PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasımda Askere Gidecekler.

The_Doctor
03-11-2011, 22:53
Kasımda Askere Gidecekler...

24 Kasımda 121'İNCİ J.EĞT.A.K.LIĞI/SERİNYOL/HATAY
Hiç beklemedim anda çıktı valla Hala Şaşkınım Ruh Gibiyim 20 Gün Sonra Gidiyorum.
Varmı Hataydan Tech ten Kimse :D

Kasım Dönemi Askere gidenler diye konu baktım ama bulamadım varsa eğer öyle bir konu silinebilir...

fatih(fb)
03-11-2011, 22:54
en yakın arkdaşım orda yaptı acemiliği ordan tekirdağa gelmişti kademeci olarak:)

The_Doctor
03-11-2011, 23:05
en yakın arkdaşım orda yaptı acemiliği ordan tekirdağa gelmişti kademeci olarak:)

Tekirdağ İyiymiş Ya :D Forumlarda falan orası için sınıra asker yetiştiriyo eğitim zor falan yazmışlar...

ahmet43
04-11-2011, 00:35
‎15.piyade eğitim tugayı 12 inci piyade eğitim alay komutanlığı amasya merkez benimde :) 24 kasımda silüsümü alıcam allahın izniyle :) hayırlı tezkereler sanada :)

By_Carizma
04-11-2011, 00:53
bende kasım diye bekliyordum ama maalesef :( beni ocak ayına attılar. Kütahya ya gidiyorum bende :)

ahmet43
04-11-2011, 01:03
bende kasım diye bekliyordum ama maalesef :( beni ocak ayına attılar. Kütahya ya gidiyorum bende :)

Kütahya yamı atdılar havacısın ozaman formda uye olan faberge var sana burda yuzde yuz yardımcı olur ve memleketim diye demiyorum gerçekden şanslısın guzel bi yerdesin ben burda olsam keşke ocakda da bende yardımcı olurdum :) şimdiden hayırlı tezkereler :)

Alper_
04-11-2011, 01:10
gidecek arkadaşlara hayırlı teskereler diliyorum..kasımda gitmek iyidir :)

bora1311
04-11-2011, 01:16
gidecek olan arkadaslara hayirli teskereler...

TünayK
04-11-2011, 07:52
Kasımda Askere Gidecekler...

24 Kasımda 121'İNCİ J.EĞT.A.K.LIĞI/SERİNYOL/HATAY
Hiç beklemedim anda çıktı valla Hala Şaşkınım Ruh Gibiyim 20 Gün Sonra Gidiyorum.
Varmı Hataydan Tech ten Kimse :D

Kasım Dönemi Askere gidenler diye konu baktım ama bulamadım varsa eğer öyle bir konu silinebilir...

bılmıyorum sana ne dedıler yada sen ne dusunuyorsun ama acemılıgın bıttıkten sonra yuzde 99 sınırdasın heberın olsunda sok olma sonra....

kagan-07
04-11-2011, 07:55
hayırlı teskereler arkadaşlar hepimize aralıkta gidiyorum bende

senna
04-11-2011, 07:59
bılmıyorum sana ne dedıler yada sen ne dusunuyorsun ama acemılıgın bıttıkten sonra yuzde 99 sınırdasın heberın olsunda sok olma sonra....

abimde Hatay Serinyol'daydı sonra Hakkari Yüksekova'ya gitti 93te hala aynımıki?

TünayK
04-11-2011, 08:03
abimde Hatay Serinyol'daydı sonra Hakkari Yüksekova'ya gitti 93te hala aynımıki?

aynı yavru...335.kd arkadasım gıtmıstı egıtım cavusu olarak her celpten 5-10 kısı kalıyor yazıcı ıvır zıvır ıcın gerı kalanı aynen sınır....ayrıca kısa uzun ayrımıda yok orda kısaları da yolluyorlar...

XoR
04-11-2011, 08:05
Nerden bakılıyo nereye düşüldüğüne ?

Yeğenime 10 kasımda gel ozaman öğreneceksin demişler.

