PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursa iPhone Tamir

Burak K.
01-12-2011, 17:50
Forumdan Bursada iPhone tamiri yapan var mı ? Veya tavsiye edeceğiniz güvenilir bir yer.

iPhone 3GS var yeni aldık 2.el telefon şarj oluyodu artık şarj olmuyo ne fişten ne de bilgisayardan sorun ne olabilir ? :confused:

F.Esen
01-12-2011, 17:54
hem menuye hemde kapama tuşuna elma işareti çıkana kadar basılı tutmayı dene bi istersen

Burak K.
01-12-2011, 17:55
hem menuye hemde kapama tuşuna elma işareti çıkana kadar basılı tutmayı dene bi istersen

Yalnız telefonu şarja takınca hiç bi hareketlenme olmuyor. :S Işık falan yanmıyo şarj işareti çıkmıyo.

Burak K.
01-12-2011, 18:04
Güncel acil.

F.Esen
01-12-2011, 18:06
bazen benim telefonda kitlenio hiç bişi çıkmıo etmiyo dediğimi yapıorum elma çıkıo acıyorum telefonu komple sonrasında şarjda fln düzelio

Burak K.
01-12-2011, 18:08
bazen benim telefonda kitlenio hiç bişi çıkmıo etmiyo dediğimi yapıorum elma çıkıo acıyorum telefonu komple sonrasında şarjda fln düzelio

Basılı tuttum gelmedi. Bursada bildiğini iphone tamircisi var mı acaba ?

F.Esen
01-12-2011, 18:09
acıbadem in tam karşısında ipoint yada bursa iphone mu ne öle bi yer var suya düşen 4 ü o adam etmişti...

eğer yakınsan hemen git akşam saat 8 9 a kadar oralarda oluyordu

Burak K.
01-12-2011, 18:11
acıbadem in tam karşısında ipoint yada bursa iphone mu ne öle bi yer var suya düşen 4 ü o adam etmişti...

eğer yakınsan hemen git akşam saat 8 9 a kadar oralarda oluyordu

Şimdi gidemem ancak yarın o tarafta olucam giderim yarın. Teşekkür ederim. :)

Burak K.
01-12-2011, 18:17
Batarya da sorun olabilir mi acaba ? Bir de telefon kapanırken ekranı titremiş öyle kapanmış.

Met!!
01-12-2011, 20:15
Adalet sarayının karşısındada apple servisi var ama iyimidir bilemem

Burak K.
01-12-2011, 20:41
Adalet sarayının karşısındada apple servisi var ama iyimidir bilemem

Bilindik yer olsa daha iyi olur ama orayada giderim bi fiyat alırım tamiri için teşekkür ederim. :)

driftboy
01-12-2011, 21:13
Altıparmak nokia'ya uğra, kadir varmış burda de, ben tech'den buraya yönlendirdiler deyip selamımı söyle, kendi yapamasada güvenilir birine yönlendirir ;)

Burak K.
02-12-2011, 01:12
Altıparmak nokia'ya uğra, kadir varmış burda de, ben tech'den buraya yönlendirdiler deyip selamımı söyle, kendi yapamasada güvenilir birine yönlendirir ;)

Tamamdır teşekkür ederim. Bir yer daha öğrendim eğer orada olmazsa muhakkak uğrayacağım.

cliver
02-12-2011, 09:02

hangi kadir??DELİ KADİR ULEYNNNNNNN:eek::eek: :D :D :D

YUSUF
02-12-2011, 09:04
usb kablonu çalışıyormu diye kontrol et usb kablon açlışıyorsa
cihazın soketinde sorun olabilir

driftboy
02-12-2011, 19:26
hangi kadir??DELİ KADİR ULEYNNNNNNN:eek::eek: :D :D :D

tayparcı kadir ulaaayyyn :D

Sen bana kalırsa ilk oraya ugra ;)

BarBo
02-12-2011, 21:46
genpaya ver direk derim.en azından değişen parçanın 6 ay garantisi olur burak.ama illa dışarıda yaptırıcam dersen osmangazide adliyeye giderken kvk yakınlarında bi iphone tamircisi var bi bak istersen

redbaron
02-12-2011, 21:50
iphone larda sarjı mümkün oldugunca tamamen bitirmeyin.belkide bu yüzden olabilir.ben ipodumda bu problemi yasamıstım.Sarjı tamamen bittiginde usbden sarj olmuyor ve hic acılmıyordu. elektrikten sarj edince calısıyordu ama yine sarj cok az seviyelerine gelince kapanıp bir daha acılmıyordu.Kısacası iphone un pilinin omru bitmis olabilir

zeuss
02-12-2011, 22:15
Beşevler'de Bilgisayarcı Amca var. Bugüne kadar ne kadar cihaz gönderdiysem hepsini adam ettiler, sadece iphone da diil laptop ,tablet aklına ne gelirse...kendilerine ait bir iphone forumları da var..

Burak K.
04-12-2011, 12:37
FSM Bulvarında Acıbadem'in karşısında ki ipoint'e bıraktım telefonu. Şarj entegresi arızalanmış nasıl bozulduysa artık parça bekliyo şu an telefon bataryasında vs. sorun yoktur. Şarj entegresi acaba yan sanayi şarj aleti kullandığım için bozulmuş olabilir mi ?

mrtngn
04-12-2011, 13:35
Beşevler'de Bilgisayarcı Amca var. Bugüne kadar ne kadar cihaz gönderdiysem hepsini adam ettiler, sadece iphone da diil laptop ,tablet aklına ne gelirse...kendilerine ait bir iphone forumları da var..

İngilizanahtarı.com onların zaten..Fakat bilgisayarcı amca'dan ayrılıp suan ipoint'i actılar bilginiz olsun :) Bende orda calısıyodum :)

FSM Bulvarında Acıbadem'in karşısında ki ipoint'e bıraktım telefonu. Şarj entegresi arızalanmış nasıl bozulduysa artık parça bekliyo şu an telefon bataryasında vs. sorun yoktur. Şarj entegresi acaba yan sanayi şarj aleti kullandığım için bozulmuş olabilir mi ?

Ugur kardesim on numara insandır sıkıntısız halleder telefonunu.Süphen olmasın

Burak K.
04-12-2011, 13:44
İngilizanahtarı.com onların zaten..Fakat bilgisayarcı amca'dan ayrılıp suan ipoint'i actılar bilginiz olsun :) Bende orda calısıyodum :)

Ugur kardesim on numara insandır sıkıntısız halleder telefonunu.Süphen olmasın

Uğur abi sağolsun ilgileniyo telefonla..

CTG
31-12-2011, 17:40
Kullanirken %20 kirmizi bolgeye dusurmemeye calisin..

Cin mali bi usb kablo alin onu yaninizda tasiyin ya da ofisinize falan koyun