PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ..Hadımköy Tüv Türk..

Shadow_Dancer
14-12-2011, 13:44
Cuma günü için randevu aldım, internetten çok aradım ama detaylı bi adres veren olmadı ne yazık ki.. Yerini tarif edebilecek olan var mıdır? Ayrıca arabada stabel korna var, söktürmedim henüz.. Kusurdan sayılıyor mu? Teşekkürler şimdiden..

janer106
14-12-2011, 13:47
hadımköy gişelerin hemen dibinde otoyoldan gidiceksen gişeden cıkıp ilerden tekrar U dönüp gişeye gider gibi yapıp köprü görceksin dibinden giriyorsun yada oralarda sor tarif ederler kornaya gelince bence geçer kusura girmez

Shadow_Dancer
14-12-2011, 13:49
hadımköy gişelerin hemen dibinde otoyoldan gidiceksen gişeden cıkıp ilerden tekrar U dönüp gişeye gider gibi yapıp köprü görceksin dibinden giriyorsun yada oralarda sor tarif ederler kornaya gelince bence geçer kusura girmez

Otoyoldan kastın Tem sanırım.. orayı kullanmak daha mantıklı evet, e5 kabus gibi.. sagoalsın alakana..

cabriolet
14-12-2011, 13:50
keşke hadımköyden başka bi yerden randevu alsaydın çok cahil insanlar çalışıyodu en son benim gp geçemedi orda muayeneden laf anlatamadım adamlara arabanın fabrikasyon farklı bi araba olduğunu ki borusandan antetli kağıda aldığım kaşeli imzalı farkları yazan kağıtta olmasına rağmen sonra mimarsinan mı neresi tam emin değilim orda bi yerde geçirdiler muayeneden benim arabayı hatta benim bmwnin ruhsatında 5 kişilik yazıyo 4 koltuk var arabada onu bile dert etmeyip geçirdiler mimarsinanın orda ki tüvtürkte :)

MR2
14-12-2011, 13:52
stabel (faa) korna denen havalı korna ise tuvden geçmiyor.arkadasımın aracında vardı geçmemişti

taytay
14-12-2011, 13:54
stabel (faa) korna denen havalı korna ise tuvden geçmiyor.arkadasımın aracında vardı geçmemişti

demekki değişiyor her ilde yada farklı tüv istasyonlarında ben gecirmiştim.

YavuzNaz
14-12-2011, 13:59
Otoyoldan kastın Tem sanırım.. orayı kullanmak daha mantıklı evet, e5 kabus gibi.. sagoalsın alakana..

temden hadımköy gişelerden çıktıktan sonra ilk sağdan girip 100-150 metre sonra soldan u dönüşü yapıp yolun karşı tarafına geçiceksin, mercedes fabrikasının yanı

Vlkn-fb
14-12-2011, 14:01
Mimarsinanda geçen gün yaptım aracımız. Muayenesini moladan yok orda git oraya sıkıntı yasamassin

Shadow_Dancer
14-12-2011, 14:06
Aldık valla artık randevuyu :) Stabel dert degil bi elektrikçide hallederim iki dakikada.. Geri kalan kısmında da sorun yok.. coil ve jant lastik evde duruyor, standarta döndüm... Onun dışında da bi eksigi gedigi yok zaten.. degiştirme şansım varsa degiştiririm ama yine de..

redbaron
14-12-2011, 14:07
sacma bi girisi var ama beylükdüzünü gectikten sonra hadımkoy yoluna ayrılıp pelican hill konutlarını geciyorsun en son hadımkoy giseler karsına geliyor, giseye girmeden sagdan ara bir yol var dar oradan geciyorsun zaten ordan sorunca gosterirler.mercedes benz fabrikasının orada.
zaten yolda tüv ü gosteren tabelalar var pek aydınlatıcı olmasada...

Tunç
14-12-2011, 14:26
otobandan hadımkoy sapağından cıkınca zaten hep tabela var mercedes benz turkun oldugu yerde

B.Battal
14-12-2011, 14:31
Mimarsinan nerede oluyor Büyükçekmece tarafındamı?

Tunç
14-12-2011, 14:35
Mimarsinan nerede oluyor Büyükçekmece tarafındamı?

aynen buyukcekmeceyı gecer gezmez k.gaz tarafına dogru