PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : crx sorgusu tanıyanlar yazarsa sevinirim.

evo
13-01-2012, 01:16
Honda CRX 1.6i-16V 1991 Model 8.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 65390129 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-reed-lineeee-65390129/detay)

DaRkNeSs-
13-01-2012, 01:46
aracın önden kazası olduğunu düşünüyorum zira kaput crx kaputu değil :D
zevk için değiştirdiyse de zevkine şaşırdım o kaputtaki bombenin işlevi vardır,egzantrik kasnaklarının koruyucusu kaputa değiyor o bombe olmadımı,bi arkadaşın crx bu şekildi aynen,kaputun içindeki elyaf paramparçaydı.

RottingChrist
13-01-2012, 07:42
daha önce siteden bir arkadaş niyetlenmişti tanıdık bir kaç kişiye sorduğumda kötü araç diyen olmadı. fakat araç uzun süredir satılık, baktırmak lazım.

MKT
13-01-2012, 09:19
elpadre görünce yazacaktır.apartmanın altında resmi olan diğer crx elpadrenin aracı kendi evinin altında çekilmiş çünkü.

Yiğit G.
13-01-2012, 09:40
aracın önden kazası olduğunu düşünüyorum zira kaput crx kaputu değil :D
zevk için değiştirdiyse de zevkine şaşırdım o kaputtaki bombenin işlevi vardır,egzantrik kasnaklarının koruyucusu kaputa değiyor o bombe olmadımı,bi arkadaşın crx bu şekildi aynen,kaputun içindeki elyaf paramparçaydı.

ya bu tarz bizim eski araçlarda her değişene öyle bakmamak gerekiyor.Zira orj parçaları çok pahalı , çıkma kaputa bile 400-500 istiyorlar.Temiz bir civic kaputu bulmuştur almış takmıştır.Kaldıki crx e kazalı kazasız die bakılmaz ne kadar az kazalı die bakılır :D

ENGean
13-01-2012, 09:59
aracı kullanan kısı normalde cok tıtız bırısı, zevkıne kullandıgı bı arac ama degısen durumu hakkında bılgım yok.ama aracı yakından gorursenız diri duru gercekten.
sahibi sanırım siteye takılmıyo ama ramo-si ile baglantınız warsa o arac hakknda bılgı sahıbıdır.
onun dukkanda takılıyo aslan abı.
yada arayıp teldende bılgı alabılırsınız.

HondatugraL
13-01-2012, 10:03
temız gıbı duruyo ne çıkar bilemem ama.

Yiğit abiye de katılıyorum ayrıca :D

evo
13-01-2012, 11:28
araç sahibiyle görüştümde sıkıntı büyük kaza olmadığını söyledi sadece döşemede ufak tekefek sökük varmış. mersinde olduğum için bilenlerden bilgi alalım dedim olumsuz bişey yoksa almaya giderim artık aracı. tşkkürler.

MKT
13-01-2012, 11:44
kardeşim bekle ben sana 1-2 saat içinde gerekli açıklamaları öğrenip yazacam.

Yiğit G.
13-01-2012, 11:47
valla burdan güzel bi araca benziyor , ufak bir pazarlıkla alınırı var

Günkut
13-01-2012, 11:47
Arayın arac sahibini arkadaslar bu kadar mıncıklamaya gerek yok değişensiz boyasız arac arıyorsanız rex yanlış seçim 20 yasında araclar bazı şeylere gözlerinizi kapayarak bakmanız gerekli :D

HondatugraL
13-01-2012, 11:56
hiç bir arabadan alamayacağın keyif, gene hiçbir araçta bulamayacağın delirircesine hızlanış ve sonunda hiçbir arabayla kıyaslanmayacak duramamayış. Mükemmel 3 in 1 :D

