PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hirsizlik

white light
03-01-2012, 00:02
Arkadaslar bugun saat 16 da evden ciktim ve esimle bulustum saat 22 civari eve geldigimizde evimize hirsiz girdigini gorduk zararimiz var atasehir ve soyak yenisehir civarinda oturanlar cok dikkatli olsunlar son 1 hafta icinde bu cevrede 50 geckin hirsizlik olmus bizim basimiz yandi bari sizler dikkatli olun

Enes-x
03-01-2012, 00:04
Soyak yenişehirin içine mi girmişler?

Geçmiş olsun.

cnzdmr
03-01-2012, 00:26
guvenlıklı sıtede nası oluyor bu ısler anlam veremıyorum bende

gecmıs olsun cok...

freelife
03-01-2012, 00:28
anladığım kadarıyla soyak çevresinde oturuyor arkadaş , soayakta değil ...
geçmiş olsun..

bora1311
03-01-2012, 00:30
cok gecmis olsun...

mmustu
03-01-2012, 00:30
aynen soyakta değil

kanku geçmiş olsun yaw aslına bakarsan akşamları özellikle çok sık aralıklarla devriye geziyo ekipler oralarda hayret verici bi olay

ygtrn
03-01-2012, 00:51
çok geçmiş olsun...

se®k@n
03-01-2012, 00:53
Geçmiş olsun, can sıkıcı bi durum....

kanashibari
03-01-2012, 00:56
Büyük geçmiş olsun bir kaç ay önce bizimde başımıza geldi. Allah belalarını versin.

GokhanRS
03-01-2012, 00:58
geçmiş olsun. sitede değilsiniz sanırım ?

tayf
03-01-2012, 00:59
2 günde duyduğum 3 hırsızlık olayı geçmiş olsun

white light
03-01-2012, 01:00
Aynen can *****i bir durum bu saat oldu polisler yeni gitti bakalimne cikicak
Evet syak yeni shirin orda oturuyorum ama yenisehirde dahil bu. Cevreve atqsehirde bayabir Hirsizlik olmus tekrardan iyi dileklerinzicin tesekkurler

Painkiller
03-01-2012, 01:01
Çok geçmiş olsun.

white light
03-01-2012, 01:02
Ewet sitede deilim ama meritlife tam karsisinda oturuyorun 24 saat dis guvenlikte olsa bir sekilde giriyor serefsizler

kickbuttowski
03-01-2012, 01:29
Dünde Ankarada ablamın evine hırsız girmiş.. lcd tv ve bir kaç parça takı gitti ..

uqr
03-01-2012, 01:31
Geçmiş olsun.

Casper34
03-01-2012, 02:15
geçmiş olsun

Ertekin
03-01-2012, 02:28
Geçmiş olsun umarım başkasının canı yanmadan yakalanırlar.Bizim otopark a eğitimli pittbul aldılar hırsız girmesin diye ve hırsız gelip pittbul u çaldı.bunlara bişey dayanmıyor.

BoraRS
03-01-2012, 06:04
Geçmiş olsun. Bu arada Pronet yaptırmanızı tavsiye ederim. Ayda 30 dolara 7x24 güvendesiniz. Ben alarmın şifresini bazen yanlışlıkla yanlış giriyorum daha 10 saniye geçmiyor telefon açıyorlar herşey yolunda mı diye. Değil ise taahütleri var. 7 dk içerisinde polis ambulans ve itfaiyeden ihtiyacınız olanını gönderiyorlar.

Tavsiye ederim.

KingoAtmo
03-01-2012, 07:28
Geçmiş olsun ...

KingoAtmo
03-01-2012, 07:32
Akıl vermek gibi olmasın ama alarm bir işe yaramaz, tecrübe ile sabit :(
maddi kaybı sadece kasko karşılar

recky
03-01-2012, 07:55
Gecmıs olsun Allah beterınden korusunn..

yaşar
03-01-2012, 08:01
Geçmiş olsun.

