PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : adana megacihps hakkında

YAVUZ
21-11-2011, 15:04
arkadaşlar adana megachips i bilen varmı nasıldır ,daha önce burada chip yaptıran varmı bu konuda iyi ya da kötü bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim...

douu
21-11-2011, 15:16
sitemize üye fourtuning nickli arkadaşımız yapıyor. Mansur ismi. Numarası 05366087285. numarayı benden aldıgınızı söylerseniz yardımcı olur. dynosu da oldugu için öncesi ve sonrası güçlerini de görebilirsiniz.

YAVUZ
21-11-2011, 15:19
sitemize üye fourtuning nickli arkadaşımız yapıyor. Mansur ismi. Numarası 05366087285. numarayı benden aldıgınızı söylerseniz yardımcı olur. dynosu da oldugu için öncesi ve sonrası güçlerini de görebilirsiniz.

teşekkürler yerini fln biliyorum sadece daha önce yaptıran varmı diye merak ediyorum...

berkay_aydin
21-11-2011, 15:23
Marka megachips olduktan sonra ben tavsiye ederim.. Bizim 2 aracımız'da yazılımlı bir tanesi yeni ancak diğeri tahminen 60.000 olmuştur..

ethm
21-11-2011, 19:14
herhangı bır sıkıntı olmaz cogu kısı oraya yaptırıyor kefıl olabilirim;)

devilboy
21-11-2011, 20:24
aracınıza yazılım yapmadan önce dyno üzerinde hp ve torkunu ölçüp yazılım yaptıktan sonra tekrar çıkarıyoruz aradaki farkı görme şansınız oluyor adana da tek dyno ölçümünü biz yapıyoruz

adres:REŞATBEY mah. 5 ocak caddesi yenisaygın apt (SEYHAN OTELİ ARKASI) bekleriz...

tyMu
21-11-2011, 20:36
cihanın focusunda onurun palioda kendi gördüklerim sıkıntısızdı sahipleride foruma girince yazarlar.daha birçok araç var orada yaptıran buraya üye onlarda yazacaklardır konuyu gördüklerinde

samet_61
21-11-2011, 20:49
yakuzanın palio mjt orda yazılıma tıldı dıye bılıorum gayet memnundu

AL Tdi
22-11-2011, 07:35
Slm hocam ben megachips Adana bayisiyim yazılım ve aracın hakkında aklında birşey kalmasın biz işlemyaptığımız bütün araçlara hem işlem garantisi hem birebir geri iyade garantisi veriyoruz yani kısacası tüm işlemler garantilidir İşyerimize uğrayabilirsen daha detaylı bilgi alabilirsin
Herkese iyi forumlar

MKT
22-11-2011, 08:12
Yavuz abi aklında soru işareti olmasın.Memnun kalmadan çıkmazsın ordan.Bilinçli ve garantili iş yapılıyor.Hemde Dyno üzerinde Before/After çıktısı alınarak

YAVUZ
22-11-2011, 12:11
Herkese yorumları için teşekkür ederim...

Slm hocam ben megachips Adana bayisiyim yazılım ve aracın hakkında aklında birşey kalmasın biz işlemyaptığımız bütün araçlara hem işlem garantisi hem birebir geri iyade garantisi veriyoruz yani kısacası tüm işlemler garantilidir İşyerimize uğrayabilirsen daha detaylı bilgi alabilirsin
Herkese iyi forumlar

hocam yanınıza uğramayı düşünüyorum zaten ...yalnız benim araçta esp off edilemiyor dyno sorun olabilir...

Yavuz abi aklında soru işareti olmasın.Memnun kalmadan çıkmazsın ordan.Bilinçli ve garantili iş yapılıyor.Hemde Dyno üzerinde Before/After çıktısı alınarak

eyvallah bi gidip görüşeceğim aralıkta yaptırırım sanırım ...bir de sen daha iyi bilirsin adana da tanıdığın chipli 120 lik t jet ,122 lik rocco,122 lik leon ya da ibiza ,122lik golf tsi var sa deneme ayarlayabilirsen chip öncesi ve sonrasını daha net görebilirim...

MKT
22-11-2011, 12:42
Bizin cengiz die bi arkadaşta 1,4 tfsi vardı çipli kıbrıstan gelmişse onunla bişeler ayarlayabiliriz.Mansur abinin yanına gittiğinde kendisine sor onun yaptığı araba illaki vardır.oda sana deneyecek birileirni bulur öncesi ve sonrası denemeler güzel olur Msn e ekle abi ordan konuşuruz. mixercempl@hotmail.com

cihan01
22-11-2011, 13:55
2011 focusuma megahips bünyesinde olan four tuning mansur abi'nin yanına gittim aracımı yaptırdım hiç bir sıkıntı ve problem yaşamadım halende sıkıntısız kullanılmakta memlun kalacanıza eminim

YAVUZ
22-11-2011, 14:01
2011 focusuma megahips bünyesinde olan four tuning mansur abi'nin yanına gittim aracımı yaptırdım hiç bir sıkıntı ve problem yaşamadım halende sıkıntısız kullanılmakta memlun kalacanıza eminim

teşekkür ederim ...

AL Tdi
22-11-2011, 14:31
Herkese yorumları için teşekkür ederim...

hocam yanınıza uğramayı düşünüyorum zaten ...yalnız benim araçta esp off edilemiyor dyno sorun olabilir...

hocam esp sorun olmaz ölçebiliriz :icon_tup: .....

eyvallah bi gidip görüşeceğim aralıkta yaptırırım sanırım ...bir de sen daha iyi bilirsin adana da tanıdığın chipli 120 lik t jet ,122 lik rocco,122 lik leon ya da ibiza ,122lik golf tsi var sa deneme ayarlayabilirsen chip öncesi ve sonrasını daha net görebilirim...

hocam esp sorun olmaz ölçebiliriz

hdedeoglu
22-11-2011, 17:05
dostum sıkıtsız bi şekilde yapılır ölçülür yapılan işlemin hakkını alırsınn

YAVUZ
23-11-2011, 11:58
dostum sıkıtsız bi şekilde yapılır ölçülür yapılan işlemin hakkını alırsınn

eyvallah teşekkürler...