Günkut
13-01-2012, 11:58
bold yere katılıyorum okanın dedigi gibi durmakla durmamak arasında kaldıgınız zaman frene basmayın duramıyacaksınız vites kücültün ve gaza basın uashd cok dogur bir söz :D

elpadre
13-01-2012, 12:00
arac benım kuzenımın aracı aracın kazası var ama durdu yerde gerı gerı gelen arac carptı sıfır motor radarda yapıldı zaten radardan alındı arac gonul rahatlıyla bınebılırısn

benım bıldıgım yapılanları yazıyım
on takım yenılendı
bızım aldımızda radar motor yapmıstı herseyı deyıstı
yanı boya yapılmıstı
kuzenım gazlıyan bırı deyıl bendekı aracı gordukten sonra kendıne aldı aracı 1 ay bekledı boyadan cıkmasını sonuc olarak 91 model araba klıması calısıyordu hatta kendı sokturdu bakım falan yapaldı

derı koltuk var aracta tabur olan kenarında ufak bır yıırtık olusmustu haa sunuda yazıyım tatıle gıdıp gelmıstı ıyı bır uzun yol yapmıstı

bır ara bende kaldı benım aracım servısteyken 300 km yada bıraz fazlasını yaptım hıc bır sıkıntı yasamadım ben bunları yazıyourm gordumu yazıyourm sagdan soldan deyıl hatta ıkı kere kendı yolda kaldı ondada benzını bıttı bu yuzden kaldı cunkı bana oruyor bırsey yapmadan once bende yonlendırıyorum onu :) bu arada arac 2. arac oldugu ıcın hafta sonları keyfe keder bınıyor ben ararsam gelıyor yanı :)

Type-R
13-01-2012, 12:05
Kaputu neden deyişik?

Jehuty
13-01-2012, 12:06
Temiz CRX bulmak zaten zor önceleri amcalardan dedelerden kalanlar vardı sanırım birtane yeşilyurtta kaldı. 70 yaşında bir amca kullanıyor iyi para teklif etmeme rağmen satmadı. Onun dışında vuruğu kazası olmayan yok denecek kadar az Yiğite katılıyorum ne kadar az hasar almış onu tespit etmek lazım.

tunceR
13-01-2012, 12:08
benim komşumda yeşil renk var turkuaz gibi full orjnal 10 yıldır onda bu renk tutuluyomu crx te ona göre çökcem :D

elpadre
13-01-2012, 12:11
Kaputu neden deyişik?

durdugu yerde arac gerı gelirken kaputun ustune cıktı sonra 1 ay beklıcektı orjınal ef kaputuyla deyıstı bu duruma bende kızdım bekleseydın dıye ama beklemedı

Type-R
13-01-2012, 12:13
durdugu yerde arac gerı gelirken kaputun ustune cıktı sonra 1 ay beklıcektı orjınal ef kaputuyla deyıstı bu duruma bende kızdım bekleseydın dıye ama beklemedıhımmm anladım başkan.:o

baha38
13-01-2012, 12:17
4 ay önce filan terminalden döndüm anlaşmıştık Timur abi bilir sahibi çok iyi demişti sordurduk ettik motor iyi oldugunu duymuştuk ama CRX almayı gözüm yemedi vazgeçtim gece cidden otobüsün önünde binmedim eve döndüm tekrar o zamanda fiyat 9 yada 9500 e alıyodum şimdi fiyat iyiymiş

MELİH
13-01-2012, 14:22
en son aracın jantları mr garage ramo si beyaza boyamıştı şuan siyah mı beyaz mı

HondatugraL
13-01-2012, 14:45
bold yere katılıyorum okanın dedigi gibi durmakla durmamak arasında kaldıgınız zaman frene basmayın duramıyacaksınız vites kücültün ve gaza basın uashd cok dogur bir söz :D

ne okanı görkemım ben :D

HondatugraL
13-01-2012, 14:47
benim komşumda yeşil renk var turkuaz gibi full orjnal 10 yıldır onda bu renk tutuluyomu crx te ona göre çökcem :D

tutulurda sen temızını bulduysan pembeyse bile çök :D

ENGean
13-01-2012, 15:22
20 yasında arac ıcın 8 mılyara hala degısensız aracmı arıyo arkdslar anlamadım walla :D

alıp gazlamayıkcaksanız cok ıncık cıncık bınıceksenız 15lık 16 lık CRXlere bakılmalı.