Güvenlik falan hikaye bizim şirketin güvenlik şefinin lakabı hırsız :)

Bazen herşey olabiliyor bilmeyen karanbole girmez eve sürekli takip edildiğinizi düşünüp öyle haraket etmeniz gerekiyor malesef :(

Pronet firma olarak değil kimin ürünü olduğunu bildiğim için evimin kapısına sokmam o şerefsizleri .

wekoo
03-01-2012, 08:13
Akıl vermek gibi olmasın ama alarm bir işe yaramaz, tecrübe ile sabit :(
maddi kaybı sadece kasko karşılar

aynen bence en kısa zamanda bir kasko yaptır... fiyatıda o kadar cazip ki ben ev için 150 ytl ödüyorum en azından maddi açıdan bişey olsa karşılıyorlar tekrar geçmiş olsun psikolojisini atmak zordur....

imhotep
03-01-2012, 08:15
cok geçmiş olsun.

ENG
03-01-2012, 08:21
çok geçmiş olsun.

pnrkc
03-01-2012, 08:22
geçmiş olsun Utku ,umarım fazla bir kaybınız yoktur..

ToNy
03-01-2012, 08:25
Çok geçmiş olsun...

baykara
03-01-2012, 08:32
Geçmiş olsun. Bu arada Pronet yaptırmanızı tavsiye ederim. Ayda 30 dolara 7x24 güvendesiniz. Ben alarmın şifresini bazen yanlışlıkla yanlış giriyorum daha 10 saniye geçmiyor telefon açıyorlar herşey yolunda mı diye. Değil ise taahütleri var. 7 dk içerisinde polis ambulans ve itfaiyeden ihtiyacınız olanını gönderiyorlar.

Tavsiye ederim.

İnanmayın böyle taahhütlere içişleri bakanımı ki ihtiyac olanı 7 dakikada göndersin. Polis itfaiye vatandaşa firmadan daha çok önem verir. Bana da geldiler yok efendim bizim firmamıza bağlı 300 tane ekip var masraflarını biz karşılıyoruz ve bir alarm oldumu biz ekip gönderiyoruz dedi. Yalancının dedim biz öyle biliyoruz bize öyle söylediler diye kivirdilar. Çok gecmis olsun

mgnPower
03-01-2012, 08:32
Pronet firma olarak değil kimin ürünü olduğunu bildiğim için evimin kapısına sokmam o şerefsizleri .

kiminki bu pronet. ben 5 yildir kullaniyorum evimde cok memnunum acikcasi. ayrica sigortamda her yil maddi artis uygulanarak yillik yenilenir. evden yana korkum yokda arabadan caldilar en son serefsizler dunyanin parasini. hayatimi becerdiler tam anlami ile bu davranislari ilede.

mgnPower
03-01-2012, 08:37
İnanmayın böyle taahhütlere içişleri bakanımı ki ihtiyac olanı 7 dakikada göndersin. Polis itfaiye vatandaşa firmadan daha çok önem verir. Bana da geldiler yok efendim bizim firmamıza bağlı 300 tane ekip var masraflarını biz karşılıyoruz ve bir alarm oldumu biz ekip gönderiyoruz dedi. Yalancının dedim biz öyle biliyoruz bize öyle söylediler diye kivirdilar. Çok gecmis olsun

ambulansi kullandik yaklasik 10 dakika civarinda kapidaydi. o an tam sure tutmak insanin aklina gelmiyor acikcasi ama kullanmadan etmeden kotuleme yapilmasida hos degil. firma kimindir nedir bilmem. ama yapacaz yapiyoruz dediklerinin yaptilar en azindan ben hep olumlu taraflarini yasadim. geri kalan verdigi guven guzel ama. parola ile kontrolu acil durum sifresi telefonla geri donusu durum bilgisi herseyi guzel bence. ayrica olumsuz olarak bir tek sorunum oldu oda uzaktan alarmi devreden cikarip geri kuramaman problem bence. internetten yada telefondan yanlis alarm aldiginda susturup yeniden kurabilmeli insan :D

Time-R
03-01-2012, 08:44
Cok gecmis olsun, Allah yardimciniz olsun, benimde aracima bir keresinde hirsiz girmisti, ne var ne yok goturmus, bizleri cok uzdu.. Cabuk atlatmaniz ve bu isin faili mechul birakilmamasi dilegimle.

