PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kayserili arkadaşlarından yardım civic si

kadir jdm civic
16-12-2011, 15:59
slm bu civic si tanıyan hakkında bilgi sahibi olan birileri var mı?

Honda Civic 1.6 Si 1992 Model 10.350 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 65154414 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-kaza-yok-degisen-yok-motor-super-klimali-sedan-si-65154414/detay/)

Tuncay
16-12-2011, 16:09
Bence fazla durmaz bu araba :)
düşünüyorsan hemen ilgilen derim

kadir jdm civic
16-12-2011, 16:11
motoru yapılmış 5000 km önce kasa düzgün gibi degişeni yok. fakat gören var mı bilen var mı diye merak ettım referans saglam olursa alırım ve araç çok uzun zamandır nette duruyor

RottingChrist
16-12-2011, 16:15
baha38 e sor kadir. kayseride o da si arıyordu. muhtemelen araç hakkında bilgisi vardır.

motoru yapılmış 5000 km önce kasa düzgün gibi degişeni yok. fakat gören var mı bilen var mı diye merak ettım referans saglam olursa alırım ve araç çok uzun zamandır nette duruyor

RottingChrist
16-12-2011, 16:18
bende telefonu var istersen ara konuş.

baha38
16-12-2011, 16:21
Hiç boşuna bakmayın 2 hafta önce baktık bu arabaya motoru sıfır yaptırdım diyo ama alakası yok contadan yağ kaçırıyo boya iyi değil motorda iyi değil kayseride hondadan anladığımız bi usta var bi arkdaşımızda oraya götürmek istemiş ama onlar arabamı kötülüyolar deyip götürmemiş yani siz bilirsiniz ama motoru biz beğenmedik. Gösterdiğimiz bir ustada sıfır motor filan yok yarım motor dedi.

kadir jdm civic
16-12-2011, 16:22
olur abi verirsen sevinirimmm

kadir jdm civic
16-12-2011, 16:24
Hiç boşuna bakmayın 2 hafta önce baktık bu arabaya motoru sıfır yaptırdım diyo ama alakası yok contadan yağ kaçırıyo boya iyi değil motorda iyi değil kayseride hondadan anladığımız bi usta var bi arkdaşımızda oraya götürmek istemiş ama onlar arabamı kötülüyolar deyip götürmemiş yani siz bilirsiniz ama motoru biz beğenmedik. Gösterdiğimiz bir ustada sıfır motor filan yok yarım motor dedi.

çok sagolsın baha kardeşim sen öyle diyorsan ilgilenmeye gerek yok bile.....

RottingChrist
16-12-2011, 16:29
istanbulda si arayan adam dibindeki aracı kaçırmazdı diye düşündüm ben de :)

baha38
16-12-2011, 16:32
İçi çok kötü aracın boyası kara düzen motoru abim yaptı diyo. Döşemeleri siyah deriye benzer bişeyle raptiye ile tutturmuşlar yan kapıları filan. Hiç göründüğü gibi değil yani sıfır değil motoruda zaten ama hala ısrar ediyodu arkadaş. ustamıza zaten götürmedi ben direk öyle iş mi olur dedim istediğimiz yere götürürm dedim yok dedi bende tamam o zman dedim ama arkdaş ısrar etti baktıralım diye bizde bi ustaya baktırdık oda kötü dedi kasasına baktırmadık. Ama ben sevmedim yinede diyatı çok kırarsa motor masrafı filan bilemem. Hatta ararsanız kayseride Hondacı zafer ustaya götürebilirmisin bi baksın arabay de bak ne diycek sana:D

baha38
16-12-2011, 16:33
istanbulda si arayan adam dibindeki aracı kaçırmazdı diye düşündüm ben de :)

Aynen abi Kayseride Sİ yok şuanda binilecek HB sedan yok bi kırmızı sedan var bayadır biniyomuş ilk sahibi sanırsam onu bi bulursam konuşacamda bulamadım:D

kadir jdm civic
16-12-2011, 16:34
İçi çok kötü aracın boyası kara düzen motoru abim yaptı diyo. Döşemeleri siyah deriye benzer bişeyle raptiye ile tutturmuşlar yan kapıları filan. Hiç göründüğü gibi değil yani sıfır değil motoruda zaten ama hala ısrar ediyodu arkadaş. ustamıza zaten götürmedi ben direk öyle iş mi olur dedim istediğimiz yere götürürm dedim yok dedi bende tamam o zman dedim ama arkdaş ısrar etti baktıralım diye bizde bi ustaya baktırdık oda kötü dedi kasasına baktırmadık. Ama ben sevmedim yinede diyatı çok kırarsa motor masrafı filan bilemem. Hatta ararsanız kayseride Hondacı zafer ustaya götürebilirmisin bi baksın arabay de bak ne diycek sana:D

sen bunları söyledikten sonra bakmaya bile gerek yok

gökan
16-12-2011, 16:34
bırakın eskı araba bakmayı valla corsa al onun yerıne ;)

baha38
16-12-2011, 16:37
Bizde şuan Sİ arıyoruz ben gerçi mart gibi alıcam arabamı satıp ama heranda satabilirim ama yakın arkadaşıma acil arıyoruz ama şuan bizim burda Sİ kalmadı 3-5 tane var onlarda yaramaz zaten. Dediğim gibi bi kırmızı Sİ var o çok güzeldi orjinal bi araba onu görürsem haber veririm ilgilenirseniz. biz sunroflu arıyoz onda sunroof yoktu

imhotep
16-12-2011, 16:39
kayseri demeyin bana :D

kadir jdm civic
16-12-2011, 16:39
Bizde şuan Sİ arıyoruz ben gerçi mart gibi alıcam arabamı satıp ama heranda satabilirim ama yakın arkadaşıma acil arıyoruz ama şuan bizim burda Sİ kalmadı 3-5 tane var onlarda yaramaz zaten. Dediğim gibi bi kırmızı Sİ var o çok güzeldi orjinal bi araba onu görürsem haber veririm ilgilenirseniz. biz sunroflu arıyoz onda sunroof yoktu

benım için sanruf önemli degil klima olsun yeter olmasada olur yanı kullanmıyorum satarken işe yarıyor okadar...

EmrahERKAN
16-12-2011, 16:40
Gidip bakiiim kadir :) ama baha gerekenleri söylemiş bende 10 gün kadar kayserideyim.

kadir jdm civic
16-12-2011, 16:43
kayseri demeyin bana :D

hayrola abim ne oldu kayseride????

kadir jdm civic
16-12-2011, 16:44
Gidip bakiiim kadir :) ama baha gerekenleri söylemiş bende 10 gün kadar kayserideyim.

sagolsın kardeşim baha yeterli bilgiyi verdi araba kötü

ENGean
16-12-2011, 16:50
arkdslar fıyat aralıgınız nedır bılmıyorum ama bende; değişensiz, manuel vites, klima, sunrooflu orj bı arac var. arac masrafsız.
sadece pazartesıye kadar 14250ye verıcem. bilgilerinize.

baha38
16-12-2011, 16:51
Ynede Kayseriden honda bakacak olursanız kayserideki bütün hondacıları nerdeyse tanırım çoğunuda az buçuk biliyorum yardımcı olurum.

EfeTopcu
16-12-2011, 19:19
Ynede Kayseriden honda bakacak olursanız kayserideki bütün hondacıları nerdeyse tanırım çoğunuda az buçuk biliyorum yardımcı olurum.

sana da alak artık bi honda baha bey :D