PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kocaeli Yardim

ardacar
23-11-2011, 13:11
Arkadaslar is icin Kocaeli nde kalacagim bir sure ancak yer yurt bilmiyorum, hangi otelde kalinir, nerede yemek yenir? Aramizda otelcilik yapan, insaat malzemesi satan kisacasi Kocaeli cevresinden yardima ihtiyacim var, bu ihtiyaclara cevap veren herkese simdiden tesekkurler.

Jem89
23-11-2011, 13:17
Otel asya'da kalınabilir.. Yada onun hemen arkasında özgür otel var.. Fiyatları uygun.. Tek erkek için sorun olmaz temizdir.. Barlar sokağına yakındır.. O yüzden içip direk gidilebilir :)

ardacar
23-11-2011, 13:41
Fiyat uygunlugundan daha cok temizlik ve hizmet onemli, alternatiflerini 1-2 saat icinde gorecegim tesekkurler :)

sanctuary35
23-11-2011, 23:11
yemek olayını adana 01 , katık , altın yemek gibi yerlerde çözebilirsin izmitte merkezde kime sorsan gösterir

oğuz
23-11-2011, 23:20
merkezde dolphin in solunda lokantalar var. 3 öğün 5 lira öğrenci işi. temiz :)

OmeR-FE
23-11-2011, 23:33
kocaelinin neresinde kalicaksiniz?

Hakan Burak
24-11-2011, 01:03
Otel asya iyidir. Otelin olduğu yerden yukarı doğru yürürseniz çarşıya ulaşabilirsiniz. Yemek için bir sürü alternatif mevcut.

ardacar
24-11-2011, 12:03
kocaelinin neresinde kalicaksiniz?

Suan icin saray otelde kaliyorum, asya otelde yer bulamadim ama burasida kucuk temiz ve sik bir yere benziyor. Arasta park alisveris merkezinin yaninda 5000 kisilik spor salonu insaatini devraldim. Haftasonu istanbula karavan almaya gidecegim 5-6 ay icin ev kiralamaya degmez diye dusundum.

ardacar
24-11-2011, 20:16
Kocaelili arkadaslar bu memlekette aksamları neler yapılır nerelere gıdılır otel odasında tıkılı kaldım mekanlar nasıl bılmedıgımden gırme gıremıyorum bıraz yardım lutfen

sanctuary35
24-11-2011, 20:28
barlar sokağında zom bar var 262 var öğrenci mekanları hep. cafe istersen acısuya gidebilirsin

ardacar
24-11-2011, 20:35
barlar sokağında zom bar var 262 var öğrenci mekanları hep. cafe istersen acısuya gidebilirsin

kapıda damsız alınmaz gibi yazılar olan yerler var oraları zorlasam girermiyimki otelde patlamak üzereyim

frankurtlu
24-11-2011, 22:51
kardeşim konuyu yeni gördüm,otel aratmazdım aslında sana,evimde misafir ederim,eğer gelirim dersen yine buyur gel yerimiz var :) buralardaysan bi akşam buluşabilirz bi akşam çayımızı içersin muhabbet ederiz :)

Jem89
24-11-2011, 22:55
kapıda damsız alınmaz gibi yazılar olan yerler var oraları zorlasam girermiyimki otelde patlamak üzereyim

Kocaeli'nde zor :)

Şeye gidebilirsin.. Barcelona var barlar sokağında.. Orası damsız alıyor ve ortamı güzeldir.

ST
24-11-2011, 23:26
Bir sıkıntınız , ihtiyacınız olursa ben NCITY'de çalışıyorum.

Gold Bilgisayar'dayım,Adım Serdar TURGUT.

Her şekilde yardımcı olmaya çalışırım :)

sanctuary35
24-11-2011, 23:30

sanmıorum dam problemi olsun hiç öle bi sorun yaşamadım orda ama bu adamlarada belli olmaz bi dene şansını istersen.

ardacar
25-11-2011, 20:17
Bir sıkıntınız , ihtiyacınız olursa ben NCITY'de çalışıyorum.Gold Bilgisayar'dayım,Adım Serdar TURGUT.Her şekilde yardımcı olmaya çalışırım :)
çok teşekkürler =) öncelikle arkadaşa ihtiyacım var, işlerle ilgili kısımları yavaş yavaş çözüyorum ***** inşaat sektöründe aradığını bulmak kolaydır.

Kocaeli'nde zor :)

Şeye gidebilirsin.. Barcelona var barlar sokağında.. Orası damsız alıyor ve ortamı güzeldir.

işte benim derdim ortam falan değil vakit geçsin insan göreyim =)

sanmıorum dam problemi olsun hiç öle bi sorun yaşamadım orda ama bu adamlarada belli olmaz bi dene şansını istersen.
ya herkes adres diye bir yer söylüyor ama oradada geçen olay falan çıkmış şimdilik otur oturduğun yerde gibi cümleler duyuyorum çıldırcam artık