PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu typer hakkında bilgisi olanlar..

ilkeeldeniz
22-12-2011, 18:43
Arkadaşlar bu typer lardan birini almayı düşünüyoruz.Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim. :)
Araca bakmak için tıklaman yeterli. (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2004-ep3-type-r-68348049/detay)
Buda diğer araç. (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ep3-type-r-67320926/detay)

F.Esen
22-12-2011, 23:13
16 eb typer bizim aracamız....

ilkeeldeniz
22-12-2011, 23:20
16 eb typer bizim aracamız....

Ben kimin aracı olduğunu sormadım,araç hakkında bilgi almak amaçlı yazdım zaten.Araç hakkında bilgi almak için konuyu açtım..

F.Esen
22-12-2011, 23:26
forumu aratarsın eğer aradığın araba hakkında 10 sayfa yazı bulursun kimin olduğunu bilmedende bi arabayı alamazsın özel merak ettiğin bişi varsa PM atarsın muhtemelende bu konu birazdan silinir...

ARAMA butonu kullanın...

ilkeeldeniz
22-12-2011, 23:35
forumu aratarsın eğer aradığın araba hakkında 10 sayfa yazı bulursun kimin olduğunu bilmedende bi arabayı alamazsın özel merak ettiğin bişi varsa PM atarsın muhtemelende bu konu birazdan silinir...

ARAMA butonu kullanın...

Biz abilerimizden dolayı yazdık ve karar verdik arabayı almak için.Bilgi almak vermek bu kadar zorsa biz sildiririz zaten konuyu sıkıntı yok..Sorun olucak bişey yok arkadaslardan yorum bekliyoruz neden bu kadar atesleniyosunuz onu anlamdım

fa'R'uk
22-12-2011, 23:39
sen arabanın sahibine ters yapıyorsun bize niye soruyorsunki adam bu tavıra arabamı satar?

F.Esen
22-12-2011, 23:41
sen arabanın sahibine ters yapıyorsun bize niye soruyorsunki adam bu tavıra arabamı satar?

Teşekkür ederim Faruk abi :)

fa'R'uk
22-12-2011, 23:43
Teşekkür ederim Faruk abi :)

teşekkür edecek bişey yok verdiğin cevaba bakıyorum konuyu açan arkadaşın verdiği cevaba bakıyorum yanlış anlamasın ama çok antipatik geldi cevapları

ilkeeldeniz
Her konuyu silen yönetici arkadaşlar bu konuyu da lütfen silelim..birşey sormakta artık hata bu anlaşıldı..

Bulut Y.
eb güzel arabadır. alınabilir tayyarlar listemde hala mevcut fabrika cıkıs mugen donanımlıdır. yürürüde gayet saglıklı. videolar bölümüne bakarsan gideriyle ilgili konular mevcut.

shero
22-12-2011, 23:44
eb güzel arabadır. alınabilir tayyarlar listemde hala mevcut fabrika cıkıs mugen donanımlıdır. yürürüde gayet saglıklı. videolar bölümüne bakarsan gideriyle ilgili konular mevcut.

seni tebrik ediyorum :icon_tup:

arkadas olumlu yada olumsuz bişey bekliyo herkes yanlıs anlamak zorundamı parası var arastırıyo :)

fa'R'uk
22-12-2011, 23:44
Her konuyu silen yönetici arkadaşlar bu konuyu da lütfen silelim..birşey sormakta artık hata bu anlaşıldı..

solundanmı kalktın?

ilkeeldeniz
22-12-2011, 23:49
solundanmı kalktın?

Genelde yataktan iki ayağımın üstüne basarak kalkarım.

F.Esen
22-12-2011, 23:49
seni tebrik ediyorum :icon_tup:

arkadas olumlu yada olumsuz bişey bekliyo herkes yanlıs anlamak zorundamı parası var arastırıyo :)

kimse ona ters bişi söylemedi arac benim dedim bilgi istiyosa pm atar numara ister zaten forumdada herzamn görüyoruz typer sorusu acıınca s2000 acınca silinio cünki bugibi yoğun sorgulamalar tek başlık altında gidio...

Parası var araştırıo diosunya parayla alınıp satılan seyler teneke parçaları kişiler diyaloklarıyla birbirine güven ve hoş görü verio Faruk abide aracın benden 2 önceki sahibidir...

