PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hizlial.com Problemi

MKT
15-11-2011, 14:51
Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, Cep Telefonu, Lcd Tv, Online alışverişin en uygun fiyatları (http://www.hizlial.com) sitesinden bir ürün aldım. ücretini havale yaptım dekontu mail attım dün fakat ürün hala onay sürecinde görünüyor.İşlemi iptal edemiyorum 5 gün içinde elime ulaşmazsa iptal edebilirmişim.müşteri hizmetleri telefona bakmıyor.mail atıyorum cvp yazmıyorlar. Daha önce böyle sıkıntı yaşayan oldumu

Bad-Fast
15-11-2011, 15:07
hep burdan alışveriş yaparım 1 kere 4-5 gün olmuştu ürün gelmeme olayı genel olarak çok memnunum , siparişi cuma günü yaptıysan gecikme olabilir veya ürün ellerinde yoktur ama kesinlikle işini görürler ;)

MKT
15-11-2011, 15:25
Ürünü 14/11/2011 pazartesi günü öğleden önce aldım ,havaleyi yolladığıma dair de mail attım. en geç perşembe günü geleceğini söylediler ,yalnız doğum günü çarşamba ve çarşamba günü elimde olması şart.Siparişim onay sürecinde (24saat içerisinde onaydan çıkacak yazıyor ama hala çıkmadı)göründüğü için de kargoya vermiyorlar ve ben de buna istinaden siparişi iptal ettirmek istiyorum.''Siparişi iptal et!!butonuna tıkladığımda ise ürün 5gün içerisinde size ulaşmazsa iptal edebilirsiniz uyarısı alıyorum.

yıllardır hepsiburada vs. den alış veriş yapıyorum böyle bir problemle karşılaşmadım.

hizlial.com da çalışan üyemiz varsa yardımını rica ederim.

tşk

pnrkc
17-11-2011, 11:21
hala sonuç yok ,bekliyoruz. aklı olan alışverişlerini havale ile yapmasın. çile bülbülüm çilee .....

5500
17-11-2011, 11:29
teknik destek vs konularında çok hantallar. hele telefonları hiç açılmıyor sürekli meşgul. beklicen yapcak bişey yok. iphone data kablosu almıştım orjinal diye, tezgah altı 5 liralık kablo göndermişlerdi. üstüne birde o orjinal kablo diye beni yalancı durumuna düşürmeye çalıştılar. bi daha oradan alışveriş mi, aman.. aldığınız ürünün orjinalliğinide araştırın derim.

pnrkc
17-11-2011, 11:37
almıyorum ürünü, kargo geldiğinde de geri yollayacağım . havale ile işlem yapalım dedik havale geçireceğim sinirden

ne telleri açıyorlar ne maillere cevap veriyorlar böyle bir çalışma şekli yok.

Tunacan
17-11-2011, 11:37
Hepsiburada.com a 11.07.2011 tarihinde bilgisayar siparişi vermiştim. Bilgisayar gelmedi.
Paramı geçen hafta zor aldım.
Hizlial.com dan bir kaç sipariş etmiştim hiç sorun yaşamamıştım.

pnrkc
17-11-2011, 11:41
hepsiburada -bunlardanistiyorum 'dan kaç kez ürün aldım hiç problem yaşamadım.

Low-Rider
17-11-2011, 12:05
Hepsiburada.com a 11.07.2011 tarihinde bilgisayar siparişi vermiştim. Bilgisayar gelmedi.
Paramı geçen hafta zor aldım.
Hizlial.com dan bir kaç sipariş etmiştim hiç sorun yaşamamıştım.

Havale mi yapmıştın?

Kredi kartı ile yaptığım alışverişlerde 6-7tane iptalim olmuştu , para en geç öbür gün yattı karta

Bad-Fast
17-11-2011, 12:22
bu tür site ve markalardan şikayetçiyseniz sikayetvar com dan giydirin güzel etkili oluyor hemen dönüyorlar , genel merkezleri görüyor direk çünkü ;)