PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Blackberry AppWorld

Burak E.
10-12-2011, 20:18
blackberry kullanan arkadaşlar app word da 31 aralıga kadar ücretsiz ürün indirilebiliyor şuan onlara bakıyorum güzel program varmı diye

BarBo
10-12-2011, 21:15
nobex radio var o güzel.

aybarsdnr
11-12-2011, 02:13
shazam var..bir yerde şarkı duyuyorsunuz ama ne bilmiyorsunuz..dinletiyorsunuz ve seceresini döküyor :)

gökberk
11-12-2011, 02:30
Ben biraz BB özürlüsüyüm ama ne yazık ki BB'ye sahibim ... :D
Bu App'ler için belli bir ücret mi ödememiz lazım..?

Bir de konu açılmışken sorayım ben mms alımı ve göndermek için ya da herhangi bir operatörden internete bağlanmam için bi ücret mi ödemem gerekiyor ?

Telefon BB Curve 8520...
Teşekkürler..

levent
11-12-2011, 05:35
mms gönderme her telefonda paralı hacım :)

gökberk
11-12-2011, 06:40
Parasından değil hacı... Ayarları yok herhalde...
Bir arkadaşım bana fotoğraf yolladığını söyledi ama ne gelen var ne giden...
Hay tüküreyim böyle işe... BB' ile rezil olduk :D Ayar mayar için de ne yapmam lazım
Turkcell kullanıcısıyım... Şu numaraya şunu yaz gönder gibi bi şeyler vardı yanılmıyorsam. Onunla hallolur mu ki ?

erdemsddk
11-12-2011, 08:02
Hazır konu varken bende bişeler sorayım :) Geçen ay bis aboneliğime geçiş yapmama rağmen faturam 25+16,99 gelmesi gerekirken 100 lira gibi bi rakam gelmiş.Müşteri hizmetlerini arayıp yarım saat telefonda laf anlattıktan sonra sorununuzla ilgili sizi arayacağız dediler ama arayan falan yok.Vodafone merkezlerine gittim interneti tarife harici kullanmıssınız dediler. Bis aboneliğim olmasına rağmen tarife dısı interneti nasıl kullanabilirim ki ? İnternetten fatura dökümanımı inceledim internet kullanımının karşılğında ücret hiç yazmıyor.

Bu konuda nasıl bir yol izlemem gerekir ?

bLackModeL
11-12-2011, 08:19
Hazır konu varken bende bişeler sorayım :) Geçen ay bis aboneliğime geçiş yapmama rağmen faturam 25+16,99 gelmesi gerekirken 100 lira gibi bi rakam gelmiş.Müşteri hizmetlerini arayıp yarım saat telefonda laf anlattıktan sonra sorununuzla ilgili sizi arayacağız dediler ama arayan falan yok.Vodafone merkezlerine gittim interneti tarife harici kullanmıssınız dediler. Bis aboneliğim olmasına rağmen tarife dısı interneti nasıl kullanabilirim ki ? İnternetten fatura dökümanımı inceledim internet kullanımının karşılğında ücret hiç yazmıyor.

kardesım ben kac kac 200 odedım :D onu gec vodafone bis abonelıgı berbat almısken turkcelden alıcan bıs i o yuzden telefonu satıyorum blackberry bold 9700 sıyah :)

erdemsddk
11-12-2011, 08:24
kardesım ben kac kac 200 odedım :D onu gec vodafone bis abonelıgı berbat almısken turkcelden alıcan bıs i o yuzden telefonu satıyorum blackberry bold 9700 sıyah :)

25 tl lik genc avantaj paketine aylarca 100 150 gibi faturalar ödedim inan koymadı :) konustum ödedim :) Bana bis aboneliğiniz aktif deyip sonrada tarife dışı internete girmişsiniz denildiğinde benimde işime gelemz ödemek. Nası bi yol izlicem onuda bilmiyorum.

bLackModeL
11-12-2011, 08:42
iptal ediceksın bis zaten avrupaya yonelık ve ucretlı uygulamaların coguu bdavalar hep dandık i phone bundan bın kat ıyı yurt dısı bı program vardı ucretlı butun uygulamaları ucretsız ındırebılıyodun sat iphone al bence :D