kaanpoyrazoglu
13-01-2012, 16:41
Arkadaşlar orj crx kaput fiyatı bilmeyen arkadaşlar varsa söyliyeyim , orj 0 kaput fiyatı serviste 1100 tl.. Şimdi böyle bir durumda kaput ef yada crx farkerdermi sizce ? 20 yaşında araçlar zaten , çok takılmamak lazım.. Aracın motoru baştan aşağıya komple revize edildi güvenilir ellerde , boyası yeni motoru yeni , gazlanan bir crx te değil.. Daha ne olsun ;)

DaRkNeSs-
13-01-2012, 17:49
ya bu tarz bizim eski araçlarda her değişene öyle bakmamak gerekiyor.Zira orj parçaları çok pahalı , çıkma kaputa bile 400-500 istiyorlar.Temiz bir civic kaputu bulmuştur almış takmıştır.Kaldıki crx e kazalı kazasız die bakılmaz ne kadar az kazalı die bakılır :D
çıkma crx kaputu mu? kaza yaptığımda 2 ay bütün türkiyeyi aradım yok ki :D
olanlar da benim kaputumdan daha kötü haldeydi. bende doğrulttum :)

Arkadaşlar orj crx kaput fiyatı bilmeyen arkadaşlar varsa söyliyeyim , orj 0 kaput fiyatı serviste 1100 tl.. Şimdi böyle bir durumda kaput ef yada crx farkerdermi sizce ? 20 yaşında araçlar zaten , çok takılmamak lazım.. Aracın motoru baştan aşağıya komple revize edildi güvenilir ellerde , boyası yeni motoru yeni , gazlanan bir crx te değil.. Daha ne olsun ;)

orjinal crx kaputu fiyatını biliyorum :)
1 ayda geliyorsa yine iyiymiş izmirde arkadaşım geçen sene sorduğunda 980 tl + kdv kaput japonyadan gelince biz sizi ararız demişler :D tarih verememişlerdi.

keşke kazalı kaputu doğrultup taksaydı arkadaş,hatta duruyosa kaput atmasın sakın! crx kaputu resmen karaborsa.ne kaputlar adam ediliyor...

ef ile crx kaputu arasındaki farkı ilk mesajımda yazdım zaten.
bi daha allah korusun da kaputun başına bi iş gelirse bende ef kaputu alıp o kaputtaki bombeli kısmı kesip kaynatıp öyle yapıcam :D

bu arada genel kanıya da katılıyorum crx in kazasızını aramaktansa az kazalısını aramak daha mantıklı. kazasız olan varsa da artık türkiye genelinde 10 tane falan kalmıştır onlar da deli para istiyorlar :)

Burak-Akın
13-01-2012, 18:55
araç diri duruyo ama arayıp bilgi almanızı öneririm. zira bu tür araçlarda büyük kazalara bakılır. çok fazla titiz davranmak zaman kaybı olur

Frank
15-01-2012, 09:42
bilgiler için teşekkürler arkadaşlar

HondatugraL
15-01-2012, 09:51
kazasız olan varsa da artık türkiye genelinde 10 tane falan kalmıştır onlar da deli para istiyorlar :)

sen gene insaflı çıktın ben 10 tane bile kaldığına inanmıyorum :D:D

dragon
15-01-2012, 10:11
Yolu düşen olursa Etiler-Ulus'ta bir CRX var ki akıllara zarar.Brandası kapalı değilse görebilirsiniz.91 model Beyaz renkli.En son baktığımda ( 3 sene önce filan ) 110.000km de idi. İlk sahibinde. 34 KUM 99. Yanılmıyorsam boyası orjinal

