014, 11:58
Note 2 için rom tavsiye edebilecek olan var mıdır? Cihaz iyiden iyiye yavaşladı, bir de rom kurup denemek istiyorum.

+1905 . Ama genel olarak cok memnunum. parçalanana kadar kulanıcam :D 2 yıl oldu hala şarj 10 12 saat gidiyo. sadece yazılımsal desteğe itiyacı var. varmı sağlam rom kılçıksız arındırılmış :D

Mert-
13-11-2014, 12:03
Paranoid android tavsiye edebilirim.

Jön Türk
13-11-2014, 19:10
Note 3 için Lollipop ne zaman gelecek bilgisi olan var mı ? Çok sıkıldım hep aynı şey Apple sürekli bir şeyler katıyor :D

Jön Türk
13-11-2014, 19:23
Note 3 için Lollipop ne zaman gelecek bilgisi olan var mı ? Çok sıkıldım hep aynı şey Apple sürekli bir şeyler katıyor :D

S4 için örnek olsun

http://www.youtube.com/watch?v=8QETNpd57kk

Onurkk06
17-11-2014, 16:46
http://www.ensonhaber.com/whatsappa-mavi-tiki-kapama-ozelligi-geldi-2014-11-14.html

Bilmeyenler varsa buyursun

arfy
19-11-2014, 01:15

Önce bi note 4 alsın da 3'e daha var muhtemelen.. Cyannagenmod gelse bizim cihazlara lolipopda olur marşmelovda :D

Ome_RS
27-11-2014, 21:07
Asus zenfone6 kullanıyorum
az önce yeni yazılım geldi yükledim 4.4.2 oldu
ama mesajlar ikonum gitti mesajlar hagouts mu ne zıkkımdır ona geliyo. uygulamayı durdurdum mesaj gelmiyor bu sefer. bu hangouts dan kurtulup eskı klasık mesajlarımı nasıl geri getirebilirim

::ZaFeR::
27-11-2014, 22:52
Bende bugün Teknosa'da ZenPhone 5 ve 6yı inceledim.Tasarım olarak + fiyat olarak gayet iyi.Benim de S2 artık giderek yavaş gelmeye başladı o yüzden alasım geliyor :)

punto_multijet
27-11-2014, 23:24
hangouts ayarlarından kapatacaksın sms düzelecek

edemirbas
30-11-2014, 12:51
http://www.ensonhaber.com/whatsappa-mavi-tiki-kapama-ozelligi-geldi-2014-11-14.html

Bilmeyenler varsa buyursun

Note 1 kullanıyorum, whatsappta güncel ama bende bu zımbırtı yok :D

Kahn23
05-12-2014, 12:54
Kutusu, faturası ve 7 ay daha garantisi eden satılık S5 var. Beyaz renk.

İlgilenenler p.m atabilir.

Le10ur
06-12-2014, 00:15
kardesıme asus zenfone 5 alcam sızce nasıl telefon bgn ınceledım kasa olarka benım ıcıme sındı sıyah olanı guzele benzıyor kullanım olarak nasıl?

cabrioleter
07-12-2014, 01:17
kardesıme asus zenfone 5 alcam sızce nasıl telefon bgn ınceledım kasa olarka benım ıcıme sındı sıyah olanı guzele benzıyor kullanım olarak nasıl?

kesinlikle pişmanlık yaşatmaz. f/p kralı.

cabrioleter
07-12-2014, 01:20
+1905 . Ama genel olarak cok memnunum. parçalanana kadar kulanıcam :D 2 yıl oldu hala şarj 10 12 saat gidiyo. sadece yazılımsal desteğe itiyacı var. varmı sağlam rom kılçıksız arındırılmış :D

cyanogenmod'u çakacaksın kuş gibi olacak. root ile girip launcherlarla da istediğin gibi dizayn edeceksin telefonu =)

android kullanıp aynı şeyden sıkılmak çok saçma geliyor bana rom at, root at, launcher yükle isteidğin gibi değiştir baştan yarat telefonu sınır hayalgücü..

i-vtec07
07-12-2014, 22:32
aramızda galaxy trend plus kullanan varmı ? babama almayı düşünüyorum. boyut olarak çok uygun ama şarj konusunda bilgi almak istiyorum özelikle.. hiç internete vs girmeden 2-3 gün gider mi sizce ?

http://www.teknosa.com/urunler/125071194/samsung-s7580-galaxy-trend-plus-black-akilli-telef

maskman
20-12-2014, 14:10
g3 32 gb olanı kullanıyorum loliop geldi kurdum gayet güzel teli n11 den aldım kutuda deu yazıyor sanırım almanyadan itahalat yoluyla gelmiş bugün bi arkadaşın g3 e baktım lg türkiye garantili güncelleme daha gelmemiş

MBuğra
05-01-2015, 12:46
Dun Note2im gunluk dusme kotasini yine doldurdu. 4.4.4 yukluydu, samsung yazisinda kaldi. Acilmiyordu.