Evrenoz
11-12-2011, 08:52

GPRS ve Internet'ini kapattır. Yoksa daha çook böyle fatura ödersin. Kapattır GPRS ve İnterneti, BIS uzerınden devam et işlerine.

bLackModeL
11-12-2011, 08:58
GPRS ve Internet'ini kapattır. Yoksa daha çook böyle fatura ödersin. Kapattır GPRS ve İnterneti, BIS uzerınden devam et işlerine.

telefondan o baglantıyı kesebılıyosun abı hıc bı sekılde gprs ve 3g kullanmadanda aynsıı oldu vodafonda gb sınırı az galıba ? 2 sefer 250 odedim :D bir sefer 140 odedim gecen ay 100 geldı bu ay 89 bu ay kapattırdım 55 lık sabıt fatura bu arada faturamm :D

erdemsddk
11-12-2011, 09:03

Abicim o dediklerinizi kapattırmak için müşteri hizmetlerini mi arayacağız tekrar? yoksa telefondan ayarları falan mı var ?

erdemsddk
11-12-2011, 09:05
telefondan o baglantıyı kesebılıyosun abı hıc bı sekılde gprs ve 3g kullanmadanda aynsıı oldu vodafonda gb sınırı az galıba ? 2 sefer 250 odedim :D bir sefer 140 odedim gecen ay 100 geldı bu ay 89 bu ay kapattırdım 55 lık sabıt fatura bu arada faturamm :D

1 gb sınırı var 16,99 liralık bis aboneliğinin. Girdiğim sadece bi kaç kez sahibinden, burası ve facebooktu.Blackberry mesenger ıda aktif şekilde kullanıyordum.1 gb geçeceğinide sanmıyorum.

bLackModeL
11-12-2011, 09:07
:) ben 30 tl sınırsız dıye almıstım bıs i ? gereksız bıs bence ..

erdemsddk
11-12-2011, 09:14
Şimdi internet ayarlarına baktım telefonun kullanılan tarayıcı vodafone live.Ayrıca internet browser ve hotspot tarayıcı diye ayrı bişeler daha var.İnternet brovser'ı seçip internete girdim tekrar daha hızlıydı.

Birde tarayıcıyı vodafone live seçince tarayıcı tanımlamasında blackberry kilitli şekilde duruyor.İnternet browser'ı seçtiğimde ise tarayıcı tanımlamasında blacberry acık görünüyor.Hangisini kullanmam gerekir ?

EfeTopcu
11-12-2011, 09:52
ya ben 9500 storm kullanıyorum ama telefonumda APP World yok. BlackBerry konusunda çok cahilim daha yeniyim :D yardımcı olursanız çok sevinirim.

bLackModeL
11-12-2011, 09:53
ya ben 9500 storm kullanıyorum ama telefonumda APP World yok. BlackBerry konusunda çok cahilim daha yeniyim :D yardımcı olursanız çok sevinirim.

bis yuklıcen operotorunu ara bis kullanıcam de ben seve seve yardımcı olurlar :D

JumboAli
11-12-2011, 10:13
ben 16 lıra verıorum turkcellde bıs'e

Bluttbeton
11-12-2011, 11:38
Bende de BB olmasına ragmen app worlden bişe indiremiyorum.Turkcell bis aboneliğim var ,ama e posta ve parola istedi ilk bis aboneliğime başladığım zaman bana bi mesaj geldi orda gerekli bilgileri doldurdum ama yine olmadı.

Burak E.
11-12-2011, 12:08
bendede bu ay bıs aboneligini kapattım turkcelden vodafon bıs alıcaksanız 8 tl ye sınırsız internet almanı tavsiye ederim hergün aynı sorunla karşılaşıyorum cagrı merkezinde genç avantajda 25+8 tl sınırsız internet vardı fakat 8 tl olan bitti kasım itibariyle dikkat edilmeli vodafona :)

Ayrıca Bu konu Kalsın BB lerde olan sorunları ve cözümlerini burdan takip edelim.

GKD
11-12-2011, 12:21
aynen bb sorunları bitmiyo yakında vtı muhabbetine döner sat ıphone al kurtul :D

gambit49
11-12-2011, 12:29
bis olmadan whatsapp'ı kullanamiyorum misal bende bis'i whatsapp icin aldim