TheAce
03-01-2012, 09:06
geçmiş olsun,

bostancıdaki evime 2 kere hırsız girdi, ilkinde arkadaşımla dışarıya çıkmıştım sonradan kimliğimi almadım diye bi 20 dakika sonra eve geri döndüm geri geldiğimde evimin kapısı aralıktı, adam girmiş bütün evi dağıtmış sadece 1 odaya girememiş. büyük olasılıkla benim geldiğimi aşağıdan bitane adamı uyardı adam çıkmış dışarı. bu olaydan yaklaşık 3-4 gün sonra evde birşey bulamayınca arka odayada girmek için tekrardan girdi gündüz vakti işteyken adam bütün evi dağıtmış en ince detayına kadar ama yine bişey bulamadı çıktı.

birkaç ay önce ailemin maşukiyedeki evine girdiler gece bizimkiler içerideyken, bi kamera 2 tane televizyon ve birde halıyı çaldılar alarm taktırdık cana gelceğine mala gelsin ama mal canın yongası size tavsiyem gidin alarm taktırın çok etkili oluyor

karsiyakaliozi
03-01-2012, 09:34
kaskolara cok guvenmeyın odememek ıcın bin dereden su getırırler herseyın faturasını ısterler nasılsa kasko var oderler dıye dusunmeyın en uckagıtcı sektorleden biridir bence sıgorta şirketleri basıma geldı ordan bılıyorum kaskoyu yaparken beyanla yaparlar prım hesaplarlar hırsızlık oldumu uğraş dur bu arada cok geçmiş olsun

Utku
03-01-2012, 09:44
Pronet falan yalan.Evde Dex var herdaim.7 saniye içersinde ortalık kan gölü oluyor :D

Yabancı koku aldığında sinirden kapıya kafa atmışlığıda vardır :)

by serçe
03-01-2012, 09:55

Tavsiye ederim.

bende kullanıyorum dükkanlarımda çok başarılı tavsiye ederim bora abinin dediği gibi pronet'i geçmiş olsun bu arada çok üzücü bir olay

master
03-01-2012, 10:07
Geçmiş olsun. Çelik kapıyı nasıl açıyorlar anlam veremiyorum.

Ö.öztüRk
03-01-2012, 10:07
geçmiş olsun rabbim versin cezalarını

imprezaWRC
03-01-2012, 10:23
Geçmiş olsun, inşallah kaybınız fazla değildir.

SkY
03-01-2012, 10:31
geçmiş olsun..

devil_berk22
03-01-2012, 11:16
geçmiş olsun dünyada en kötü şeylerden biri evine geldiğinde hırsızlık yapıldığını görmektir bana göre

Evrenoz
03-01-2012, 11:30
Geçmiş olsun.

Kesinlikle proneti tavsiye ediyorum. Kusursuz bir hizmet sunuyorlar. Aylık 30-40 usd, aktif bir alarm merkezine kayıtlı olmaya değecek meblağ..

Acil ambulans, polis gibi hizmetlerin yanı sıra tehdit altında kapıyı açsanız bile ( birisi boğazınıza bıçak dayadı ve alarmın çalmasını engelleyecek kodu girmenizi istiyor ) farklı bir kodla sessiz alarmı başlatıp evinize polis, ambulans yağmasını sağlayabilirsiniz. Cam/ hareket dedektörleri son derece başarılı ve uzun ömürlü

baykara
03-01-2012, 16:00
ambulansi kullandik yaklasik 10 dakika civarinda kapidaydi. o an tam sure tutmak insanin aklina gelmiyor acikcasi ama kullanmadan etmeden kotuleme yapilmasida hos degil. firma kimindir nedir bilmem. ama yapacaz yapiyoruz dediklerinin yaptilar en azindan ben hep olumlu taraflarini yasadim. geri kalan verdigi guven guzel ama. parola ile kontrolu acil durum sifresi telefonla geri donusu durum bilgisi herseyi guzel bence. ayrica olumsuz olarak bir tek sorunum oldu oda uzaktan alarmi devreden cikarip geri kuramaman problem bence. internetten yada telefondan yanlis alarm aldiginda susturup yeniden kurabilmeli insan :D