HondatugraL
15-01-2012, 10:20
Yolu düşen olursa Etiler-Ulus'ta bir CRX var ki akıllara zarar.Brandası kapalı değilse görebilirsiniz.91 model Beyaz renkli.En son baktığımda ( 3 sene önce filan ) 110.000km de idi. İlk sahibinde. 34 KUM 99. Yanılmıyorsam boyası orjinal

yolum sırf onun için düşebilir yerini tarif edermisin :D

elpadre
15-01-2012, 10:30

sen bana nıye soylemıyormsunn cok ayıp oluyor ama :D

dragon
15-01-2012, 10:43
yolum sırf onun için düşebilir yerini tarif edermisin :D

sen bana nıye soylemıyormsunn cok ayıp oluyor ama :D

Size gelene kadaaarrr :D

Şöyle bir anım var o araçla ilgil; Sahibi şu an 50 yaşlarında Metin isimli bir abimiz.Tam 8 sene önce ( o zamanlar çocuğum yoktu ) arabasını özenerek temizlerken ki o küçük bagajı ithal şampuan,cila,lastik parlatıcı,bez filan doluydu.Yaklaşıp selam verdim,biraz arabalardan filan konuştuk,bende de Kadett GSI vardı.Lafı satar mısınız a getirdim. - Kesinlikle satmam dedi.Pekii ne biliyim kafanızda bir fiyat filan var mı diye sordum. Bana birkaç saniye bakıp - Çocuğun var mı diye sordu. Yok dedim. Peki çocuğun olursa çocuğuna bir fiyat biçebilir misin dedi.. Eee İYİ GÜNLER diyip uzaklaştım :D

CRX Ulus Taksinin hemen alt tarafında ;) ama çok yaklaşmanızı tavsiye etmem.Aynı binada sıkıntılı bir amca ve kapıda 24 saat korumaları var :D

elpadre
15-01-2012, 10:48

Şöyle bir anım var o araçla ilgil; Sahibi şu an 50 yaşlarında Metin isimli bir abimiz.Tam 8 sene önce ( o zamanlar çocuğum yoktu ) arabasını özenerek temizlerken ki o küçük bagajı ithal şampuan,cila,lastik parlatıcı,bez filan doluydu.Yaklaşıp selam verdim,biraz arabalardan filan konuştuk,bende de Kadett GSI vardı.Lafı satar mısınız a getirdim. - Kesinlikle satmam dedi.Pekii ne biliyim kafanızda bir fiyat filan var mı diye sordum. Bana birkaç saniye bakıp - Çocuğun var mı diye sordu. Yok dedim. Peki çocuğun olursa çocuğuna bir fiyat biçebilir misin dedi.. Eee İYİ GÜNLER diyip uzaklaştım :D

CRX Ulus Taksinin hemen alt tarafında ;) ama çok yaklaşmanızı tavsiye etmem.Aynı binada sıkıntılı bir amca ve kapıda 24 saat korumaları var :D

sıkıntı yok senle gıder bakarım :D

tuner faruk
15-01-2012, 10:50
sıkıntı yok senle gıder bakarım :D

Senin Crxle benim mercedes i takaslayakmı :D

HondatugraL
15-01-2012, 10:56

değil koruma mafya bıle durduramaz dokunacam ona :D

RottingChrist
15-01-2012, 13:11
ben rexi ömere sattığım gün bankadan çıkıp arabanın yanına giderken nispetiye caddesinde park etmiş kırmızı bir rex gördük. birbirimize baktık ve bu temizlikte bir aracın olabileceğine inanamadık. aracın içi fabrika nasıl çıkardıysa öyle. kaputtaki siyah ek bile orjinal duruyordu. plakadan sorguladık en son 300 küsür kilometrede sıfır hata ile muayeneden geçmiş.

