PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : superonline tılgın optik fiber internet

gökan
13-11-2011, 10:40
beyler ınternetım sureklı gidip geliyor bu konuda yardım edebılecek varmı ben pek anlamıyorumda .internet cok yavas ve kesılıyor arada sayfa bı acılıyr bı sayfa bulunamadı dıyor ....acıl bi işim vardı

teşekkürler

onursumer
13-11-2011, 10:48
fiber optikse direk superonline muşteri hizmetlerini ara bence başka bir problem olabilir gidip geliyorsa

eser
13-11-2011, 11:01
Allah alsın bu süperonline fiber interneti aynı derdi bende çekiyorum,müşteri hizmetlerini arıosun nerde salak varsa hepsini toplamışlar daha çok sinirlerin bozuluyor

S.celik
13-11-2011, 11:04
Allah alsın bu süperonline fiber interneti aynı derdi bende çekiyorum,müşteri hizmetlerini arıosun nerde salak varsa hepsini toplamışlar daha çok sinirlerin bozuluyor

Aynen ne kadar iş bilmeyen varsa toplamışlar geçen gün arkaşımda aynı sorun oldu hallettirene kadar canımız çıktı servis ve hizmet olarak sorunlu :icon13:

Falmor
13-11-2011, 11:04
Annemlerin evinde de var aynı sorun.20 mbit e yükseltmişlerdi ondan sonra çıktı bu problem.Müşteri hizmetleri bağlantıda problem yok diyor.

KA®ANLIK
13-11-2011, 12:02
enterasan,
superonline 20mbit fiber kullanıyorum 2 seneye yakındır.
1 kere kopma yaşamadım, türlü türlü yerlerde türlü türlü servis sağlayıcılarla çalıştım, çalışıyorum, daha bu kadar stabil internet görmedim TR de :)

-ER-
13-11-2011, 12:05
Bende ilklerdenim daha quiknet adı altından çıktığı günden bu yana kullanıyorum ama hiç öyle dertlerim olmuyordu.

mertk
13-11-2011, 12:05
Ayni sekilde bende ttnet ten yillarca cektim superonline a gectim en ufak sikayetim yok kopma vs vs evde 3 laptop 3 konsol ceptelefonlari tek modeme bagli banamisin demiyor

eser
13-11-2011, 12:07
enterasan,
superonline 20mbit fiber kullanıyorum 2 seneye yakındır.
1 kere kopma yaşamadım, türlü türlü yerlerde türlü türlü servis sağlayıcılarla çalıştım, çalışıyorum, daha bu kadar stabil internet görmedim TR de :)

aynen bende 2 seneye yakın kullanıyorum,son 5-6 ayda devamlı kopmalar oluyor,haftada 2 gün hiç bağlanamıyorum arıyorum müşteri hizmetlerini derdimi anlatana kadar akla karayı seçiyorum sinir harbi yaşıyorum,2 gündür bir sıkıntı yaşamadım çok şükür yavaşlık dışında ama tekrar bağlantı sıkıntısı yaşadığımda iptal ettiricem

Yiğit Ş.
13-11-2011, 12:12
bnde quicknet zamanında geçmiştim ilk çıktığı zaman. bu zamana kadar hiç bi problem yaşamadım. tık demedi, taaki telefonu da geçirene kadar superonline a. yaklaşık 2 aydır arada sırada kopmalar yaşıyorum, arıyorum müşteri hizmetlerini hemen modem'e uzaktan bağlanıp düzeltiyorlar..

bulunduğunuz bölge ile alakalı sanırım yaşadığınız sorun ?

özgü-R
13-11-2011, 12:13
Aynı sorun bendede yaşanmıştı modeminizi müşteri hizmetlerinden güncellemenizi isterseniz sorununuz çözülür iyi günler :)

cess
13-11-2011, 12:58
Superonline ın kullandığı tılgın marka modemlerden şikayet etmeyen yok gibi birşey internet ortamında,ben dahil.. Özellikle kablosuz kullanımda hız konusunda cidden sıkıntı var..

Müşteri hizmetleri bişeyler yapıyor ama ben bi fark göremiyorum

Dayı
13-11-2011, 13:19
ttnet fiber de bende kopma problemi yaşıyorum, hattın hızı kaldıramamasından kaynaklanan bi problem olduğunu düşünüyorum problemin.

eser
13-11-2011, 13:53
bnde quicknet zamanında geçmiştim ilk çıktığı zaman. bu zamana kadar hiç bi problem yaşamadım. tık demedi, taaki telefonu da geçirene kadar superonline a. yaklaşık 2 aydır arada sırada kopmalar yaşıyorum, arıyorum müşteri hizmetlerini hemen modem'e uzaktan bağlanıp düzeltiyorlar..

bulunduğunuz bölge ile alakalı sanırım yaşadığınız sorun ?

bizim telefonda superonline da devamlı sıkıntı içerisindeyim net gidiyor dolayısı ıle telefonda gıdıyor,en son modemimiz değişti hala ufak tefek kopmalar yaşıyabiliyorum bu arada bizde quicknet zamanında geçmiştik

bölge bahçeşehir-boğazköy

KSE71
13-11-2011, 14:00
Benim arkadaşımda da böyle hep net gidip geliyor. en sonunda müşteri hizmetlerini aradı, onlar uzaktan bir şeyler yaptılar, oldumu olmadımı o an bilmiyorum ama oldumu diye sorduklarında olmadı diyince baya bir şeyler yaptıktan sonra arıza kaydı oluşturdular, biz sizi arayacaz dediler. ertesi gün aradılar, bir sorun varmı falan diye bir sorun yoktu. biraz arayıp olduğu halde olmadı diye uğraştırırsanız sorun çözülüyor. bu olay bi iki ay önce falan oldu, ondan beri bi sıkıntı yaşamadı.

boretto
13-11-2011, 14:27
ben once ttnet ardindan uydunet kullanmis biri olarak cok memnunum suan fiberden ve pirelli marka modem kullaniyorum ki bu yeni tip modem sanirim... suana kadar bir sikinti yasamadim hizimda da bir sikinti yok ama guncelleme onemli ...0850 222 0 222 yi arayip teknik servisten guncelleme isteyebilirsin... ;)

By_FresH
13-11-2011, 20:48
bende mersinde 2 aydır kullanıyorum 1 defa sıkıntı yaşamadım ama müşteri hizmetleri berbat baglantı esnasında tanışmıştık allahtan bir daha işimiz düşmedi :)

Bartu_evo
13-11-2011, 22:18
bende 2 senedir fiberoptik kullanıyorum ama ne zaman turkcelle geçti o zaman hem bağlantı hemde müşteri hizmetleri sorun olmaya başladı her an değişebilirim sürekli kopuyor ve çalışma var deniyor ne çalışmaymış