Tc No: 22823108770 öğrenebilecek arkadaş varsa çok iyi olur ona göre bilet vs alacaz

senna
04-11-2011, 08:08
aynı yavru...335.kd arkadasım gıtmıstı egıtım cavusu olarak her celpten 5-10 kısı kalıyor yazıcı ıvır zıvır ıcın gerı kalanı aynen sınır....ayrıca kısa uzun ayrımıda yok orda kısaları da yolluyorlar...

moral bozmak gibi değilde Allah kolaylık versin, abim gittiği zamanlar zordu telefon vs yoktu öyle şimdi daha iyidir

dn4859
04-11-2011, 08:13
Gidecek arkadaslara hayirli teskereler Allah yardımcınız olsun

okankrgz
04-11-2011, 09:50
heryer vatan doğusuda batısıda...şimdiden hayırlı teskereler

XoR
04-11-2011, 09:51

Tc No: 22823108770 öğrenebilecek arkadaş varsa çok iyi olur ona göre bilet vs alacaz

Güncel :D :D

yan53
04-11-2011, 10:01
valla e devlet sıfresı olsa kendısının gırdıgı anda zaten soyluyor neresı dıe

XoR
04-11-2011, 10:02
valla e devlet sıfresı olsa kendısının gırdıgı anda zaten soyluyor neresı dıe

Küçük bir sığır olduğu için kendisi (kulakları çınlasın) e-devlet şifresini kaybetmiş :D

Yolluyorum şimdi postaneye :) teşekkür ederim bilgi için.

Day Walker
04-11-2011, 10:03
Küçük bir sığır olduğu için kendisi (kulakları çınlasın) e-devlet şifresini kaybetmiş :D

Yolluyorum şimdi postaneye :) teşekkür ederim bilgi için.

Kurbana girelim hacı o zaman :D

EmrahERKAN
04-11-2011, 10:17
Arkadaşlar Hatay Serinyol da arkadaşım 91/3 olarak acemiliğini yaptı 9 bölük Havancıydı. 9. Bölük atıl durumda kalmış bir bölükmüş oldum olası üstler kesinlikle sewmezmiş 9. bölüğü eğitim yaptırmıyorlarmış dağlarda taş toplatıyorlarmış. Genel olarak Doğuya gidiliyor Ama Arkadaşım Şanslıydı sanırım Kütahyaya düştü. Hergün internete giriyordu internet kafe warmış alayda adamı ne zaman görsem facebook taydı askere mi gitti internete mi bilemedim :) 14. günde içeriye cep telefonu soktu sürekli telefondan görüşüyorduk. Ama Genel oradaki intiba Doğuya gönderiyolar. Hakkari Şırnak tunceli Hep bu taraflara gidiyor askerlerimiz. Şimdi 4 gidecek olan akrabalarımda Bi tanesi Burdur 58. Piyade Diğeri ise izmir narLıdereye düştü. Ha bir arkadaşım da Kütahya Havacı olarak gidiyor.

SekoLive
04-11-2011, 10:20
doctor iş arkadaşımın nişanlısı gittiğin yerde asker kısa dönem son 73 günü kadar kaldı sanrım... eğer istersen seni buldururum :) bana pm at.

ugur
04-11-2011, 11:13
sivas merkez 5.piyade er egitim tugayı sülüsü almadım ama listeleri asmışlar 20 si gibi bende yolcuyum

A.Kepez
04-11-2011, 12:17
adı serinyol ama kendisi cehennem gibi sıcak bir yer. kardesim acemiliği orada yaptı dağıtımda yüzde doksan doğuya gönderiyorlar sırnak tunceli vs ama bizimki aydın a düştü paşanın yancısı olarak :) çok şükür bitirdi geldi ağustosta. inşallah sizde hayırlısı ile bitirip gelirsiniz

Oldschool
07-11-2011, 19:39

banada 10 kasımdan sonra gel dedilerrr e devletten bakılıyo ama şifre yok :S:confused::confused:

FB10ur
07-11-2011, 21:52
arkadaşlar hayırlı teskereler şimdiden allah yardımcınız olsun...

SercanTurkoz
07-11-2011, 22:09
Aynen bende gittim geçen ay şubeye 15 gibi gel dedi
24 ün de bende yolcuyum sanırım =)

Bide her şube farklı zamanlarda gönderiyormuş..

