PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bursa' nın en elit yeri neresi ?

mmged_jan
11-01-2012, 15:33
Bursa da ki kardeşlerimizden biraz yardım istiyorum bursa da güzel elit bir bayan kuaförü açmak istiyorum Bursa nın hem iş merkezlerine yakın hemde elit kesimin uğrayacağı semtler hangileridir

İstanbul da artık işimden anlayamayan insanlara çalışmaktan sıkıldığım için bursa nın sakinliğini tercih ettim çalışacağım semtte hizmetimin karşılığını tam alabileceğim bir yer olmalı

Emek verip yorum yazan herkese teşekkür ederim

ademsezer
11-01-2012, 15:45
fsm bulvarı

TünayK
11-01-2012, 15:49
elitliği biraz açarsak?

timmaah
11-01-2012, 15:50
kükürtlüde var bi mekan adını hatırlayamadım ama geçen girdim benm hatun saçlarını yaptırıyordu merkez bankası gibi para basıyo adamlar bizzat gördüm hep kokoşlar deli paralar dönüyodu valla...

16EC813
11-01-2012, 15:52
yeri bilmem ama ,sen aç ben sana bikaç abone bulurum :D

emrese
11-01-2012, 15:53
Çekirge taraflarında araştırma yapın derim yada setbaşı civarı iyidir

mmged_jan
11-01-2012, 15:55
elitliği biraz açarsak?

kadın geldiğinde bana aaa onun saçı daha uzundu ondanda benden de aynı parayı alıyorsun yada alt tarafı boya işte dememesi işime saygı gösterecek bilinçli olan insanların olduğu yerler

Day Walker
11-01-2012, 16:01
kadın geldiğinde bana aaa onun saçı daha uzundu ondanda benden de aynı parayı alıyorsun yada alt tarafı boya işte dememesi işime saygı gösterecek bilinçli olan insanların olduğu yerler

Pazarlık sünnettir.ben etilerde bununla karşılaştım bu çok normal her kuaförün başına gelen şeyler hatta eski müşteriler parasını bile sonra verir.

131mirafiori
11-01-2012, 16:02
bademli - fatih sultan mehmet bulvarı - kükürtlü - çekirge bunlar hep elit yerler ama ben bademliden yanayım ;)

lnd_samet
11-01-2012, 16:09
bursa o kadar sakinmi ya:D

mrtngn
11-01-2012, 16:12
Kükürtlüde hala duruyormu emin değilim ama sacha bu işi götüren cok saglam bi kuaför :D Bademlide vardı kapattılar ama ciddi anlamda para kazanıyorlar... Yer konusu ise cekirge,kükürtlü, fsm, gazi caddesi,bademli derim suan aklıma gelen bunlar

timmaah
11-01-2012, 16:15
Kükürtlüde hala duruyormu emin değilim ama sacha bu işi götüren cok saglam bi kuaför :D Bademlide vardı kapattılar ama ciddi anlamda para kazanıyorlar... Yer konusu ise cekirge,kükürtlü, fsm, gazi caddesi,bademli derim suan aklıma gelen bunlar

sacha aynen kardeşim adam para basıyorrr

mrtngn
11-01-2012, 16:20
Para basıyor az bile kalır :D :D Suan baktım bademlideki agora iş hanına tasınmıs ve fsm'dede sacha men acılmıs :D :D Simdi iyice bozuldum bak :D

mmged_jan
11-01-2012, 16:33
Pazarlık sünnettir.ben etilerde bununla karşılaştım bu çok normal her kuaförün başına gelen şeyler hatta eski müşteriler parasını bile sonra verir.

ah keşke derdim pazarlık olsa 20 tl verip sadece her ay saç keştirmesi gerekir bir bayanın başka hiç birşey yapmazsa saçı çok sağlıklı olur ancak bayan bana geliyor saçını kestiriyor gidiyor 6 ay yok bir dip boyası 35 lira bir yaptırıyor 4 ay yok ortalıkta ee sonra bir geliyorlar resmen duvar boyasıyla boyanmış 124 lere dönüyorla ucuz yerlerde saçları dağıttırıyorlar kesim için 45 dakika fönü için 1 saat ugraşmanı ardında o müşteri yine aynı periyodu takip ettirip saçlarını mahvettiriyorlar

sorun burada :)

SErhat.
11-01-2012, 16:46
Çekirge değil mi?:) Çocukluğumdan beri hep öyle duydum her gittiğimde..