kötüleme yok. alarmın iyi birşey olduğunu biliyorum ve kesinlikle caydırıcı olduğunu kabul ediyorum, imkanı olun taktırsın. benim kızdığım satmak için yalan söylemeleri. dünyanın hiçbir yerinde masrafını alarm şirketinin karşıladığı ve onun çalan alarmlarına bakmak için kurulmuş polis, itfaiye ekipleri yoktur, bunların temsilcileri olduğu şeklinde yalan söylüyor. birde sen ara bakalım polis, ambulans kaç dakikada gelecek. bu adamların demesine göre onlar aradığı zaman polis ve ambulans vatandaşın aramasından daha hızlı geliyor. bu işin içinde olan birisi olarak tamamen kuyruklu yalan olduğunu söylüyorum.

TC_VTEC
03-01-2012, 16:12
Geçmiş olsun.

tunceR
03-01-2012, 16:17
gemiş olsun.

en iyi çözüm rot,doberman,bulldog felan :)

nokian
03-01-2012, 16:21
geçmiş olsun

İbrahim33
03-01-2012, 16:28
Geçmiş olsun umarım başkasının canı yanmadan yakalanırlar.Bizim otopark a eğitimli pittbul aldılar hırsız girmesin diye ve hırsız gelip pittbul u çaldı.bunlara bişey dayanmıyor.

Güler misin , ağlar mısın ? evde para , değerli eşya falan bırakmamak lazım...

white light
03-01-2012, 17:28
Arkadaslar bu pro net ile ilgili bilgi verebilirmisiniz sartlari ucreti vs bilgi lazim

TFSI
03-01-2012, 20:28
Arkadaşlar ataşehirde ofisimiz var dün soyuldu herkes daha dikkatli olsun. Üst - alt kitli olmasına rağmen patlatmışlar.

white light
03-01-2012, 21:37
Arkadaşlar ataşehirde ofisimiz var dün soyuldu herkes daha dikkatli olsun. Üst - alt kitli olmasına rağmen patlatmışlar.

Sizede gecmis olsun bu cevrede baya bir artti hirsizliklar

Kadyr
03-01-2012, 21:47
Abi gecmis olsunda umraniyeden tasindinmİk sen

BAŞAR
03-01-2012, 21:56
geşmiş olsun.

BoraRS
03-01-2012, 21:59
kötüleme yok. alarmın iyi birşey olduğunu biliyorum ve kesinlikle caydırıcı olduğunu kabul ediyorum, imkanı olun taktırsın. benim kızdığım satmak için yalan söylemeleri. dünyanın hiçbir yerinde masrafını alarm şirketinin karşıladığı ve onun çalan alarmlarına bakmak için kurulmuş polis, itfaiye ekipleri yoktur, bunların temsilcileri olduğu şeklinde yalan söylüyor. birde sen ara bakalım polis, ambulans kaç dakikada gelecek. bu adamların demesine göre onlar aradığı zaman polis ve ambulans vatandaşın aramasından daha hızlı geliyor. bu işin içinde olan birisi olarak tamamen kuyruklu yalan olduğunu söylüyorum.

Sana denk gelen sallamış olabilir. Bana gelen Pronet elemanları hiç de senin dediğin gibi saçma bir bilgi vermediler. Yok bizim kendi ekibimiz var filan gibi. Kadının bana söylediği alarm çalmasından itibaren benimle 1 dakika içinde irtibata geçtikleri ve eğer ben evde değilsem 7 dakikada polisin olay yerine teşrifidir. Ki bizzat testini de yaptım. Yanlışlıkla şifreyi yanlış girdim 1 dakika içinde aradılar. Hatta 30 saniye geçmiyor arıyorlar.