Benimki Fatih , fatih son dönem gönderiyorsa yolcuyum.

Bilen varmı acaba fatih kaça kaç gidiyor ?

ilkererginer
08-11-2011, 01:45
Ben de serinyol'da yapmıştım acemiliği.. Hakikaten zordur serinyol.. Van,Hakkari,Şırnak sınır bölgelerine dağıtım yapar.. Çok belli bi mesleğin yoksa en batısı mardindir :) J.Komando eğitimi verir.. Hava şartlarını hiç sorma resmen çöl iklimi vardır :) gölgede 56 derece ölçtüğümüz olmuştur :D Gündüz yanar gece resmen donarsın.. Çift parkeyle bile gece koğuş dışına çıkmak yürek ister.. 12 bölük vardır ve 12.bölüğün eğitim alanıyla koğuş arası 2.500 metredir.. Hergün günde 3 defa o yolu koşmak,yürümek,sürünmek biraz gerer adamı :) Moralini bozmak gibi olmasın ama geleli 12 seneye yakın oldu, hala rüyalarıma girer Hatay :) Allah yardımcın olsun..

Cem.B
08-11-2011, 01:55
ben aralık başı gidicem sınavdan sonra kısa dönem inş bu şubedeki bayan kasım 24 e rendevu vermişti belgelerimi almak için bu ne ya herkes kasım 24 ise kıyamet gibi kalabalık olur orası ben 1-2 gün sonra gitsem nolur belgeleri almaya verilen randevu tarihine uymasam

ne diosunuz kısa dönemler bir aydınlatın beni :)

trgy
08-11-2011, 02:10
sivas merkez 5.piyade er egitim tugayı sülüsü almadım ama listeleri asmışlar 20 si gibi bende yolcuyum

kanki hayırlı olsun,gidecek tüm arkadaslarada hayırlı teskereler.

yarın ararım seni kank.

trgy
08-11-2011, 02:11
ben aralık başı gidicem sınavdan sonra kısa dönem inş bu şubedeki bayan kasım 24 e rendevu vermişti belgelerimi almak için bu ne ya herkes kasım 24 ise kıyamet gibi kalabalık olur orası ben 1-2 gün sonra gitsem nolur belgeleri almaya verilen randevu tarihine uymasam

ne diosunuz kısa dönemler bir aydınlatın beni :)

bişey olmaz kank yeterki o kağıtları almadan sınava gitme.ayrıca uzun donemlerle kısa donemler ayrı oluyor.sen evraklarını alcağın için seni fazla bekletmezler.

Cem.B
08-11-2011, 02:17
bişey olmaz kank yeterki o kağıtları almadan sınava gitme.ayrıca uzun donemlerle kısa donemler ayrı oluyor.sen evraklarını alcağın için seni fazla bekletmezler.

kanka halıcıoğlunda yeni bişi çıkarmışlar numara alıosun bnmki fatih şube ama orda bilion bikaç şube var herkes 2 asker çalışan yerden sıra alıo binlerce kişi sırada bekliyor

sıra almak 3-4 saat sürdü ondada kısa dönem bağladım bitane yoksa ertesi güne kalırdı diğer işlerim muayene cart curt evraklar falan 1 saat sürdü anasını satım :)

trgy
08-11-2011, 02:23
kanka halıcıoğlunda yeni bişi çıkarmışlar numara alıosun bnmki fatih şube ama orda bilion bikaç şube var herkes 2 asker çalışan yerden sıra alıo binlerce kişi sırada bekliyor

sıra almak 3-4 saat sürdü ondada kısa dönem bağladım bitane yoksa ertesi güne kalırdı diğer işlerim muayene cart curt evraklar falan 1 saat sürdü anasını satım :)

bende halıcıoğlundan işlemlerimi halletmiştim ama bizim zamanımızda numara falan yoktu.kısa donem olduğumu söylemiştim.hemen evrakları alıp ordan uzaklaşmıştım:D

gecmiş olsun diyelim,umarım fazla beklemeden işlemlerini halledersin.şimdiden hayırlı teskereler.