Burak K.
11-01-2012, 17:33
Fatih Sultan Mehmet Bulvarı,Çekirge tarafları uygun olur diye düşünüyorum... :)

İug
11-01-2012, 17:46
Bademli, fsm , gazi caddesi, kükürtlü ve çekirge bu semtler tam uygun diye düşünüyorum.

driftboy
11-01-2012, 17:51
Bademli, FSM, Kükürtlü, Çekirge, Setbaşı, Görükle.. Görükle dememin sebebi güzel dikkat çeken bi yerde ve iç dizaynı güzel bi şekilde olursa bütün öğrenciler orda olur :)

Burak K.
11-01-2012, 17:54
Bademli, FSM, Kükürtlü, Çekirge, Setbaşı, Görükle.. Görükle dememin sebebi güzel dikkat çeken bi yerde ve iç dizaynı güzel bi şekilde olursa bütün öğrenciler orda olur :)

Görükle olursa fiyatlarda ona bağlı olarak düşük olmalı ki öğrenciler tercih etsin. :)

Alperen-B
11-01-2012, 17:58
bademli - fatih sultan mehmet bulvarı - kükürtlü - çekirge bunlar hep elit yerler ama ben bademliden yanayım ;)

bademli yada fsm bulvarı :icon_tup:

driftboy
11-01-2012, 18:16
Görükle olursa fiyatlarda ona bağlı olarak düşük olmalı ki öğrenciler tercih etsin. :)

100 liraya günde 2 saç kesmek var, 60 liraya günde 10 saç kesmek var ?

S.Mert
11-01-2012, 18:20
ben fsmde oturuyorum 3dükkandan 1i zaten bayan kuaförü ve sabit müşterisi olan yerler, fsmde sıfırdan iş kurmak uzun süre sana ekmek getirmeyebilir

onursoytam
11-01-2012, 18:24
kükürtlü sosyete caddesi :) gizli manzara sokağı bütün arabacılar orda toplanır gece :)

emirzukak
11-01-2012, 19:02
fsm kardeşim yeni yerleşim yerlerinin en canlı para dönen yerlerinden biri yalnız yer pek önemli değil önemli olan işçilik burada heykelde bir işyeri sahibi bayan arkadaşımız var bursanın muhtelif yerlerinden müşterisi geliyor

redbaron
11-01-2012, 19:21
100 liraya günde 2 saç kesmek var, 60 liraya günde 10 saç kesmek var ?

emin ol 100 liraya kesen 2 saç kesmiyor.görüklede iş yok yemekten bile fazla kazanan yok.para kazancaksan zenginden kazanırsın ,öğrenciden asla

redbaron
11-01-2012, 19:24
sacha kükürtlüdeki iyi iş yapar kalitesinde dolayı. Şuan cherrys moda lüks bir yer fsm bulvarının altında gazi caddesinde.hatta öyleki mat kırmızı iki tane laguna coupe ve insignia ile müşterileri evinden alıp evine bırakıyorlar :)

edit:jaguar xf de varmış :)
http://cherrys.com.tr/#/imagegallery

Cherrys Kuaför ve Güzellik Salonu (http://cherrys.com.tr/#/demoreel)

bademli iş yapmaz nankördür.bademlide oturuyorum burda bir tek agoradaki var o bile anca döndürüyor kendini lüks olmasına rağmen.

fsm en mantıklısı ama dükkan kiraları uçuk seviyede o paraları çıkarabilirimisinz bilmem

onurgoyunc
11-01-2012, 19:50
ertuğrulkent bursaspor tesisinin olduğu bulvar, önü çok açık bir yer ve revaçta. bir araştırın derim.

Burak K.
11-01-2012, 19:58
ertuğrulkent bursaspor tesisinin olduğu bulvar, önü çok açık bir yer ve revaçta. bir araştırın derim.

Evet o tarafları unuttuk. :D Ertuğrulkent-Özlüce tarafları yeni yapılıyo. Yolları falan kötüdür şu anda bazı yerlerin ama binalar vs. yeni ve ben kuaföre pek rastlamadım hatta şu ana kadar hiç görmedim... :D

Maxiboost
11-01-2012, 21:29
sacha kükürtlüdeki iyi iş yapar kalitesinde dolayı. Şuan cherrys moda lüks bir yer fsm bulvarının altında gazi caddesinde.hatta öyleki mat kırmızı iki tane laguna coupe ve insignia ile müşterileri evinden alıp evine bırakıyorlar :)

edit:jaguar xf de varmış :)
Cherrys Kuaför ve Güzellik Salonu (http://cherrys.com.tr/#/imagegallery)

Cherrys Kuaför ve Güzellik Salonu (http://cherrys.com.tr/#/demoreel)

bademli iş yapmaz nankördür.bademlide oturuyorum burda bir tek agoradaki var o bile anca döndürüyor kendini lüks olmasına rağmen.

fsm en mantıklısı ama dükkan kiraları uçuk seviyede o paraları çıkarabilirimisinz bilmem

Arkadas dogru soylemis bademli her ne
Kadar en yuksek gelir seviyesine sahip olsada yakinindaki mekanlara gitmeyi sevmez anca cok luks ve ismi bilinen bir isletme olursa is yapar. Fsm tercih ederseniz rakip cok olur ama yine hizmet, dekorasyon vs ile insanlari kendinize cekebilirsiniz ayrica bademli musteriside gelir. Ozluce tarafi fsm ye alternatif olmaya aday ben olsam orda bir isletme acarim ya da gucunuz varsa once fsm biraz oturduktan sonra ozluce sube ;) bende bademlide oturmama ragmen yakinimda olan isletmeleri tercih etmiyorum cunku genelde amator mekanlar oluyor ya da kalitesiz hizmet sunup yuksek fiyat cekebiliyorlar. Bahsettigimin cogu yiyecekle ilgili mekanlar. Zaten erkek icin fazla alternatif yok. Kisacasi kaliteli ve hak ettigi ucret talep edilirse is yapar :) ben olsam fsm ardindan ozluce ertugrul kent e sube acarim.

