PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yılbaşı Tatili için

miniks
29-11-2011, 09:35
Ben kayak yapmaktan anlamam ama kar tatili istiyorum teleferik falan filan yuvarlan devirlen kar motoru ile gazlama vs vs

Kartepe
Kartalkaya
Uludağ

fiyat performans degerlendirmesi yapabilcek deneyimli kişiler arıyorum :)

kartepede greenpark otel var sanki güzel gibi kalitelidir greenpark ne düşünürsünüz

benim isteklerime kartepe uyarmı işte neresi uyar bir ögrenmek istiyorum

tunceR
29-11-2011, 09:39
uludağnın tarifesi adında gizli kayak merkezi.

VteC_MaNiaC
29-11-2011, 09:39
yılbaşında ancak kartalkayada adam gibi kar olur , kartepede çok olmaz muhtemelen ... ortam olarak en güzeli uludağdır ama kartalkayada kalabalık olunursa baya hafızalarda kalacak bir tatil ortamı sağlar

kanashibari
29-11-2011, 09:49
Gel abicim Bursaya Uludağ seni tatmin eder. Kar durumunuda otellerden rahatlıkla öğrenebilirsin. Geçen hafta çıktım 30-40 cm kar vardı uludağda.

Eworen
29-11-2011, 09:53
Uludağda Şu an 1 cm dahi kar yok geçen haftasonu ordaydım

Kartepe de tek bir otel var oda hizmet ve kalite olarak baya bi vasat zaten sıkılma ihtimaliniz çok yüksek orda

Uludağ en iyi seçenek yine ne olursa olsun bir çok otel var ve yılbaşında muazzam kalabalık olur
Kar olurmu o zamanda derseniz olma ihtimali çok yüksek bence olur ama belli olmaz tabi

Ağaoğlu ve yenilenen kervansaray en iyi otellerden
Ben ağaoğlundan kalmıştım herşey dahil sisteminde ve herşeyiyle harika tavsiye ederim..

cumhur
29-11-2011, 10:07
kaymıcaksan uludağ derim daha yogun ve ortamı gusel olur.

Erdem K.
29-11-2011, 10:29
uludağ kar tanesini tavsiye ederim. otel gayet güzel, kar motoru ile oralarda gezmenin tadı da apayrı...

34tb9544
29-11-2011, 10:37
Gecen sene yılbaşı husrandi kar yoktu uludagda bazı yerler çamur içindeydi hatta bana kalırsa kartalkaya Uludağ kalabalık olur kafa dinlemek istersen 2. Bölge derim ilk zamanlar bende senin gibiydim kaymam otelde havuzda takılırım sıcak sıcak dedim ama kaydın mı fena oluyo bı dene bence Kartepe çok yakın başka zamanda gidersin onu salla :)

tequila818
29-11-2011, 11:06
kartalkaya daha pahalı tabi, uludağ daha güzel olur. 2. bölgedeki herhangi bir otelde kalabilirsin hepsi güzel. Nasılolsa kayak yapmayacağın için 40 cm kar varmış 100 cm kar varmış o da problem değil anladığım kadarıyla sana.

edit: Özellikle belirtmek istedim, 1. bölgede genelde günübirlikçiler olur hele yılbaşında çok kalabalık olur. o yüzden 2. bölgedeki otellerden birini tercih edersen kafa dinlersin abi.

JDM#
29-11-2011, 11:38
bence uludağ en gzl kalabalık fln enn iyii ora sarar kartanesi otelinide tavsiye ederim...

Baran^
29-11-2011, 11:55
Kalabalık sevmiyorsan ben kafama göre eglenicem otelımde temiz olsun akşamda yemekli canlı muzik olsun üstüne bide 1 saatte istanbuldan basıp gidim dag havası alayım diyosan kesinlikle greenpark kartepe.sapancada ev olduğundan sürekli kayaga oraya gidiyorum fiyat kalite oranı kusursuz.1 kerede yılbaşında gittim memnundum ama önceden rez. yapmak lazım.

emre yeşil
29-11-2011, 12:35
Hilmi hep tatil hep eğlence biz çalışıyoruz oldum gel ben seni kule vinçle sallandırırım havada eğlenirsin bırak kaymayı da hep beraber toplanmayalı 5 ay oldu.

ahmetdrift
29-11-2011, 13:30
sektör olmuşsun yeti hilmi

miniks
30-11-2011, 18:20
Olm BMW binen benmiyim sektor olan sensin

bu emrede zaten oldum olası fukara edebiyatı yapar

ben anlamıyorum abi sanki tek zengin benim memlekette oda gönül zenginligi a.k

Wolkan
30-11-2011, 18:35
Olm BMW binen benmiyim sektor olan sensin

bu emrede zaten oldum olası fukara edebiyatı yapar

ben anlamıyorum abi sanki tek zengin benim memlekette oda gönül zenginligi a.k

bizimde gönlümüz fakir olum neyse boşver sen tatili şimdi umre kayıtları başladı insanlara vesile olalımda kalabalık gidelim diyoruz.

EMRE YEŞİL

mmustu
30-11-2011, 18:38
emre maliyeti ne oluyo kankacım umre nin bi pm atıversene

Wolkan
30-11-2011, 18:41
geçen sene ekonomi gittik 840 euro verdik şimdide nasıl gitmek istyorsak o ne kadar tutar bilmiyorum hilmi öncülük yapsın çoğunluk oluşsun çoğunluğa uyar gideriz ekonomik gitmenin dezavantıjını görmedik zaten gönlümüzce istediğimiz herşeyi yaptık.

EMRE YEŞİL

miniks
30-11-2011, 18:41
Emre gidelim kanka bütün forumu ayaklandıralım umre kayıtlarını senmi alıyosun ?

İbrahim hoca yoksa bende yokum yanlız

mmustu
30-11-2011, 18:44
Allah nasip kısmet ederse 2 senedir aklımdaki bişey kanka ben tek gidemem böyle kalabalık olunca çok daha iyi olur benim için :)

İnşallah Allah nasip eder. Bu arada tarihler nedir belli mi

emre yeşil
30-11-2011, 18:47
Emre gidelim kanka bütün forumu ayaklandıralım umre kayıtlarını senmi alıyosun ?

İbrahim hoca yoksa bende yokum yanlız

Hilmi müsade al konu aç ibrahim hoca kayıtlara başlamış istersen ara bir görüş insanlara vesile ol kanka ben geliyorum gerisini listele inşallah güzel topluluk olur.

SekoLive
30-11-2011, 18:49
soğuk bi tatil hayal ederken sıcak bi tatile dönüşecek gibi organize

mustu abi simdiden allah kabul etsin

mmustu
30-11-2011, 18:50
inşallah olur sekocum

***** benim sıkıntılı askerlik süreci var :D herşey uyarsa eğer gitmek isterim.

cagri-35
30-11-2011, 19:37
Uludag öneririm kartepeye gitmedım ancak pisti vs. biliyorum ama uludagı onermemın sebebi birazda ortamından dolayı.