elpadre
15-01-2012, 13:45
Senin Crxle benim mercedes i takaslayakmı :D

de get rex yaşam tarzıdır :D

ben rexi ömere sattığım gün bankadan çıkıp arabanın yanına giderken nispetiye caddesinde park etmiş kırmızı bir rex gördük. birbirimize baktık ve bu temizlikte bir aracın olabileceğine inanamadık. aracın içi fabrika nasıl çıkardıysa öyle. kaputtaki siyah ek bile orjinal duruyordu. plakadan sorguladık en son 300 küsür kilometrede sıfır hata ile muayeneden geçmiş.

o benım arabaydıı :D

RottingChrist
15-01-2012, 13:52
sanmıyorum dostım. öyle bir aracı rex seven birisi olarak görüp sahip olamamak çok kötü. içine gerçekten hayran kaldım.

de get rex yaşam tarzıdır :D

o benım arabaydıı :D

elpadre
15-01-2012, 13:54
sanmıyorum dostım. öyle bir aracı rex seven birisi olarak görüp sahip olamamak çok kötü. içine gerçekten hayran kaldım.

dedım yaa benım arabaydıı :D:D:D:D

RottingChrist
15-01-2012, 13:55
bu arada ben de rex arıyorum. varsa bildik tanıdık :)

RottingChrist
15-01-2012, 13:56
alak hemen :)

dedım yaa benım arabaydıı :D:D:D:D

elpadre
15-01-2012, 14:01
var bır tane ılanı olanıı sana alak :)

RottingChrist
15-01-2012, 14:03
takipteyim çaktırmadan. :hahaha:

var bır tane ılanı olanıı sana alak :)

evo
15-01-2012, 18:53
bilgi verdiğiniz için teşekkürler. zaten kaza durumlarına takıntı yok motoru sağlam olması iyi. radarda yapıldıysa da sorunda yok zaten. tekrar tşkrler.

desibel
15-01-2012, 19:02
Bence ilandaki rex hem fiyatı hem durumuyla çok başarılı ve alınacak araba iş durumlarım müsayit olsa kesin alırdım hemde maltepede koşarak giderdim :D

RottingChrist
15-01-2012, 19:46
param olsa hiç düşünmem :)

Honda CRX 1.5 1990 Model 14.350 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 64942031 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-kamyonet-takasli-crx-64942031/detay)

dc_crx
15-01-2012, 19:46
param olsa hiç düşünmem :)

Honda CRX 1.5 1990 Model 14.350 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 64942031 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-kamyonet-takasli-crx-64942031/detay)

uffff.. :D kesinlikle az bile yazmşlar.. :D

Günkut
15-01-2012, 19:47
haha timur abi bu araba nerden nereye yav :D yılan hikayesi gibi

RottingChrist
15-01-2012, 19:51
hahah. valla günkut ilanlara bakarken sattığım arabaların durumları ve fiyatları aklıma geliyor da kendime kızıyorum. başıma ne geldiyse şu maymun iştahım yüzünden :)

haha timur abi bu araba nerden nereye yav :D yılan hikayesi gibi

Günkut
15-01-2012, 19:55
Aynen abi rexlere bakıyorum nerde turşu çarşaf var 12 13 yazmışlar ben ihtiyacım varken 10 liraya veremedim rexi iyikide verememişim abi şimdi o paraya adam gibi arabada yok piyasada bakalım rexe yaza dogru baska planlarım var satarsam eger 20 yazıcam hashud vti dahada artsın :D

dc_crx
15-01-2012, 19:58
Aynen abi rexlere bakıyorum nerde turşu çarşaf var 12 13 yazmışlar ben ihtiyacım varken 10 liraya veremedim rexi iyikide verememişim abi şimdi o paraya adam gibi arabada yok piyasada bakalım rexe yaza dogru baska planlarım var satarsam eger 20 yazıcam hashud vti dahada artsın :D

kanka kışın böyleyse fiyatlara yazın zaten düşünemiyorm tam sezonunda :D

Günkut
15-01-2012, 20:00
Herkez kendine dürüst olsa adam gibi fiyat yazsa zaten belli olucak fiyatlar ama benım gibi 3 4 adam yükseltiyor zaten fiyatları şimdi ben ihtiyacım olmadıgı halde neden 10 liraya vereyim arabamı 11 12 liraya carsaflar varken ?