brv
11-01-2012, 23:41
Bursa'nın halkı göründüğü kadar elit değildir öyle görünmeyi sever sadece :)

Lüks mekan açmaktan çok Bursa'da belli bir kesimden tanıdık insanlar bulup orayı bir anda ilgi merkezi haline getirmeniz lazım,en basitinden Bursa yerel basınında yer alan magazin sayfalarına dergilerinde ciddi reklamınız dönmesi lazım.Bursa'nın elit denilen kesmi göstrişi hava atmayı sever ama para konusunda o kadar da bonkör değildir aslında :) bir anda bi yere hücum ederler bir anda ayaklarını keserler.o kesimden popüler birini ufakta olsa ortak alın kendinize aşırı kaliteli bir iş yapmasanız bile her türlü tutar.

mekan olarak çekirge de otoparklı yeni bi yer bulmak zor.Fsm'den ziyade kükürtlü daha iyi olur bence.

KSK-VTEC
11-01-2012, 23:55
Bursada benimde mağazam var anatoliumda ben bu memleketi bir türlü anlamadım gitti. Kış memleketi kışın daha çok iş olur diyorsun tersine yazın daha iyi iş oluyor. Bursalı halkın birde alışkanlıkları var eski alışveriş yaptığı yerleri pek bırakmıyor biraz zaman geçmesi lazım.

İzmir i düşünebilirsin burada gençi yaşlısı herkes kokoş

redbaron
12-01-2012, 00:34

Lüks mekan açmaktan çok Bursa'da belli bir kesimden tanıdık insanlar bulup orayı bir anda ilgi merkezi haline getirmeniz lazım,en basitinden Bursa yerel basınında yer alan magazin sayfalarına dergilerinde ciddi reklamınız dönmesi lazım.Bursa'nın elit denilen kesmi göstrişi hava atmayı sever ama para konusunda o kadar da bonkör değildir aslında :) bir anda bi yere hücum ederler bir anda ayaklarını keserler.o kesimden popüler birini ufakta olsa ortak alın kendinize aşırı kaliteli bir iş yapmasanız bile her türlü tutar.

mekan olarak çekirge de otoparklı yeni bi yer bulmak zor.Fsm'den ziyade kükürtlü daha iyi olur bence.

kesinlikle katılıyorum bursa insanını sonuna kadar özetlemişssin birebir budur. Hiç bir işin garantisi yoktur. Fsm de bile açılan çoğu gösterişli mekanın ömrü 1-2 senedir.Ve çok para kazanacaksanız bursa nın lüks kesimi isme çok önem verir.denildiği gibi reklam mesela ünlü tanınmış birisiyle kanka olup açılışa getirip sonra dikiş tutturursanız o iş yürür,Birazda konseptin farklı olması lazım ve lüks hizmet araçla kapıdan alınıp kapıya bırakılma gibi...

Maxiboost
12-01-2012, 00:45

o olay elitlikten değil keriz olmamasından kaynaklanıyor :D ben şimdi bademlide meşhur bir restaurantta yediğimden güzel bir kebabı gazi caddesinde de çok daha uyguna yiyebiliyorken neden o işletmeye gideyim? arabam var benzinim var hesaplasan aynı paraya gelecek belki ama keriz yerine konmamış olurum. Parasını hak eden ürün veya hizmete para vermekten çekinmez bursa insanı. Dediğin gibi hesap kitap yapanıda var ayrı mesele :D

16EC813
12-01-2012, 01:30
kervansaray otelin bayan kuaförü benim çocukluk arkadaşım ramo bu işi yıllardır yapıyo biçok birincilikleri filan var bi ara araştırma için geldiginde seni onunla tanıştırırım istersen arkadaşım en net bilgiyi sana ramo verir
bide bayan kuaförlügü namkördür biraz ,***** kadınla ugraşıyosun :D

mur_84
12-01-2012, 08:06
askerliği bursa da yaptım en elit bademli bana göre hiç dandik araba gezmiyor oralarda :)

DENON
12-01-2012, 08:36
ablamın güzellik merkezi var fsm de , müşterilerle alakalı hir bir sorun duymadım ve kalıtelı ınsanların oldugu bölge zaten, fsm de olabılır, bademlı sapa kalır merkez ulaşımı kolay olan yer fsm bana kalırsa

evelinkamenov
12-01-2012, 08:56
Bencede kükürtlü, olmadı izmir yolu üzeri careffour fsm arası veya beşevler cad.