Polis olayı da alt kattaki komşu dairede yaşandı. Alarm gece 3 te çalmaya başladı. 10 dk içinde 2 tane polis arabası apartmanın kapısında bitiverdi. Haa trafik olur sıkışır geç gelir orasını bilemem. Ama o anda panik olursun elin telefona gitmez veya giderse de elin ayağın korkudan titrer kitlenir kalırsın paniklersin numarayı çeviremezsin numara aklına gelmez falan filan insanlık halidir. O durumlarda herşey kendiliğinden oluyor. Adamlar sana ulaşamazsa zaten otomatik acil durumu devreye alıp Polise haber veriyorlar.

Ama durumunuz varsa tavsiye ediyorum herkese. Ayda 30 dolar size koymaz ama caydırıcılığı çoktur :icon_tup:

bskone
03-01-2012, 22:05
geçmiş olsun hırsızlık olayı kötü ya :(

SLH
03-01-2012, 22:05
Benimde duyduğum 3. hırsızlık olayı bi daireden LCD TV2yi duvardan alıp gitmişler diğer yan apartmandan da Aracın anahtarını almışlar aman dikkatli olun arkadaşlar bence evleri gözetleyip bu işi yapıyolar artık karambole girmiyolar.Allah hepimizi böyle belalardan korusun...

mgnPower
03-01-2012, 22:47
hafta ici genelde standartt bir hayatimiz var kolay takibe aliniriz ama son hirsizlikda ne var ne yok aldilar serefsizler ondan sonrada 5 yil civarinda pronet abonesiyim. hizmet guzel kalite guzel diger hazir kitlere gore caydiricilik cok daha fazla. kapida pronet logolu dis siren bile olmasi cok guven veriyor. kaldiki alarmi acmadan kapidan cikmam. sigortada var. gecen senede celik kasa yaptirdim taki toka kalmadi elde avucda ama pasaporttu saatti kil tuy yun seyler icin iyi oluyor. bir iki ay once annemlere girdi mustakil evde camdan girip 15 dakikada a.q. cikmislardir. gecen hafta bankadan alip odemelere giderken bagajdan toplu oarayi kaldirdilar. valla ne *** yiyecez bilmiyorum bir gun bizide kaldiricaklar top yekun olan o olacak. ceza yok yaptirim yok adami elinle versen birakiyorlar vermesen seni suclu cikariyorlar anayasa degisikliginden once kanuna bir ceki duzen getirseler cam filmiydi egzostla ugrasacaklarina cok iyi olacak. mal guvenligi kalmadi zaten canda tehlikede bu gidisata gore.

blow07
03-01-2012, 23:01
Büyük geçmiş olsun .

pegeout 106
04-01-2012, 00:25
Gemiş olsun kesinlikle pronet tavsiye ederim Orda Çalışan Müdür ßir arkadaşım var Çok Güzel Sistemleri var gözümle şahit oldum

Yiğit G.
04-01-2012, 10:08
Gemiş olsun kesinlikle pronet tavsiye ederim Orda Çalışan Müdür ßir arkadaşım var Çok Güzel Sistemleri var gözümle şahit oldum

en güzeli... kapıyı bile kitlemiyorum müstakil evim olmasına ragmen..

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/391217_2615831162372_1452889944_2680186_25643704_n .jpg

crazydog
04-01-2012, 10:17
Geçmiş olsun

turkerrr
04-01-2012, 10:30
kaskolara cok guvenmeyın odememek ıcın bin dereden su getırırler herseyın faturasını ısterler nasılsa kasko var oderler dıye dusunmeyın en uckagıtcı sektorleden biridir bence sıgorta şirketleri basıma geldı ordan bılıyorum kaskoyu yaparken beyanla yaparlar prım hesaplarlar hırsızlık oldumu uğraş dur bu arada cok geçmiş olsun

sigorta sektörünü bu kadar sorgulamaya iten halkın davranışları değil mi gerçek hasarlar kadar sahte hasar beyanları oluyor neredeyse ...

bu konuda tavsiyem evin sigortalanırken fotoğraflanmasıdır tarihli fotoğraf hasar olduğunda şirkete sunulursa işler çok kolaylaşır ...

white light
04-01-2012, 22:06
Abi gecmis olsunda umraniyeden tasindinmİk sen

Saol kadir evet tasindim allah nasip etti kendi evimi aldim yaklasik 7 ay oldu neredeyse