PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cyclone alarm hakkında?

ünalvti
08-01-2012, 12:00
aracıma alarm ararken Cyclone markasıyla karşılaştım lcd ekranlı modelleri alarm çaldığı zaman kumandadan titreşim ve sinyal göndererek haber veriyor 120tl civarlarlarında daha üst modellerinde motor çalıştırma özellikleri varda okadar tefarruata gerek yok sanırım sizce bu marka nasıldır bu kumandadan haber verme olayını gören kullanan varmı işlevselmidir bi sormak istedim

dirk
08-01-2012, 12:20
ben bi süre kullandım.. memnundum ama piyasa malı alarm fiyatı uygun geldiyse zaten 2 yıl garantili satılıyor.bence alınabilir.

BAŞAR
08-01-2012, 12:42
ben 6 yıl evel honda ma almış ve takmıştım aracı sattım nerden baksan 1 sene oldu ve hiç bir sıkıntı yaratmadı bana hatta tek kumandısını kullandım sürekli pili de bitmedi ikinci kumandayı hiç kullanmadım o öyle duruyordu aracı sattığı kişide hala onu kullanıyor kısacası dayanıklı ve kaliteli bir malzeme...

vodkan
08-01-2012, 13:03
şirket araclarına almıştım motoruda calıştıran tiplerinden 6 adet.
1 sene geçti bozulma falan yaşanmadı. türk firması oluşu iyi

MeRtCaN
08-01-2012, 13:18
2 senedır kapı ac kapa sını kullanıyorum hıc bır sıkıntı yok cok guzel

slowmotion
08-01-2012, 14:14
yıllar önce aracımda kullanmıştım. sustalı modellerin sustası bozuluyor. onun dışında 1 gekere garantiden beyni değişti okadar...

speed
08-01-2012, 17:41
ben hiç memnun kalmadım....uzaktan çalıştırmada mevcuttu....iki yönlü alarm olduğu için çok kısa sürede pil bitiriyor....pil dayandıramadım normal bir alarmla değiştirdim çok rahatım şimdi....

illede denemek istiyorum derseniz sıfır almayın boşu boşuna.... tam set halinde saklıyorum....piyasa fiyatının yarısına verebilirim.... pm armanız yeterli...

ünalvti
08-01-2012, 18:46
haydaa son yoruma kadar herşey iyiydi :D benim düşündüğüm modelde iki yönlü alarm acaba memnun olan arkadaşlardamı iki yönlü modelini kullandı dicem ama uzaktan motor çalıştırma olan modellerin hepsi zaten iki yönlü :/