Bulut Y.
22-12-2011, 23:50
solundanmı kalktın?

faruk abi ayıb oluyor ne gereği var gerilmenin ?

ben sorguyu yapan arkadasın her hangi bir art niyetli düşünceye sahip olduguna inanmıyorum. zıtlaşmanın alemi yok gece gece (typer konularının kaderi değişmiyor) boşver. :)

shero
22-12-2011, 23:52
kimse ona ters bişi söylemedi arac benim dedim bilgi istiyosa pm atar numara ister zaten forumdada herzamn görüyoruz typer sorusu acıınca s2000 acınca silinio cünki bugibi yoğun sorgulamalar tek başlık altında gidio...

Parası var araştırıo diosunya parayla alınıp satılan seyler teneke parçaları kişiler diyaloklarıyla birbirine güven ve hoş görü verio Faruk abide aracın benden 2 önceki sahibidir...

arkadas bana sordu ac öğrenelim dedik galeri üzerindende satıldığını biliyoruz bunda kötü biniyet yok arabanın bisorunumu varki bu kadar ateşleniyosunuz zaten az cok biliyoruz aracı:cool:

fa'R'uk
22-12-2011, 23:55
faruk abi ayıb oluyor ne gereği var gerilmenin ?

ben sorguyu yapan arkadasın her hangi bir art niyetli düşünceye sahip olduguna inanmıyorum. zıtlaşmanın alemi yok gece gece (typer konularının kaderi değişmiyor) boşver. :)

ben gayet relaksım bulut bu zamana kadar bu arabayı sorgulayan 50 kişiye hiç üşenmedim özelden sayfalarca cevap yazdım bu arabayı benim kadar kimse bilmiyordur
adam yazmış aracın sahibi benim diye sadece biraz daha kibar kelimeler seçilip cevap verilebilirdi

Alper_
bulut arkadaşın yaklaşımı ters :)

ilkeeldeniz
Konunun silinmesini istiyorum bu kadar uzatılmasın vaz gectikk teşekkürler bu kadar iyilik için..

Bulut Y.
22-12-2011, 23:57
ben gayet relaksım bulut bu zamana kadar bu arabayı sorgulayan 50 kişiye hiç üşenmedim özelden sayfalarca cevap yazdım bu arabayı benim kadar kimse bilmiyordur
adam yazmış aracın sahibi benim diye sadece biraz daha kibar kelimeler seçilip cevap verilebilirdi

diyorum ya abi işte takılmamak lazım aracıda senide bilen biliyor. :)

sedat abilerdeymiş sanırım araba konusuyoruz hergün zımba gibi dior :D :D

F.Esen
22-12-2011, 23:57
Aracın durumuyla ilgili bilgi için 533 altıyüzdört 28 34 FiKRi ESEN

aradığınızda hatırlatırsınız kendinizi...

Bulut Y.
22-12-2011, 23:58
Konunun silinmesini istiyorum bu kadar uzatılmasın vaz gectikk teşekkürler bu kadar iyilik için..

kusra bakma ama dostum bu konuyu sen laf olsun diye açmışsın gibi görüntü oluştu şimdi.

driftboy
22-12-2011, 23:59
bulut arkadaşın yaklaşımı ters :)

+1

Başka biri araç sahibi şu dese haklı olabilir ama fikri abi araç sahibi benim diyo orda nedir ne değildir diye soracagına resmen sen kimsin der gibi konuşuyo..

F.Esen
23-12-2011, 00:00
hayaller hayaller...

Bulut Y.
23-12-2011, 00:01
hayaller hayaller...

30ladık hit alırız birazdan :D

ee nede olsa typer konusu ahhahahahaha :D :D

By_HaNNibaLL
23-12-2011, 00:02
hayaller hayaller...

Abi tayparlarin her konusu atarli giderli ya :D

Denemeler öyle sorgular öyle hayirdir inşallah :D

F.Esen
23-12-2011, 00:03
30ladık hit alırız birazdan :D

ee nede olsa typer konusu ahhahahahaha :D :D

Zaten antalyaya vericez en son bunuda Orkun sordu gecen istiyenler varmış sanırım...

