PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : e36 cabrio nem sorunu acil...

İsmaiL
05-11-2011, 16:21
arkadasımın sahıp oldugu 98 e36 cabrıonun arka koltukları nemlenıo ve arka zemınde bariz ıslak araba kapalı garajda olmasına ragmen asırı nemlenıo sebebını bı turlu cozemedık kurutamıyoruzda acıl yardım ne yapmamız hakkında yada daha onceden basına böle bı durum gelen varsa yardımcı olursa sevınırım sımdıden tesekkurler.

TaGo
05-11-2011, 16:28
Arkadaki bakalit buyuk plaka ( brandanin altina girdigi) parcanin altindaki fitilleri kacirio. Oraya izolasyon yap

İsmaiL
05-11-2011, 16:32
Arkadaki bakalit buyuk plaka ( brandanin altina girdigi) parcanin altindaki fitilleri kacirio. Oraya izolasyon yap

ilginize tesekkurler daha detaylı anlatabılırmısınız ? bide kendımız yapabılrmıyız?

BRETE
05-11-2011, 16:42
bence taban halısını sökün çürümeler başlamadan yazık olur güzelce kurutun halıyı ve tabanı sonrada fitillere el atın, sendede mi aynı araçtan var otomobil kısmında 98e36 yazıyoda sende bir problem yok herhalde...

İsmaiL
05-11-2011, 16:49
ilginize tesekkürler bnm hesaptan arkadas yazıyoda bi karısıklık olmus :D taban halısını kendimiz sökebilirmiyiz

BRETE
05-11-2011, 17:13
valla elin takım tutuyorsa:D yanlış anlama az çok bilginde varsa sökersin tam olarak bilmiyorum ama 2 parça ise arkayı sökmek kolay olur önce koltuklar sökülür sonra halı kalıyo zaten ama tek parça ise biraz sıkıntı olur ön koltuklarda sökülecek bende 190e vardı 2 parçaydı gerçi ben kafaya koymuştum hepsini sökücem diye yağ dökülmüş benden önce kokuyordu ondan söktüm yok anlamam dersen hiç bulaşma götür döşemeciye

İsmaiL
05-11-2011, 17:27
haklısın usta ilgine tesekkür ediyorum

GokhanE.
05-11-2011, 18:28
Sokmeden de arac ici kurutulabiliyor,camlardan iceri tabana dogru sicak hava ufleyen isiticilar var bazi oto yikamalarda,koltuklari islatarak detayli temizlik yapam yikamacilarin kurutma icin kullandiklari.
Kuruttuktan sonra fitilleri kontrol ettirin,sonra da her yikamadan sonra tenteye wurth sprey,sorununuz hafiflicektir.

İsmaiL
05-11-2011, 23:10
Sokmeden de arac ici kurutulabiliyor,camlardan iceri tabana dogru sicak hava ufleyen isiticilar var bazi oto yikamalarda,koltuklari islatarak detayli temizlik yapam yikamacilarin kurutma icin kullandiklari.
Kuruttuktan sonra fitilleri kontrol ettirin,sonra da her yikamadan sonra tenteye wurth sprey,sorununuz hafiflicektir.

tesekkür ederim ilginize