Yok kanka ben satarsam 13 yazcam bir lirada inmem asagıya uashdu
senın 14 yazmanl lazım camlar oto bide mat boyalı araban kankacım :D

RottingChrist
15-01-2012, 20:01
şu rex biraz stabil olup gittiği kadar dursa hiç düşünmeden alıp uğraşacağım ama sattığım arabayla 3 4 kez uzun soluklu sıktım hep tırstım.

Günkut
15-01-2012, 20:03
Timur abi aslında yolu yordamı var ama biz hep gitmek için para harcıyoruz can abide vardı galiba güzel havalı filan brembo diskler adam gibi kaliper saglam lastik car curt filan oldukca iyileştiriyor frenajı ama dedigim gibi biz hep ileri geriyi hiç bir zaman düşünmüyoruz bende ilk aldıgımda ciddi bir kaza atlattım kılpayı dememde yeri var ondan sonra kaan abinin sözü geldi aklıma 3 km önünü görmeden sıkıyorsan öldün demektir kardeşim demişti :)

RottingChrist
15-01-2012, 20:07
ben engin hoca ile ilk denemede viyadük bitimindeki bağlantı kısmına 200+ ile girdim sağdan sola sıçradım ve nefesim kesildi. durdum 5 dakka omurgam sızladı. bir sonraki denemede yanımdaki arkadaş hatim indirdi ve benim için crx sevdası erken bitti.

Günkut
15-01-2012, 20:09
ahsudhas şerit değiştirme alışkanlık abi rexte :D

İstem dşı yapıyor onu benımkıde aynı kafasına göre gidiyor o :D

RottingChrist
15-01-2012, 20:11
hadi ya. sorun yokmuş o zaman boşuna sattık desene :D

ahsudhas şerit değiştirme alışkanlık abi rexte :D

İstem dşı yapıyor onu benımkıde aynı kafasına göre gidiyor o :D

dc_crx
15-01-2012, 20:13
Herkez kendine dürüst olsa adam gibi fiyat yazsa zaten belli olucak fiyatlar ama benım gibi 3 4 adam yükseltiyor zaten fiyatları şimdi ben ihtiyacım olmadıgı halde neden 10 liraya vereyim arabamı 11 12 liraya carsaflar varken ?

Yok kanka ben satarsam 13 yazcam bir lirada inmem asagıya uashdu
senın 14 yazmanl lazım camlar oto bide mat boyalı araban kankacım :D

kanka çok düşündüm satsam mı die bir iki kere koydum ilana çektim geriye sonra kıyamıyorum satmaya yok çünkü sayılı sayıda rex var etrafta..

Durmak içinde bremboya da gerek yok kanka 195 yank lastik vtec veya integranın disklerini ve kaliperini alacan bide ebc balata taktın mı inanılmaz fark ediyor..

RottingChrist
15-01-2012, 20:23
dediklerine benzer bir sistem sc li si de kullanıldı gayet memnun arkadaş.

kanka çok düşündüm satsam mı die bir iki kere koydum ilana çektim geriye sonra kıyamıyorum satmaya yok çünkü sayılı sayıda rex var etrafta..