Cery abi sagolsun yardimci oldu :) xda daki omni 5.0.2 yukledim, telefon cok guzel oldu :)

Bide chrome da actigim sekmeler nereye gidiyo onu da cozersem tam olacak :)

Jön Türk
06-01-2015, 21:44
REC programını kullanan var mı ? Programı kurdum fakat benim seslerim var karşı tarafın seslerini bulamadım :D

oselami
07-01-2015, 14:03
Telefonun arka kamerasının camı bilmediğim bi nedenden dolayı kırılmış. Ama lens sağlam. Resim çekerken hafif puslu çekiyor. Servise vermedim ama bazı forumlarda kameranın komple değişecrği yazıyor. Bu işi ucuz yollu halledemez miyim? Sonuçta minicik bi cam parçası yüzünden dünyanın parasını harcamak istemiyorum

oselami
07-01-2015, 14:04
Yazmayı unutmuşum telefon Asus zenfone 5

i-vtec07
13-01-2015, 19:01
bugün telefon kendi kendine tüm fotoları sildi. bunları kurtarmanın bi yolu varmı ki :( canımı sıktı akşam akşam.

s3 telefonum.

Jön Türk
13-01-2015, 19:08
bugün telefon kendi kendine tüm fotoları sildi. bunları kurtarmanın bi yolu varmı ki :( canımı sıktı akşam akşam.

s3 telefonum.

Şeref android hesabına mı ne yüklüyodun fotografları ordan alabiliyordun tamda bilgi sahibi değilim.

Lolipop ne zaman gelcek sıkılmaya başladım telefonumdan :D

http://www.youtube.com/watch?v=Y3tA9M7_noc

4rd4
19-01-2015, 11:48
samsung note 3 kullanıyorum ve ayarlardan pıle gırdıgımde ortam sunucusu %70 lerde pıl harcıyor. nedenını bılen varmıdır?

Berkan
19-01-2015, 12:09
Şeref android hesabına mı ne yüklüyodun fotografları ordan alabiliyordun tamda bilgi sahibi değilim.

Lolipop ne zaman gelcek sıkılmaya başladım telefonumdan :D

http://www.youtube.com/watch?v=Y3tA9M7_noc

bu romlu zaten açılıstanda belli .yukardan cektigi mennü falan benim eski s3 üme yükledigimle aynı. saf halinin bir resmivs varsa merak ettim ama :D

sweap07
31-01-2015, 14:15
note 2 ıcın 5.0 Lollipop güncellemesi gelecegini okudum nette kesın bır bılgı varmıdır acaba ?

sweap07
31-01-2015, 14:16
http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2014/12/24/galaxy-note-2ye-android-50-mujdesi

Jön Türk
07-02-2015, 15:54
S5 e 5.0 geldi dün, note 3 için gereken haber ne zaman gelir :D

sweap07
09-02-2015, 10:31
note 2 ye gelsın artık uygulama guncellerken donmalardan bıktım gelsede kurtulsak

i-vtec07
09-02-2015, 12:29
note 2 ye gelsın artık uygulama guncellerken donmalardan bıktım gelsede kurtulsak

olm ver işte üste 1000 lira verem s3 ü :D ben atıcam telefonu az kaldı kendi kendine araç moduna falan geçmeye başladı .

Berkan
09-02-2015, 12:40
S5 e 5.0 geldi dün, note 3 için gereken haber ne zaman gelir :D

farkında bile degilim 877 mb guncelliyim simdi :D

onur_si
13-02-2015, 10:23
Arkadaslar anneme akıllı telefon alacağız ama işin içinden çıkamadım butce 600-700
Kullanımı kolay ekran goruntusu kaliteli olsun istiyoruz

Berkan
13-02-2015, 10:28
farkında bile degilim 877 mb guncelliyim simdi :D

yazmayı unutmusum 5.0 la enfes oldu telefon sarjı zaten gayet iyidi simdi çok çok iyi oldu(gece 2-3 de yatıp 8 de kalkınca %100den - %95 e inerdi şimdi %98 de kalıyor)
hızı ciddi fark etti menüler siyahlıktan çıktı arama ekranı değişti kilit ekranında iphone gibi uyarılar cıkabiliyor. daha tam vakıf olamadıgım bir ton yenilemeyle s5 cincik oldu diyebilirim kısaca