Gecenin konusu tayyarlar...

ilkeeldeniz
23-12-2011, 00:04
Bilgi edinmek sucmu arkadaslar kimin diye sormadım kafama koyduysam ahmet mehmet farketmiyo almak istiyodum ve bilgi almak istedim.Bunda ne var yok arkadaslar tşk ederim ilginizede..

Type-R
23-12-2011, 00:05
Bilgi edinmek sucmu arkadaslar kimin diye sormadım kafama koyduysam ahmet mehmet farketmiyo almak istiyodum ve bilgi almak istedim.Bunda ne var yok arkadaslar tşk ederim ilginizede..ok kib by.

Bulut Y.
23-12-2011, 00:06
bu sene ciddi tayyar alımı oldu antalyada ben dahil :D

hastasıyızzz :D :D

131mirafiori
23-12-2011, 00:06
Bilgi edinmek sucmu arkadaslar kimin diye sormadım kafama koyduysam ahmet mehmet farketmiyo almak istiyodum ve bilgi almak istedim.Bunda ne var yok arkadaslar tşk ederim ilginizede..

Yanlış cümleler kurmuşsun sanki Fikri sana yardımcı olmak istemiş atar yapmışsın olmamış ;)

driftboy
23-12-2011, 00:07
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/388454_334616586567600_254710351224891_1261890_112 6893992_n.jpg

By_HaNNibaLL
23-12-2011, 00:08

Bu arabayi ergün abi faruk abiden gitti araç başinda bakti pazarliğini yapti aldi fikri abide aracı biliyordu zaten gitti bakti ve aldi bu işler böyledir zaten.

Kaldi ki aracın zaten benim bildiğim ve yorum yaptiğim 3 4 tane konusu var bide yetişemeyip hemen silinenleri oldu araştirdiğiniz taktirde hepsini bulursunuz onuda geçtiniz zaten yukarda telefon numarasi var arayip ne var ne yok diye sahibinden öğrenebilirsiniz.

Bulut Y.
23-12-2011, 00:09
[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/388454_334616586567600_254710351224891_1261890_112 6893992_n.jpg[

lan olm cok güldüm yaa :D

elpadre
23-12-2011, 00:09

arkadasım bılgı almak ıstemısın arac sahıbı yazmıs orayaa benım dıye sana yardımcı olmak ıstemıs bence ılk bastan yazdıgını oku ondan sonra cvp yaz bence

ErBAY
23-12-2011, 00:13
arac eskı aracıdır aracın en ufak sorunu yoktur.Suankı Arac hakkında bılgıyıde Fikri kardesımden alabılırısn.

ilkeeldeniz
23-12-2011, 00:25
arac eskı aracıdır aracın en ufak sorunu yoktur.Suankı Arac hakkında bılgıyıde Fikri kardesımden alabılırısn.

Bu kadar basit TEŞEŞEKKÜR EDERİM..

senna
23-12-2011, 07:42

bilgi almakta problem yok ama forumu aratmadan konu açarsan yüklenirler sana hiç arattınmı type r sorgulamaları diye konu var orada bu otomobiller hakkında bilgiler var baktınmı?

her konuyu silen yöneticiler sizin yüzünüzden siliyor burada bizim ne suçumuz var? sen aratmıyorsan araştırmıyorsan biz ne yapalım? haklı gibi birde üste çıkacam diye uğraşıyorsun

Emre İlbi
23-12-2011, 08:52
bilgi almakta problem yok ama forumu aratmadan konu açarsan yüklenirler sana hiç arattınmı type r sorgulamaları diye konu var orada bu otomobiller hakkında bilgiler var baktınmı?

her konuyu silen yöneticiler sizin yüzünüzden siliyor burada bizim ne suçumuz var? sen aratmıyorsan araştırmıyorsan biz ne yapalım? haklı gibi birde üste çıkacam diye uğraşıyorsun

Semih abi Type R sorgu konusu, benim bildiğim kadarıyla silindi :)
araçla ilgili başka konular varsa bilmiyorum :)

arkadaşım eğer ciddi alıcıysan, konu silinsin vs.. gibi yazıların çok yanlış,
2. araç sanırım Onur abinin araba, 38 HY 444, Antalyaya satılmış, ordanda Aksaraya geçmiş demek ki :)