Durmak içinde bremboya da gerek yok kanka 195 yank lastik vtec veya integranın disklerini ve kaliperini alacan bide ebc balata taktın mı inanılmaz fark ediyor..

dc_crx
15-01-2012, 20:39
dediklerine benzer bir sistem sc li si de kullanıldı gayet memnun arkadaş.

evet çok az sayıda yapan ve kullanan var çok memnunlar gerçekten eskilere nazaran daha iyi durduğunu söylüyorlar.

elpadre
15-01-2012, 20:43
evet çok az sayıda yapan ve kullanan var çok memnunlar gerçekten eskilere nazaran daha iyi durduğunu söylüyorlar.

dedımeee geldın dımıı :D

dc_crx
15-01-2012, 20:57
dedımeee geldın dımıı :D

abi EBC balatyla değil ama sadece vti veya teg disk ile kalipere yapacaksın şu bir gerçek crx'lerin ön diskleri çok ufak..

tuner faruk
15-01-2012, 21:00
Crx ini 190 la takas etmek isteyen varsa pm atsın :D

elpadre
15-01-2012, 21:02
Crx ini 190 la takas etmek isteyen varsa pm atsın :D

verıyım sana ılandakı aracı :D

elpadre
15-01-2012, 21:03
abi EBC balatyla değil ama sadece vti veya teg disk ile kalipere yapacaksın şu bir gerçek crx'lerin ön diskleri çok ufak..

bende ebc var on arka guzel ıs cıkartıyor :)

tuner faruk
15-01-2012, 21:03
verıyım sana ılandakı aracı :D

Aslan abiye söyle üste 2 lira verirse aldım arabasını :D

bende ebc var on arka guzel ıs cıkartıyor :)

Buna kendinde inanıyomusun doğru söyle :hehe:

Günkut
15-01-2012, 21:04
Çöküs var dagılalım beyler :D

tuner faruk
15-01-2012, 21:16
Çöküs var dagılalım beyler :D

Günkut üste 1.000 lira ver aldım arabanı :D:D

Günkut
15-01-2012, 21:20
Günkut üste 1.000 lira ver aldım arabanı :D:D

ashduashd kankaa yapma yanarız :D ben degil sen 2lira versen yine olmaz işimiz işin varsa gel al :D:D

DaRkNeSs-
15-01-2012, 22:47
Timur abi aslında yolu yordamı var ama biz hep gitmek için para harcıyoruz can abide vardı galiba güzel havalı filan brembo diskler adam gibi kaliper saglam lastik car curt filan oldukca iyileştiriyor frenajı ama dedigim gibi biz hep ileri geriyi hiç bir zaman düşünmüyoruz bende ilk aldıgımda ciddi bir kaza atlattım kılpayı dememde yeri var ondan sonra kaan abinin sözü geldi aklıma 3 km önünü görmeden sıkıyorsan öldün demektir kardeşim demişti :)

buyrun geldim :D
bende brembo yok bu arada wilwood var :)
crx in orjinal diskleri 240 mm çapında2 pistonlu kaliper.
bendeki sistem 310 mm disk ve 4 pistonlu,aslında giriş seviyesi bi fren kiti ama bu sefer de çok tutuyo frenler ya :D dozajına alışmaya çalışıyorum, 120 ile giderken freni kökle valla kitleniyo frenler :D aynı sistemi vti da gördüm,abs de olduğu için frene bi asılıyosun,arabanın içinde seni kemer tutuyo kemer olmasa çıkarsın camdan :D
bendeki sistemi takabilmek için minimum 16inch jant gerekiyo bu arada,ben zor sığdırdım kaliperleri :D 2 mm falan kaldı janta değmesine :D

elpadre
15-01-2012, 22:51
buyrun geldim :D
bende brembo yok bu arada wilwood var :)
crx in orjinal diskleri 240 mm çapında2 pistonlu kaliper.
bendeki sistem 310 mm disk ve 4 pistonlu,aslında giriş seviyesi bi fren kiti ama bu sefer de çok tutuyo frenler ya :D dozajına alışmaya çalışıyorum, 120 ile giderken freni kökle valla kitleniyo frenler :D aynı sistemi vti da gördüm,abs de olduğu için frene bi asılıyosun,arabanın içinde seni kemer tutuyo kemer olmasa çıkarsın camdan :D
bendeki sistemi takabilmek için minimum 16inch jant gerekiyo bu arada,ben zor sığdırdım kaliperleri :D 2 mm falan kaldı janta değmesine :D

sende durum ne ?