PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : palio sporting

poşetçay
12-11-2011, 14:42
arkadaşlar palio sporting hakkında bilgi olan varmı performans yakıt yol tutuşu nasıl bide +hp alanabilinio mu

FaTiH44
12-11-2011, 15:52
yakıtı fazladır,performansına göre.yol tutuşu standart halde çok iyi değil ben gen1 palioların ap'lerini takmıştım güzel olmuştu yol tutuşu.Modifiye olarak parçası olmadığı için hp almak gerçekten çok zor.

RottingChrist
12-11-2011, 16:59
yine ne fantazi peşindesin sen?

ACTPK
12-11-2011, 17:39
Çok şey yapılabilir ancak yapılması çok maliyetli. Palio Kit Car yarıştırıyordum 2 ay öncesine kadar. Piyasada 185 hp paliolar var yarışan. Tepeli piston kol krank egzantrik ve itb ile hayli eğlenceli oluyor. Yol tutuş içinde biri penske asfalt süspansiyonlarını satıyordu sanırım ama pist amortisörü ve gerçekten çok sert. Üstelik 4.000TL üstü bir fiyatı var... 2. el bu arada:) Yarışan bir palio alıp parçalarını kendi arabanıza geçirirseniz daha az maliyetli olur.

poşetçay
14-11-2011, 00:12
yine ne fantazi peşindesin sen?yok kanka bi fantezi :)

Jön Türk
14-11-2011, 00:22
http://www.techturkey.com/forum/genel/45661-palio-sporting-sorunsali.html

samet_61
14-02-2012, 22:06
Çok şey yapılabilir ancak yapılması çok maliyetli. Palio Kit Car yarıştırıyordum 2 ay öncesine kadar. Piyasada 185 hp paliolar var yarışan. Tepeli piston kol krank egzantrik ve itb ile hayli eğlenceli oluyor. Yol tutuş içinde biri penske asfalt süspansiyonlarını satıyordu sanırım ama pist amortisörü ve gerçekten çok sert. Üstelik 4.000TL üstü bir fiyatı var... 2. el bu arada:) Yarışan bir palio alıp parçalarını kendi arabanıza geçirirseniz daha az maliyetli olur.

tepeli pıston kol egzantrık nerden temın edılebılır egzantrıkler nedır derece ?

Emir_b16a
14-02-2012, 22:34
aynı motor s1600 lerde de kullanılıyo 225 hp çıkabilir ama ömrü ne olur bilemem

keza bi ara turbo kiti vs deniyodu belki custom bişeyler yapılabilir

fiatın nadir çıkardığı güzel arabalardandır keza kit car lar 185 hp ydi gen 1 çok ta severdim :)

sonra gen2 s1600 ler çıktı 225 hp olması gerekiyo

motorlar çevrilebilir bu araçlara belki iyi bi fiat servisi bile yardımcı olur

yada ralli koşmuş yada palio ralli araçlarına servis vermiş garajlarla irtibata geçin onlar yardımcı olurlar hiç değilse parçayı nerden temin ediceğini yada hangi parçadan ne randıman alıcağını söylerler

bnm aklımdan geçen ufak custom bi turbo düşük basınçlarda 160 hp lerin çıkmasını sağlayabilir

piston kolu falan varmı bilmiyorum ama eğer s 1600 lerinki uygunsa kullanılabilir yada kitcarların (farklıysa tabi)

bütçe ve cesaretle gzl bi araba çıkar paliodan ama malesef daha kimse parasını palio ya yatırmadı :) yatıranda piste çıktı

palio yapıcağına ya gti aldı ya vti ki sürüşü keyifli arabadır :)

edit :bu konuda 10 hp fazla yazmışım s1600 için :) unutuluyo tabi zmnla ama o zmnda aynı şeyi yazmışım :D