PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Plaka çalınması...

OzanCELENK
16-12-2011, 11:11
Dun gece nisanlimin arabasinin arka plakasini calmislar.
Guzel bi plakaligi vardi sanirim bunu almak isterken plakayida goturmusler.
Karakola gittim 1plaka oldugu icin zabit tutmuyoruz dediler.trafik tescile gidip soylerseniz cikartirsiniz dedi.benim amacim su ; aracta app plaka var subeye gittigimde bana normal plaka vericekler.kaan saolsun appyi hallediyorda acaba gidip tescildende plaka alsammi en azindan elimde yazili bi belge olur yarin oburgun basim agirmasin.
Bilgisi olan arkadaslardan yorumlari bekliyorum
Tesekkurler.

onursumer
16-12-2011, 11:17
ne olur ne olmaz diye plaka almak daha mantıklı gibi ilerde biryerden çıkmaması açısından

EREN34
16-12-2011, 11:17
Benim başıma gelseydi,

Önce app vs karıştırmadan normal bir şekilde başvurumu yapıp plakamı alırdım. App kısmı ile 2. turda uğraşırdım

SekoLive
16-12-2011, 11:19
polise tutanak yada gazeteye ilan gibi bişi vermek gerekir ozan birisi plakanla bişi yapsa sonrasnda uraşman daha uzun sürer plaka dert değil cıkartılır ama kendini garantiye al suç v.s. durumna karşı

OzanCELENK
16-12-2011, 11:21
Gazeteye ilan vermek mantikli seko onu hallediyim oglenden sonra gidicem zaten tescile cikartiyimde takmam ama elimde belge olsun.

imprezaWRC
16-12-2011, 11:21
Haydaaa Ozan geçmiş olsun, bencede trafik'e müracaat et, durumu anlat, aman abicim ne olur ne olmaz sonra o plaka ile bir halt yapılır kabak sana patlar.

qulozet
16-12-2011, 11:32
Karakola gittim 1plaka oldugu icin zabit tutmuyoruz dediler.
çalanlar bunu bilerek tekini çalmış olabilirler. arkadaşlar yazmış zaten yapılacakları.

ceco
16-12-2011, 11:34
puahhahah :D:D yaaa oziii nedir olum senın bu çektıklerınnn :)

aksam gel rahatlatcam ben seni pampaa. :soru::p

geçmiş olsun.

OzanCELENK
16-12-2011, 11:42
Gazete ilanini verdim.yarin cikacakmis.simdi trafik tescile gidiyorum.

OzanCELENK
16-12-2011, 11:56
İnternetten randevu almak gerekiomus vs vs bakalm bugun yalan oldu.

tuner faruk
16-12-2011, 12:04
İnternetten randevu almak gerekiomus vs vs bakalm bugun yalan oldu.

Aynısı geçen sene benim başıma geldi abi plakam düştü yada çalındı sırf şu randevu yüzünden gitmedim 1hafta sonrasına gün veriyorlar şuana kadar bişey olmadı Allah a şükür :)

OzanCELENK
16-12-2011, 12:07
Aynısı geçen sene benim başıma geldi abi plakam düştü yada çalındı sırf şu randevu yüzünden gitmedim 1hafta sonrasına gün veriyorlar şuana kadar bişey olmadı Allah a şükür :)

sırılsıklam oldum bide gerdiler beni cuma vakti..!