PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : araç takip sistemi tavsiye

karsiyakaliozi
23-11-2011, 13:34
arkadaşlar merhaba araçlarıma takip sistemi taktırmak istiyorum evde 3 araç var kişisel olarak kullanılıyor gsm+gps destekli olmasını istiyorum ücretsiz harita kullanımı aidatsız olmasıda iy olur kullananlardan tavsiye bekliyorum

KA®ANLIK
23-11-2011, 13:36
konuyu bende takip ediyorum...

ardacar
23-11-2011, 13:38
Arvento en iyisi, depo kapaginin acilmasindan, bakima ne kadar kaldigina, arac surucusunun kim oldugundan, ani hizlanma ve yavaslamaya, rolantide kac dakika calistigina kadar herseyi gorebilecegin mukemmel bir sistem

TünayK
23-11-2011, 13:40
arkadaşlar merhaba araçlarıma takip sistemi taktırmak istiyorum evde 3 araç var kişisel olarak kullanılıyor gsm+gps destekli olmasını istiyorum ücretsiz harita kullanımı aidatsız olmasıda iy olur kullananlardan tavsiye bekliyorum

ozel degıl ıse sahsı araclarınızın neden takıp etmek ıstıyosunuz?

karsiyakaliozi
23-11-2011, 13:56
ozel degıl ıse sahsı araclarınızın neden takıp etmek ıstıyosunuz?

alarm kullanmıyorum tamamen güvenlik amaclı araclar genelde garajda dursada yazın tatılde orda burda dısarda kalıyor :D

karsiyakaliozi
23-11-2011, 13:59
bı ara e-bay da gps trakerlar var onlardan baktım ama aklıma cok yatmadı genelde bataryalı onlar harita sorunu falan var

RottingChrist
23-11-2011, 14:44
prof. ve kaliteliler.

Ara takip, ara takip sistemi, ara izleme, filo ynetim, uydudan takip, uydudan izleme, Mobiliz | Mobiliz - Mobiliz (http://www.mobiliz.com.tr/tr/)

Tunacan
23-11-2011, 15:43
NTV radyoda çok reklamı dönüyor.
Ara takip, ara takip sistemi, ara izleme, filo ynetim, uydudan takip, uydudan izleme, Mobiliz | FiloTrk - FiloTrk (http://www.filoturk.com.tr/tr/)

ACTPK
23-11-2011, 16:03
Sadetek kullanıyorum Tırlarımda. Gsm aidat ücreti var araç başı 23 lira gibi bişeydi sanırım

Kadir EMİSTEKİN
23-11-2011, 16:09
bakbul kullanıyorm suan için memnunum sadece gsm 20tl gibi bi rakkam oduyrm arac basına

karsiyakaliozi
23-11-2011, 16:18
dostlar fılo olunca belkı cok cıkmıyor rakam sırket ustunden vergıden falanda dusulebılıyor ama kısisel kullanımda uygun fıyatlı bıseyler lazım bana aıdatsız tak kullan turü bişey

PaSSerBy...
23-11-2011, 16:31
dostlar fılo olunca belkı cok cıkmıyor rakam sırket ustunden vergıden falanda dusulebılıyor ama kısisel kullanımda uygun fıyatlı bıseyler lazım bana aıdatsız tak kullan turü bişey

irtibata benıml egecebılırsın,cep telefonunla kontrol edılen ve bılgısayar uzerınden konrol edılen var sahıs ısen cep tel ıle kontrolu tercıh edebılırsın
örnek cep tel ıle konrolde;
aracı bloke etmek
aracı yerını bılmek
aracın hızlı takıbını yapmak
aracın kapılarını acmak
gıbı konrollerı yapabılıyorsun bılgınıze..
not:aıdatsız cıhaz sızın oluyor yane

karsiyakaliozi
23-11-2011, 17:06
irtibata benıml egecebılırsın,cep telefonunla kontrol edılen ve bılgısayar uzerınden konrol edılen var sahıs ısen cep tel ıle kontrolu tercıh edebılırsın
örnek cep tel ıle konrolde;
aracı bloke etmek
aracı yerını bılmek
aracın hızlı takıbını yapmak
aracın kapılarını acmak
gıbı konrollerı yapabılıyorsun bılgınıze..
not:aıdatsız cıhaz sızın oluyor yane

pm yolluyorum

Kadir EMİSTEKİN
23-11-2011, 17:25

aıdat yok sadece gsm ucrretı oduyosun onu butun urunler ıcın aynı mecbur odenecek ızleme ııcın herhangı bı aıdat odemıosun

karsiyakaliozi
23-11-2011, 17:43
aıdat yok sadece gsm ucrretı oduyosun onu butun urunler ıcın aynı mecbur odenecek ızleme ııcın herhangı bı aıdat odemıosun

harıta yazılım ucretı falan alan fırmalar var o yuzden oyle yazdım zaten veri gonderme o kadar masraflı bısey deyıl koordınatları sms atam sıstemlerde vardı sanırım

Kadir EMİSTEKİN
23-11-2011, 18:46
arastir daha iiisi varmidir bilmiyorm ama bakbull kullaniorum memnunum tavsiye ederim

white light
23-11-2011, 19:59
arvento en eyısıdır kullanıyoruz ve gayet basarılı

akarmelih
28-06-2016, 13:14
araç izleme (http://www.filoturk.com.tr/) için en iyi firma hangisi ?

johnie
28-06-2016, 13:24
şirket de arvento kullanılıyor. Arvento da paketine göre seçip işlem yapabiliyorsun..
aklına gelen bir çok sistem arvento da var.. Nasıl bir paket istediğin önemli olan..

aqustic
28-06-2016, 13:25
Ben gsm modülüyle kendı aracım için bir sistem yaptım.
Araç darbe algıladıgında cep telefonuma otomatik sms geliyor,çok sert darbe algılarsa direk telefonumu arıyor ve araç içine koydugum araç içi kamerada otomatik açılıyor.Bayramdan sonra video eklerim.Bu kadarı bile yetiyor bana fazlasıyla