BosphorusBoys
23-12-2011, 08:57

2. araç sanırım Onur abinin araba, 38 HY 444, Antalyaya satılmış, ordanda Aksaraya geçmiş demek ki :)

ikinci araç izmirden antalyaya mahmut abiye giden araç oradan konyaya
oradanda aksaraya giden araç gayet düzgün bel altı boyalı olduğunu biliyorum.
ew alacağı için satmıştı konyadaki arkadasda 32 gibi rakamlara.

senna
23-12-2011, 08:58

bi konu daha olması lazım

Emre İlbi
23-12-2011, 09:11
ikinci araç izmirden antalyaya mahmut abiye giden araç oradan konyaya
oradanda aksaraya giden araç gayet düzgün bel altı boyalı olduğunu biliyorum.
ew alacağı için satmıştı konyadaki arkadasda 32 gibi rakamlara.

Doğrudur, Ben benzettim demek ki :)

Sh4rk
23-12-2011, 09:18
Zaten antalyaya vericez en son bunuda Orkun sordu gecen istiyenler varmış sanırım...

Gecenin konusu tayyarlar...

kankam senın verdıgın rakamı verdım ve arabada extra jantlarda var bence gayet ıyı ve sık duran bır tayyar, o paraya alınabılecek en ıyısı bu

SONE-R
23-12-2011, 09:23
bi konu daha olması lazım

tayyar konusu kavgadan ötürü uçtu başkanım..

senna
23-12-2011, 09:24
tayyar konusu kavgadan ötürü uçtu başkanım..

iki konu vardı abi bi tane daha bulabilirsem çıkarıcam diplerden:)

tunceR
23-12-2011, 09:26
.........................

toretto_typer
23-12-2011, 10:20
böğle birşey yazman hiç doğru değil açtığın konudan sen bile emin değilsin bu şekilde sadece karalamış olursun aracı aracı almak isteyen bunun servisi var ustası var baktırılır alınır veya alınmaz

Dongul
23-12-2011, 10:46
böğle birşey yazman hiç doğru değil açtığın konudan sen bile emin değilsin bu şekilde sadece karalamış olursun aracı aracı almak isteyen bunun servisi var ustası var baktırılır alınır veya alınmaz

Aynn katılıorum sacma sapan seyleryazmanın anlamı yok?

AEAlmas
23-12-2011, 11:07
Honda Civic 2.0 Type-R 2002 Model 40.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 64722915 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-hv-type-rrrrrrr-64722915/detay#)

Bi arkadaşımın aracı gidişine kasasına şasesine her türlü kefil olurum :)

ahmetdrift
23-12-2011, 12:41
eb type-r ın faruktan önceki sahibiyim kasa olarak kaput, sol ön camurluk arka sag ve sol camurluğu nu çizık ve taş izlerinden ötürü ben boyattım yanı (4parca) haricı boyası yoktu bendeyken , trameri temiz, boyanırkenkı fotoları ve yedek anahtarı hala bende yenı sahibi benden alablir. hayırlı satışlar

thedevil
23-12-2011, 13:06
sen herkesin fikrini merak etmişsin ama bu fikri sana en iyi verecek olan fikriymiş sen fikriden fikrini almak yerine onu terslersen olmaz :D

benimle hem fikri olanlar varmı ??

fa'R'uk
23-12-2011, 13:10
bloğunda sorun var diyolardı bu araç için var mı öyle bişey.

tuncer geçen sohbetteki konuda kazalı siyah vtec resmi paylaştılar koyana bağırdın çağırdın kaldırtana kadar göbeğin çatladı yorumlara sinirlendin vs vs peki başkasının arabasına ne kadar kolay bu yazıyı yazabiliyorsun onu merak ettim lütfen cevaplarmısın?