Arkadaslar anneme akıllı telefon alacağız ama işin içinden çıkamadım butce 600-700
Kullanımı kolay ekran goruntusu kaliteli olsun istiyoruz

asus zenfone 5 - 630 lira

samsung s4 mini - 700 lira gibi birşeydir

onur_si
13-02-2015, 10:55
S3 neo var bide ekranı buyuk 750 cıvarı

Schumi
13-02-2015, 22:07
Galaxy S5'e yükledim OTA şeklinde Android 5.0'ı. Herşey çok güzel hız görsellik işlev çok iyi. Ama güç tasarrufu modu dahil şarj çok kötü oldu yahu. Hafta sonu sıfırlayacağım inşallah düzelir.

SekoLive
14-02-2015, 08:16
beyler bi sorunum var

telefon wifi den bağlandıgımda cevrimdısısınz kablosuz ve mobil veri özelliği kapalı uyarısı veriyor chrome girdiğimde.

telefon wifiye bağlı ozellik kapalı falanda değil neden böyle bişi yapar varmı daha önce başına gelen çözümü nedir bunun

CooLeqenD
17-02-2015, 16:55
Ya android' e geçmeyi planlıyorum, iPhone5' i verip üstüne bir telefon alma arifesindeyim ama kendime göre bir telefon seçemiyorum. iPhone' u insan niye satar şarj dayanmadığı için satar benimde şuan istediğim şarjı olsun modern olsun Fiyat / Performans ürünü olabilir olursa daha şahane olur. Şuan aklımda G3 ile M8 var ama tabi piyasada çoooook Android telefon var seçmek gerçekten çok zor, bu yüzden işi bilenlerden bir yardım alabilir miyim. :)

63owen63
17-02-2015, 17:02
Ya android' e geçmeyi planlıyorum, iPhone5' i verip üstüne bir telefon alma arifesindeyim ama kendime göre bir telefon seçemiyorum. iPhone' u insan niye satar şarj dayanmadığı için satar benimde şuan istediğim şarjı olsun modern olsun Fiyat / Performans ürünü olabilir olursa daha şahane olur. Şuan aklımda G3 ile M8 var ama tabi piyasada çoooook Android telefon var seçmek gerçekten çok zor, bu yüzden işi bilenlerden bir yardım alabilir miyim. :)

note 3 ya da 4 diyorum direk.

CooLeqenD
17-02-2015, 17:05
Note serisine alışamıyorum ve ÇOK büyükler maşallahları var tamam şarjları gidiyor ama telefon telefon değil tablet :)

MBuğra
17-02-2015, 23:32
Note serisine alışamıyorum ve ÇOK büyükler maşallahları var tamam şarjları gidiyor ama telefon telefon değil tablet :)

Ben de senin gibi düşünüyordum ama Note 2'ye alışınca şimdi iPhone 4 ve 5'ler oyuncak telefon gibi geliyor.

Şahsı düşüncem Android alacaksan, Samsung'un alınabilir tek serisi Note serisidir. HTC One X'imi satarak Note 2 aldım geçen sene, HTC'nin malzeme kalitesi olsun, ekran kalitesi olsun Samsung'tan hala çok yukarıda. Çöp kovası plastiğinden telefon Note 2, ha ama Allah var sene olmuş 2015 hala işimi görüyor ve severek kullanıyorum :)

Yeni çıkan Asus Zenfone serisine de bir bak derim, f/p olarak yukarıdalar.

sweap07
17-02-2015, 23:36
Ben de senin gibi düşünüyordum ama Note 2'ye alışınca şimdi iPhone 4 ve 5'ler oyuncak telefon gibi geliyor.

Şahsı düşüncem Android alacaksan, Samsung'un alınabilir tek serisi Note serisidir. HTC One X'imi satarak Note 2 aldım geçen sene, HTC'nin malzeme kalitesi olsun, ekran kalitesi olsun Samsung'tan hala çok yukarıda. Çöp kovası plastiğinden telefon Note 2, ha ama Allah var sene olmuş 2015 hala işimi görüyor ve severek kullanıyorum :)

Yeni çıkan Asus Zenfone serisine de bir bak derim, f/p olarak yukarıdalar.

aynen bende note 2 kullanıyorum sarj konusunda felan baya memnunum fakat su uygulama guncellerken veya ındırırken donma sorunu 5.0 ıle cozulurse cok ıyı olucak

sweap07
17-02-2015, 23:37
edit yanlıs anlamısım pardon :D