FakirAli
23-12-2011, 13:36
kankam senın verdıgın rakamı verdım ve arabada extra jantlarda var bence gayet ıyı ve sık duran bır tayyar, o paraya alınabılecek en ıyısı bu

bunu cihanamı aldırsak acaba?? turbolama muhabbetini yapsın m6 alcağına

Sh4rk
23-12-2011, 14:20
bunu cihanamı aldırsak acaba?? turbolama muhabbetini yapsın m6 alcağına

Kanka bu da olur aslinda ama cihanla konustugumuz gibi TH typeR hazir herseyi al bin gelsin hizli bir typeR neyse aksam konusalim

ilkeeldeniz
23-12-2011, 14:56
iki konu vardı abi bi tane daha bulabilirsem çıkarıcam diplerden:)

Madem typer konusu var bulda ordan devam edelim :)

tunceR
23-12-2011, 17:23
tuncer geçen sohbetteki konuda kazalı siyah vtec resmi paylaştılar koyana bağırdın çağırdın kaldırtana kadar göbeğin çatladı yorumlara sinirlendin vs vs peki başkasının arabasına ne kadar kolay bu yazıyı yazabiliyorsun onu merak ettim lütfen cevaplarmısın?

kötü bişey demedim ki kesin böyle bişeyde var demedim yorumumu silebilirim, bu kadar önemli bi durum olduğunu bilmiyodum... sağda solda dolaşan bi söylenti var iftiramı aslı ne onu öğrenmek istedim çünkü bende niyetlenmiştim araca.

fa'R'uk
23-12-2011, 18:26
kötü bişey demedim ki kesin böyle bişeyde var demedim yorumumu silebilirim, bu kadar önemli bi durum olduğunu bilmiyodum... sağda solda dolaşan bi söylenti var iftiramı aslı ne onu öğrenmek istedim çünkü bende niyetlenmiştim araca.

önemli bir durumla alakası yok dedikoduyla araba alınmıyor heralde pm at yazayım o arabayla alakalı ne öğrenmek istiyorsan buraya yazmam konu sahibi tavrını değiştirmedikçe

senna
23-12-2011, 18:27

emredersiniz efendim

emirzukak
23-12-2011, 18:42
eb typer bursada ergün kardeşimizin arabasıydı ben çok niyetlendim hatta kendilerinide çok yordum kredim çıkmadığı için alamdım başkasına kısmet oldu alan arkadaşada hayırlı olsun bu arada dedikleri gibi sadece çiziklerinden öte boyalı parçaları vardı yürürü iç aksamı çok ama çok temiz hatta test ettiğimde şaşırmıştım bu kadar nasıl seri olabiliyor diye abisi tebessüm etti 1 le kalkıp devam etseydin çok daha seri olur demişti heyacandan 3le kalkıp 4 le devam :)niyetiniz varsa gerçekten çok temiz bir araç.

F.Esen
25-12-2011, 04:06

Sana artık sadece bol şans yazıyorum benden 45 bin tlyede alamassın bu arabayı sen 45 ver baskasına 41 e veririm.... he bide ismin cismin nedir acıkca yazarsan sevinirim ben bu arabayada diğer arabalarımada severek biniyorm satma sebebim sadece farklı araclar alabilmek...

eb typer bursada ergün kardeşimizin arabasıydı ben çok niyetlendim hatta kendilerinide çok yordum kredim çıkmadığı için alamdım başkasına kısmet oldu alan arkadaşada hayırlı olsun bu arada dedikleri gibi sadece çiziklerinden öte boyalı parçaları vardı yürürü iç aksamı çok ama çok temiz hatta test ettiğimde şaşırmıştım bu kadar nasıl seri olabiliyor diye abisi tebessüm etti 1 le kalkıp devam etseydin çok daha seri olur demişti heyacandan 3le kalkıp 4 le devam :)niyetiniz varsa gerçekten çok temiz bir araç.

tesekkür ederim

ilkeeldeniz
25-12-2011, 18:02
Sana artık sadece bol şans yazıyorum benden 45 bin tlyede alamassın bu arabayı sen 45 ver baskasına 41 e veririm.... he bide ismin cismin nedir acıkca yazarsan sevinirim ben bu arabayada diğer arabalarımada severek biniyorm satma sebebim sadece farklı araclar alabilmek...
Ben zaten almaktan vazgeçtim sıkıntı yok anlıcağın..

ilkeeldeniz
25-12-2011, 18:04
Herkesten özür diliyerek son olarak bu araç hakkındaki yorumları almak istiyorum..
Araç budur (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-hv-type-rrrrrrr-64722915/detay#)

esmerserseriler
25-12-2011, 18:07
gardiyan gibi sorgu yapmayın:) ceza evimi bura:)

AEAlmas
25-12-2011, 19:48
Dragon07 ye sorarsanız detaylı bilgi verebilir